Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Norrortsdubbeln - Etapp 1 Sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Norrortsdubbeln - Etapp 1 Sprint
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 24 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 203 anmälda deltagare.

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde BredermanVäsby OK7041209
Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK2062033
Maja FalkSundbybergs IK9060213
Melina FogelbrinkVäsby OK2132060
Madeleine GranathVäsby OK9202066
Doris IkoTäby OK2107358
Wilma JosefssonVäsby OK1663351
Fredrika NordquistTäby OK8338396
Saga Norgren ÅkerlundJärfälla OK2139446
Bella PedersenJärfälla OK2093688
Malin StrömqvistAttunda OK1140205

H16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan AndersonJärfälla OK2065333
Emil AnterudVäsby OK2107225
Axel BalckTäby OK8664201
Jens FochsenWaxholms OK8060308
Johan FochsenWaxholms OK8040624
Marcus GrunderJärfälla OK8050811
Noa HelgarsTäby OK8050328
Eskil IsakssonVäsby OK1374334
Filip LindqvistTäby OK8040618
Hannes LindqvistIFK Enskede2078130
Elias LjungdellTäby OK8160905
Linus LundströmVäsby OK450280
Rasmus LundströmVäsby OK8439105
Anton MörkforsJärfälla OK2050719
Noah SantaliusVäsby OK2107366
Hugo SjölanderTäby OK8420024
Viktor SoneAttunda OK8040730
Joel WallnerAttunda OK7050910
Erik WällstedtJärfälla OK1050622
Jesper ÅkessonJärfälla OK8006491

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Alma BarkstedtTäby OK1060627
Emily BlythAttunda OK1081014
Bonnie CarlstenBromma-Vällingby SOK448465
Nora ElkertAttunda OK7526006
Tyra FogelbrinkVäsby OK2132086
Elsa ForsbergJärfälla OK2093423
Emelie HolmströmTäby OK1290607
Frida JosefssonVäsby OK450206
Fanny KarlsVäsby OK245944
Hanna KarlsonBromma-Vällingby SOK354252
Ella LindqvistTäby OK8652946
Matilda ModigVäsby OK1070831
Lovisa NordquistTäby OK1061025
Fabiola NygrenVäsby OK
Stina PedersenJärfälla OK7722551
Julia PetterssonJärfälla OK7070913
Alva SmedsVäsby OK2107544
Linda StrömqvistAttunda OK1231107
Sara StrömqvistAttunda OK1072311
Ebba WestringJärfälla OK8140648
Stella ÖstblomJärfälla OK2063840

H14 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AndersonJärfälla OK2065316
Oskar BartschJärfälla OK8070300
Joel BjörklundAttunda OK2107413
Gustav DarginTäby OK2139836
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Mose GrafströmAttunda OK1892504
Noel HellbergSundbybergs IK1977062
Folke IsakssonVäsby OK1487252
Edvin Johansson LiljegrenVäsby OK2095103
Ted LagerströmAttunda OK8070516
Erik LidénVäsby OK1911191
Noah MehreteabJärfälla OK2109337
Gustaf MonellTäby OK2137683
Axel NordqvistWaxholms OK7172730
Svante SandvikAttunda OK8061030
Botvid SimonssonSundbybergs IK1960319
Erik SteenSundbybergs IK2001674
Hampus SundbergJärfälla OK8272172
Simon TrossingTäby OK8432007
Leo UvhagenJärfälla OK2123493
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Egon WistedtSundbybergs IK2089325
Gustav ÅkerlundVäsby OK2801311
Carl ÖrnebrandJärfälla OK1061415

D12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Molly BomanMälarö SOK2107242
Emilia DarginTäby OK2148844
Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK2083822
Alva GawellIFK Lidingö SOK2101618
Evelina GöncziJärfälla OK2109318
Alice HellbergSundbybergs IK1977063
Julia HolmströmTäby OK1030609
Dagny IkoTäby OK2107285
Bodil JohanssonSundbybergs IK8090924
Astrid KraftSundbybergs IK8080910
Fiffi MalmströmJärfälla OK2093664
Meja MichelsenJärfälla OK2107188
Amanda MörkforsJärfälla OK444790
Stella Näsman LandhSundbybergs IK2112581
Ida PetterssonJärfälla OK7090907
Greta SandvikAttunda OK8090716
Rebecca SchölinTäby OK431498
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK1091114
Elin SmedsVäsby OK2123908
Iben StattinVäsby OK1239712
Felicia StenlundJärfälla OK2148046
Selma SundbergSundbybergs IK7577294
Ellen Wickbom WestmanSundbybergs IK2077324
Irma WidehagSundbybergs IK7080318

H12 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Vilhelm AskehedTäby OK1101000
Theodor BakkmanIFK Lidingö SOK2107568
Erik BalckTäby OK8657197
Deniz BasolTäby OK501833
Kuzey BasolTäby OK501832
Nestor BlomqvistVäsby OK2138984
Max BoströmJärfälla OK7070800
Jonathan ChristianssonTäby OK7090105
Milton DahlerusIFK Lidingö SOK2139983
Linus DanielssonSundbybergs IK2123591
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905
David EideforsSundbybergs IK1080415
Åke EngmanIFK Lidingö SOK2095247
Fabian FredingTäby OK2139614
Victor GranathVäsby OK9853482
Arvidas GunnarssonJärfälla OK2107565
Justus HedinJärfälla OK438771
Benjamin HjerténJärfälla OK9080329
Victor JakobsonSundbybergs IK
Folke JohanssonSundbybergs IK9090924
Maximilian JohanssonIFK Lidingö SOK450727
Albin MyringerBromma-Vällingby SOK2420504
Viktor NygrenVäsby OK1068029
Vincent RylanderVäsby OK1090722
Theo SantaliusVäsby OK1147369
Elias TrossingTäby OK8432009
Alve WistedtSundbybergs IK2115471
Leonard Ydremark ParkinsonWaxholms OK2135462

D10 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Iris AhlqvistTäby OK2132200
Signe BakkmanIFK Lidingö SOK2420578
Isabelle DahlerusIFK Lidingö SOK2132078
Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK2107446
Nova FalkSundbybergs IK19424
Irma HelgarsTäby OK2060723
Meja HelgarsTäby OK2060705
Ida HellbergSundbybergs IK1101031
Saga HellbergSundbybergs IK1101032
Iris LundströmVäsby OK2123832
Cloe MatthewsTullinge SK1100603
Sigrid MyringerBromma-Vällingby SOK2001510
Astrid NilssonWaxholms OK2420612
Märta NilssonWaxholms OK2420631
Emma NygrenVäsby OK1137398
Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK2112596
Esther OlivSundbybergs IK2140399
Alicia OlsonSundbybergs IK2137643
Livia QuasWaxholms OK2101700
Edith RenströmSundbybergs IK1919198
Juni RylanderVäsby OK1110121
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK1111010
Vera SundbergSundbybergs IK2123941
Elsa Wanek TerryIFK Lidingö SOK19634

H10 (17)

NamnOrganisationBricknummer
August BakkmanIFK Lidingö SOK17590
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK1399765
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK771005
Franz EngmanIFK Lidingö SOK2100492
Malte HallmanAttunda OK9100321
Noel HedmanSnättringe SK1100713
Mia LagerströmAttunda OK7110213
Elis LauriSundbybergs IK239981
William LindelöfSundbybergs IK244964
Max LindqvistTäby OK8357369
Folke MalmströmJärfälla OK46993
Jamie RollerJärfälla OK6013
Hugo RundlöfVäsby OK2148445
Albin SandebergWaxholms OK2123480
Rasmus SigfridssonVäsby OK1101121
Tage StattinVäsby OK1665627
Hugo ÅbergVäsby OK1100604

U1 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AhlqvistTäby OK19394
Alice JohanssonVäsby OK2123828
Agnes MooijVäsby OK7000409
Elsa RundlöfVäsby OK2148447
Mary RylanderVäsby OK1150713
Egil StattinVäsby OK2139834
Heino TahkokorpiVäsby OK450204
Alvar TörnlövVäsby OK440944
Ella ÅbergVäsby OK450271

U2 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Isak AndersonJärfälla OK1410872
Ellie BjörklundAttunda OK2115488
Josefin BlomAttunda OK353962
Ruben BlomqvistVäsby OK221212
Evinda DiljenSundbybergs IK249441
Ruben ElkertAttunda OK7111756
Olivia ErikssonSundbybergs IK239980
Filip HolmWaxholms OK2135475
Linus HolmWaxholms OK2077353
Melde HolmbornAttunda OK7891111
Emton InsulanderJärfälla OK2139707
Moa LidströmAttunda OK353960
Erik PinnerJärfälla OK2123564
Amalia RenströmSundbybergs IK1243112
Filip SoneAttunda OK9701112
Britta StrandemarVäsby OK1001781
Saga WallnerAttunda OK7120315
Folke WällstedtJärfälla OK2139000

U3 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Esther Berneklint RhedinWaxholms OK1706110
Torun Berneklint RhedinWaxholms OK1321173
Isak GawellIFK Lidingö SOK2083820
Alexandra GribergWaxholms OK2135474
Jonathan MelanderJärfälla OK2100358
Sofia QuasWaxholms OK2140395

Annonser