Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, ultralång + Swedish League, #2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, ultralång + Swedish League, #2
Arrangörsorganisation: Västerviks OK
Datum: söndag 11 april 2021

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 233 anmälda deltagare.

D21 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK8517904
Klara AxelssonIFK Göteborg Orientering8141114
Gabriella BerganderEksjö SOK8487432
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Amilia BjörklundSävedalens AIK8190893
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad8260896
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad8269608
Linnea ClaesdotterOK Tisaren8624676
Elin ClassonOK Orinto8009508
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Erica EdmanIF Thor8199702
Johanna EngströmOK Hällen801216
Matilda ErikssonOK Kåre8199727
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK8367911
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering8626891
Marianne HaugIK Hakarpspojkarna8144822
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad8160496
Rebecka HeinrupStora Tuna OK8053092
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Hanna HugossonSundsvalls OK8113371
Hanna HänströmGöteborg-Majorna OK9809051
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF8043842
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK8110100
Julia LauriOK Ravinen920702
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Susen LöschÄrla IF8210893
Maja MörthStora Tuna OK8101538
Alva OlssonLinköpings OK8089831
Magdalena OlssonStora Tuna OK8199011
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna8060113
Ella PalmIK Hakarpspojkarna8270200
Lovisa PerssonOK Tisaren8221190
Angelica RaskOK Linné900529
Lisa RisbyOK Kåre8199307
Ella SjöbergTullinge SK8001018
Sanna SkoogKils OK8351738
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna8210999
Ellinor TjernlundOK Tisaren8290600
Josefin TjernlundOK Tisaren8290601
Anna WehlinLinköpings OK8180194
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Maria Von SchmalenséeAttunda OK8073101
Margret ZimmermannIFK Lidingö SOK8517565
Johanna ÖbergOK Linné8356356

H21 (79)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonTullinge SK990426
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Jonas AnderssonKils OK8121314
Rassmus AnderssonOK Linné8090329
Oskar AndrénOK Tisaren8271294
Emil AuseliusBredaryds SOK8000516
Jonas AxénMotala AIF OL
Erik Barr ZeilonOK Linné8442019
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Love BerzellOK Ravinen8234751
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna8080301
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
John BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna
Erik ClassonIK Hakarpspojkarna1420202
Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering8645252
Oskar EdvardssonJärfälla OK8140647
Ludvig EkNyköpings OK8131399
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Rasmus ElmelidOK Orion8180923
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Ludvig ErikssonKils OK8000314
Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF8061399
Filip GrahnSödertälje-Nykvarn OF8009810
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Emil GranqvistOK Ravinen8004200
Jonas GustafssonOK Kåre8211197
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK8091228
Hector HainesIFK Lidingö SOK8022605
Simon HardenIK Hakarpspojkarna8000944
Simon HectorSnättringe SK8120797
Simon HedlundÄrla IF7529082
Erik HerneOK Ravinen8310945
Gustav HindérOK Tisaren8014774
Gunnar HolmgrenIFK Umeå
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Simon ImarkTullinge SK8011211
Henrik JohannessonStora Tuna OK8000705
Robert JohanssonTäby OK8070794
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg8024000
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Robbin KantarpÄrla IF8624304
Eskil KinnebergOK Kåre
Joel Käll KarlssonVäxjö OK8337755
Hugo LillieströmKils OK8243008
William LindMalungs OK Skogsmårdarna8120285
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Daniel MartinssonOK Tisaren
August MollénOK Denseln8119991
Tuve MöllerOK Linné980510
Arvid NordIK Hakarpspojkarna8170597
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Heino OllinSävedalens AIK8114445
Filip OssianssonIFK Göteborg Orientering8228000
Artem PanchenkoIFK Mora OK8182070
Ken PeetersOK Linné8198508
Albin RidefeltOK Linné8200182
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Johan RunessonIFK Lidingö SOK8201190
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK8130693
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna8096096
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8030380
Viktor SkoogKils OK8406080
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna8002358
Lucas SundbladEksjö SOK8627313
Oskar SvahnEksjö SOK
Rasmus SvantessonIFK Göteborg Orientering8199510
Emil SvenskStora Tuna OK8170301
Jesper SvenskStora Tuna OK8180713
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Andreas UllerKils OK8270298
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad8199723
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna8120594
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8301522

D20 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Malin Agervig KristianssonIFK Göteborg Orientering8310121
Tilde BacklundOK Södertörn8010218
Klara BolinTullinge SK9010929
Emma ErikssonEksjö SOK8021228
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Sanna HedbergOK Södertörn8042742
Sofia IversAttunda OK8120205
Amelie JosefssonSkogslöparna8639936
Emma LingIK Hakarpspojkarna8020411
Hanna LundbergOK Renen8160702
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Signe NilssonNyköpings OK8010529
Elin RindstigSOK Viljan7020224
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702

H20 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AxellIFK Enskede2089374
Olle BergstedtMarkbygdens OK
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Philip CarlssonNyköpings OK8010814
Hugo DjurstedtEksjö SOK8280501
Albin FalkNyköpings OK8010628
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede8020003
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö8000531
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Carl JosefssonSävedalens AIK8010111
Jesper LidmarSnättringe SK8140623
Olof LjunggrenLinköpings OK80010500
Axel LundgrenSundsvalls OK8020623
Jakob NilssonUmeå OK7088807
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Isak OlssonOK Orion8020302
Maxim OmelchenkoOK Orion8020313
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK
Anton SilierJärfälla OK8010415
Felix SilverGävle OK1577026
Niklas SvenssonJärfälla OK7123766
Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK8656687
John WolgastSnättringe SK9555561
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

D18 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Sabina AumoKungälvs OK9030303
Ida BengtssonOK Alehof449230
Alice EkNyköpings OK8111003
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329
Amanda GranqvistOK Ravinen8140403
Hanna LarssonYstads OK8031226
Julia NäslundOK Hammaren8030519
Alice OlvegårdFK Göingarna8383830
Emmy PalmFK Göingarna8170704
Vendela RundströmOK Ravinen2107352
Anna Simonsson-SøndenåKarlskrona SOK8091219
Tove SjöbergTullinge SK8030623
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Filippa SöderbergKalmar OK8426461
Emma WesterlundNyköpings OK8030610
Julia WesthMullsjö SOK8040326
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326
Ida ÖsterbergOK Ravinen8040327

H18 (47)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AlvolinOK Kåre8001568
Erik BovalliusJärfälla OK8157157
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8334498
Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping8040518
Edvin ForsbergOK Ravinen8368257
Isak GeliusSnättringe SK8030117
Albin GezeliusIFK Mora OK8652907
Joel GolsäterKorsnäs IF OK8000198
William GrunderJärfälla OK8366355
Alfred HallqvistUlricehamns OK8451503
Johan HanssonSOK Viljan1906003
Jon HanssonOK Kåre8404580
Edvin HellstenNyköpings OK8070530
Joel HolmbergUlricehamns OK8403026
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Elis IversAttunda OK8140211
Eric JohanssonOK Kåre8040525
Tobias JohanssonOK Löftan8133704
Olle KallurOK Ravinen8330826
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK8130923
Hugo KindbornOK Hällen8030129
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Kasper LagerströmNyköpings OK8158614
Ludvig LangeSnättringe SK8141414
Hugo LarssonKarlskrona SOK8030219
Melker LarssonOK Orion8041209
Erik LingIK Hakarpspojkarna8220903
Isak LundholmUmeå OK8440991
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre8041110
David MorénHjärnarps OL8140903
Edvin NilssonLånghundra IF8000953
Melker PalmJärfälla OK2089158
Jonathan RundqvistOK Nackhe8040709
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Arvid SkeppSävedalens AIK8089150
Casper SkeppSävedalens AIK8030217
Viktor SoneAttunda OK8040730
Marcus SteneboAttunda OK8140634
Hugo UnossonKalmar OK8030414
Albin WarvelinLånghundra IF7031030
Carl-Henrik WassOK Kolmården2104110
Linus WernströmRonneby OK8040312
Oscar Wångberg AnelandSnättringe SK9030626
Oskar ÅdahlUmeå OK1522270
Jesper ÅkessonJärfälla OK8006491
Johan ÅrbrinkLinköpings OK8180604

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars
Hallands 3 dagars