*** Instance-specific ***

Anmälda deltagare till Motions-OL v36

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Motions-OL v36
Arrangörsorganisationer: Lindebygdens OK / Örebro OF
Datum: torsdag 3 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 59 anmälda deltagare.

Kort-korta (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bo CarlssonOK Tisaren443255
Samuel ErikssonOK Letstigen17012

Korta (19)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BjörkKFUM Örebro OK27045
Lars BroströmDegerfors OK421701
Anna DahlLaxå OK1415306
Marianne DahlbergOK Alferna18469
Evy EkströmOK Alferna18473
Karl EkströmOK Alferna18459
Elisabeth ErikssonOK Milan870118
Eleonor GrönvallKFUM Örebro OK16116
Roger GustafssonOK Tisaren25821
Bengt HolgerssonOK Tisaren256456
Thomas JohanssonAlmby IK530103
Lena LindgrenOK Järnbärarna2095414
Inger LjungströmOK Djerf1393134
Anna-Lena LundellStora Tuna OK43817
Stig NilssonOK Djerf37709
Ethel NordLindebygdens OK25021
Gert NordstenLaxå OK345156
Roland RohdeFellingsbro GOIF249436
Anders SjögrenHagaby GoIF Örebro1451020

Mellan (21)

NamnOrganisationBricknummer
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2135798
Weine FredrikssonKFUM Örebro OK1947081
Maja-Stina GustavssonOK Roxen7500809
Per GustavssonOK Roxen7490715
Leif HjulströmOK Milan306598
Bengt Åke HolgerssonOK Tisaren2065397
Mona HullAlmby IK7510903
Per-Åke HullAlmby IK519155
Olle HäggbomKFUM Örebro OK1120554
Bo HöökOK Tisaren7531028
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Kenneth KarlbergHagaby GoIF Örebro8319707
Lars KarlssonAlmby IK999903
Robert LarssonHagaby GoIF Örebro1510413
Tord LidströmHagaby GoIF Örebro13834
Maud MossbergOK Järnbärarna2095442
Roland NordLindebygdens OK25020
Ulf NordzellOK Djerf1561208
Christer NälemarkOK Djerf1213712
Per SundbergStora Tuna OK43818
Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro13855

Långa (17)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik BlomRehns BK8208230
Håkan CarlssonKFUM Örebro OK
Eje DahlLaxå OK2075187
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Mickael GöranssonAlmby IK8040720
Evert JohanssonOK Tisaren2131909
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Lennart LundhOK Tisaren9441213
Bo MagnussonKFUM Örebro OK1957611
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Bo PerssonAlmby IK2123429
Lars PerssonHagaby GoIF Örebro560601
Anders RobertssonAlmby IK510821
Håkan SvenssonAlmby IK9590419
Lars-Åke WallOK Tisaren8491220
Tomas VidfeltLindebygdens OK630826

Annonser