Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Viken Indoor (över två dagar)

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Viken Indoor (över två dagar)
Arrangörsorganisation: OK Pers Lärjungar
Datum: lördag 28 november 2020 - söndag 29 november 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 328 anmälda deltagare.

D16 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Moa BergqvistKorsnäs IF OK8050524
Linn De BoussardIFK Enskede8050730
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Emelie ForslundKristinehamns OK8050902
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Elsa HedinOK Linné9051104
Lovis HellstenNyköpings OK8100420
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK9905131
Elsa KaipeOK Kåre8333355
Lovisa LundinAlfta-Ösa OK2135605
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Leija MagnussonAlfta-Ösa OK2075242
Saga MattssonDalaportens OL8040129
Frida MelinOK Rodhen8050499
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Ella SandbergAlfta-Ösa OK2075226
Märta SandvikAttunda OK651231
Emelie SvärdIF Thor8050802
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626

H16 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker8310100
Melvin Andersson EkSundbybergs IK1178105
Hugo AtterbrandOK Kåre8190205
Axel BalckTäby OK8664201
Oskar BjörkOK Hammaren9051109
Niklas BlomValbo AIF2066501
Olle BrohagenOK Ravinen2077399
Emil HelanderTullinge SK7501337
Loke HolmgrenOK Hammaren8040116
Hjalmar HögsellKristinehamns OK1150501
Viktor JemthIF Thor8140627
Alfred JeppssonOK Hammaren8050924
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK8041117
Vigor KjellmanOK Hammaren8050417
Ivar LissmyrIFK Mora OK1050904
Erik LundquistOK Ravinen8262049
Joar MorénGävle OK1940903
Arvid MyrbergerTullinge SK2062048
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Carl SandqvistVästerås SOK8069690
Albin SjöblomOK Kåre8040323
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929
Fabian SundOK Hammaren7040409
Axel TrofastTullinge SK8000504
Elis WiklundVästerås SOK8000338
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BryggarGrycksbo IF OK229443
Nilla EnquistOK Hammaren1070211
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF8070606
Svea ForsslundGävle OK2115544
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Tuva HolmströmOK Ravinen355860
Milla KlassonOK Ravinen1070216
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK7060108
Linda StrömqvistAttunda OK1231107
Sara StrömqvistAttunda OK1072311
Elisia SvedbergRehns BK610050
Tilde SvederDomnarvets GOIF8001285
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK2101772

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Svante BrohagenOK Ravinen2089169
Alfred DanielssonIFK Mora OK1060531
Adam EngstrandStorviks IF9070719
Linus HanssonAlfta-Ösa OK2075156
Aron HöglundTullinge SK2062774
Malte KlassonOK Hammaren2087086
Gustav LjunggrenOK Hammaren9060517
Oscar LundquistOK Ravinen2089185
Svante SandvikAttunda OK8061030
Melker SundOK Hammaren7060413
Walter SöderqvistOK Kåre8062007
Egon WistedtSundbybergs IK2089325

D12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Signe AlbinssonOK Österåker1090709
Alice FunkeLeksands OK7080611
Ellen HedinOK Linné1110311
Alicia IvarssonOK Hammaren7180601
Ester KlassonOK Hammaren2115438
Ellen NybäckTullinge SK2104078
Maja OwénValbo AIF2074542
Greta SandvikAttunda OK8090716
Frida SjöblomOK Kåre7080522
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK1091114
Maja SvederDomnarvets GOIF8518945

H12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
David EideforsSundbybergs IK1080415
Vilgot HellstenNyköpings OK501001
Egil HenerydValbo AIF2135694
Sture HögsellKristinehamns OK1080324
Arvid KjellmanOK Hammaren7080511
Theo LundinAlfta-Ösa OK2135620
Isak StinessenDalaportens OL1080322
Edvin SvedbergRehns BK1090629
Oskar WennbergStorviks IF452723
Alve WistedtSundbybergs IK2115471
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK2093290

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda FlordalSöderhamns OK1110126
Märta OlevikAlfta-Ösa OK
Esther OlivSundbybergs IK
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK1111010

H10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Axel DavidssonAlfta-Ösa OK259354
Albin EnbarrOK Hammaren7000623
Love ForsslundGävle OK2135687
Terje HenerydValbo AIF2139649
Elis Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK2135601
Melker KjellmanOK Hammaren7100720
Ludvig LjunggrenOK Hammaren9100323
Erik NybäckTullinge SK1908556
Philip NyholmAlfta-Ösa OK2135637
William NyholmAlfta-Ösa OK2135649
Ingmar OlevikAlfta-Ösa OK
Erik SvedbergRehns BK2147970

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maja DavidssonAlfta-Ösa OK39807
Sixten EnbarrOK Hammaren7000327
Edith Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK2135602
Stellan KlassonOK Hammaren2115437

Lätt (8)

NamnOrganisationBricknummer
Stina EnglundGävle OK2139936
Sofia ForslundKristinehamns OK402651
Karin HelmOK Hammaren2131919
Nova HelmOK Hammaren2119344
Nanna LissmyrIFK Mora OK1090602
Ruben OlivSundbybergs IK
Olle StinessenDalaportens OL1104270
Saga WallnerAttunda OK7120315

Medl (19)

NamnOrganisationBricknummer
Richard AbrahamssonOK Hammaren7605297
Rebecca BjörkIK Jarl Rättvik421824
Dan BrabieJärfälla OK
Elin BryggarKorsnäs IF OK9546607
Lea BörjesIK Jarl Rättvik246449
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF451247
Carina HolmbergOK Hammaren355054
Catharina Karlsson BrabieJärfälla OK451627
Maria Kjellman WallénOK Hammaren452751
Anna KlassonOK Hammaren7705196
Heléne KlassonOK Ravinen41833
Annie LavigneGävle OK9100316
Nicolas LavigneGävle OK9770127
Ann-Sofi NybäckTullinge SK1196702
Stellan TäckOK Hammaren8485867
Martin WidmerOLG Suhr8181818
Annika WinterrosOK Hammaren1073673
Lena ÅbomGävle OK1680910
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK7660201

Svår (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ines AarnioOK Linné2075109
Annika BryggarGrycksbo IF OK400081
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Jan DalheimerIK Vikings OK8684897
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF8040225
Sara HägglundOK Hammaren259577
Moa KarlssonOK Hammaren9011126
Jonna LindbladOK Djerf8040322
Jonathan NilssonGustavsbergs OK1060802
Lisa NilssonOK Linné9987900
Richard NilssonGustavsbergs OK1701212
Johanna RoosOK Linné8200404
Agnes WeissLånghundra IF8133737
Max ÖsterbergGustavsbergs OK7210276

Damer (42)

NamnOrganisationBricknummer
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen8406100
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK860224
Maria EnquistOK Hammaren1428393
Tove FlodmanOK Hammaren9990504
Adelina FunkeLeksands OK8006616
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK8006475
Anna HallbergOK Hammaren
Cecilia HectorSnättringe SK8031004
Sara HellstenNyköpings OK1780607
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK7732327
Therese HolmströmOK Ravinen2124613
Sofia HägglundOK Hammaren9840327
Lovisa HöglundTullinge SK2107211
Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK2075105
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Ann-Sofi KarlssonGävle OK18789
Mathilda KarlssonValbo AIF2066513
Sara LissmyrIFK Mora OK1220975
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9021006
Anna LundquistOK Ravinen2093292
Emilia NilssonGustavsbergs OK1130103
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Frida OlivSundbybergs IK
Linnea PerssonValbo AIF444754
Monica RoosAttunda OK9670501
Maja SandvikAttunda OK8020810
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK1800616
Clara SpikLeksands OK8010717
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK8031070
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Annica SundebyCentrum OK2500393
Malin SundebyCentrum OK421437
Ylva SvärdströmOK Ravinen2148468
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Caroline WestbomOK Österåker7910260
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057
Linnéa WinterrosOK Hammaren37469
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK2115461
Elin WolgastSnättringe SK2067130
Maria Von SchmalenséeAttunda OK8073101

Herrar (55)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik AhlbergTäby OK8195208
Johan AnderssonSundbybergs IK1178102
Marcus ArnoldssonVästerås SOK1197506
Marcus BarbozaAttunda OK8293642
Nick BarrableOK Ravinen8080674
Isak BerggrenGävle OK8020805
Tony BjörlingDomnarvets GOIF451210
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Andreas BorängSnättringe SK9020614
Thobias BrodinIFK Mora OK37414
Mats BrohagenOK Ravinen2125914
Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK1830826
Lars-Erik EnquistOK Hammaren1690715
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Hugo FlordalSöderhamns OK8130911
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Martin ForsslundGävle OK2115542
Pontus FunkeLeksands OK8111665
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Erik HannrupIF Thor9990214
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK9031001
Simon HectorSnättringe SK8120797
Erik HellstenNyköpings OK780607
Måns HolmgrenOK Hammaren8000128
Christer JohanssonAlfta-Ösa OK2075292
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Viggo KlassonOK Ravinen712000
Johan LangerakIFK Lidingö SOK581581
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Alfred LiljeströmGävle OK8442002
Egil LissmyrIFK Mora OK1130203
Carl LundinAlfta-Ösa OK2135621
Björn LundquistOK Ravinen2089174
Filip MagnussonStora Tuna OK1940321
Ulf MagnussonLeksands OK630210
Jonas NyholmAlfta-Ösa OK2075218
Emanuel NäslundSkogslöparna1998060
Per OlevikAlfta-Ösa OK2135645
Joel OwénValbo AIF2119798
Mikael PerssonFK Göingarna8101112
Elis SandbergAlfta-Ösa OK2135631
Jakob SjöbergGävle OK8151505
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna8002358
Magnus StrömqvistAttunda OK1700526
Stefan SvederDomnarvets GOIF2132153
Viktor SvenskStora Tuna OK8310922
Jonatan SöderbergGävle OK8009680
Lucas SöderbergGävle OK8091905
Patrik SöderqvistOK Kåre750505
Wille SöderqvistOK Kåre8008084
Daniel WallnerAttunda OK7740816
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Joel WallnerAttunda OK7050910
Per WistedtSundbybergs IK1417449

Old Girls (30)

NamnOrganisationBricknummer
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK8719074
Kane AnderssonIFK Mora OK262922
Helena BacklundGävle OK1140198
Madelene BarbozaAttunda OK1213290
Anna BerggrenGävle OK442137
Stina BorängSnättringe SK448865
Helena BångaAlfta-Ösa OK2075169
Anna BörjesIK Jarl Rättvik2420642
Anna EideforsSundbybergs IK1417479
Lotta EnbarrOK Hammaren
Anette EngströmValbo AIF444772
Lena ErlandssonOK Södertörn8026021
Anna FunkeLeksands OK7730716
Berit GummusIFK Mora OK8630877
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren7731227
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK7631015
Malin Lidow HenerydValbo AIF2135690
Christina LiljeGävle OK439412
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9690921
Lena MorénGävle OK1710623
Eva-Lena MäkinenOK Hammaren43145
Cecilia NilssonGustavsbergs OK1681109
Maria NorinGävle OK30577
Åsa SpikLeksands OK2025053
Jessica StrömqvistAttunda OK1151275
Åsa SundOK Hammaren7740822
Marit SöderqvistOK Kåre1211145
Elke WilkeTierps SOK2100434
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK2139607
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK446233

Old Boys (27)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AtterbrandOK Kåre8052373
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Magnus EnbarrOK Hammaren
Conny ErikssonIFK Mora OK1408114
Krister GolsäterKorsnäs IF OK244010
Göran HedmanValbo AIF2095207
Daniel HelanderTullinge SK7727277
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512
Jonas HolmgrenOK Hammaren8160125
Magnus JeppssonOK Hammaren2095594
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Lars KlassonOK Ravinen8072465
Lars-Erik LiljeströmGävle OK449332
Fredrik LindellIF Thor9050872
Svante LindgrenKorsnäs IF OK8471202
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9720812
Jesper NordinKorsnäs IF OK9950623
Torgny NäslundSkogslöparna1670410
Håkan PerssonValbo AIF451686
Niclas SjöblomOK Kåre2058941
Janne SkarnerLeksands OK8201664
Jan-Erik SkyttnerLjusdals OK560420
Per StinessenDalaportens OL720404
Daniel SundOK Hammaren7730824
Henrik TrofastTullinge SK28079
Håkan YderlingGävle OK2022808
Krister ÅkärbjärIFK Mora OK2122021

Herrar Easy (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BlomAlfta-Ösa OK2135603
Niklas HenerydValbo AIF2141464
Johan Karlsson OlivSundbybergs IK
Andreas PaulssonSundbybergs IK
Stefan SvedbergRehns BK2147971
Anders ThoméeIFK Mora OK450816
Robin WessmanOK Hammaren9880702
Pär WiklundVästerås SOK2107333
Mattias WikströmAlfta-Ösa OK1974705

Damer Easy (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna8446071
Siv BrodinIFK Mora OK2089149
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Maria DanielssonIFK Mora OK1770427
Karin FlordalSöderhamns OK1112876
Helena LiljeströmGävle OK449337
Karin LindellIF Thor30386
Evelina NyholmAlfta-Ösa OK2135641
Linnea OlevikAlfta-Ösa OK
Åsa SjöblomOK Kåre2089346
Sarah StutzOLG Suhr8230367
Ann-Sofie TäckOK Hammaren8185867

Annonser