Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Frölunda OL - GMOK - Tol-Utby

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Frölunda OL - GMOK - Tol-Utby
Arrangörsorganisation: Frölunda OL
Datum: söndag 11 april 2021

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 184 anmälda deltagare.

Vit (21)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin AxenborgGöteborg-Majorna OK770406
Anton BjörkGöteborg-Majorna OK7453422
Valdemar BrathTolered-Utby Ol-klubb217207
Valter DavidssonGöteborg-Majorna OK
Siri EhleskogTolered-Utby Ol-klubb452844
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK2126041
Tage EngelkeGöteborg-Majorna OK2078270
Tilda GustafssonGöteborg-Majorna OK2106790
Dexter HanssonFrölunda OL11303
Edwin JonforsenFrölunda OL1341971
Iris KäckGöteborg-Majorna OK1120720
Daniel LeireGöteborg-Majorna OK740726
Charlie LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb2148863
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK1110926
Ella RosénGöteborg-Majorna OK2109199
Tilda SandTolered-Utby Ol-klubb1204229
Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK1210212
Holger WeilerTolered-Utby Ol-klubb452841
Sixten WeilerTolered-Utby Ol-klubb452467
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1120316
Vilgot ÅbergTolered-Utby Ol-klubb2132203

Gul (17)

NamnOrganisationBricknummer
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK9100707
Isabella BrathTolered-Utby Ol-klubb2122074
Kajsa CronaTolered-Utby Ol-klubb1720203
Alma DavidssonGöteborg-Majorna OK2139949
Elise EhleskogTolered-Utby Ol-klubb2132202
Karin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb8001421
Selma EngelkeGöteborg-Majorna OK435808
Nils FridGöteborg-Majorna OK2260704
David GustafssonGöteborg-Majorna OK408864
Eskil HuuvaTolered-Utby Ol-klubb428805
Theodor MossljungTolered-Utby Ol-klubb2059107
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb8620707
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK8090821
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122063
Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK1090728
Annika SvenssonGöteborg-Majorna OK1870211
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb8290501

Orange (31)

NamnOrganisationBricknummer
Signe AxelssonGöteborg-Majorna OK2123521
Edvin BrathTolered-Utby Ol-klubb2122090
Elisabeth CarlénFrölunda OL2500429
Martin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb8042715
Lena HammersbergFrölunda OL229304
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Marie-Louise HildingGöteborg-Majorna OK1414475
Ramona HuuvaTolered-Utby Ol-klubb28813
Albert JonforsenFrölunda OL1089671
Maria JonforsenFrölunda OL2123846
Arvid LanneGöteborg-Majorna OK2095390
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK1080812
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK2107478
Viola LeuchoviusGöteborg-Majorna OK344936
Ewa LjungbergTolered-Utby Ol-klubb8050876
Hedda LjungbergTolered-Utby Ol-klubb8070710
Henrik LjungbergTolered-Utby Ol-klubb8210973
Jorild MossljungTolered-Utby Ol-klubb2261027
Freja NilssonGöteborg-Majorna OK2126037
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK8080311
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb8461102
Ellen RubendahlFrölunda OL2107498
Jan Schmidtbauer CronaTolered-Utby Ol-klubb1720209
Ellen SkovbjergFrölunda OL1070619
Henrik SkovbjergFrölunda OL1721024
Martin SkovbjergFrölunda OL1090204
Embla SternöTolered-Utby Ol-klubb8295857
Maria VamlingFrölunda OL362507
Linnea WestfeldtGöteborg-Majorna OK1080701
Agnes ÅbergTolered-Utby Ol-klubb2132205
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623

Svart 4 (61)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AlmehedFrölunda OL248224
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK9590118
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb8060928
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb8000509
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb14780
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb14783
Katarina BorneFrölunda OL423427
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK600801
Sofia CarlénFrölunda OL2137754
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK247908
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb8200761
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb9761110
Selma CronaTolered-Utby Ol-klubb8061205
Claes DavidssonGöteborg-Majorna OK1979101
Björn DjupströmFrölunda OL9010011
Jan EismarkGöteborg-Majorna OK2310991
Oskar EkbergGöteborg-Majorna OK1010511
Anders EkdahlTolered-Utby Ol-klubb8000341
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Mats GustafssonGöteborg-Majorna OK806070
Hanna HagbergFrölunda OL347301
Elina HansonTolered-Utby Ol-klubb8000620
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb1720727
Sandra HanssonFrölunda OL2085407
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK2089486
Malin HolmbergGöteborg-Majorna OK1270530
Alvin HuuvaTolered-Utby Ol-klubb2139910
Tobias HuuvaTolered-Utby Ol-klubb253838
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Jonas JerlinFrölunda OL8240759
Stefan JohanssonGöteborg-Majorna OK2089113
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK8231000
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK1670411
Mikael KuhlinGöteborg-Majorna OK1429828
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK9580125
Anders LeireGöteborg-Majorna OK7407264
Petter LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb
Jennie LindahlTolered-Utby Ol-klubb442235
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11029
Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11045
Jonas NielsenFrölunda OL1800702
Tom NilssonGöteborg-Majorna OK1302985
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK1193192
Maria NorellFrölunda OL11319
Yngve NorellFrölunda OL11318
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK7206333
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK790104
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK448720
Per RubendahlFrölunda OL8516511
Henrik RubensonTolered-Utby Ol-klubb1410153
Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK7720209
Susann SkovbjergFrölunda OL1270173
Emil WalleniusFrölunda OL8070502
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK7680728
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511
Lennart VamlingFrölunda OL362508
Anders WestfeldtGöteborg-Majorna OK1001035
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb8402044

Svart 6,5 (54)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL8020797
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK9760224
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Thomas BorneFrölunda OL231396
Pär BrathTolered-Utby Ol-klubb1858373
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb8281261
Martin EkFrölunda OL8161205
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK1670913
Peter HammersbergFrölunda OL344588
Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb9201444
Audrey HanssonFrölunda OL8414414
Marcus HanssonFrölunda OL2085387
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb8463019
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb8192094
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb2078245
Jan HildingGöteborg-Majorna OK1414485
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK8001211
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK8420442
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK1050784
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK951200
Malin LammFrölunda OL1680711
Marcus LammFrölunda OL8060419
Ola LeireGöteborg-Majorna OK8096809
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb8051113
Hanna LockingGöteborg-Majorna OK950914
Anna MartnerFrölunda OL11302
Harald MartnerFrölunda OL1071122
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Stefan MårtenssonFrölunda OL11596
Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubb1974120
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb8050716
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb8164877
Fredrik NorellFrölunda OL8011320
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb8000226
Philip PerssonGöteborg-Majorna OK8484111
Stina PerssonGöteborg-Majorna OK441983
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122089
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122072
Josef PetterssonGöteborg-Majorna OK1820225
Herman RosénGöteborg-Majorna OK14032
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK8060507
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb8106025
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Erik RuotsalainenFrölunda OL2079772
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL2087093
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK667893
Rikard WeilerTolered-Utby Ol-klubb438784
Erik WeimannFrölunda OL7000304
Magnus WideFrölunda OL26162
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Magnus ÅbergTolered-Utby Ol-klubb8011034
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb8110338

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr