Anmälda deltagare till Påskorientering i Borlänge

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Påskorientering i Borlänge
Arrangörsorganisation: Domnarvets GOIF
Datum: söndag 8 april 2012

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 68 anmälda deltagare.

Öppen motion 1 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BrangefältVästerås SK OK418094
Malin HjorthDomnarvets GOIF442015
Karin JohanssonGagnefs OK347244
Cecilia LindgrenOK Kåre417672
Christoffer LindgrenOK Kåre352984
Viggo LindgrenOK Kåre344172
Anja NilssonDomnarvets GOIF33891
Elsa NilssonDomnarvets GOIF442083
Kaj NilssonSäterbygdens OK33753
Alma SandVästerbergslagens OL244153
Hilda SandVästerbergslagens OL342315
Martina SvederDomnarvets GOIF442069
Mikaela SvederDomnarvets GOIF442042
Mattias ÖstbergStora Tuna OK248201

Öppen motion 3 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Johan B NordahlDomnarvets GOIF449277
Irma BjärudVästerbergslagens OL262602
Nils EmanuelssonVästerbergslagens OL37457
Jan Olof HedbergGagnefs OK33806
Moa HjorthDomnarvets GOIF442003
Karolina HolmströmVästerbergslagens OL342700
Kerstin JohanssonIFK Hedemora OK30434
Erik LindbergKarlsbyhedens IK38471
Rasmus LöfgrenStora Tuna OK352053
Lillvor NordströmOK Kåre449647
Marianne TyskLeksands OK26968
Tilda ÖstbergStora Tuna OK435994

Öppen motion 5 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonDomnarvets GOIF33869
Roland BergSäterbygdens OK27339
Lennart BrunbergStora Tuna OK14826
Torsten DalströmKvarnsvedens GOIF OK15300
Maria EmanuelssonDomnarvets GOIF33879
Engla FläckGrycksbo IF OK229622
Mari FläckGrycksbo IF OK42587
Anki GustafssonSäterbygdens OK939158
Rickard HolmströmVästerbergslagens OL982020
Maria Johansson LissGagnefs OK347260
Mari-Louise KaipeLeksands OK26916
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Annica Lindell LangVästerbergslagens OL510311
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK14878
Johanna NordströmOK Kåre449540
Inge SwartlingLeksands OK42918

Öppen motion 8 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AnderssonOK Kåre870504
Rolf BjärudVästerbergslagens OL262601
Anna DuvanderOK Kåre19483
Dan ErikssonVästerbergslagens OL44422
Göran ErikssonLustens OK528085
Frida IngelssonOckelbo OK306152
Mikael IngelssonOckelbo OK19894
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Hans-Erik LangVästerbergslagens OL531107
Stefan MalmbergStora Tuna OK33749
Claes NidebornStora Tuna OK14877
Stefan NilssonStora Tuna OK33754
Per NordahlDomnarvets GOIF226617
Malin RylanderStora Tuna OK901204

Öppen motion 9 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lars DuvanderOK Kåre19484
Simon ForsKvarnsvedens GOIF OK940054
Kine GulliksenBækkelagets SK891055
Leif GustafssonSäterbygdens OK939164
Magnus HjorthDomnarvets GOIF442064
Kristoffer HolmströmVästerbergslagens OL941130
Marcus HylénOK Kåre750531
Daniel KaipeLeksands OK501831
William LindMalungs OK Skogsmårdarna850212
Tomas LöfgrenStora Tuna OK14967
Niklas LöwegrenStora Tuna OK14889
Elias ÖhgrenOK Kåre940615

Annonser