Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Natt-KM, När-OL Natt

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Natt-KM, När-OL Natt
Arrangörsorganisation: Sundsvalls OK
Datum: onsdag 23 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 55 anmälda deltagare.

Kovlands IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias EdströmKovlands IFH40889212

Njurunda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leif SundlingNjurunda OKH60587852

Selånger SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan LindénSelånger SOKH16449568
Sofia LindénSelånger SOKD40449569
Fredrik PonténSelånger SOKH50351861
Åsa PonténSelånger SOKD50417544
Tomas SellstedtSelånger SOKÖppen 536331

Sundsvalls OK (47)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Björn AbelssonSundsvalls OKH7015448
Anders AxlingSundsvalls OKH21820513
Winn BjörklundSundsvalls OKH708460916
Susanna De SanctisSundsvalls OKÖppen 37197212
Klara EdströmSundsvalls OKD142119672
Elisabet EngbergSundsvalls OKD122119972
Magnus EngbergSundsvalls OKÖppen 515410
Agnes FeilSundsvalls OKÖppen 37090311
Christina FlordalSundsvalls OKD70501030
Jon FlordalSundsvalls OKH70827400
Oscar GripSundsvalls OKH121000697
Linnea HellqvistSundsvalls OKÖppen 37080508
Anna HoffmanSundsvalls OKÖppen 52260799
Valter HoffmanSundsvalls OKH142124676
Lars HolmquistSundsvalls OKH2115495
Peter HolmquistSundsvalls OKH2115475
Hugo HässlerSundsvalls OKH142139898
Martin HässlerSundsvalls OKH40362372
Sören JanssonSundsvalls OKH702148428
Ebba JensenSundsvalls OKD142135683
Jon JensenSundsvalls OKÖppen 52119865
Caroline JohanssonSundsvalls OKÖppen 5752517
Catrin JohanssonSundsvalls OKD50899834
Rolf JohanssonSundsvalls OKH50660924
Thomas JohanssonSundsvalls OKH50650912
Magnus JonssonSundsvalls OKH40730321
Andrei KuzminSundsvalls OKH141001492
Ivan KuzminSundsvalls OKH219200444
Edvin LakeSundsvalls OKH168000943
Kasper LarssonSundsvalls OKH141061102
Mattias LarssonSundsvalls OKH161051126
Hannes LindahlSundsvalls OKH218020703
Mattias LindahlSundsvalls OKH501020703
Per NordanlindSundsvalls OKH409710126
Hugo NordlanderSundsvalls OKH167052910
Simon NordlanderSundsvalls OKH167057992
Erik NorinSundsvalls OKH507660620
Olov NorinSundsvalls OKH161050905
Ulrik OlssonSundsvalls OKH5030986
Ylva SandströmSundsvalls OKD162078275
Ingmar SöderströmSundsvalls OKH70234570
Simon TeikeSundsvalls OKH21880708
Erik ToomingasSundsvalls OKH219920329
Albin TuvessonSundsvalls OKH122089150
Ola TuvessonSundsvalls OKH401411379
Anna WidmanSundsvalls OKÖppen 32068908
Olov VikströmSundsvalls OKH2130980

VK Uvarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mikael ErikssonVK UvarnaH60427042

Annonser

Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr
World Maze Race