Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Jösseorienteringen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Jösseorienteringen
Arrangörsorganisation: OK Jösse
Datum: torsdag 9 maj 2013

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 250 anmälda deltagare.

D21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa BorssénOK Kroppefjäll900827
Maria BrodinOK Tyr870906
Linnea BörjarsKils OK407201
Linda EngenRaumar Orientering417789
Maria ErikssonVästvärmlands OK43993
Stina GranefeltOK Tyr14858
Jenny GullqvistVästvärmlands OK810428
Sofia HolmgårdKils OK701212
Michelle JohanssonOK Tyr353080
Johanna KindlundOK Tyr213737
Karolina KällstrandGöteborg-Majorna OK262527
Julie Finsrud LandeEidskog OL243913
Lottie LindOK Älgen600699
Anna-Karin MattssonStar711005
Linn NilssonOK Tyr36107

H21 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias BeckiusLinköpings OK921219
Lars-Håkan BengtssonGävle OK720116
Daniel BrohedeOK Älgen741204
Benoit DumasIK Vikings OK890510
Bengt HansskeKils OK741125
Anders Holtet-LindbergOK Tyr830817
Lars JohanssonKarlsbyhedens IK640530
Magnus JonssonVästvärmlands OK46718
Sören KindlundOK Tyr260646
Martin Koppfeldt FogelbergVästvärmlands OK46703
Eivind LandeEidskog OL243964
Magnus NordströmKils OK690321
Fredrik PerssonIFK Göteborg Orientering810200
Erik RåbergOK Tyr790314
Johan SjögrenOK Tyr997944
Johan WikströmOK Tyr880917

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per MobergVänersborgs SK214290

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Klara HolmgårdKils OK960720

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jan DalheimerIK Vikings OK684897

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sara GunnarssonOK Älgen970303
Anna MobergVänersborgs SK218244
Märta Ransjö ZanderOK Tyr970124

H16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Elis BergOK Fryksdalen46917
Oskar ErikssonOK Älgen747271
Johan GustafssonOK Tyr970817
Andreas UllerKils OK980227

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BlomkvistOK Tyr916000
Linda GustafssonOK Tyr990111
Elsa HolmgårdKils OK990504
Linn LugneKils OK407223
Ella NordströmKils OK866399
Sofia ÖstermanVänersborgs SK990501

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ErikssonOK Älgen747272
Lukas KatvalaOK Älgen227835
Nial SimesOK Tyr440890
Olof SkoglundKils OK258545
Jonathan UllerKils OK602000

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AlbinssonOK Tyr431155
Mirja BacklundVästvärmlands OK449120
Nora HolmgårdKils OK920716
Klara JohanssonVästvärmlands OK341937
Ingrid StakeVästvärmlands OK449139

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
David KindlundOK Tyr260699
Oscar NykvistSäffle OK417702
Richard TakeOK Tyr7010715
Anton UllerKils OK602303
Jacob ÖstermanVänersborgs SK520702

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia KindlundOK Tyr451751
Emma LugneKils OK245626
Klara NordströmKils OK407209
Elin NykvistSäffle OK417704
Märtha StakeVästvärmlands OK449119
Rebecca TakeOK Tyr249437
Rebecka WestlundKils OK441137

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AlbinssonOK Tyr431154
Hjalmar BergOK Fryksdalen

D40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AlbinssonOK Tyr402848
Anna ErikssonOK Älgen747284
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK19459
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Heli MarjomaaStigsökarna26385
Linda TakeOK Tyr730914
Anna UllerKils OK418032
Anna-Karin ÖgrenKarlsbyhedens IK330709
Charlotte ÖstermanVänersborgs SK615465

H40 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AnderssonVästvärmlands OK44026
Fredrik BarrulfOK Tyr260681
Örjan BeckiusOK Tyr37564
Robert BergOK Fryksdalen46912
Håkan BlomkvistStar670528
Jonas CederlöfOK Tyr680814
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK700527
Ulf DanielssonÅmåls OK25671
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Stefan ErikssonOK Älgen970088
Tony GullqvistVästvärmlands OK650125
Conny GunnarssonOK Älgen641224
Lars HolmgårdKils OK640101
Anders JonssonIK Vikings OK17028
Mats LiljaOK Älgen230571
Svein NygårdLillomarka OL887862
Mikael PalgrimVänersborgs SK25116
Jonas UllerKils OK362571
Stefan WennbergStar700409
Mats VesterbergOK Tyr262844
Anders WestlundKils OK441107

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnnersandOK Tyr402858
Ida EngenRaumar Orientering308911
Tone HollowellOK Tyr611126
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Carola KarlssonOK Tyr260610
Ingrid KensbyOK Tyr260642
Karin MoodhOK Tyr260660
Mary OlssonVästvärmlands OK44024
Lotta RansjöOK Tyr402859
Mette SolbergseterAustmarka IL253639
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926
Elisabeth ÖströmOK Tyr36471

H50 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK504212
Lars AnderssonOK Tyr260628
Knut EngenRaumar Orientering308910
Thomas GabrielssonVästvärmlands OK263940
Jan GustafssonOK Tyr580628
Sten GustafssonEds SK570726
Thomas HollowellOK Tyr611121
Per HögkvistOK Tyr260632
Mats KensbyOK Tyr260645
Leif MobergVänersborgs SK214225
Bengt NilssonVästvärmlands OK263952
Kurt NilssonVästvärmlands OK25229
Lars NordströmKils OK511800
Erik SimesOK Tyr440886
Ulf SkoglundKils OK258538
Egil SolbergseterAustmarka IL
Tor SolbergseterAustmarka IL209988
Sixten WestlundOK Tyr560312
Magnus WideFrölunda OL26162
Olov ÖströmOK Tyr36928

D60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BjörkmanOK Tyr213873
Karin Creutzer BlomgrenOK Tyr260611
Marianne GerbornVästvärmlands OK216433
Lena GranefeltOK Tyr36010
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Inge IversenMariager Fjord OK213919
Gunilla Olausson BrinkmanOK Älgen47294
Eva TaraldrudIndre Østfold OK9800000
Eva TrangiusOK Tyr208897

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Alf BörjarsKils OK407204
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Lars GranefeltOK Tyr36026
Sune HermanssonLustens OK302776
Christer HoltVästvärmlands OK25232
Kent IvarssonOK Skogshjortarna15811
Per IvermarkSäffle OK36445
Niels Jorgen IversenMariager Fjord OK213932
Kent KardellLjungskile FK500718
Stein NordviElverum OK1201060
Lars OlssonVästvärmlands OK44034
Rudi OlvenmyrOK Tyr451047
Bror PalgrimVänersborgs SK264613
Hans PerssonOK Älgen540323
Kjell-Åke RyenKroppa IF42766
Bengt SvedjebyStar262840

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mariann NilssonLustens OK44433

H70 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell AnderssonStar262859
Kjell BrinkmanOK Älgen47293
Kjell GreenKils OK407235
Rune GårdhOK Älgen438360
Lennart MattssonLustens OK714643
Melvin NilssonLustens OK44426
Anders TaraldrudIndre Østfold OK334196
Hans ÖstlundOK Kroppefjäll225717

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ingmar AnderssonOK Älgen47292
John LarssonVästvärmlands OK999977

Inskolning (12)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Tyr
[person ej vald]OK Älgen
[person ej vald]OK Tyr
[person ej vald]Västvärmlands OK
Malte BlomgrenVästvärmlands OK730925
Lovisa GullqvistVästvärmlands OK
Elias JosefssonVästvärmlands OK14428
Maja JosefssonVästvärmlands OK14488
Tilda KindlundOK Tyr
Ragnar LandeEidskog OL421516
Emelie SchymanÅmåls OK25682
Lina UllerKils OK

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Clara BomanStar
Elin BomanStar
Albert BrohedeOK Älgen23738
Nils JohanssonVästvärmlands OK443698
Fredrik WestlundKils OK441135

U2 (10)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Västvärmlands OK
[person ej vald]Västvärmlands OK
[person ej vald]Västvärmlands OK
Elin AlmbergSäffle OK
Daniel AnderssonSäffle OK417712
Julia ForsgrenOK Tyr
Tatjana MarkovAustmarka IL
Emma SaleskogOK Tyr
Adam ThybergVästvärmlands OK443629
Gustaf ThybergVästvärmlands OK443602

Öppen motion 3 (16)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Star
[person ej vald]Västvärmlands OK
[person ej vald]Star
[person ej vald]Västvärmlands OK
Rune BybergVästvärmlands OK
Åke DahlVästvärmlands OK
Mona FingalssonOK Älgen
Petter GunnarssonOK Älgen
Catrin GustafssonKils OK
William HollowellOK Tyr
Maria JonssonOK Älgen
Kerstin LugneKils OK
Fredrik NykvistSäffle OK
Jelena PerssonIK Vikings OK
Liv SimonsenOK Øst
Tor SimonsenOK Øst

Öppen motion 5 (11)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Västvärmlands OK
Mona AnderssonKils OK
Anette BarrulfOK Tyr
Julius BergOK Fryksdalen
Hanna BlomgrenVästvärmlands OK
Karin BörjarsKils OK
Oddvar GravingenGrue IL
Leif OlssonVästvärmlands OK
Gunilla PetterssonVästvärmlands OK
Kaj Stuart-BeckVästvärmlands OK
Tina WestlundKils OK

Öppen motion 7 (21)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Västvärmlands OK
[person ej vald]Västvärmlands OK
[person ej vald]Västvärmlands OK
Rolf AnderssonVästvärmlands OK
Sten AnderssonKristinehamns OK
Anna BrodinOK Tyr
Daniel ForslundSäffle OK
Thomas ForslundSäffle OK
Erik HögkvistOK Tyr
Bo KarlssonTrollhättans SOK
Britt-Mari KvarnströmKils OK
Björn LundgrenKils OK
Elis NordströmKils OK
Maria NordströmKils OK
Leif SalinOK Tyr
Jens-Henrik SimonsenOK Øst
Charlotte SkoglundKils OK
Mikael SoppiOK Kroppefjäll
Per-Martin SvärdIK Vikings OK
Morgan TallbergOK Älgen
Erika UmelandOK Älgen

Öppen motion 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna Isaksson ForsgrenOK Tyr
Tommy JohanssonVästvärmlands OK
Mikael LindOK Älgen
Patrik NilssonVänersborgs SK
Thomas ÖstlundVästvärmlands OK

Annonser