Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Tisarjakten medeldistans

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Tisarjakten medeldistans
Arrangörsorganisation: OK Tisaren
Datum: söndag 15 november 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 141 anmälda deltagare.

D21 Elit (58)

NamnOrganisationBricknummer
Malin Agervig KristianssonIFK Göteborg Orientering8310121
Kathryn BarrOK Ravinen8640487
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Amilia BjörklundSävedalens AIK8190893
Vilma BlennowOK Linné8098013
Klara BolinTullinge SK9010929
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF8045077
Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK7195458
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad8260896
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Christie CourtnageOK Linné1398596
Julia DavidssonÄrla IF8199000
Ellinor ErikssonOK Tisaren7950523
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Runa FremstadGöteborg-Majorna OK8657208
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK8367911
Karin HagwallIFK Lidingö SOK7971101
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Anna HallménOK Tisaren8222531
Marianne HaugIK Hakarpspojkarna1008492
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna8020927
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Ida HylanderNyköpings OK920223
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Jonna JungåkerSundsvalls OK8098044
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF8043842
Emma LingIK Hakarpspojkarna8020411
Nicole LjungdahlOK Pan-Kristianstad940314
Jessica LucchettaIFK Lidingö SOK8211297
Susen LöschÄrla IF8210893
Kate MorrisonOK Linné1207323
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Simone NiggliOK Tisaren8090909
Lovisa NilssonSävedalens AIK900628
Sandra NäslundOK Linné970307
Alva OlssonLinköpings OK8089831
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna8330927
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558
Klara PerssonHalmstad OK8170803
Klara PålssonSävedalens AIK950602
Lisa RisbyOK Kåre8199307
Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna8088166
Ella SjöbergTullinge SK8001018
Tove SjöbergTullinge SK8030623
Alva SonessonFalköpings AIK OK8439473
Agnes SpånérSävedalens AIK980925
Filippa SpånérSävedalens AIK941234
Hillevie SvärdSödertälje-Nykvarn OF8016079
Anna WallinGöteborg-Majorna OK8030394
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Leonore WinklerOK Linné8077438
Ramona Åkermarck-MähönenIFK Lidingö SOK8239697
Johanna ÖbergOK Linné8356356

H21 Elit (83)

NamnOrganisationBricknummer
Linus Agervig KristianssonIFK Göteborg Orientering8110121
Albin AnderssonTullinge SK990426
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Rassmus AnderssonOK Linné8090329
Lucas BassetOK Linné9103280
Albin BergkvistOK Linné964021
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Wilhelm BergmanTullinge SK8217651
Erik BerzellJärla Orientering9950503
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering9900802
Björn CederbergIFK Lidingö SOK950722
Mattia DebertolisIFK Lidingö SOK8040896
Julian DentIFK Lidingö SOK8001522
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Ludvig EkNyköpings OK8131399
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Sergey FedatsenkaJärla Orientering8643971
Albin GezeliusIFK Mora OK8652907
Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF8061399
Filip GrahnSödertälje-Nykvarn OF8009810
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Olle GrywenzOK Linné8075208
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna8180189
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna8005454
Eric HanssonJärla Orientering9901312
Simon HedlundÄrla IF7529082
Niels Christian HellerudHalden SK1402803
Erik HerneOK Ravinen8310945
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Sixten HillerhagOK Linné2063876
Andreas HultqvistTullinge SK8200296
Simon ImarkTullinge SK8011211
Victor ImarkTullinge SK8001414
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Henrik JohannessonStora Tuna OK8000705
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Carl JosefssonSävedalens AIK8010111
Vojtech KettnerIFK Mora OK8644887
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Jason Krogh-PedersenSilkeborg OK8667880
Lukas LilandOK Linné7770007
Erik LindgrenOK Tisaren940226
Simon LundinFinspångs SOK940902
David LundstenIFK Umeå8045618
Erik MelénÄrla IF881128
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Timo MähönenIFK Lidingö SOK8638361
Rasmus Møller JessOK Linné8191198
Tuve MöllerOK Linné980510
Anton NilssonJärla Orientering8401300
Heino OllinSävedalens AIK8114445
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna8228000
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK8070893
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro9850515
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Albin RidefeltOK Linné8200182
Johannes RidefeltOK Linné930800
Johan RunessonIFK Lidingö SOK8201190
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna8096096
Oskar SjöbergOK Linné8001220
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Felix SpäthIFK Lidingö SOK8658622
Oskar Spets StorhovOK Linné8300199
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna8002358
Kristoffer TengrothIFK Lidingö SOK8000330
Mats TroengOK Linné780711
Viktor WassénHalden SK9881337
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre8080114
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883
Emils ZernisÄrla IF8642020
Emil ÅbergOK Kåre961029
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna8120594
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

Annonser