Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Mini-Daladubbel, etapp 2, patrull

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Mini-Daladubbel, etapp 2, patrull
Arrangörsorganisation: OK Skogshjortarna
Datum: söndag 11 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 246 anmälda deltagare.

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Märta Falkenström / Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering7730620 / 426249
Ebba Boge / Moa DahlOK Alehof / OK Alehof2112301 / 2075480
Jessica Eriksson / Patricia ErikssonOK Skärmen / OK Skärmen343474 / 343804
Zora Julia Járai / Elvira ÅhlundVänersborgs SK / Vänersborgs SK2001571 / 7100808
Linn Junfors / Kerstin JohanssonOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2109229 / 2141487
Hanna Larsson / Elin TörnelandOK Gipen / OK Gipen773897 / 435806
Annie Schröder / Emilia StrömbergOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2141454 /
Pennie Svedjenäs / Emilia WängrothOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2141485 / 1144191

H10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriel Andersson / Gabriel SlättOK Alehof / OK Alehof260850 / 2119730
Leonel Ståhlgren / Henning AndreassonOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2148979 / 11024
Felix Sandahl / Harald CarlssonIK Hakarpspojkarna / IK Hakarpspojkarna7110421 / 7110601
Herman Eng / Casper EngstrandIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering7207326 / 14716
Johannes Holmberg / Ville GassnerUlricehamns OK / Ulricehamns OK2059032 / 1108126
Joel Gustafsson / Valfrid MattssonEds SK / Eds SK256642 / 2078118
Olle Roos / Emil JohanssonIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering2101810 / 1105200
Harald Johansson / Olle LarsesLjungskile FK / Ljungskile FK2139222 / 2139221
Alexander Lindell / Eric UnemanOK Alehof / OK Alehof2074550 / 1133113
Melker Martner / Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering770119 / 7810383
Eskil Nygård / Samuel WelénOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2126090 / 2148974
Sven Tholén / Oscar WärnOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2148998 / 1100120

D12 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Vera Höglund / Elsa ArvidssonSjövalla FK / Sjövalla FK2088301 / 2139879
Alice Bohlin / Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering2088440 / 8080628
Alma Olsson / Elina ChristianssonUddevalla OK / Uddevalla OK2123913 / 2112574
Ebba Eberlén / Ellen KarlssonOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2089338 / 19559
Rebecca Eriksson / Ellen ÓlafsdóttirOK Skärmen / OK Skärmen2095382 / 452596
Elin Sundberg / Elsa ForsengLjungskile FK / Ljungskile FK440109 / 440102
Hedvig Grahn / Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering1321321 / 7090909
Elsa Reuter / Emma HellströmÅmåls OK / Åmåls OK2093653 / 2093689
Nora Jacobsson / Cornelia MellbergOK Kullingshof / OK Kullingshof2093533 / 2093540
Julia Johansson / Agnes MalmEds SK / Eds SK2065308 / 2131954
Elin Karlsson / Linnea NilssonOK Landehof / OK Landehof11363 / 2095375
Ruth Lorin / Isabell KnutssonOK Kullingshof / OK Kullingshof444560 / 452890
Lovisa Kristiansson / Selma LeonTrollhättans SOK / Trollhättans SOK208684 / 1091112
Malvina Wieslander / Filippa LundbladOK Skärmen / OK Skärmen2078286 / 452522
Linnéa Rex / Linnea LundstedtOK Landehof / Sjövalla FK2048786 / 7771006
Eira Olsson / Jonna ÅhlÅmåls OK / Åmåls OK1090124 / 9091216
Meja Pettersson / Nelli RedebrattOK Kullingshof / OK Kullingshof452866 / 2093537

H12 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar Ahlstedt / Arvid ErikssonÅmåls OK / Åmåls OK2093570 / 7080728
Malte Andersson / Oskar GustafssonTrollhättans SOK / Trollhättans SOK9601465 / 448911
Nils Tholén / Anton ArvidssonOK Skogshjortarna / Brattås CK2104383 / 9090129
Elias Bengtsson / Liam MannerstålOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2148953 /
Axel Rohrer / Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna / 2126093
Melker Carlsson / Olof HertinIK Hakarpspojkarna / IK Hakarpspojkarna9672008 / 423245
Linus Claesson / Gustav KarlssonUlricehamns OK / Ulricehamns OK1422649 / 9091209
Daniel Wong Larsson / Lukas EnglundTrollhättans SOK / Trollhättans SOK7414108 / 9080723
Hampus Gustafsson / Oskar GalleEds SK / Eds SK256652 / 2107307
Herman Pettersson / Jarvis HanssonSävedalens AIK / Frölunda OL8080422 / 2085398
Gabriel Hogedal / Vilgot ÅhlundVänersborgs SK / Vänersborgs SK1080722 / 7080701
Artur Stjernlöf / Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering7595037 / 1090310
Albert Jonforsen / Martin SkovbjergFrölunda OL / Frölunda OL1089671 / 1090204
Anton Karlsson / Malte PalmérUlricehamns OK / Ulricehamns OK9080104 / 820202
Melker Sundell / Sixten LagerFalköpings AIK OK / Falköpings AIK OK1000675 / 2500518
William Lännhult / Simon SkottEds SK / Åmåls OK2141420 / 9100128
Nore Modén / Alvin MetherVänersborgs SK / Vänersborgs SK1090708 / 2063320
Sixten Åberg / Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb / Tolered-Utby Ol-klubb8290501 / 8090513
Gustav Rex / Melker SundströmOK Landehof / Hestra IF2048787 / 8080131
Olof Tholén / Albin SchröderOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2089318 / 2104385

D14 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Lina Ahlstedt / Emilie HellströmÅmåls OK / Åmåls OK8230906 / 2093683
Ida Andersson / Maja NymanVänersborgs SK / Vänersborgs SK9070512 / 9060323
Alva Karlsson / Tea BremerMariestads FK / Mariestads FK7060908 / 226388
Tilia Olsson / Emma ChristianssonUddevalla OK / Uddevalla OK2095570 / 2112570
Amanda Cliffordson / Wilma ReinholdssonTolered-Utby Ol-klubb / OK Alehof8200761 / 8061007
Stina Thern / Klara EberlénOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna8061220 / 2104358
Emilia Elverlind / Alice WahlbergOK Tranan / Falköpings AIK OK9060717 / 9439473
Andrea Enbom / Linn EnbomVänersborgs SK / Vänersborgs SK9709122 / 9709121
Olivia Gustafsson / Karolina KnutsTrollhättans SOK / Trollhättans SOK7080516 / 435337
Signe Kullman / Emelina HolmqvistOK Alehof / Sjövalla FK1070206 / 450117
Edith Holmstrand / Linnea WaernOK Landehof / OK Landehof9071223 / 2119867
Elin Johansson / Elin NobornIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering9071229 / 2059155
Tove Wedberg Kilnäs / Signe KullanderSjövalla FK / Sävedalens AIK446217 / 9061016
Saga Källstrand / Alice KällstrandÅmåls OK / Åmåls OK2093598 / 2093584
Frida Öhrvall / Signe NygårdOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2104387 / 2104380
Minna Palm / Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna / IK Hakarpspojkarna9060606 / 18700
Moa Vemdal / Irma WesthMullsjö SOK / Mullsjö SOK1070516 / 8070412

H14 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt Althoff / Simon GrahnKungälvs OK / IK Uven8000645 / 8061337
Henning Falkenström / Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering9071201 / 2109400
Signe Hördegårdh / Gustav AspIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering1222006 / 451205
Jonathan Nilsson / Malte BellanderGustavsbergs OK / Gustavsbergs OK1060802 / 7060906
Elvis Åberg / Edvin BrathTolered-Utby Ol-klubb / Tolered-Utby Ol-klubb1070623 / 2122090
Harald Martner / Björn DjupströmFrölunda OL / Frölunda OL1071122 / 9010011
Emil Wallenius / Axel EkdalaFrölunda OL / Kungälvs OK8070502 / 9070315
Måns Sandahl / Stina ElghIK Hakarpspojkarna / IK Hakarpspojkarna7138777 / 7070405
Floyd Gerhardt / Miles GerhardtBrattås CK / Brattås CK2131923 / 2131920
Viktor Hedström / Samuel JakobssonOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2095506 / 2107383
Marcus Lamm / Arvid HermanssonFrölunda OL / Kungälvs OK8060419 / 8062322
Liam Hogedal / Viggo WulffVänersborgs SK / OK Gränsen1061008 / 8297890
Jacob Holmberg / Teo PalmérUlricehamns OK / Ulricehamns OK449756 / 7206298
Adam Samuelsson / William HärströmFalköpings AIK OK / Falköpings AIK OK2078136 / 29433
Felix Johansson / Axel SlättOK Alehof / OK Alehof441947 / 2075487
Edvin Lennartson / Eskil SöderlundUlricehamns OK / Ulricehamns OK2088546 / 2089310
Alexander Lännhult / Albin SkottEds SK / Åmåls OK2093254 / 9060210
Alva Olsson / Eric ÅhlÅmåls OK / Åmåls OK7070320 / 9070108
Emil Skepp / Calle WärnSävedalens AIK / OK Skogshjortarna8070823 / 1071222

D16-20 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea Solvang Stagg / Alma AppelgrenTrollhättans SOK / Trollhättans SOK8171104 / 9030210
Maja Karmstig / Ida BengtssonFK Friskus-Varberg / OK Alehof8041016 / 449230
Alva Björk / Lisa ÖstenssonTrollhättans SOK / OK Tranan8051024 / 7050209
Ebba Thern / Klara BorgOK Skogshjortarna / Södertälje-Nykvarn OF9040630 / 8045077
Maja Torsein / Sofia CarlénFrölunda OL / Frölunda OL2078015 / 2137754
Tova Duell / Maja InghammarHestra IF / Hestra IF2104276 / 7040613
Josefine Öhrvall / Sofia EkblomOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2083766 / 2148940
Emilia Sandin / Elsie GerhardtOK Skärmen / Brattås CK2077592 / 2131903
Audrey Hansson / Emilia LundstedtFrölunda OL / Sjövalla FK8414414 / 8050428
Hedda Kärner Grooss / Frida Kärner GroossAllerød OK / Allerød OK8640524 / 8668785
Elsa Södervall / Sara OhlinIK Gandvik / OK Tranan7050122 / 8058800
Tova Rangert / Emma OlinIK Hakarpspojkarna / IK Hakarpspojkarna7783709 / 9050814
Ella Pettersson / Silje RingstadSävedalens AIK / Tolered-Utby Ol-klubb8051216 / 8266684

H16-20 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav Andersson / Nils RohrerOK Skogshjortarna / OK Skogshjortarna2148977 /
David Hermansson / Melker AnderssonÅmåls OK / Eds SK9040518 / 450637
Jakob Asp / Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering8459823 / 426254
Albin Sundström / Noel BengtssonHestra IF / OK Skogshjortarna8050818 / 8344813
Hjalmar Olsson / Lovis BergstrandUddevalla OK / Uddevalla OK8000302 / 2075306
Edvin Borne / Henry NicholsonFrölunda OL / Frölunda OL7201765 / 2127018
Axel Brönnestam / Erik PerssonOK Gipen / Brattås CK451123 / 1031005
Tim Martner / Martin EkFrölunda OL / Frölunda OL7051202 / 8161205
Åke Falkenström / Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering / IFK Göteborg Orientering7050531 / 2088438
Isak Thörnblad / Emil ErikssonTrollhättans SOK / Trollhättans SOK9101524 / 7800900
Johan Eriksson / Edvin OckbornTrollhättans SOK / Trollhättans SOK9050329 / 9050222
Hannes Essunger / Lukas GrothSjövalla FK / Kungälvs OK8001004 / 9040211
Alfred Hallqvist / Ludvig HedströmUlricehamns OK / OK Skogshjortarna8451503 / 2095552
Joel Holmberg / Isak SkoglundUlricehamns OK / Ulricehamns OK8403026 / 8223456
Ebbe Holmqvist / Alvin OllanderSjövalla FK / OK Landehof8041106 / 8149364
Alfred Johansson / Erik SlättOK Alehof / OK Alehof209894 / 2075420
Simon Westh / Kasper VemdalMullsjö SOK / Mullsjö SOK8200517 / 8150909

Annonser