Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Nattcup IFK

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Nattcup IFK
Arrangörsorganisation: IFK Linköpings OS
Datum: torsdag 29 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 89 anmälda deltagare.

Korta (43)

NamnOrganisationBricknummer
Anna Sofie BarkLinköpings OK7660623
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Christer BroströmOK Denseln1965008
Tilde EvebornOK Roxen445394
Alva ForsmanLinköpings OK7986536
Mats ForsmanLinköpings OK7566567
Sigrid ForsmanLinköpings OK7141388
Joel FrodinOK Roxen2132116
Lova FrodinOK Roxen2135769
Helena HolmOK Roxen437057
Peter JakobssonLinköpings OK41667
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK424953
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK42475
Mindra LangerOK Roxen2112380
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Tina LindgrenLinköpings OK1116116
Felix NidebornOK Roxen1428850
Line NidebornOK Roxen1061043
Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK1960070
Maria OlofssonLinköpings OK9008001
Johan OtterströmLinköpings OK7681123
Love OtterströmLinköpings OK7080807
Yngve PetterssonLinköpings OK1491119
Anna-Stina PåledalOK Roxen1394104
Linnéa PåledalOK Roxen1990902
Elin RimhagenAlmby IK909595
Thomas RimhagenLinköpings OK700778
Jörgen SköldLinköpings OK8335338
Thomas StenströmLinköpings OK417340
Filip StrömbäckLinköpings OK7014071
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Peter SvenmarckLinköpings OK2126025
Linus SöderbergLinköpings OK1210107
Robert SöderbergLinköpings OK1070911
Frida SöderqvistLinköpings OK7080531
Henrik SöderqvistLinköpings OK2089418
Stina SöderqvistLinköpings OK9061013
Martin WallinOK Roxen1333565
Stina WallinOK Roxen1080810
Pia VångellLinköpings OK920414
Hannah ÅkerblomLinköpings OK7070920
Otto ÅkerblomLinköpings OK7060409
Theo ÅrbrinkLinköpings OK7150206

Mellan (31)

NamnOrganisationBricknummer
Börje AnderssonLinköpings OK590610
Erik BacktemanLinköpings OK403151
Henrik ElnegårdLinköpings OK2058102
Christian Eriksson SternerLinköpings OK262360
Mats ErikssonOK Roxen424994
Ludvig EronnLinköpings OK8200507
Lukas EvebornOK Roxen970228
Johan FrodinOK Roxen2125981
Fredrik GustafssonLinköpings OK7874792
Per GuståsLinköpings OK9660925
Martin JarelandLinköpings OK7040618
Ian JohanssonLinköpings OK449702
Jan JohanssonLinköpings OK721222
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK7619107
Frida KarlssonLinköpings OK910215
Mikael LangerOK Roxen670618
Anders LillieströmOK Roxen670702
Leif LindgrenLinköpings OK1973115
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Per MagnussonLinköpings OK721120
Stefan NidebornOK Roxen1428376
Jacob PåledalOK Roxen2065399
Arvid RothLinköpings OK1050520
Örjan SandellOK Roxen9720716
Martin StrömgrenLinköpings OK904650
Ola SvärmOK Roxen7670807
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL259237
Johan ÅrbrinkLinköpings OK8180604
Edvin ÅttingLinköpings OK8070318
Johan ÅttingLinköpings OK660618

Långa (15)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AllardLinköpings OK8109952
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Algirdas BartkeviciusOK Denseln8180100
Tomas BomanLinköpings OK720318
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Malte EvebornOK Roxen439480
Mattias FrisbergOK Roxen701207
Erik HelanderOK Roxen9191315
Marcus JanssonGarphyttans IF9920531
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Sören Nilsson PåledalOK Roxen1394097
Alva OlssonLinköpings OK8089831
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro9850515

Annonser