Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, Up n' Downhill Sprint (över två dagar)

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, Up n' Downhill Sprint (över två dagar)
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 7 november 2020 - söndag 8 november 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 784 anmälda deltagare.

D21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen9840610
Lovisa BlomgrenEksjö SOK8000523
Hanna BoquistIK Uven990830
Annelie BurénIK Ymer229740
Sandra EkströmOK Orinto7900221
Linda ErikssonOK Skärmen2078114
Johanna GuståsLinköpings OK990311
Frida HanssonGöteborgs SK426222
Nellie JohnstonIF Rigor44069
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Lovisa KnutssonBoxholm-Mjölby OL425055
Caroline LindelöwHärlövs IF8102600
Hanna LindströmOK Tranan970903
Klara LjunggrenLinköpings OK981011
Johanna RundqvistOK Löftan9990807
Julia StrömUlricehamns OK9910518

H21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Erik ClassonOK Orinto1420202
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering811222
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Erik HerneOK Ravinen8310945
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK1050784
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
John KumlinIK Ymer880701
Simon LarssonSävedalens AIK871003
Jonas LauriFK Herkules2059033
Tobias LindellOK Alehof820409
Jesper SjögrenOK Kullingshof7210182
Hannes SvahnOK Ravinen8190108
Jonny SvenssonHärlövs IF404167
Magnus SödervallIK Gandvik8399399
Simon WallmanOK Kullingshof7930728

D20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Maja KindlundOK Tranan8272625

H20 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johan HjelmérSjövalla FK9000827
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg8024000
Carl JosefssonSävedalens AIK8010111
Erik LundStenungsunds OK2081943
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Hugo StrömUlricehamns OK8010518

D18 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Vera CarlssonOK Hällen438964
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Mira EnellVäxjö OK1791799
Astrid ErikssonUlricehamns OK8030213
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering8020808
Elsa KarlssonOK Landehof9030104
Elsa LinderOK Hällen2058123
Emmy LindgrenLinköpings OK9020819
Olivia LundstedtSjövalla FK8030518
Frida MouchardIF Hallby SOK8230119
Bella PalmqvistOK Njudung1021217
Rebecka PihlströmOK Landehof8280603
Hanna RothLinköpings OK449520
Moa SahlstedtSol Tranås2001555
Hanna SkoglundSol Tranås2148945
Ella StenilsOK Hällen7020720
Ella SöderbergOK Skogsfalken8030110
Linnea Wedberg KilnäsSjövalla FK2078174
Tilde WickströmOK Tor7203749

H18 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen8031105
David AlménVänersborgs SK8039596
Isac AnderssonOK Norrvirdarna1031011
Anton BlomqvistMarkbygdens OK8341310
Tom EkenstråleFK Herkules2077299
Wilmer HolmqvistSjövalla FK444022
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Lukas LarssonOK Skogshjortarna8330111
Johan LundStenungsunds OK2088601
Måns TranellHestra IF2104295
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

D16 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg7050506
Julia AnderssonOK Tor2052694
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Linn BjörneldKalmar OK8050710
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2801485
Tova DuellHestra IF2104276
Emma EmilssonOK Skogsfalken8000941
Vega EnellVäxjö OK1311071
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering8040924
Matilda FolkessonIK Uven2101764
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Alva ForsmanLinköpings OK7986536
Sigrid ForsmanLinköpings OK7141388
Fredrika FurehillMullsjö SOK2093639
Maja GraadIF Rigor8040324
Frida GustavssonOK Tor1266674
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Audrey HanssonFrölunda OL8414414
Maja InghammarHestra IF7040613
Vilma JohanssonOK Hällen8005496
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg8041016
Annika KällmanOK Hällen355087
Maja LindénVäxjö OK451134
Sigrid LjunggrenLinköpings OK9050800
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Sara OhlinOK Tranan8058800
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Johanna PihlströmOK Landehof8051207
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Nathalie RingströmRydboholms SK2126000
Linda SahlinNässjö OK7960602
Emilia SandinOK Skärmen2077592
Felicia SandinOK Skärmen2077594
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Anna Simonsson-SøndenåKarlskrona SOK8091219
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Ebba UlvagårdenVäxjö OK7050915
Julia WesthMullsjö SOK8040326
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H16 (61)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Gustav AnderssonOK Löftan8619635
Jakob AspIFK Göteborg Orientering8459823
Victor BeischerIK Uven8040530
Noel BengtssonOK Skogshjortarna8344813
Axel BjörkmanSjövalla FK2112553
Albin BoellIFK Göteborg Orientering2059114
Esben Bogsjö JensenHelsingborgs SOK7557981
Jakob Bogsjö JensenHelsingborgs SOK7547040
Axel BrattOK Orion8050420
Simon BååthSävedalens AIK8040125
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering426254
Martin EkFrölunda OL8161205
Alfons EnellSol Tranås19901
Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering2088438
Ludvig EronnLinköpings OK8200507
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Åke FalkenströmIFK Göteborg Orientering7050531
Adam GranhageSjövalla FK8050212
Alfred HallqvistUlricehamns OK8451503
Rasmus HedarOK Tor7050818
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna8040919
Joel HolmbergUlricehamns OK8403026
Ebbe HolmqvistSjövalla FK444023
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Victor HörnquistAnderstorps OK8050621
Filip IngemarssonHestra IF444094
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Anton KarlssonFK Finn451930
Casper KarlssonOK Tor8283848
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna8040221
Melker LarssonOK Orion8041209
Otto LarssonOK Tranan1050615
Olle MalmströmLinköpings OK2109304
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK8040724
Elias NyqvistOK Landehof8050720
Felix OhrgrenAnderstorps OK7746150
Alvin OllanderOK Landehof8149364
Albin PaulssonOK Löftan8051125
David PerssonHelsingborgs SOK8040904
Hannes PerssonFK Herkules8005493
Joel RingströmOK Landehof2048798
Arvid RothLinköpings OK1050520
Jonathan RundqvistOK Nackhe8040709
William RönnborgIK Uven8451916
Alvin RösehagVänersborgs SK9202080
Simon SahlinSjövalla FK2112215
Anders SkoglundSol Tranås8005472
Isak SkoglundUlricehamns OK8223456
Carl StadigIK Gandvik2058929
Albin SundströmHestra IF8050818
Malcolm SvenssonAnderstorps OK8050812
Kasper VemdalMullsjö SOK8150909
Simon WesthMullsjö SOK8200517
Jonatan WickströmOK Tor7000295
Melker ÅkessonOK Landehof8040721
Johan ÅrbrinkLinköpings OK8180604

D14 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlénIF Hagen8060616
Lina AhlstedtÅmåls OK8230906
Agnes AnderssonAnderstorps OK42196
Emilia AnderssonOK Tor2052730
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb8200761
Klara EberlénOK Skogshjortarna2104358
Stina ElghIK Hakarpspojkarna7070405
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna8070828
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Emilie HellströmÅmåls OK2093683
Tuva HenricssonOK Tyr8070111
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg7031040
Emelina HolmqvistSjövalla FK450117
Alice HultLidköpings VSK2109391
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Elin JohanssonIFK Göteborg Orientering9071229
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Signe KullmanOK Alehof1070206
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Liv LundsgaardOK Kontinent8070718
Julia LönnHalmstad OK2074539
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Elin NobornIFK Göteborg Orientering2059155
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Wilma PalmqvistOK Tranan1070608
Ebba RanbroHelsingborgs SOK1175971
Ebba SkullmanLinköpings OK7070508
Linnea StéenHelsingborgs SOK1196805
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Stina SöderqvistLinköpings OK9061013
Nanna TorénHestra IF2093649
Edit TreptowAnderstorps OK7070315
Klara Wedberg KilnäsSjövalla FK446206
Tove Wedberg KilnäsSjövalla FK446217
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK8070412
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna18700

H14 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2109306
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering2109400
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Lucas BerggrenLinköpings OK2081965
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK8060122
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Ludvig ErikssonLinköpings OK9130206
Henning FalkenströmIFK Göteborg Orientering9071201
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK8060422
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Simon GrahnIK Uven8061337
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Ludvig HedinNyköpings OK7772006
Valter HedinNyköpings OK7411060
Viktor HedströmOK Skogshjortarna2095506
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Walter HällåsOK Löftan8061211
Samuel JakobssonOK Skogshjortarna2107383
Elias JosefssonVästvärmlands OK8465525
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Erik KindlundOK Tranan8200604
Albert KylmäHelsingborgs SOK1070826
Marcus LammFrölunda OL8060419
Elias LauriFK Herkules450106
Ola LeireGöteborg-Majorna OK2093439
Harald MartnerFrölunda OL1071122
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227
Valter RoothVäxjö OK1060426
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK8060507
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Emil SkeppSävedalens AIK8070823
Albin SkottÅmåls OK9060210
Jonah StenilsOK Hällen1071020
Frans SummersonOK Norrvirdarna7071605
Albin SvenssonFK Herkules8000959
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg2119708
Emil WalleniusFrölunda OL8070502
Albin WraneHestra IF8060319
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222
Eric ÅhlÅmåls OK9070108
Theo ÅrbrinkLinköpings OK7150206
Edvin ÅttingLinköpings OK8070318
Rasmus ÖbergOK Hällen1061201
Isak ÖhgrenSävedalens AIK446226

D12 (47)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AhlOK Norrvirdarna8646071
Ella AnderssonOK Löftan8626752
Elsa ArvidssonSjövalla FK2139879
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna1100106
Stina BerggrenLinköpings OK2085392
Cornelia BerglundLidköpings VSK2095387
Evelina BjörkmanKungälvs OK8011506
Elsa BremerMariestads FK600004
Tea BremerMariestads FK226388
Ebba EberlénOK Skogshjortarna2089338
Emmy EllbringFK Finn2104147
Alma EreltOK Norrvirdarna1090411
Rebecca ErikssonOK Skärmen2095382
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering8080628
Vera FolkestadAnderstorps OK8033431
Molly GraadIF Rigor8090408
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering1321321
Ebba GranhageSjövalla FK8080110
Emma HellströmÅmåls OK2093689
Cornelia HällåsOK Löftan7080521
Vera HöglundSjövalla FK2088301
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering7090909
Elsa IngemarssonHestra IF2058324
Lisa InghammarHestra IF1040613
Alva JunkellFK Herkules2260614
Tuva Karlsson SandbergOK Hällen7080719
Elina KarlssonFK Herkules1080319
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg8200818
Maja KylmäHelsingborgs SOK7090620
Alice KällstrandÅmåls OK2093584
Hanna LiljaOK Älgen2126129
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Linnea LundstedtSjövalla FK7771006
Sara LönnHalmstad OK2139138
Emelie MagnussonLidköpings VSK2138889
Agnes PaulssonOK Löftan8110180
Agnes PerssonHelsingborgs SOK8180212
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Selma PerssonFK Herkules8005497
Linnéa RexOK Landehof2048786
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK8080311
Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK1090728
Elin SundbergLjungskile FK440109
Frida SöderqvistLinköpings OK7080531
Idrunn Van AgthovenMariestads FK417640
Felicia WraneHestra IF8081011
Jonna ÅhlÅmåls OK9091216

H12 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AhlstedtÅmåls OK2093570
Joar AnderssonVäxjö OK343742
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Mikkel BergmanIK Uven1091011
Olle BlomqvistMarkbygdens OK1941310
Melker CarlssonIK Hakarpspojkarna9672008
Linus ClaessonUlricehamns OK1422649
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2801378
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Arvid ErikssonÅmåls OK7080728
Folke FranssonFK Friskus-Varberg1090817
Helmer GindemoÄrla IF1450895
Hilding GindemoÄrla IF1450874
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
August HedinNyköpings OK7772009
Olof HertinIK Hakarpspojkarna423245
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK9451854
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering1090310
Albert JonforsenFrölunda OL1089671
Noel KjellbergerIFK Göteborg Orientering2137768
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK1080812
Linus LindénVäxjö OK2088549
Nils LydmarkSjövalla FK1080525
Noah OlssonÅmåls OK7080106
Malte PalmérUlricehamns OK7091128
Teo PalmérUlricehamns OK7206298
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK1090821
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Gustav RexOK Landehof2048787
Jakob RingströmOK Landehof2073336
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Albin SchröderOK Skogshjortarna2104385
Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering7595037
Melker SundströmHestra IF8080131
Nils TholénOK Skogshjortarna2104383
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK7080701

D10 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering426249
Elin BeijarOK Hällen439256
Lovisa BerglundLidköpings VSK2139073
Sigrid BergstenLidköpings VSK1008405
Jessica ErikssonOK Skärmen343474
Patricia ErikssonOK Skärmen343804
Astrid GrahnIFK Göteborg Orientering1112141
Ina JohanssonIFK Göteborg Orientering885577
Moa KjellbergerIFK Göteborg Orientering2137762
Astrid LindgrenLidköpings VSK202305
Emma LundsgaardOK Kontinent7552266
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK1110926
Sally PilbladIFK Göteborg Orientering770831
Signe RanbroHelsingborgs SOK1784737
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623
Annie SchröderOK Skogshjortarna2141454
Lovisa StavenrotOK Vivill218252
Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna2141485
Astrid TreptowAnderstorps OK1100516
Vera WesthMullsjö SOK7120325
Emilia WängrothOK Skogshjortarna1144191
Ebba ÅbergHestra IF8100213
Elvira ÅhlundVänersborgs SK7100808
Ingalisa ÖbergOK Hällen820407

H10 (44)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Albert AxelssonOK Norrvirdarna1108051
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK8100411
Harald CarlssonIK Hakarpspojkarna7110601
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna1828828
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb8110621
Herman EngIFK Göteborg Orientering13375
Casper EngstrandIFK Göteborg Orientering14716
Robin GullqvistVästvärmlands OK810428
Oskar HellstrandIF Rigor7100719
Emil HellströmÅmåls OK1061051
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Gunnar HäggmarkMarkbygdens OK7008211
Gustaf IngelsboOK Tranan9100415
Emil JohanssonIFK Göteborg Orientering1105200
Arvid JunkellFK Herkules451936
Olof KarlssonFK Herkules1100517
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511
Theo KronmarkerMullsjö SOK7873515
Alexander LindellOK Alehof2074550
Axel LydmarkSjövalla FK1100504
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg439884
Sixten NordinOK Hällen1021510
Axel PerssonFK Herkules2089463
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna1120206
Oskar RanbroHelsingborgs SOK1239558
Jonathan RexOK Landehof212039
Felix SandahlIK Hakarpspojkarna7110421
Olle SchybergOK Skogsfalken2115583
Simon SkottÅmåls OK9100128
Alfons StenilsOK Hällen2089300
Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering7810383
Jakob SundbergLjungskile FK440110
Sven TholénOK Skogshjortarna2148998
Arvid TreptowAnderstorps OK1081012
Elof TreptowAnderstorps OK1121008
Hugo WadsöOK Nackhe2260768
Sindre Van AgthovenMariestads FK555603
Oscar WärnOK Skogshjortarna1100120
Simon ÅttingLinköpings OK1070318
Elias ÖbergOK Hällen39697
Emil ÖbergOK Hällen1100707
Lukas ÖbergOK Hällen1204110

D35 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Therese EkströmHalmstad OK7840125
Jenny GullqvistVästvärmlands OK8104280
Anna HammarFalköpings AIK OK1555002
Jenny KällmanOK Hällen427924
Karin LinderOK Hällen2077918
Maria LönnHalmstad OK2068996
Elin NordinOK Hällen1830123
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Frida RönnqvistOK Löftan1175859
Boel SundbergLjungskile FK2139213
Sara ÖbergOK Hällen790129

H35 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AxelssonOK Norrvirdarna1850913
John BergstenLidköpings VSK245188
Kristian ErikssonIK Trenne Ullared8109044
Simon GindemoÄrla IF1426064
Nils GruvebäckIK Ymer7820122
Oscar SchybergOK Skogsfalken1048914
Johan SundbergLjungskile FK2139223
Viktor SundströmBredareds IF2144632

D40 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonSjövalla FK452033
Stephanie BaidaUlricehamns OK2119786
Merete BergmanIK Uven451905
Lisa Maria BergstenLidköpings VSK12674
Sofia BjörnbergNyköpings OK2073302
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb9761110
Åsa EllbringFK Finn2104466
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Annica EngIFK Göteborg Orientering7790209
Hedvig Engström JakobssonOK Skogshjortarna2126111
Åsa GindemoÄrla IF1450877
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Sandra HanssonFrölunda OL2085407
Åsa HellquistIFK Göteborg Orientering790403
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Maria HöglundSjövalla FK7771106
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering771114
Erika JensenÅmåls OK263986
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg2135787
Maria KroksmyrVäxjö OK1780329
Michaela KällstrandÅmåls OK7905301
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Anna MartnerFrölunda OL11302
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK2058999
Lina PalmérUlricehamns OK7206309
Frida PerssonFK Herkules2077232
Maria Petersson MarkusOK Norrvirdarna1429357
Linda RanbroHelsingborgs SOK2062190
Desiré RexOK Landehof9800425
Emma RingströmOK Landehof2093451
Johanna RönnqvistOK Löftan1185137
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Sara SöderqvistLinköpings OK1800227
Charlotta TreptowAnderstorps OK1770816
Madeleine WadsöOK Nackhe2260740
Sara WulffOK Gränsen2075452
Kristina ÅhlundVänersborgs SK7781110

H40 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Jacob AxenborgMölndal Outdoor IF1770625
Mattias BerglundLidköpings VSK2109364
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Morgan BodinGällstadbygdens SOK352988
Klas BogsjöHelsingborgs SOK2089076
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Fredrik EkströmHalmstad OK7790316
Fredrik ElingforsVäxjö OK1352642
Robert EnbomVänersborgs SK9760229
Jakob EngIFK Göteborg Orientering770721
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Lars ErikssonUlricehamns OK1401394
Magnus FärdigNyköpings OK2073301
Daniel GrahnIFK Göteborg Orientering761103
Magnus HellströmÅmåls OK1978070
Mattias HolmströmÅmåls OK7905014
Daniel HällåsOK Löftan1780406
Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering866866
Mats JohanssonOK Hällen2089473
Jonas KarlssonOK Hällen7011021
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Nils LinderOK Hällen435752
Bjarke LundsgaardOK Kontinent8040710
Pär LydmarkSjövalla FK2088317
Erik MarmanderFK Friskus-Varberg7704374
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Per PerssonFK Herkules2089495
Urban RingströmRydboholms SK2101769
Per RoothVäxjö OK1781222
Ulf-Björn RönnFK Friskus-Varberg2119618
Johan SchröderOK Skogshjortarna2109239
Patrik StenilsOK Hällen1710114
Henrik SöderqvistLinköpings OK2089418
Godfried Van AgthovenMariestads FK426892
Tobias WängrothOK Skogshjortarna7790207
Per ÖbergOK Hällen770524
Tomas ÖbergOK Hällen790830

D45 (44)

NamnOrganisationBricknummer
Veronica AdolfssonAnderstorps OK2050979
Nina AhlénIF Hagen8140418
Ingrid AlinderSjövalla FK8180475
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Martina BengtssonFK Friskus-Varberg451494
Emma BerggrenLinköpings OK2085395
Helena BlomqvistMarkbygdens OK941310
Kristin BogsjöHelsingborgs SOK1556139
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna44640
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK2078246
Helena EkmanOK Tor1355888
Sofia EnellVäxjö OK2109192
Mia EronnLinköpings OK1721008
Maria FolkestadAnderstorps OK8291271
Åsa ForsmanLinköpings OK7526299
Anna HedinNyköpings OK7509160
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof1226100
Emma HultLidköpings VSK2109397
Maria HörnquistAnderstorps OK451857
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg7710531
Maria JunkellFK Herkules2059087
Ulrika KindlundOK Tranan9720311
Karin KullmanOK Alehof431347
Ulrika LarssonLidköpings VSK441169
Johanna LindénVäxjö OK244653
Sara LindgrenLidköpings VSK426246
Tina LindgrenLinköpings OK1116116
Sara LydmarkSjövalla FK2088314
Ann-Sophie OhlinOK Tranan720507
Fia PerssonHelsingborgs SOK2107596
Jeanette PerssonOK Löftan9750806
Malin PerssonHelsingborgs SOK24537
Sandra PerssonIFK Göteborg Orientering2139205
Agnes PetterssonSävedalens AIK8000916
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL9197008
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK448720
Karin RundqvistOK Nackhe9730518
Anna RönnborgIK Uven451920
Sigrid VemdalMullsjö SOK1061975
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Ingela ÅrbrinkLinköpings OK7720814

H45 (45)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen8120926
Magnus AlinderSjövalla FK8120875
Mats AnderssonOK Löftan9102602
Tommy AnderssonVänersborgs SK730227
Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering2109127
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Olof BjörkmanKungälvs OK2085399
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Magnus BåthSOK 682311081
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Mats ForsmanLinköpings OK7566567
Niklas GranhageSjövalla FK2057378
Patrik GustavssonLinköpings OK9740121
Marcus HanssonFrölunda OL2085387
Gustaf HedinNyköpings OK7411060
Johan HenricssonOK Tyr8250771
Martin JarelandLinköpings OK7040618
Jonas JohanssonIFK Göteborg Orientering8070470
Peter JohanssonVäxjö OK244655
Ulf JonareLinköpings OK2089266
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering8111641
Max LarssonOK Tranan1040575
Erik LauriFK Herkules226998
Leif LindgrenLinköpings OK1973115
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Kiril MilevTidaholm SOK Sisu9047163
Johan NiklassonVäxjö OK421889
Anders PerssonHelsingborgs SOK2420679
William RexOK Landehof8120614
Herman RosénGöteborg-Majorna OK14032
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK7720209
Darren SummersonOK Norrvirdarna9710424
Pär SundkvistOK Gränsen2077571
Mikael SvenssonFK Herkules8000954
Robert SvenssonAnderstorps OK1417445
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
John-Patrik TreptowAnderstorps OK7710319
Andreas UlvagårdenVäxjö OK8007210
Mathias WärnOK Skogshjortarna1070420
Jörgen ÅhlÅmåls OK9710105

D50 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BeischerIK Uven2057250
Anneli BlomgrenEksjö SOK2137628
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Anna GrahnIK Uven439711
Inger GuståsLinköpings OK7670904
Marie HedarOK Tor7671221
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg247840
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Ellinor JohanssonOK Alehof11509
Lena JohanssonOK Njudung1670108
Anneli KarlssonFK Finn343186
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Kristina LjunggrenLinköpings OK700916
Anna MattssonOK Norrvirdarna1700601
Maria OlofssonLinköpings OK9008001
Liselott RothLinköpings OK425179
Veronica SahlinNässjö OK245887
Sarah StutzOLG Suhr8230367
Helena SödervallIK Gandvik519400
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H50 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Johan BlomgrenEksjö SOK1331311
Martin BobergIF Rigor8040207
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg451402
Lars EdbergOK Nackhe438380
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK8170868
Nils GustavssonLidköpings VSK7202465
Per GuståsLinköpings OK9660925
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL9690320
Jonas KylmäHelsingborgs SOK7690724
Anders LammFrölunda OL1660813
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Mats LiljaOK Älgen230571
Anders LillieströmOK Roxen670702
Åke LjunggrenLinköpings OK700400
Johan MarsMarkbygdens OK675572
Fredrik MouchardIF Hallby SOK8516235
Ulf NyqvistOK Landehof9701103
Staffan OlssonStigsökarna8070040
Mats RanbroHelsingborgs SOK7004140
Peter SahlinNässjö OK202571
Magnus SteenHelsingborgs SOK8212111
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL2087093
Kalle WraneSävedalens AIK690714
Joakim ÅkessonOK Landehof2048799
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Annika AasaIK Uven8301063
Helen CarlbomIFK Göteborg Orientering2059109
Gitte EngströmLinköpings OK7576777
Annika HildingStångenäs AIS25398
Laila HöglundFK Herkules8111648
Gunnel SvenssonOK Tranan640212

H55 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Lasse BjörfjällBredareds IF37135
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb8281261
Ulf ClaessonUlricehamns OK2119802
Michael FolkessonIK Uven2101836
Jan GustavssonOK Tor1209901
Johan HjertströmFK Friskus-Varberg247844
Magnus JoelssonSOK 68961018
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering36369
Hans LindgrenOK Skogshjortarna362061
Jens LindströmTibro OK341026
Stefan OlofssonOK Gisle9005068
Martin WidmerOLG Suhr8181818
Hans VokseppOK Skogshjortarna207231

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK600115
Kristina TellqvistIK Dran8005479

H60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Clas BörjessonIK Uven8337777
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK9581202
Roy JohanssonOK Skogsvargarna1341008
Bengt KlassonOK Orinto662266
Arne LundStenungsunds OK2081968
Ulf PalmérUlricehamns OK8030756

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Karin AxelssonIK Uven14380
Inger ErnstsonOK Skogshjortarna2109206
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Ingrid JessenFrämmestads IK1413010
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Pia SvenssonFalköpings AIK OK550815

H65 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonFalköpings AIK OK1000044
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Magnus AnderssonUlricehamns OK8000816
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK38896
Mats EricssonOK Skogshjortarna8001832
Janne ErikssonEds SK8031253
Torbjörn ErikssonSnättringe SK8030655
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801320
Robert JessenFrämmestads IK1393073
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Kjell KaminskyIF Hagen1428388
Per-Olof LarssonUlricehamns OK525371
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
LarsOwe StrömRonneby OK448518
Börje SundbergOK Gipen340685
Sven SundströmBredareds IF8160222
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK448602
Stanley TaivulaMarkbygdens OK1968560

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna8480514
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8656153
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Inger LindblomOK Orinto7490413
Ulla LindheIK Stern7201252
Britt RangertIK Ymer9434343

H70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Sören AnderssonIK Dran8002307
Anthony BarrableRAFO9070444
Kurt BodinGällstadbygdens SOK2107160
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Per FredrikssonOK Skogshjortarna500410
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Kenneth IvehagFrämmestads IK7729723
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna8440331
Lars JohanssonOK Skogshjortarna8400825
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Torbjörn WikströmOK Orinto8470130

Inskolning (8)

NamnOrganisationBricknummer
Maja EngIFK Göteborg Orientering699202
Alea HiljemarkAnderstorps OK
Henny HördegårdhIFK Göteborg Orientering17229
Elliot LindholmOK Pan-Kristianstad9996660
Alice MarmanderFK Friskus-Varberg41532
Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK1210212
Loke TrillelvFK Friskus-Varberg247863
Alfred WinnbergFK Friskus-Varberg41549

U2 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonAnderstorps OK7210171
Hedvig BergstenLidköpings VSK1209150
Leon CarlssonFK Friskus-Varberg1090214
Nelly EkIK Hakarpspojkarna505122
Emil EreltOK Norrvirdarna1120905
Nova HiljemarkAnderstorps OK25862
Edwin JonforsenFrölunda OL1341971
Matilda JonforsenFrölunda OL1454810
Ella KronmarkerMullsjö SOK7721216
Robin LönnHalmstad OK408713
Linus MagnussonLidköpings VSK2139013
Alva MellegårdLidköpings VSK2109396
Ella RosénGöteborg-Majorna OK2109199
Cornelia RosendahlMarkbygdens OK28827
Herman SchybergOK Skogsfalken2125961
Nova SiliFK Friskus-Varberg247879
Kalle SundkvistOK Gränsen9102584
Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg2119512

Annonser