Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SprintCup 2020 - 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SprintCup 2020 - 1
Arrangörsorganisationer: Gällstadbygdens SOK / Ulricehamns OK
Datum: tisdag 29 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 55 anmälda deltagare.

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Leo ArabäckUlricehamns OK2149036
Ville GassnerUlricehamns OK1108126
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Charlie KlassonUlricehamns OK
Mio KvarndalUlricehamns OK263624
Alfred LennartssonUlricehamns OK2148413
Arvid LennartssonUlricehamns OK2261011
Axel LennartssonUlricehamns OK2260994
Egon PalmérUlricehamns OK760511

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Irma PalmérUlricehamns OK820202
Elsa PerssonUlricehamns OK2260770
Saga SjöstrandUlricehamns OK2101673

H11-14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Linus ClaessonUlricehamns OK1422649
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Lukas HultGällstadbygdens SOK2075320
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Mio KlassonUlricehamns OK2148900
Malte PalmérUlricehamns OK7091128
Teo PalmérUlricehamns OK7206298
Benias PerssonGällstadbygdens SOK1091019
Eskil SöderlundUlricehamns OK2089310

D11-14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Minna KvarndalUlricehamns OK500600

Dam (12)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AnderssonUlricehamns OK245631
Stephanie BaidaUlricehamns OK2119786
Lis ErikssonUlricehamns OK1422637
Lisa GassnerUlricehamns OK2089257
Johanna KarlssonUlricehamns OK9830502
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK2058999
Maja NordinUlricehamns OK354069
Lina PalmérUlricehamns OK7206309
Eliva PerssonGällstadbygdens SOK1051114
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK7900213
Selma SjöstrandUlricehamns OK2101672
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK2106047

Herr (19)

NamnOrganisationBricknummer
Walter BodinGällstadbygdens SOK33540
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Patrik CarlbomUlricehamns OK9100202
Ulf ClaessonUlricehamns OK2119802
Lars ErikssonUlricehamns OK1401394
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Joel HolmbergUlricehamns OK8403026
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Rikard HultGällstadbygdens SOK1428830
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK2119800
Martin KlassonUlricehamns OK2148884
Marcus KvarndalUlricehamns OK8100300
Per-Erik LennartssonUlricehamns OK2148897
Stefan NordinUlricehamns OK8190470
Clas NorgrenGällstadbygdens SOK442026
Curt NorgrenGällstadbygdens SOK352990
Pär NorgrenGällstadbygdens SOK352996
Oskar SundbaumUlricehamns OK
Patrik SöderlundUlricehamns OK2135527

Annonser