Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteran-OL

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteran-OL
Arrangörsorganisation: Tjalve IF Norrköping
Datum: torsdag 15 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda deltagare.

Lång (18)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AlderudNyköpings OK348312
Torsten BråmåOK Roxen417650
Leif EfraimssonMotala AIF OL556444
Inger EkmanOK Roxen7530703
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK2089305
Ove ErikssonNyköpings OK1203550
Göran ForsbergNyköpings OK2062733
Hans HolgerssonOK Måsen9470928
Arne IrevallTjalve IF Norrköping244101
Peter JakobssonLinköpings OK41667
Jan LundgrenLinköpings OK14395
Claes NidebornNyköpings OK970128
Tommy PatrikssonMatteus SI2010370
Lars RoxneNyköpings OK2139888
Christer SandhOK Roxen8111609
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK264583
Stephan SvenssonLinköpings OK9531110
Bengt ÖstlundOK Roxen7520707

Mellan (31)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AlsénOK Roxen9191326
Arne AnderssonOK Motala30389
Olle ArmanNyköpings OK1434143
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Ove CaesarTjällmo-Godegårds OK2066565
Ingemar CarlssonSävedalens AIK545400
Per-Ove EkmanOK Roxen7560106
Roger EngmanNAIS Orienteringsklubb2058930
Mona ForsbergNyköpings OK2119530
Hans GuldbrandMotala AIF OL431351
Hans GustavssonNyköpings OK205038
Maja-Stina GustavssonOK Roxen7500809
Per GustavssonOK Roxen7490715
Maud Göthe LundgrenLinköpings OK12639
Leif HasselströmMotala AIF OL8210351
Anders HedinMotala AIF OL421326
Vivianne HolgerssonOK Måsen7205947
Bo JernbergOK Roxen501204
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Lars JohanssonOK Motala1991683
Anders KjellLinköpings OK451188
Ulla KjellLinköpings OK451181
Gustaf OlssonLinköpings OK7480826
Inga-Lill PetterssonLinköpings OK1470705
Jan PetterssonOK Roxen1450216
Yngve PetterssonLinköpings OK1491119
Nils SjödinTjalve IF Norrköping446048
Christer SvenssonNyköpings OK2075297
Curt ThorénNyköpings OK205050
Ulf WaldenfjordLinköpings OK531020
Barbro ÖstlundOK Roxen7520120

Kort (14)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin BengtssonMotala AIF OL7205416
Berit EdengrenNyköpings OK38884
Lena FornanderSkogspojkarnas OK37917
Sonja HanssonTjalve IF Norrköping245929
Anders JohanssonNyköpings OK571330
Hans KleistOK Roxen19097
Stina KorallMotala AIF OL644726
Britt-Marie OlsOK Roxen438362
Lars-Erik OlsOK Roxen438364
Britten PerssonFinspångs SOK7003123
Folke SimonssonOK Roxen420087
Olof ThorssellOK Måsen36655
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK428872
Johnny WallingeOK Kolmården16694

Promenad (3)

NamnOrganisationBricknummer
Brigitte AlsénOK Roxen710129
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413
Bertil EngmanIFK Norrköpings OK428873

Annonser