Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, Svenska Cupen, medel, Svenska SkidO-träffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, Svenska Cupen, medel, Svenska SkidO-träffen
Arrangörsorganisation: IFK Mora OK
Datum: söndag 17 januari 2021

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 79 anmälda deltagare.

D21 Elit (37)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AasaOK Renen8021201
Matilda AasaOK Renen8080175
Alicia BergkvistLudvika OK8120576
Sofia BerglundIFK Mora OK8069108
Emma BergströmI 19 IF9005269
Julia BosellOK Kåre8002343
Emelie BrudinIFK Mora OK9000513
Laura Csúcs-FenyvesiIFK Mora OK8170588
Erica EdmanSäterbygdens OK8199702
Tilde EngbergHärnösands OK8400750
Hanna ErikssonIFK Mora OK8483440
Cajsa GrapeDalaportens OL910226
Elsa HermanssonIFK Mora OK8304140
Sara HodlerIFK Mora OK8619070
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Klara KivijärviOK Renen8400714
Elin LadängesAlfta-Ösa OK8075284
Lisa LarsenAlfta-Ösa OK8516555
Lovisa MoqvistLerums SOK8002336
Maja MörthStora Tuna OK8101538
Julia NäslundOK Hammaren8030519
Ella OlssonGrycksbo IF OK8200613
Magdalena OlssonIFK Mora OK8199011
Lilian PalmHJS-Vansbro OK8488254
Sarah PerssonÅtvidabergs IF8628166
Kaisa RoobaUmeå OK8638053
Hanna RostAlfta-Ösa OK8631580
Isabel SalénIFK Mora OK8628547
Frida SandbergSäterbygdens OK8393797
Vendela SöderqvistOK Kåre8002335
Ella TuressonOK Renen8001215
Julia WannerIFK Mora OK
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna8309045
Evelina WickbomI 19 IF8191217
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Åsa Zetterberg ErikssonÖSeT SkidO8657125
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK8040327

H21 Elit (42)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AlvolinOK Kåre8001568
Erik BlomgrenUmeå OK8636744
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Jakob CarlssonStora Tuna OK8431491
Jonas CarlssonStora Tuna OK8431492
Oskar EricssonRonneby OK8000182
Rasmus ErikssonUmeå OK8290503
Simon ErikssonUmeå OK8160698
Petter ErlandssonSundsvalls OK8002342
Henrik FröjdRehns BK1989314
Albin GezeliusIFK Mora OK8652907
Martin HammarbergSundsvalls OK8395100
Jon HanssonOK Kåre8404580
Gustav HindérOK Tisaren
Anton HänströmTäby OK8010725
Gustav JohnssonIFK Mora OK8021099
Edvin LakeSundsvalls OK8000943
Gabriel LarssonGammelstads IF8286536
Truls LindholmSundsvalls OK8052899
Isak LundholmUmeå OK8440991
Markus LundholmOK Renen8311353
Simon MarkströmOK Renen8037134
David MelinOK Rodhen8220205
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre8041110
Melker NordgrenOK Kåre8020922
Rasmus NordgrenOK Kåre8100901
Edvin NordströmTäby OK1236430
Albin NyqvistOK Landehof8030731
Klockar Eskil NääsLeksands OK8031230
Hugo PerssonÅtvidabergs IF8042740
Linus RappIFK Mora OK8101515
Erik RostAlfta-Ösa OK8644876
Charlie StoltIFK Mora OK9930525
Jonatan StåhlIFK Mora OK8621451
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna8301196
Sixten WalheimRobertsfors IK8517471
Lucas WannerAvesta OK9041227
Rasmus WickbomI 19 IF8187930
Lars WidmerSäterbygdens OK8000103
Kalle Åkerman SjöströmOK Rodhen8000151
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476

Annonser