Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Avestapropagandan 1 Start 11:00 - 11:30

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Avestapropagandan 1 Start 11:00 - 11:30
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: söndag 16 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 50 anmälda deltagare.

D21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linda ErikssonGävle OK1870802
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Simone NiggliOK Tisaren8090909

H21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Matthias NiggliOK Tisaren8060606

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK8001290

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Axel HejdenbergGävle OK9051023

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alicia IvarssonOK Hammaren7180601
Moa JäderbergLeksands OK7778881
Malin NiggliOK Tisaren8020908
Lova WilénLeksands OK439582

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Tim ThomsonOK Kåre2088698

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alva JäderbergLeksands OK7778882
Anja NiggliOK Tisaren8280811
Olivia StoltLeksands OK7110926
Kajsa WilénLeksands OK23479

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Olle GranefeltOK Tyr7081118
Lars NiggliOK Tisaren8087087
Axel StoltLeksands OK7100901

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Petronella IvarssonOK Hammaren407246
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK1074877
Linn NilssonOK Tyr1972326
Kristin RamsellLeksands OK8280472
Bodil WilénLeksands OK431434

H45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Richard HejdenbergGävle OK552310
Jonas IvarssonOK Hammaren7104080
Ola JäderbergLeksands OK8258688
Henrik RoosOK Linné8429943

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta StålVästerbergslagens OL7670521

H50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas NormanLeksands OK9680122
Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK1166997

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Mia GustafssonOK Kåre620414
Elisabeth OlssonÄlvdalens IF OK9640715
Anki Svärdby-BergmanOK Kåre226992

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anders EnmarkGävle OK504274
Lars GustafssonOK Kåre8020961
Pär StålVästerbergslagens OL7650415

H60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Peter OlssonÄlvdalens IF OK9601112

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marit NilssonKils OK8010251

H65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Per Erik FogelVästerås SOK9000241
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Bo SundqvistOckelbo OK306161
Ove ÅbergStorviks IF1985326
John ÖstlundSundbybergs IK951119

Svår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael WilénLeksands OK431435

Svår 5 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Carolina OlssonÄlvdalens IF OK9980813
Niklas OlssonÄlvdalens IF OK720027

Annonser

Mila