Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OK Tor Veteran OL 2021-04-06

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OK Tor Veteran OL 2021-04-06
Arrangörsorganisation: OK Tor
Datum: tisdag 6 april 2021

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 203 anmälda deltagare.

Bana A (39)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt BennitzOK Enen12423
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF2119346
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK2089305
Kurt ErikssonVandrarringen9500821
Ove ErikssonNyköpings OK1203550
Östen ErikssonAvesta OK444190
Per Erik FogelVästerås SOK9000241
Jan GrannArboga OK571010
Michael HallgrenÄrla IF334301
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512
Sten-Åke HolmbergSala OK1392398
Lars JakobssonVästerås SOK9510803
Kenneth JohanssonEskilstuna OL7031048
Leo JohanssonVandrarringen8005480
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Mats LandquistKöping-Kolsva OK18932
Lena LarssonSala OK8303057
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Mari-Louise LundgrenNyköpings OK581129
Leif MathisenEskilstuna OL7003700
Per MolinSödertälje-Nykvarn OF8365992
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Ivar NäsholmÄrla IF1418224
Henrik OlssonHallstahammars OK2078213
Inger OnsbringEskilstuna OL7530509
Stefan PerssonCentrum OK2064364
Thom SandvikAvesta OK43058
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK8719041
David SöderströmSala OK9005074
Leif WadmanKöping-Kolsva OK9530525
Göran WelénKöping-Kolsva OK8005704
Peder WickströmArboga OK9520306
Sven-Olov WiklundArboga OK259235
Weine WolterÅkers IF2104203
Tommy WåhlinVästerås SOK9480115
Bernt ÅströmVästerås SOK8719086
Claes ÖgrenOK Nalle2122097
Kuno ÖsterlundVästerås SOK9202078

Bana B (54)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonVästerås SOK9200664
Olle ArmanNyköpings OK1434143
Stig BorgÄrla IF259120
Per-Erik CarleniusKatrineholms OK36091
Peter CederlöfVästerås SOK38188
Sven DanielssonEskilstuna OL2089102
Per-Arne EkbomArboga OK777802
Britt ErikssonSala OK8490502
Nils-Erik ErikssonSala OK341378
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2135798
Göran ForsbergNyköpings OK2062733
Mona ForsbergNyköpings OK2119530
Siv FrodinKöping-Kolsva OK1401307
Ingemar GustafssonOK Tjärnen351002
Mats GärlingOK Klemmingen1510115
Per HaepplingVästerås SOK2060859
Knut-Åke HallebroOK Klemmingen510106
Bengt Åke HolgerssonOK Tisaren2065397
Bo HöökOK Tisaren7531028
Lena JansonArboga OK7510410
Kenneth JanssonSala OK16905
Anna-Karin JohanssonVandrarringen8005494
Per-Olof JohanssonSträngnäs-Malmby OL445187
Rune JonssonVästerås SOK7481218
Tomas KjellbergOK Klemmingen2087043
Eva KjellmanVandrarringen9441211
Anders KärrströmTullinge SK531038
Göran LarssonSala OK8636984
Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK7570108
Rolf LindIK Standard355887
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK209633
Tommy LjungkvistÄrla IF306421
Peter LjungströmVästerås SOK1501106
Bo MalmqvistOK Grip433453
Claes NidebornNyköpings OK970128
Agneta NilssonEskilstuna OL2125969
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF1948010
Annika NorströmHallstahammars OK1838350
Nils OlssonVandrarringen7980120
Bo OrtmanVandrarringen16943
Gudrun PerssonHallstahammars OK1917133
Göran PetterssonVästerås RK452826
Inga-Britt PetterssonSala OK16906
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Hans RagvaldVästerås SOK7520317
Lars RoxneNyköpings OK2139888
Erik RundströmOK Tjärnen351007
Bo SegerEskilstuna OL249214
Ulf SvedestamEskilstuna OL9440309
Göran SvärdOK Klemmingen9490730
Håkan SöderqvistArboga OK777806
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Greger WedinSödertälje-Nykvarn OF654082
Leif ZettervallVästerås SOK1406454

Bana C (55)

NamnOrganisationBricknummer
Gullan AnderssonVästerås SOK9200684
Göran AnderssonVästerås SOK9441027
Kjell AnderssonEskilstuna OL417481
Björn EkholmVästerås SOK9430624
Catharina EkmanVästerås SOK9160922
Jan EnesvedSödertälje IF355825
Mats ErikssonSala OK9127391
Åke ErikssonOK Grip2066575
Bertil GranbergOK Klemmingen9070356
Stina GunnarssonÄrla IF2126140
Bo HanssonArboga OK409542
Lena HedmanHallstahammars OK1677476
Nils HellbergVästerås SOK7001150
Jerry HolmEskilstuna OL7031043
Pelle HöökKöping-Kolsva OK570718
Lena JakobssonVästerås SOK39065
Gun JanssonSala OK16919
Leif JanssonEskilstuna OL7003699
Sonja JedarÅkers IF409813
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Nils JohanssonOK Tjärnen216409
Gittan JonssonKjula IF304077
Kjell KarlssonOK Tjärnen351010
Lennart KarlssonOK Grip8390613
Lars KjellmanVandrarringen8045201
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK1430619
Bengt KärrströmTullinge SK551109
Ove LarssonEskilstuna OL205352
Nils-Gunnar LindbergSträngnäs-Malmby OL351153
Rolf LindblomKjula IF304061
Kerstin LissEskilstuna OL7003696
Marianne LissEskilstuna OL7031031
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Lennart LundquistOK Nalle520822
Margareta LöfqvistVästerås SOK9460121
Anders MobergKatrineholms OK439596
Sven-Arne NilssonOK Klemmingen9027201
Frank NordahlSträngnäs-Malmby OL444617
Anders NylénIK Standard435948
Jarl Erik PalmKjula IF450872
Kerstin PalmKjula IF450851
Klas PetterssonÄrla IF306409
Karin ProforsKöping-Kolsva OK1400686
Annette RagvaldVästerås SOK7530127
Esko RaitaÄrla IF405800
Lars-Erik RaskVästerås SOK9420423
Lars SundkvistKöping-Kolsva OK570216
Leif ThorssonOK Grip500303
Stig ThorssonSödertälje-Nykvarn OF433699
Stig TörnkvistKöping-Kolsva OK577400
Stina VahlgrenSträngnäs-Malmby OL217130
Anders WelénKöping-Kolsva OK1420408
Rune VikmanVästerås SOK9202071
Bo WinanderJärfälla OK418071
Kristina WåhlinVästerås SOK9520214

Bana D (44)

NamnOrganisationBricknummer
Sune AhlinKöping-Kolsva OK352931
Marianne ArnholmEskilstuna OL344616
Jörgen BergströmÄrla IF30859
Jan BurellOK Enen441958
Bengt DagermarkÄrla IF306445
Berit EdengrenNyköpings OK38884
Lennart EkholmVästerås SOK2500537
Kurt ElvénVästerås SOK248996
Britt-Marie ErikssonOK Grip2066574
Lennart ErikssonOK Enen12532
Johnny ErixonFellingsbro GOIF1420428
Jan FlodinOK Nalle431500
Christina GohdeVästerås SOK9043164
Inge GustafssonSträngnäs-Malmby OL33882
Roger GustafssonOK Tisaren25821
Dolwai HellbergSurahammars SOK446032
Anders JohanssonNyköpings OK571330
Anders JohanssonKjula IF304082
Lars-Olov JohanssonSala OK1401372
Lena JohanssonÅkers IF2132054
Sören JohanssonSala OK9431024
Göran LagerstedtStjärnhovs OK 65450066
Britt LarssonVästerås SOK9150737
Lena LarssonOK Klemmingen2126154
Ingrid LiljebrandSK Trim/Virsbo25085
Åke LiljebrandSK Trim/Virsbo9005104
Vincent LiljekvistIF Rune209563
Britt-Inger LindbergSträngnäs-Malmby OL351152
Kjell LindbergVästerås SOK2123377
Christer LiwellÄrla IF2420665
Inger LundSala OK9430516
Lennart LundhÄrla IF405787
Stig LundinEskilstuna OL208433
Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL1395944
Bo LöwegrenVästerås SOK9033688
Barbro MelvingerOK Enen10774
Hans PeterssonHallstahammars OK205500
Roland RohdeFellingsbro GOIF249436
Bertil RydgrenIFK Enskede441996
Rune SandbergHallstahammars OK910902
Roland SturkVästerås SOK449760
Monica SvärdOK Klemmingen9520326
Göran WiigHallstahammars OK1258636
Monica ÖhlundSträngnäs-Malmby OL1529061

Bana E (11)

NamnOrganisationBricknummer
Dagny AnderssonOK Tjärnen351005
Martin BergstrandVandrarringen343379
Ann-Britt FlodinOK Nalle431499
Gunnar LarssonOK Klemmingen402915
Ingrid LundinEskilstuna OL208189
Els-Marie LundquistOK Nalle18291
Doris NilssonOK Klemmingen440123
Leif NilssonVästerås SOK9400624
Boy NymanVandrarringen38481
Liz PorteousVästerås SOK9430116
Lars SöderlundHallstahammars OK25316

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr