Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Avestapropagandan 1 Start 11:00 - 11:30

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Avestapropagandan 1 Start 11:00 - 11:30
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: lördag 15 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 50 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Kristin BomanGävle OK960316
Ann-Sofi KarlssonGävle OK18789
Magdalena OlssonStora Tuna OK8199011

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BomanOK Linné931216
Lasse JanssonGävle OK611129

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK8006475
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Vendela SöderqvistOK Kåre8002335

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa KaipeOK Kåre8333355

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Wille SöderqvistOK Kåre8008084

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Pauline HaglundIFK Hedemora OK443206

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Walter SöderqvistOK Kåre8062007

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo ClaessonStora Tuna OK500077
Jonatan HaglundIFK Hedemora OK443297
Oskar KaipeOK Kåre1080616

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rikard ClaessonStora Tuna OK760314

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BylundFagersta OK452307
Ingela ErikssonGävle OK888802
Marit SöderqvistOK Kåre1211145

H45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel KaipeOK Kåre1120175
Patrik SöderqvistOK Kåre750505

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maria EngbergKorsnäs IF OK244090

H50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas IvarssonOK Hammaren37615

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229

H55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Göran HedmanValbo AIF2095207
Tryggve OttossonVästerbergslagens OL262610

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Inger AnderssonÅrsunda IF18755
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Annika NorströmHallstahammars OK1838350
Gudrun PerssonHallstahammars OK1917133

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512
Kjell LidholmIFK Hedemora OK44523
Peter LidholmIFK Hedemora OK30412
Bengt SöderqvistDalaportens OL26963
Anders Stefan VestlundOK Kåre8012070
Hasse ÅbergValbo AIF7501209

Mycket lätt 2 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Victor HaglundIFK Hedemora OK2139209

Lätt 2,5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Selma IvarssonOK Hammaren1040504

Medelsvår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BlixtJärbo OK435364
Christina IvarssonOK Hammaren341591

Svår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas BlixtJärbo OK435368
Marie-Louise KaipeOK Kåre451880

Svår 5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jerker BomanGävle OK353880

Annonser