Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Hallandsträning

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Hallandsträning
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: lördag 17 april 2021 - söndag 18 april 2021

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 161 anmälda deltagare.

Svart 7km (vill ha karta utskriven) (21)

NamnOrganisationBricknummer
David AnderssonIFK Lidingö SOK9811225
Gustav AnderssonOK Löftan8619635
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Lennart BengtssonFalkenbergs OK402872
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Eline EricssonFalkenbergs OK2119993
Martin EricssonFalkenbergs OK9680714
Daniel GlimténOK Löftan2112427
Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg621638
Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK8060200
Sebastian HasselblomFK Friskus-Varberg353478
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8030829
Fred JohanssonHalmstad OK29218
Tobias JohanssonOK Löftan8133704
Nellie JohnstonIF Rigor44069
Jan LagerHalmstad OK9700328
Mikael MartinssonFalkenbergs OK402864
Ulrika TofteredIF Rigor951010
Benny WallinFalkenbergs OK343714

Svart 5km (vill ha karta utskriven) (14)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Löftan9102602
Sune AnderssonHalmstad OK542247
Peter BadenfeltFalkenbergs OK8100599
Kjell BengtssonFalkenbergs OK354321
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Daniel HällåsOK Löftan1780406
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Erik MarmanderFK Friskus-Varberg7704374
Gunilla MartinssonFalkenbergs OK402861
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Tor SöderbergFalkenbergs OK2139892
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg9030322

Svart 3km (vill ha karta utskriven) (17)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg8483821
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg8382808
Annika BengtssonOK Löftan7750122
Ernie BroströmHalmstad OK2144667
Mats EliassonFK Friskus-Varberg27503
Rune EliassonFalkenbergs OK748288
Ingmar ErikssonFalkenbergs OK17380
Gunilla GlimténOK Löftan449164
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg7710531
Julia LönnHalmstad OK8270116
Maria LönnHalmstad OK2068996
Jeanette PerssonOK Löftan9750806
Jenny SeverinssonFalkenbergs OK2119989
Kirsten TofteredIF Rigor242298

Orange 4km (vill ha karta utskriven) (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonOK Löftan8626752
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Cornelia HällåsOK Löftan7080521
Agnes PaulssonOK Löftan8110180
Frida RönnqvistOK Löftan1175859
Jenny RönnqvistOK Löftan330807
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan2135501
Mira WallinFalkenbergs OK9071010
Sandra WallinFalkenbergs OK262262

Gul 2km (vill ha karta utskriven) (5)

NamnOrganisationBricknummer
Maja EliassonFK Friskus-Varberg8000558
Almer HanningOK Löftan7100601
Sara LönnHalmstad OK2139138
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg439884
Gunilla Wallin BengtssonFalkenbergs OK343478

Vit 2km (vill ha karta utskriven) (5)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AnderssonOK Löftan7100727
Vidar HanningOK Löftan7120306
Robin LönnHalmstad OK408713
Alice MarmanderFK Friskus-Varberg41532
Ann MarmanderFK Friskus-Varberg41541

Svart 7km (skriver ut karta själv) (19)

NamnOrganisationBricknummer
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Axel ErikssonOK Löftan9110901
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg1426972
Fanny HanssonFalkenbergs OK2060804
Håkan HanssonFalkenbergs OK2081699
Björn KarlssonHalmstad OK811206
Emma LindénFK Friskus-Varberg7201362
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Ulrik MagnussonHalmstad OK1931224
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Klara PerssonHalmstad OK8170803
Jonathan RundqvistOK Nackhe8040709
Adam SjööarvOK Nackhe9050126
Anders SjööarvOK Nackhe9790819
Magnus WallinIK Trenne Ullared1402387
Gert WildheimFK Friskus-Varberg8110721

Svart 5km (skriver ut karta själv) (23)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlvmyrenHalmstad OK8120519
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg1426987
Catarina BengtssonOK Nackhe7671019
Fredrik BrorsonOK Nackhe8498771
Malin BrorsonOK Nackhe8081828
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg9740218
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
William JohanssonFalkenbergs OK2139858
Greger JokiahoFalkenbergs OK2139897
Björn KarlssonHalmstad OK16330
Jan KarlssonHalmstad OK402063
Magnus KarlssonOK Nackhe2137746
Bjarne LjungfalkOK Nackhe2137668
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK2119370
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe25276
Josef WellmarkerIF Rigor8006474
Ralf VidarssonOK Nackhe36917
Felizia ZienkiewiczIF Rigor9909170

Svart 3km (skriver ut karta själv) (13)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BechtelFK Friskus-Varberg1489209
Annie ErikssonOK Löftan9170604
Kristian ErikssonIK Trenne Ullared8109044
Johan GillstedtHalmstad OK7101376
Lars HultanderIF Rigor2075455
Gunnar JohanssonOK Nackhe433740
Margareta JohanssonHalmstad OK7520808
Lena KarlssonHalmstad OK1131350
Linda KarlssonOK Nackhe2137663
Ulf KristenssonHalmstad OK8490126
Ulrica OlovssonLaholms IF OK2119366
Karin RundqvistOK Nackhe9730518
Sven TolestamIF Rigor2101819

Orange 4km (skriver ut karta själv) (16)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AnderssonÄtrans IF1964725
Mikael AnderssonÄtrans IF1963051
Lena EliassonFK Friskus-Varberg38226
Amanda GottfridssonHalmstad OK246609
Marita HultanderIF Rigor2075483
Kristina PerssonHalmstad OK445116
Ulrika RylinOK Nackhe41762
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Alice SjööarvOK Nackhe7080714
Sandra SjööarvOK Nackhe2041889
Linn SundinOK Nackhe2443083
Olof SundinOK Nackhe2500388
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Kristina TörnströmFK Friskus-Varberg21632
Karin VidarssonOK Nackhe244976
Henryk ZienkiewiczIF Rigor441683

Gul 2km (skriver ut karta själv) (9)

NamnOrganisationBricknummer
Erika BodinOK Nackhe
Alva JohanssonFalkenbergs OK241965
Eva KarlssonOK Nackhe36822
Ludvig LindénOK Nackhe41763
Elii LjungfalkOK Nackhe
Reijo MukkalaHalmstad OK7510714
Gustav SundinOK Nackhe2500456
Vidar WallinIK Trenne Ullared13768
Leo WellmarkerIF Rigor2100396

Vit 2km (skriver ut karta själv) (10)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AnderssonFK Friskus-Varberg27536
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg1110306
Alex KarlssonOK Nackhe2443125
Malin LjunggrenIK Trenne Ullared36938
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763
Stina PerssonHalmstad OK445117
Alinda RundqvistOK Nackhe8118189
Charlie RylinOK Nackhe41747
Amanda SjööarvOK Nackhe2041893
Max WellmarkerIF Rigor2100181

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr