Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Avestapropagandan 2 Start 15:00 - 15:30

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Avestapropagandan 2 Start 15:00 - 15:30
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: söndag 16 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 50 anmälda deltagare.

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan ErikssonStora Tuna OK741224
Jakob SjöbergGävle OK8151505

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Moa HjorthDomnarvets GOIF8010409

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia KrafftLänna IF1030727

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar SundblomRånäs OK8020319

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Enni LundbergOK Kåre2065373

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Axel ErikssonStora Tuna OK1051206
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Olle GahnshagOK Kåre2072758
Rasmus WidelundOK Kåre1140905

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo ÖrtlundRånäs OK8060523

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Märta ErikssonStora Tuna OK8200909
Halle Lindberg GahnshagOK Kåre2088668

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan HaglundIFK Hedemora OK443297
Elvin LundbergOK Kåre7080326
Gustav MattssonValbo AIF402791
Noah TyskOK Kåre1141108

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid ErikssonStora Tuna OK8201102
Elliot TyskOK Kåre1100610

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna HolmströmIFK Hedemora OK2125998

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malin WidelundOK Kåre37346

H45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna782009
Henrik ErlandssonOK Södertörn9926022
Andreas KrafftLänna IF7731205
Johan LundbergOK Kåre2072799
Henrik SundblomRånäs OK8040201

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Carina SandbergSäterbygdens OK797393
Anna-Karin SchmutzLeksands OK26928
Anette SjöbergGävle OK351180

H50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus HjorthDomnarvets GOIF8000506
Per NordahlDomnarvets GOIF2139037
Patrik SteenOK Enen9670708

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Elisabet ElmertoftNorbergs OK8208927
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre7651212

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mats BäckströmOK Enen8285757
Ulf MagnussonLeksands OK630210
Per SandbergSäterbygdens OK960960
Per ÅgrenOK Enen8250315
Robert ÖstlundSäterbygdens OK8244062

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta PetersenOK Enen452115

H60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mats LiljaOK Enen1520418

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena JanssonJärla Orientering798390

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK8167510
Hans AurellGävle OK1393048
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512

Mycket lätt 2 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Inez HellbergOK Södertörn9110414

Medelsvår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders HolmströmIFK Hedemora OK2139705

Svår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AnderssonGävle OK980322
Elke WilkeTierps SOK2100434

Annonser

Mila