Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OL-skytte, sprint, dag 2, Ecoaims

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OL-skytte, sprint, dag 2, Ecoaims
Arrangörsorganisation: OK Tisaren
Datum: söndag 1 november 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 71 anmälda deltagare.

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AxelssonMullsjö SOK551220
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Johan Ek-LarssonOK Klemmingen8009501
Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK760411
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Ingemar EricssonRonneby OK9070309
Oskar EricssonRonneby OK8000182
Anders JanssonMölndal Outdoor IF812403
Robert JohanssonTäby OK8070794
Emil SvenssonHjärnarps OL16088

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karin E GustafssonGarphyttans IF8100392
Linda LönnebergTäby OK8001512
Linn OlssonHagaby GoIF Örebro860512

H Ungdom (18)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus DoeringGarphyttans IF8450677
Olle EkenbergTumba-Mälarhöjden OK2139784
Erik EklövTumba-Mälarhöjden OK18705
Oskar EklövTumba-Mälarhöjden OK26010
Arvid EricssonRonneby OK8006498
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Ludvig KransholmKFUM Örebro OK1120061
Oscar KristofferssonAlmby IK2088282
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104122
Lars NiggliOK Tisaren8087087
Alfred PihelOK Tisaren8110119
Oskar PihelOK Tisaren8110118
Gustav RexOK Landehof2048787
Jonathan RexOK Landehof212039
Philip SjödinOK Tisaren9102608
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK8200702
Hugo ZetterbergVästerås SOK43045
Edvin ÅttingLinköpings OK8070318

D Ungdom (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DoeringGarphyttans IF8070917
Jonna DoeringGarphyttans IF450610
Anna EnbergLinköpings OK701201
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb8112229
Olivia MasonTumba-Mälarhöjden OK2101616
Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK2088908
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104486
Anja NiggliOK Tisaren8280811
Malin NiggliOK Tisaren8020908
Maja SjödinOK Tisaren9102607
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK8200501

H Lång (7)

NamnOrganisationBricknummer
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Mats CarlsvärdAlmby IK8000227
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK9751125
William RexOK Landehof8120614
Johan SundénVästerås SOK27583
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK645502
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D Lång (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anne BodinAlmby IK8440220
Sofie BodinAlmby IK9031009
Annica KristofferssonAlmby IK2087479
Anna ZetterbergVästerås SOK43034

H Kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Per AndénOK Linné501805
Nils-Olof BodinAlmby IK8440216
Björn BorgGöteborg-Majorna OK247914
Rihards DarzinsAlmby IK7120386
Roger DjupsjöOskarströms OK2075162
Alexander GarinSträngnäs-Malmby OL256491
Hans WickbomI 19 IF550717

D Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL52385
Inda Garin FolkegårdSträngnäs-Malmby OL52386

H Prova På (6)

NamnOrganisationBricknummer
Rickard GunéeTumba-Mälarhöjden OK9102106
Jonny GustafssonEj klubbansluten26753
Matthias NiggliOK Tisaren8060606
Austin PowersEj klubbansluten
Olle ZetterbergVästerås SOK505015
Simon ÅttingLinköpings OK1070318

D Prova På (3)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK2139121
Simone NiggliOK Tisaren8090909
Emma TrofastTjällmo-Godegårds OK28090

Annonser