Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien, #1, krets söder 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #1, krets söder 1
Arrangörsorganisation: OK Älvsjö-Örby
Datum: tisdag 25 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 215 anmälda deltagare.

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK8228335
Emilia BergmanTullinge SK2075418
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK2078165
Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK2138957
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK9905131
Klara JunegardTullinge SK26016
Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK2065355
Wilma LeicktTullinge SK9040910
Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK2089188
Nova MatthewsTullinge SK1251001
Fanny SundbergTullinge SK9050911

H16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Felix ArkängTullinge SK8040224
Ludvig FerdmanTullinge SK8458009
Felix FlodmanTullinge SK2093267
Emil HelanderTullinge SK2800745
Axel TrofastTullinge SK8000504

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089389
Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089379
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK7060108
Olivia MasonTumba-Mälarhöjden OK2101616
Cleo MattilaTullinge SK2112454
Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK2088908
Klara SvärdTullinge SK428968
Hilda TrofastTullinge SK8400724

H14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2119633
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby1662995
Olof ArevångTullinge SK9060719
Axel BarrénOK Älvsjö-Örby2063822
Morgan BjörnTumba-Mälarhöjden OK246116
Elias BladhTullinge SK46990
Olle EkenbergTumba-Mälarhöjden OK2139784
Gabriel GiaconiOK Älvsjö-Örby2063798
Aron HöglundTullinge SK2062774
Lucas JohanssonTullinge SK7505703
Arvid MyrbergerTullinge SK2062048
Gustav MyrbergerTullinge SK2041817
Samuel SylvanTullinge SK2078264
Leo WisborgTullinge SK2062744
Viktor WistrandTullinge SK1210230

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonTullinge SK2088935
Fanny BergmanTullinge SK2077239
Frida DäckforsTullinge SK2093492
Maja GustafssonOK Älvsjö-Örby2101649
Emelie HellströmTumba-Mälarhöjden OK2121948
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK2137693
Lydia Ljungkvist BogdanovicTumba-Mälarhöjden OK2500517
Ellen NybäckTullinge SK2104078
Stina NygrenTullinge SK2062171
Freja SaersTumba-Mälarhöjden OK1061031
Linnea SandTullinge SK2088574
Alva SchylanderOK Älvsjö-Örby2063716
Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK9101521
Miranda StrandTullinge SK8404678
Emma SvärdTullinge SK2107186
Hilma ÖdmanTumba-Mälarhöjden OK2500540

H12 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AasaTullinge SK1080510
Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK2101650
Arvid BrandefeltTullinge SK2001515
Alexander BäckmanTumba-Mälarhöjden OK2131997
Oskar EklövTumba-Mälarhöjden OK26010
Jacob EngverOK Älvsjö-Örby2139711
Hugo FulkeOK Älvsjö-Örby2063745
Nils GidlöfOK Älvsjö-Örby2063769
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK7090519
Oskar LindholmTullinge SK2135404
Nils LindqvistOK Älvsjö-Örby2063772
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby2107444
Didrik MilldeOK Älvsjö-Örby2063730
Eskil MyrbergerTullinge SK2125913
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104122
Viktor Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby1080401
Alvin NordinOK Älvsjö-Örby36460
Axel NäsmanTullinge SK2135421
Alvar WallinOK Älvsjö-Örby2138978
Alvin WestmanOK Älvsjö-Örby2063725

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alice LindholmTullinge SK2135444
Cloe MatthewsTullinge SK1100603
Alma OlssonTullinge SK1020107
Tilda PousetteTullinge SK18298
Viola SaersTumba-Mälarhöjden OK2147897
Liv StällbergTullinge SK1100813

H10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Love AkterinOK Älvsjö-Örby1991005
Leo AppelsvedTumba-Mälarhöjden OK2139954
Elias BäckmanTumba-Mälarhöjden OK2260764
Linus EkenbergTumba-Mälarhöjden OK246115
Erik EklövTumba-Mälarhöjden OK18705
John FlodmarkTullinge SK1108162
Ingemar FärmTumba-Mälarhöjden OK2148466
Gustav HellbergOK Älvsjö-Örby351728
Viktor Ljungkvist BogdanovicTumba-Mälarhöjden OK2500399
Vide MessingOK Älvsjö-Örby2141477
Alexander Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby1100112
Aston NormarkTullinge SK44713
Holger PerssonTullinge SK2135659
Samuel TörnrosTumba-Mälarhöjden OK1110309

Inskolning (23)

NamnOrganisationBricknummer
Viola AnderssonTullinge SK2125955
Josefina BaylanTullinge SK2058157
Benjamin Dyberg / Albin PousetteTullinge SK / Tullinge SK331433 / 243774
Tilda EngTullinge SK331059
Maja FlodmarkTullinge SK1140820
Liam FranssonOK Älvsjö-Örby2063724
Ester Hannerfors / Alma SandbergTullinge SK / Tullinge SK17649 / 30997
Arvid Tenbrock / Elliott HanningTullinge SK / Tullinge SK331377 / 331398
Ellinor HellströmTumba-Mälarhöjden OK2139832
Emil IllergårdTullinge SK331684
Vidar LidströmerTullinge SK331435
Alva LönnkvistTullinge SK19825
Vilma NordströmOK Älvsjö-Örby1502030
Florence NormarkTullinge SK446117
Astrid OhlinTullinge SK306404
Wilma OhlinTullinge SK36489
Hannah OlstedtTumba-Mälarhöjden OK246108
Saga Saers / Solveig SaersTumba-Mälarhöjden OK / Tumba-Mälarhöjden OK2147954 / 2140392
Nils StällbergTullinge SK2135782
Edvin TornebjerTullinge SK
Ellen TornebjerTullinge SK
Teodor TörnrosTumba-Mälarhöjden OK12608
Bertil ÖdmanTumba-Mälarhöjden OK2210995

U1D (10)

NamnOrganisationBricknummer
Stella Abebe / Eira DelkertzTullinge SK / Tullinge SK331723 / 331449
Juni Lyth / Gry AnderssonTullinge SK / Tullinge SK42411 / 331195
Elise Riseth / Ellen DixTullinge SK / Tullinge SK41822 / 417565
Edith KruseTumba-Mälarhöjden OK246104
Vera Ställberg / Märta LevinsonTullinge SK / Tullinge SK1120416 / 330582
Olivia RoseOK Älvsjö-Örby1200020
Mathilda RosengrenOK Älvsjö-Örby1200014
Tilda SchönningsTumba-Mälarhöjden OK246112
Tara SimunkováTumba-Mälarhöjden OK246147
Hilda SkogholmTumba-Mälarhöjden OK2100135

U1H (12)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil Bergh / Sixten NäsmanTullinge SK / Tullinge SK503010 / 330646
Love Larbo / Bill BlomgrenTullinge SK / Tullinge SK331700 / 246103
Victor BontempsTullinge SK
William Börjes KihlbergOK Älvsjö-Örby2063750
Noah DybergTullinge SK
Elliot Marcus / Stig HelanderTullinge SK / Tullinge SK331522 / 330627
Tim Hermander BjörklundTullinge SK2500536
Alvin KarlssonTullinge SK30997
Konrad LarssonOK Älvsjö-Örby1200018
Erik WiklundOK Älvsjö-Örby351726
Melker WisborgTullinge SK2115465
Gustav ÅkermanTullinge SK43802

U2 (57)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AasaTullinge SK1120321
Tage AggeforsOK Älvsjö-Örby2104301
Linnea AndénOK Älvsjö-Örby1682878
Hilma ArevångTullinge SK26289
Klara BackstadOK Älvsjö-Örby1200010
Wilmer BarrénOK Älvsjö-Örby351722
Greta BlomkvistOK Älvsjö-Örby351715
Teodor Börjes KihlbergOK Älvsjö-Örby351719
Ester CummingOK Älvsjö-Örby351709
Alice DanielssonOK Älvsjö-Örby1200001
Victoria EanaOK Älvsjö-Örby306190
Elsa Edner SvedlundOK Älvsjö-Örby1200004
Nikita FranssonOK Älvsjö-Örby1200019
Ingrid GidlöfOK Älvsjö-Örby1200008
Klara Gransell PeterzénOK Älvsjö-Örby1200011
Sofie GräfOK Älvsjö-Örby351718
August GyllenbergOK Älvsjö-Örby306189
Alexander HagmanOK Älvsjö-Örby17968
Kajsa HammarströmOK Älvsjö-Örby1200009
Arvid HellmanOK Älvsjö-Örby1200002
Ida JönssonOK Älvsjö-Örby1200007
Tore Kai-LarsenOK Älvsjö-Örby1200017
Elliot KellnerOK Älvsjö-Örby1200003
Svante KlevebroOK Älvsjö-Örby2063795
Axel KruseTumba-Mälarhöjden OK246121
Olle KruseTumba-Mälarhöjden OK246122
Siri LiljeforsTumba-Mälarhöjden OK353137
Antonia LjungdahlOK Älvsjö-Örby306187
Ossian Lundgren HerderOK Älvsjö-Örby2063706
Sid MalmborgOK Älvsjö-Örby2063748
Ebbot MogårdOK Älvsjö-Örby351724
Tore MånsonOK Älvsjö-Örby351721
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104486
Isac NoblingTullinge SK2112584
Edvin NorbergOK Älvsjö-Örby306192
Oskar NorbergOK Älvsjö-Örby1200015
Erik NybäckTullinge SK1908556
Jonathan OlstedtTumba-Mälarhöjden OK246105
Ludwig PrintzOK Älvsjö-Örby1200013
Ingrid RobertsOK Älvsjö-Örby351716
Filip SandbergOK Älvsjö-Örby1200005
Pontus Schmalholz PilstjärnaTumba-Mälarhöjden OK246106
Love SchönningsTumba-Mälarhöjden OK246134
Judit SedinOK Älvsjö-Örby351717
Eryk StanislawskiOK Älvsjö-Örby351727
Frida StockhausOK Älvsjö-Örby351714
Nora StällbergTullinge SK1109191
Cajsa SundénOK Älvsjö-Örby1100808
Stina SundénOK Älvsjö-Örby1121014
Hilma SvenssonOK Älvsjö-Örby1200006
Alicia TodorovicOK Älvsjö-Örby306183
Anna TudorOK Älvsjö-Örby351723
Fred VeitchOK Älvsjö-Örby351713
Lage WestmanOK Älvsjö-Örby1200012
Pelle WestmanOK Älvsjö-Örby1200016
Ella WikenstenOK Älvsjö-Örby351725
Thea WilhelmsonOK Älvsjö-Örby351720

U3 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emmet BergstrandOK Älvsjö-Örby2063732
Johan KrookOK Älvsjö-Örby2063749
Max MellqvistOK Älvsjö-Örby2063766
Sixten SjölanderTullinge SK2107349
Vera Skur MoseliusTumba-Mälarhöjden OK246123
Gabriel SörqvistTumba-Mälarhöjden OK2123475

U4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin HessleTullinge SK2123904

Annonser

Mila