Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Nattcup TGOK

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Nattcup TGOK
Arrangörsorganisation: Tjällmo-Godegårds OK
Datum: torsdag 22 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 84 anmälda deltagare.

Långa (19)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AllardLinköpings OK8109952
Algirdas BartkeviciusOK Denseln8180100
Tomas BomanLinköpings OK720318
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Oskar DanielsAttunda OK8001119
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Lukas EvebornOK Roxen970228
Malte EvebornOK Roxen439480
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Erik HelanderOK Roxen9191315
Erik MelénÄrla IF881128
Nils NedforsOK Roxen7135652
Sören Nilsson PåledalOK Roxen1394097
Niklas OlssonLinköpings OK910217
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8030380
Martin SmelikLinköpings OK682340
Oskar SvahnEksjö SOK430171
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406

Mellan (29)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AiliOK Tisaren8072611
Börje AnderssonLinköpings OK590610
Fanny AsketunOK Roxen8122596
Christian Eriksson SternerLinköpings OK262360
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Ludvig EronnLinköpings OK8200507
Johan FrodinOK Roxen2125981
Nina HallorOK Tisaren8148895
Ian JohanssonLinköpings OK449702
Jan JohanssonLinköpings OK721222
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK424953
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK7619107
Christer KarlssonTjällmo-Godegårds OK2135779
Anders LillieströmOK Roxen670702
Leif LindgrenLinköpings OK1973115
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Olle MalmströmLinköpings OK2109304
Henrik MarmelidOK Roxen9191320
James MelanderTjällmo-Godegårds OK231352
Adam PlawskiOK Roxen1489383
Jacob PåledalOK Roxen2065399
Arvid RothLinköpings OK1050520
Örjan SandellOK Roxen9720716
Martin StrömgrenLinköpings OK904650
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK740508
Ola SvärmOK Roxen7670807
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK645502
Fredrika VångellLinköpings OK789123
Johan ÅttingLinköpings OK660618

Korta (36)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas BerggrenLinköpings OK2081965
Amanda BlomvallLinköpings OK7080903
Gabriel BlomvallLinköpings OK7060116
Jörgen BlomvallLinköpings OK
Ludvig ErikssonLinköpings OK9130206
Tilde EvebornOK Roxen445394
Joel FrodinOK Roxen2132116
Lova FrodinOK Roxen2135769
Patrik GustavssonLinköpings OK9740121
Helena HolmOK Roxen437057
Rolf JungbarkTjällmo-Godegårds OK338715
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK42475
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK2801161
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK720601
Ivar KihlbergLinköpings OK2661328
Roger KihlbergLinköpings OK1000052
Tova KihlbergLinköpings OK2661319
Ulrika KihlbergLinköpings OK2661298
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Tina LindgrenLinköpings OK1116116
Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK1960070
Johan OtterströmLinköpings OK7681123
Love OtterströmLinköpings OK7080807
Hanna RothLinköpings OK449520
Liselott RothLinköpings OK425179
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK18893
Maria SarbergLinköpings OK1100276
Ebba SkullmanLinköpings OK7070508
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK264583
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK1070923
Linus SöderbergLinköpings OK1210107
Frida SöderqvistLinköpings OK7080531
Henrik SöderqvistLinköpings OK2089418
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK8200702
Alvin WänströmLinköpings OK2070737

Annonser