Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Avestapropagandan 1 Start 15:00 - 15:30

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Avestapropagandan 1 Start 15:00 - 15:30
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: söndag 16 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 51 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stina NeroLinköpings OK260864
Tilda ÖstbergStora Tuna OK8010505

H21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Greger TyskOK Kåre790414
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre8080114
Mattias ÖstbergStora Tuna OK9010505

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin WedmanVästerbergslagens OL2089350

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Joel Aristondo MagnussonOK Tor2050859

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stina DernfalkVästerbergslagens OL449110
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Elias HörnellDomnarvets GOIF2062012
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK8000185

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Maja LyckebäckSigtuna OK2078120

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alexis AndréSvärdsjö SOK1404031
Per Gustav WedmanVästerbergslagens OL450009

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eimy AndréSvärdsjö SOK1505231

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Erik GräfningsGrycksbo IF OK9631804
Felix HerbstVästerås SOK403984

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik PetterssonSala OK442254

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas DernfalkVästerbergslagens OL2089112
Mats HörnellDomnarvets GOIF7761022

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elenore AndréSvärdsjö SOK7902011
Marie LyckebäckSigtuna OK2089422
Helen MagnussonOK Tor2050825
Elin TyskOK Kåre751221

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Urban AndréSvärdsjö SOK7987654
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Dan HörnellSäterbygdens OK740911
Jakob WedmanVästerbergslagens OL446200

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Gunilla SvärdIF Thor700326

H50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan EngesLeksands OK980421

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Leif MörkforsJärfälla OK2077217
Torbjörn SöderlundLeksands OK1196101
David SöderströmSala OK9005074
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Johan ÖstbergStora Tuna OK248215

H60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Svante LindgrenKorsnäs IF OK8471202

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF8005210
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK8719043
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonVästerås SOK9200664
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Kjell ViklundHofors OK446007

Mycket lätt 2 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK1225810

Medelsvår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gullan AnderssonVästerås SOK9200684

Svår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malena DernfalkVästerbergslagens OL8280576

Annonser

Mila