Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Avestapropagandan 2 Start 11:00 - 11:30

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Avestapropagandan 2 Start 11:00 - 11:30
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: söndag 16 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 51 anmälda deltagare.

Domnarvets GOIF (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Charlie SvederDomnarvets GOIFMycket lätt 2 km2132199
Maja SvederDomnarvets GOIFD128518945
Stefan SvederDomnarvets GOIFH402132153
Therese SvederDomnarvets GOIFSvår 3 km2132170
Tilde SvederDomnarvets GOIFD148001285

Gustavsbergs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf BurmanGustavsbergs OKH608000522
Anneli LindqvistGustavsbergs OKD65682488

Gävle OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingela ErikssonGävle OKD45888802
Helena HemströmGävle OKD6536185
Mats HemströmGävle OKH658011590
Lasse JanssonGävle OKH21611129

Hallstahammars OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annika NorströmHallstahammars OKD651838350
Gudrun PerssonHallstahammars OKD651917133

IF Thor (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ebba WesterbergIF ThorD2110089

IFK Hedemora OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kjell LidholmIFK Hedemora OKH6544523
Peter LidholmIFK Hedemora OKH6530412

Järbo OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Niklas BlixtJärbo OKSvår 3 km435368
Åsa BlixtJärbo OKMedelsvår 3 km435364

Linköpings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OKD212065391

OK Hammaren (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma BlixtOK HammarenD219910097
Cornelia IvarssonOK HammarenD188402002
Selma IvarssonOK HammarenLätt 2,5 km1040504
Thomas IvarssonOK HammarenH5037615
Edvin MäkinenOK HammarenH167140106

OK Kåre (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Daniel KaipeOK KåreH451120175
Elsa KaipeOK KåreD168333355
Marie-Louise KaipeOK KåreSvår 3 km451880
Oskar KaipeOK KåreH121080616
Marit SöderqvistOK KåreD451211145
Patrik SöderqvistOK KåreH45750505
Walter SöderqvistOK KåreH148062007
Wille SöderqvistOK KåreH168008084
Anders Stefan VestlundOK KåreH658012070

OK Linné (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annette RoosOK LinnéD4538745
Sara RoosOK LinnéD148070509

OK Roxen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christer SandhOK RoxenH658111609

Stora Skedvi IK SOFF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFFH5044494
Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFFH6044495

Stora Tuna OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OKD559641228
Tove AlexanderssonStora Tuna OKD211406185
Moa BirkebækStora Tuna OKD169050726
Pia BirkebækStora Tuna OKD45711208
Ulf FredrikssonStora Tuna OKH45710420
Magdalena OlssonStora Tuna OKD218199011

Täby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annica AhlgrenTäby OKMycket lätt 4 km
Patrik AhlgrenTäby OKH552065330

Valbo AIF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran HedmanValbo AIFH602095207

Västerbergslagens OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britta IvarssonVästerbergslagens OLMedelsvår 3 km304983
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OLD187208378

Västerås SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunilla BomanVästerås SOKD55347192
Tommy BomanVästerås SOKMedelsvår 5 km9775522

Annonser

Mila