Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Avestapropagandan 1 Start 09:00 - 09:30

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Avestapropagandan 1 Start 09:00 - 09:30
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: söndag 16 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 50 anmälda deltagare.

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Joanna MalmkvistVästerbergslagens OL7880827

H21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BrusVästerbergslagens OL7198808

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonDomnarvets GOIF8020610
Alice EkNyköpings OK8111003
Alma WallmanVästerbergslagens OL7208377

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF451206

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Odin EkNyköpings OK8170505

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Olle WallmanVästerbergslagens OL7789755

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF15468

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus EnarssonKöping-Kolsva OK7666999
Jonathan EnarssonKöping-Kolsva OK7090526
Gustav MattssonValbo AIF402791

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Selma LöfqvistVästerås SOK7456886

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Casper EnarssonKöping-Kolsva OK7830101
Simon EnarssonKöping-Kolsva OK7870414

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby9101545

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helena WallmanVästerbergslagens OL9623711

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias LöfqvistVästerås SOK7602257

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marika Nylund EkNyköpings OK711002
Ulrika SanderOK Milan42887

H45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Pär HöökVästerbergslagens OL2060806

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ninni CarlssonStora Tuna OK259274
Anna-Karin SchmutzLeksands OK26928

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AnderssonDalaportens OL670815
Per CarlssonStora Tuna OK9201447
Per EkNyköpings OK9680725
Pär EricsonNyköpings OK805236
Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF2050740

H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil PeterssonIK Ymer620628
Niklas SanderOK Milan245975

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Marie ErikssonKristinehamns OK8001126

H60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mats WallmanVästerbergslagens OL7879371

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Evy JohanssonSala OK16893

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
John VallinOK Hedströmmen236930
Ingemar ZiljatKristinehamns OK8491106

Mycket lätt 2 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jack EnarssonKöping-Kolsva OK7870414
Olle StinessenDalaportens OL1104270

Medelsvår 3 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL2260668
Maria Eld PetterssonDomnarvets GOIF2132188
Claes ElvhammarOK Linné8195711
Tomas EnarssonKöping-Kolsva OK7888666
Erica LöfqvistVästerås SOK25539
Thomas PetterssonDomnarvets GOIF2062010

Annonser

Mila