Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MTBO, USM/JSM/SM/VSM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MTBO, USM/JSM/SM/VSM, lång
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 26 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 263 anmälda deltagare.

D21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Erica BlythAttunda OK2115487
Linn BylarsForsa OK900531
Laura Csúcs-FenyvesiIFK Mora OK8170588
Mia EronnLinköpings OK1721008
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna8159231
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro940329
Karin E GustafssonGarphyttans IF8100392
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF8307061
Karin IngemanssonSkogspojkarnas OK9850802
Emma KantarpÄrla IF8009251
Elvira LarssonRyda SK8233305
Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OK8200385
Linda LönnebergTäby OK8001512
Emma MiléusAttunda OK8308902
Sonia RodiéreIFK Lidingö SOK8657148
Helena SvenssonFK Herkules8067515
Anna TidermanHaninge SOK8136481

H21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Victor ArwesvedTibro OK8009496
Jonny EngelOK Ravinen8411103
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Joakim GumaeliusTibro OK9930329
Johan HellmanVänersborgs SK202455
Marcus JanssonGarphyttans IF8132134
Thomas JanssonGarphyttans IF1964610
Per JohanssonSurahammars SOK820930
Robert JohanssonTäby OK8070794
Viktor LarssonÄrla IF8080689
Per MalmlövOK Skogsfalken12627
Linus MoodIFK Mora OK8081337
Björn NormarkTullinge SK821013
Miika NurmiIFK Göteborg Orientering8638575
Anton PetterssonTibro OK9880418
Daniel SteenHaninge SOK8000342
Patrik SvedbergGävle OK8060203
Sebastian SvärdHaninge SOK8140503
Marcus WadellUlricehamns OK8208200

D17-20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EliassonDomnarvets GOIF8003081
Alva JonssonLånghundra IF8010223
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna8330927

H17-20 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linus BacklundTrollhättans SOK8200275
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8030429
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Felix SilverGävle OK8089015
Martin SkärlénHaninge SOK8000328

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ida ErnstssonFinspångs SOK7203736
Lovis HellstenNyköpings OK8100420
Emma KarlssonOK Landehof8020305
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK8200501

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jon HanssonOK Kåre8404580
Rasmus HedarOK Tor8180805
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK7619107
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre8041110
Elias OhlssonTjällmo-Godegårds OK2112585
Björn RennerHaninge SOK8140633
Arvid SkeppSävedalens AIK8089150
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF8147396

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hennie LöfgrenStora Tuna OK7080313
Ylva OppåsNAIS Orienteringsklubb9970907
Nova SahlénVästerås SOK1060210

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas BerggrenLinköpings OK2081965
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK42475
Rasmus LövgrenFinspångs SOK
Anders PeterssonNyköpings OK8110706
Albin SvenssonFK Herkules8000959
Hugo TofténSOK Träff502834

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AasaTullinge SK1080510
Victor PalmqvistNyköpings OK9090819
Arvid RundströmOK Ravinen2107357
Karl SundkvistKatrineholms OK8115656

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Disa Wengelin OppåsNAIS Orienteringsklubb9100203

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Aston NormarkTullinge SK44713

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lena JakobssonNybro OK29294
Sara MeyerMatteus SI2063376
Karin PalmqvistNyköpings OK9761030
Daniela RennerHaninge SOK2050737
Sofie StrömbergMatteus SI1770413
Linda TufvessonFrosta OK28790

H40 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas AasaTullinge SK808027
Magnus AnderssonVästerås SOK8620147
Marcus AnderssonMatteus SI770610
Erik HellstenNyköpings OK780607
Jakob JakobssonNybro OK8013177
Lasse JanssonEksjö SOK8234300
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
U Tomas LöfgrenStora Tuna OK7770309
Ove OksvoldCentrum OK8140624
Per OksvoldCentrum OK1124211
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Martin RidderstedtÄrla IF9821611
Martin RosénOK Stigen7000251
Arvid SundkvistKatrineholms OK8111674
Mats TofténSOK Träff502837
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK645502
Jonas VåtzBoxholm-Mjölby OL448530

D50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna AlmlundHaninge SOK8006710
Britta AlstadCentrum OK2104493
Åsa BergforsSOK Viljan960005
Monica GustafssonEskilstuna OL7031032
Marie HedarOK Tor8211267
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF680219
Nina HerneOK Ravinen1690206
Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK8070517
Anette LarssonOK Tor9202068
Suzy LarssonOK Skogshjortarna8280666
Cecilia LingerudOK Skogsfalken8061015
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Andrea SilierJärfälla OK601256

H50 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Jens AnderssonKristinehamns OK981117
Thomas AnderssonKatrineholms OK671009
Ulf AnderssonHaninge SOK8069411
Rickard AsplundÄrla IF8654183
Ola BengtssonTäby OK8001565
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Conny ErikssonIFK Mora OK1408114
Erik ErnstssonFinspångs SOK9690430
Christopher HillmanNyköpings OK580002
Henrik HolmbergKöping-Kolsva OK8021970
Jonas HolmgrenOK Hammaren8160125
Anders HåkanssonKatrineholms OK1040514
Mikael JohanssonVärend GN OL8069000
Stefan JohanssonTrosabygdens OK8654171
Stefan JohanssonOK Kåre9671023
Henrik JonssonIFK Mora OK8069108
Benny LindgrenFinspångs SOK8000218
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna9945637
Anders MagnussonNyköpings OK7670612
Stefan NordinUlricehamns OK8190470
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna8210867
Ronnie PetterssonHaninge SOK8140629
Nils PistoraLunds OK8116118
Urban RisbergEskilstuna OL8304927
Magnus RydlundHässleholms OK8080570
Mats SjöbergFrosta OK7933234
Janne SkarnerLeksands OK8201664
Joakim SorinderOK Skogsfalken8067014
Stefan SundellJärla Orientering8518941
Ola SvärdHaninge SOK8197007
Lars ThorénRonneby OK8150917
Per-Ola ThuressonOK Tylöskog8022600
Patrik TidermanSöders-Tyresö8209562
Fredrik TrahnJärla Orientering30948
Fredrik ÅslundKatrineholms OK1021807

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta GustafssonGarphyttans IF590729
Lena JanssonGarphyttans IF7590626
Margareta MeitonIFK Lidingö SOK8662155
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Per BacklundOK Södertörn8196196
Maths CarremanKatrineholms OK344388
Ulf ErikssonStora Tuna OK8090258
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Stig GerdtmanVingåkers OK259137
Jan GustafssonGarphyttans IF560514
Frans HermodssonLunds OK8081939
Torgny JeppssonKatrineholms OK262450
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Stefan KollbergEksjö SOK8652935
Anders LarssonHagaby GoIF Örebro8012759
Manfred OlejnikSOK Viljan8193690
Stefan OlssonÅlems OK8261256
Håkan PalmfjordKatrineholms OK262451
Morgan TidemanJönköpings OK7581219
Pär WestbladOK Ravinen8006478
Urban ÅbergTjällmo-Godegårds OK9561224

H45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BacklundTrollhättans SOK8141973
Nick BarrableOK Ravinen8080674
Andrew BlythAttunda OK7730428
Magnus BlåuddOK Rodhen8414281
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF7720627
Jonas DahlinAttunda OK18826
Niklas EklundKamrat och IF KIF8092969
Magnus EliassonDomnarvets GOIF8191172
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Henrik FlordalKatrineholms OK9740821
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna8412569
Magnus GadeforsVäsby OK408573
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Andreas KrafftLänna IF7731205
Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8049650
Mattias LövgrenFinspångs SOK
Nils MalmIFK Lidingö SOK8190912
Andreas MathisenVästerås SOK8200254
Björn RundströmOK Ravinen8006504
Anders SahlénVästerås SOK409459
Fredrik SandbladVäxjö OK7403272
Ola SkeppSävedalens AIK8080723
Mikael SvenssonFK Herkules8000954
Mårten ThelanderHaninge SOK9050604
Stellan TäckOK Hammaren8485867
Jonas ViklundMatteus SI2115519
Daniel ÖstvallLunds OK8303026

H55 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AasaOK Kullingshof8110362
Christer BroströmOK Denseln1965008
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna8240164
Mats ErikssonOK Roxen424994
Steven HaleOK Kåre8090963
Pesho HedbergLunds OK8240962
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF8011263
Magnus HellbergEskilstuna OL9650421
Roger HorrsellOK Linné2148475
Martin JorlövOK Skogshjortarna408564
Peter JäderfeldtOK Klemmingen8000923
Tomas KarlssonOK Njudung345109
Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK8042710
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Christer MorellOK Kåre8179138
Gunnar NilssonFinspångs SOK7650917
Lars PerssonOK Skogsfalken8041230
Claes RennerHaninge SOK2078279
Pelle SkoogKatrineholms OK19586
Frank SteinerJärfälla OK7001856
Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK8657161
Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK1196409
Stig ThunellIFK Lidingö SOK8385515
Bernth Thyberg AxelssonVästvärmlands OK8516126

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Leif AhlstrandUlricehamns OK8289550
Esbjörn AndrénKvarnsvedens GOIF OK8130150
Rune ArvidssonMarkbygdens OK8400901
Berth-Arne BengtssonLånghundra IF8255225
Kent BergendahlNyköpings OK8195212
Johan CarlssonTrollhättans SOK30545
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK1009808
Ronny HedlundOK Södertörn8308650
Bo JohanssonOK Stigen15515
Torbjörn LarssonStora Tuna OK8305299
Claes LindbergLunds OK8133657
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Claes-Göran LundbergUlricehamns OK8470107
Ingemar LöfqvistTjällmo-Godegårds OK8001291
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Sonny MyrefeltKalmar OK8003838
Jan PerssonYstads OK8470110
Lars PonténIF Thor8000919
Lars SahlbergIFK Mora OK8238960
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL8007074
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Göran SvenssonSkillingaryds FK28267
Anders ThomassonUlricehamns OK8001013
Håkan ÅbergTjällmo-Godegårds OK520823

D45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika AnderssonHaninge SOK8073327
Maria BroströmOK Denseln1971196
Marianne HenkeAttunda OK26060
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Marie-louise PerssonFK Herkules7428685
Helene RipaHaninge SOK9710822
Pernilla SahlénVästerås SOK444705
Jennie StenerhagVästerbergslagens OL37442
Marina Thyberg AxelssonVästvärmlands OK8519726
Ann-Sofie TäckOK Hammaren8185867
Linda WesterlundFrosta OK7403983

D55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK8011163
Åsa BergströmTäby OK8110890
Helena HolmbergKöping-Kolsva OK8311065
Laila HöglundFK Herkules8111648
Marie JorlövOK Skogshjortarna2104392
Anita KlarSäterbygdens OK47068
Monica KollbergEksjö SOK1240461
Eva LindgrenFinspångs SOK9620202
Anki Svärdby-BergmanOK Kåre226992
Katarina Westin-KarlssonOK Reftele7630610

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ing-Marie AndrénKvarnsvedens GOIF OK8070818

Annonser

Mila