Anmälda deltagare till Torsås OK

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Torsås OK
Arrangörsorganisation: Torsås OK
Datum: söndag 28 april 2013

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 392 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Cecilia BrattOK Orion18545
Eva GustafssonFalkenbergs OK343742
Jenny HåkanssonOK Orion721031
Sarah LindströmRonneby OK770601
Julia LundquistNybro OK920418
Stina PerssonEmmaboda Verda OK439613
Kristin SchybergFjärås AIK920225
Elin WallquistVäxjö OK18142

H21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonOK Dacke761114
Niklas BrattOK Orion41594
Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK10299
Måns FaxénVäxjö OK555657
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Tord HultbergSOK Viljan559911
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Rasmus LeoOK Orion882104
Erik LindqvistVäxjö OK820502
Olof NilssonOK Skogsfalken12232
Tom OlaussonOK Orion594280
Kent OlssonOK Orion341400
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Anders PerssonVäxjö OK741208
Pontus PeterssonOK Orion920215
Måns SandgrenOK Orion910200
Olof SandgrenOK Orion980202
Patrik SjökvistOK Orion755557
Viktor TovessonOK Orion930508
Anton WibergOK Skogsfalken910726

H21 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Thom BarbusOK Orion566665
Emil BergerOK Orion29511
Johan OlaussonOK Orion882310
Emil OlssonOK Orion940224
Tommy SvenssonOK Orion890083

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Freja Almqvist HaasNybro OK24767

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hedwig HaasNybro OK24755

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas HenryssonOK Dacke952712
Johan LiljebjörnNybro OK950918
Carl TorstenssonEmmaboda Verda OK430185

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Oliver KarmetunOK Bävern435259
Erik LiljebjörnNybro OK981075

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ophelia Almqvist HaasNybro OK24763
Maja PeterssonOK Nolaskogsarna246093

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan JohanssonNybro OK990816
Hampus KarmetunOK Bävern9000227
Anton OlivestamVimmerby OK888513
Carl RindstigÅlems OK441004
Oskar SvahnEksjö SOK430171

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika SandebäckÅlems OK408166

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander JosefssonVimmerby OK26719

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion435799
Elin AntonischkiOK Orion446003
Ebba BerglinOK Dacke42029
Hanna JohannessonRonneby OK812368
Lovisa JohanssonOK Dacke7010228
Linda JonssonOK Orion903020
Amanda KarmetunOK Njudung441026
Nellie NilssonOK Orion450839
Maja PorleVäxjö OK848888
Elin RindstigSOK Viljan451077

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Isak HultbergSOK Viljan1011113
Rasmus JohanssonNybro OK550619
Oskar KarlssonMålilla OK570802
Karl PetersénOK Njudung345218
Jonathan PetterssonSOK Viljan229225
Simon SvahnEksjö SOK246071
Elias TorstenssonEmmaboda Verda OK430183

D12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba CarmströmMålilla OK426283
Tuva LövdahlSOK Viljan29324
Hanna RingRonneby OK427822

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ella BrattOK Orion555503
Meja HanssonEmmaboda Verda OK439609
Stina LindSOK Viljan418038
Ebba PetterssonMålilla OK229511
Clara WärnsbergMålilla OK231102

H10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elias CederbergMålilla OK26867
Olle EkbringKexholms SK702277
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Filip HåkanssonOK Orion18562
Viktor LundqvistNybro OK239974
Theo LövdahlSOK Viljan26836

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linda LarssonOK Dacke16687
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK15724
Malin SvenssonOK Orion740527

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OK26135
Björn DavidssonOK Bävern449259
Olof IngemarssonFK Vittus16860
Ulrik KarlssonMotala AIF OL667220

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BerlinOK Orion18509
Anna-Karin JonssonOK Orion18532
Magdalena JonssonNybro OK29295
Maria RindstigSOK Viljan29323
Anna SvenssonSOK Viljan710623

H40 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AdamssonNybro OK29332
Marcus AlexanderssonKalmar OK737475
Henrik BerlinOK Orion690423
Anders ErikssonKexholms SK29547
Robert HjelmVimmerby OK701031
Anders HåkanssonOK Orion820380
Björn KarlssonKexholms SK691121
Fredrik KarlssonNybro OK251893
Joakim KarmetunOK Njudung441038
Magnus LarssonOK Dacke710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Patrik LundqvistNybro OK710801
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Andreas NilssonMålilla OK19742
Anders PeterssonOK Njudung17246
Sören PeterssonOK Nolaskogsarna227703
Magnus PetterssonSOK Viljan9110482

D45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anna EkbringKexholms SK670419
Sonja HaasNybro OK29338
Susanne JohannessonRonneby OK28689
Anne JohanssonOK Dacke9670918
Helena KarlssonNässjö OK29293
Kerstin KarlssonMålilla OK1396308
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Anne LindellKalmar OK30034
Cecilia LingerudOK Skogsfalken231204
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022

H45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Orion435798
Urban AnderssonKexholms SK650599
Jonas BergforsSOK Viljan26838
Stefan BerglinOK Dacke18507
Anders BlomqvistOK Skogsfalken12203
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK444612
Niklas EkelöfVärend GN OL351050
Håkan FranssonRonneby OK670130
Per FranssonOK Njudung17231
Johan JacobssonOK Orion681010
Thomas JohannessonRonneby OK670129
Lars-ola LarssonOK Orion670124
Ulf LiljebjörnNybro OK679598
Stefan PeterssonKalmar OK435968
Mats SöderbergKalmar OK641204
Dennis TollOK Njudung344956

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin ArnessonOK Skogsfalken12202
Eva EklundVäxjö OK33673
Lena Henriksson ÅgrenRonneby OK600315
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Mariann JohanssonKexholms SK610601
Charlotte LundquistNybro OK9610427
Agneta OlivestamVimmerby OK2021312
Ingalill OlssonOK Orion38269
Berit RuneforsVäxjö OK15943
Lena SwartzOK Orion41452
Carina SvärdOK Orion41589
Eva TollsternVäxjö AIS25585

H50 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Anders AhlgrenVäxjö OK
Håkan AlmqvistNybro OK29337
Jan AnderssonKalmar OK26131
Börje ErikssonOK Måsen362072
John E ErikssonVäxjö OK620104
Thomas HenmyrOK Vilse 87600812
Magnus IhreskogGotlands Bro OK41731
Jan-Henrik JanssonVäxjö OK351568
Gunnar KarlssonMålilla OK600419
Ove LernåKalmar OK504975
Lars-Olof LundquistNybro OK631014
Göran MånssonOK Dacke902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Stefan NormanKalmar OK1161215
Bo PeterssonLessebo OK202556

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bente KällVäxjö OK27163
Mona PalmLessebo OK17547
Britt ThörnOK Vilse 8710144

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jan DanielssonKalmar OK18587
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Lars ErikssonKalmar OK209020
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Ola SvenssonOK Orion18558
Roger ThörnOK Vilse 87550816
Anders WibergOK Skogsfalken239960

D60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK11816
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK15722
Kristin JohanssonOK Dacke21069
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Gunnel MånssonOK Vilse 8710135
Margareta SvenssonOK Vilse 8710132

H60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Leif CarlssonSOK Viljan262651
Kenneth FagerFK Vittus520401
Christer NilssonFK Vittus1394633
Krister NilssonVäxjö OK15986
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK11824
Björn PalmLessebo OK17546
Lennart SohlinOK Orion452530
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan572610
Lars SvenssonOK Vilse 8710162

D65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Inger AxelssonOK Orion18506
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK15720
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Barbro NilssonAlvesta SOK17795
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Lena OlssonOK Orion10574
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK355998
Gullevi SvenssonRonneby OK1213145

H65 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Aymonn AnderssonOK Dacke16668
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Lennart AnderssonOK Orion30357
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan26825
Leif AxelssonMålilla OK26150
Lennart BohmanFK Vittus16850
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Gunnar EnbergMålilla OK748185
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK15705
Göte GustafssonEmmaboda Verda OK15702
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK241811
Leif IngemarssonFK Vittus451391
Göran KarlssonLessebo OK17581
Jan-Ulf KarlssonMålilla OK9440831
Kenneth KarlssonNybro OK29282
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Yngve MagnussonOK Orion10528
Roland NilssonSOK Viljan26816
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Tommy OlssonOK Dacke16659
Karl-Erik PetterssonSOK Viljan26826
Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK15222
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Laila MalmqvistVäxjö OK15950
Ulla NilssonSOK Viljan426277
Britt NybergNybro OK29335

H70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Rolf JonssonNybro OK699098
Roland KarlssonRonneby OK261563
Stig KarlssonLessebo OK17565
Leif LindströmNybro OK1396333
Björn LinnersjöOK Orion27256
Kjell MånssonRonneby OK2050912
Bengt NilssonAlvesta SOK17794
Hagbert PerssonVäxjö OK15998
Krister SandbladVäxjö OK355687
Göran ThourVärend GN OL263097

H75 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Gillis AlmVäxjö OK203943
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Bengt-Åke BorgemoSOK Viljan26806
Göran FolkessonRonneby OK10066
Göran GabrielssonSOK Viljan26810
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Johan JanssonVäxjö OK27167
Evald JohanssonLessebo OK17576
Lars-erik MalmqvistVäxjö OK15960
Leif SjögrenOK Orion18567
Bertil StåhlKalmar OK37302
Werner TörnblomVäxjö OK354774

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sture JanssonEmmaboda Verda OK15701

Inskolning (9)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BerlinOK Orion
Sara EmbaieEmmaboda Verda OK
ALVA ENGSTRÖMEj klubbansluten
Melvin HanssonEmmaboda Verda OK439610
Artur LindströmTorsås OK
Hugo PeterssonOK Nolaskogsarna
Felicia SunebringEmmaboda Verda OK
Nanna SunnelinOK Orion
Gustav Wänblom (Sandholm)Torsås OK

U1 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Caroline Becker-BalgårdMålilla OK
Viktoria BirgerssonKexholms SK
Sigge EdströmOK Orion
Svea EdströmOK Orion
Lovis FalkOK Orion
Nora FalkOK Orion
Emma FlinkOK Orion
Ludvig FranssonEmmaboda Verda OK
Felicia GustafssonOK Njudung
Axel JohanssonKexholms SK
Hugo JohanssonKexholms SK
Wilhelm KarmetunOK Njudung343180
Emma LarssonOK Dacke
Rickard MarkströmMålilla OK
Olle PetersénOK Njudung
Emma RindstigSOK Viljan
David SvantessonOK Orion
Samuel SvantessonOK Orion
Nils SwartsOK Orion
Lisa SwartzOK Orion
Ellen TollOK Njudung

U2 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Frida BerglinOK Dacke
Axel BrattOK Orion
VILMA ENGSTRÖMEj klubbansluten
My FridströmOK Dacke
Alexander GustafssonOK Njudung
Klara HultbergSOK Viljan
Oliver HåkanssonOK Orion
Mimmi IresskogGotlands Bro OK
Algot LindströmTorsås OK
Anton LindströmTorsås OK
Alexander LooKalmar OK
Annie OscarssonOK Orion
Erik OscarssonOK Orion
Arvid RubenssonKalmar OK
Ylva Clara RubenssonKalmar OK
Erik SunderlinOK Orion
Amanda SvenssonOK Orion
MELINDA SvenssonVäxjö OK
Filippa SöderbergKalmar OK42646
Anton TörnqvistFK Vittus
Amanda WänblomTorsås OK
Emma ZettervallOK Dacke

Öppen motion 1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alma EkelöfVärend GN OL
Pernilla FranssonEmmaboda Verda OK
UlLRIKA FranssonOK Njudung
LOTTA PETERSENEj klubbansluten

Öppen motion 2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Axel LindströmTorsås OK
Martina SundelinOK Orion

Öppen motion 3 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta BernboOK Orion
Gunnel HenryssonOK Dacke
Ann-marie JohanssonNybro OK
Rosita KarlssonVäxjö AIS
MariAnne MånssonRonneby OK
Karin MårtenssonGotlands Bro OK
Ingrid NilssonVäxjö OK
Susanne OlssonHerrljunga SK Skid o OL
Tomas PetersénOK Njudung
Maria PetterssonOK Njudung
Ingrid StåhlKalmar OK
Anders SunderlinOK Orion
MariAnn SvenssonVäxjö AIS
Lena WibergOK Skogsfalken

Öppen motion 4 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK
Patrik FranssonEmmaboda Verda OK
Helena GummessonOK Dacke
Sibule LooKalmar OK
Kenneth NilssonKalmar OK
Nils RindstigÅlems OK

Öppen motion 5 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AlrikssonNybro OK
Stina AlrikssonNybro OK
Carin AnderssonKexholms SK
Ingela AnderssonOK Orion
Anders AndreassonEmmaboda Verda OK
Jörn AntonischkiOK Orion
Conny BerggrenVäxjö AIS
Helena BuchkovskaMålilla OK
Johan FridströmOK Dacke
Per-Gunnar GabrielssonMålilla OK
DENIS GUSTAVSSONOK Njudung
Kerstin LundqvistNybro OK710416
Tommy MattissonOK Orion
Heino OtsKalmar OK
Ove SöderströmOK Dacke
Albin TollOK Njudung

Öppen motion 6 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OK
Leif BengtssonLessebo OK
Peter HanssonEmmaboda Verda OK439606
Joakim SorinderOK Skogsfalken

Öppen motion 7 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Britt AxelssonKalmar OK
Sandra DavidssonOK Bävern
Joakim EkdahlEmmaboda Verda OK
Gun-Britt HolmbergFK Vittus
Bo HultgrenOK Njudung
Karl-Erik JonassonKalmar OK
Karolina KarlssonNybro OK
Tomas KarlssonKexholms SK
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK
Cecilia KarmetunOK Njudung441023
Karin LindqvistVäxjö OK
Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK
Nina RingRonneby OK
Anna RosénOK Njudung
Gustav RuneforsVäxjö OK
Simon RuneforsVäxjö OK
Maria SundbergOK Njudung
Peter SunnegårdRonneby OK
Christer SvenssonRonneby OK438663
Björn ZettervallOK Dacke

Öppen motion 8 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina AnderssonOK Dacke
Per-Göran BernMålilla OK
Lars Eriksson海淀区少年宫
Anders FriskOK Orion
Per HolmbergRonneby OK
LIEF JohanssonKexholms SK
Marina JohanssonOK Njudung
Ulf JohanssonOK Dacke
Annika JosefssonOK Dacke
Johan LorentzonEmmaboda Verda OK
Anders NilssonOK Orion
Cristian OlivestamVimmerby OK
Oskar PetersSONOK Njudung
Magnus PorleVäxjö OK
Ulf RindstigÅlems OK
Våge RindstigSOK Viljan
Torbjörn SandebäckÅlems OK27137
Peter SvahnEksjö SOK

Öppen motion 9 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Julia FriskOK Orion
Christan HolmbergFK Vittus
Magnus LagerNässjö OK
Åke LarssonStigmännen Karlshamns OK
Lennart NilssonOK Orion

Annonser