Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges Nattcup 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges Nattcup 3
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 12 november 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 68 anmälda deltagare.

Långa (7)

NamnOrganisationBricknummer
Martin HederskogKalmar OK882011
Simon HedlundÄrla IF7529082
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Johan MyrénOK Orion8110191
Pontus PeterssonOK Orion8199202
Anton ÖsterbladKarlskrona SOK911103

Mellan (17)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Orion435798
Marcus BlomkvistKarlskrona SOK1790209
Axel BrattOK Orion8050420
Niklas BrattOK Orion8123666
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Ida HedlundOK Orion38268
Anders HåkanssonOK Orion8051022
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Johan JacobssonOK Orion9681010
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Anna-Karin JonssonOK Orion903020
Pontus JonssonOK Orion8090113
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Magnus LarssonKarlskrona SOK8290871
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Nils SwartzOK Orion8262490
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7700918

Mellankort (33)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Conny BerggrenKarlskrona SOK2109207
Jens BohlinKarlskrona SOK1978011
Lennart BohmanKarlskrona SOK7460826
Anders BuhréNybro OK9420921
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Karl-Axel EngströmOK Orion8195101
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Eskil JohanssonOK Orion262491
Håkan JohanssonOK Orion18531
Jens JohanssonOK Orion
Ola JohanssonOK Orion18528
Annika JosefssonKarlskrona SOK7712577
Anders LeopoldOK Orion9771005
Erik LeopoldOK Orion7080122
Selma LeopoldOK Orion8070108
Ove LernåKalmar OK8100524
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Elias LindströmRonneby OK1080223
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Anders NilssonOK Orion9587749
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Pi PerssonOK Orion9620129
Bo SalomonsonKalmar OK8310556
Lennart SohlinOK Orion452530
Anders SundelinOK Orion9700716
Katarina SundelinOK Orion9650108
Johan SwartzOK Orion2058124
Lena SwartzOK Orion9620620
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005
Carina SvärdOK Orion41589
Olle Tour SohlinOK Orion452531
Mikael WahlbomOK Orion960901

Korta (11)

NamnOrganisationBricknummer
Esther AllwoodKarlskrona SOK1110514
Linda AllwoodKarlskrona SOK8197604
Anna CarlssonOK Orion1000698
Emil JohanssonOK Orion2500516
Alice LagerströmRonneby OK2123555
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Mattis LindströmRonneby OK1102031
Sarah LindströmRonneby OK770601
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK2109204
Marie SvennerudKarlskrona SOK1429409

Annonser