Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, VOF-cup, #1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, VOF-cup, #1
Arrangörsorganisationer: IFK Umeå / SK Smalspåret
Datum: onsdag 6 januari 2021

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 70 anmälda deltagare.

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra LarssonIFK Umeå7061106
Maja LundholmUmeå OK8405010
Alva PerboSkogslöparna7051118
Saga RydbergUmeå OK1157923
Ebba SamuelssonUmeå OK8050414
Vilja ÅkerlundSkellefteå OK9050931

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ruben DrottIFK Umeå7629461
Viktor ÖhmanSkogslöparna1050508

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo DanielssonLycksele IF2088700
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Oskar JonssonRobertsfors IK1080425
Axel LarssonIFK Umeå7080520
Frans PerssonSkellefteå OK8070404
Axel SamuelssonUmeå OK2132101

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BjurdammRobertsfors IK2135518
Siri EdvardssonUmeå OK452676

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus DanielssonLycksele IF2088449
Ted LindmarkRobertsfors IK2139977
Hugo RydbergUmeå OK1240663

Öppen 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma PerboSkogslöparna7080723
Kristina PerboSkogslöparna7042678

Öppen 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Henrik DrottIFK Umeå7690601
Hans-Erik GrenholmWilhelmina OK25072
Ella LindmarkRobertsfors IK7770747
Vidar ÅkerlundSkellefteå OK7070830
Vilgot ÅkerlundSkellefteå OK350717

Öppen 5 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Maria DanielssonLycksele IF2088411
Håkan ErikssonUmeå OK452040
Jonas FridmanVännäs OK344695
Agneta FriesUmeå OK19787
Christina JosefssonSkogslöparna36425
Mats KlingvallUmeå OK9470902
Anita LundmarkIFK Umeå1418163
Eero O NiemiSkogslöparna8005656
Cecilia RydbergUmeå OK1401347
Linda SandbladUmeå OK452666
Berndt StenbergIFK Umeå1259369
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Torbjörn YttergrenStöcksjö IS7210270

Öppen 8 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenUmeå OK8636744
Johan DanielssonLycksele IF2088408
Lea EdvardssonUmeå OK2089211
Rasmus ErikssonUmeå OK8290503
Simon ErikssonUmeå OK8160698
Anders FriesUmeå OK19786
Clas FriesUmeå OK9973314
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Mattias JohanssonUmeå OK8100490
Patrik JonssonRobertsfors IK417628
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Per-Johan JosefssonSkogslöparna302477
Kerstin LarssonIFK Umeå7731223
Mattias LindmarkRobertsfors IK9730331
Andreas LundholmUmeå OK8080013
Isak LundholmUmeå OK8440991
Tomas PerssonSkellefteå OK8140366
Kaisa RoobaUmeå OK8638053
Johan RydbergUmeå OK1401368
Fredrik SamuelssonUmeå OK2132245
Frida SandbergSäterbygdens OK8393797
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Otto TimbyUmeå OK8107701
Sixten WalheimIFK Umeå8517471
Håkan WallbergSkogslöparna8000987
Viktor WallbergSkogslöparna8011005
Evelina WickbomI 19 IF8191217
Lars WidmerSäterbygdens OK8000103
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Martin ÅkerlundSkellefteå OK9811024
Kristofer ÖhmanSkogslöparna691031

Annonser

Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr
World Maze Race