Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprint, Småland, Startblock 7 12:00 - 12:30

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, sprint, Småland, Startblock 7 12:00 - 12:30
Arrangörsorganisation: Västerviks OK
Datum: lördag 15 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 46 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma ErlandssonSOK Viljan988220
Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048230

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna8000718

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna8406050

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Victor HörnquistAnderstorps OK8050621
Malcolm SvenssonAnderstorps OK8050812
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Stina ElghIK Hakarpspojkarna7070405
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna8070828
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Edit TreptowAnderstorps OK7070315
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396405

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK8060422
Matti JohanssonOK Njudung8170517

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Vera FolkestadAnderstorps OK8033431

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas JohanssonAnkarsrums OK263765

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna GustavssonKalmar OK2119383
Maria KroksmyrVäxjö OK1780329

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AnderssonAnderstorps OK2075283
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Daniel GustafssonIK Hakarpspojkarna740100
Niclas HörnquistAnderstorps OK451858
Robert SvenssonAnderstorps OK1417445
John-Patrik TreptowAnderstorps OK7710319

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK8170868
Jonny JohanssonOK Njudung7661124
Ulf LundbergKalmar OK18590
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna630504

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608

H65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045

Medelsvår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AxelssonMålilla OK7203832

Svår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kalle JohanssonOK Hammaren351608

Annonser