Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Göteborg Sprint Cup etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Göteborg Sprint Cup etapp 3
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: onsdag 30 maj 2012

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 161 anmälda deltagare.

D21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Sävedalens AIK
Emma AnderssonSävedalens AIK750915
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna625462
Jessica ArfwedsonFrölunda OL248264
Emma BergmanGöteborg-Majorna OK912189
Linnea BergstrandKungälvs OK214364
Susanne CoxLerums SOK446270
Hanna DjerfLerums SOK
Sofia EbermarkÄlvsby IF OK
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK900220
Lilian ForsgrenOK Tisaren
Laila B HöglundFK Herkules930917
Sanna LinseforsGöteborg-Majorna OK680612
Anne MagnussonOK Landehof242257
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK790104
Maria PollGöteborg-Majorna OK
Klara PålssonKungälvs OK950602
Ingela RoosGöteborg-Majorna OK213794
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK870706
Elin SkogbergKils OK
Lina StrandGöteborg-Majorna OK881223
Yvonne WeihardSävedalens AIK700417
Karin WiklundFK Herkules450113

H21 (32)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]海淀区少年宫
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK982122
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Jens ArvidssonIF Rigor242247
Niklas AulinIF Rigor29316
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK
Anders BjörklundSävedalens AIK
Johan BlickOK Alehof
Magnus CarlstedtSävedalens AIK850122
Hugh CashellGöteborg-Majorna OK831005
Niklas DahlströmFK Herkules450006
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering
Fredrik FlintaFK Herkules450110
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Andreas HöyeGöteborg-Majorna OK841127
Andreas JohanssonGöteborg-Majorna OK
Robert JohanssonGöteborg-Majorna OK30150
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK264516
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438665
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK913337
Ola MartnerGöteborg-Majorna OK870208
Marcus MillegårdHalden SK890216
Albert MollénSävedalens AIK
Christian NielsenIFK Göteborg Orientering780626
Johan NilssonSävedalens AIK
Joel NordqvistEj klubbansluten
Fredrik PerssonFK Åsen356024
Håkan PeterssonIFK Göteborg Orientering780101
Stefan RoosGöteborg-Majorna OK820918
Johan RunessonGöteborg-Majorna OK
Oskar VigrenSävedalens AIK959500

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK921030

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anton BlomGöteborg-Majorna OK995513
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK951200
Albin PetrénGöteborg-Majorna OK

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ella WallinderGöteborg-Majorna OK
Hanna ÅbergOK Landehof345117

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
John GabrielssonSävedalens AIK
Felix GarmerGöteborg-Majorna OK910325
Erik HagmanLerums SOK424725
Johan HöglundFK Herkules873880
Erik LarssonLerums SOK960421
Albin PålssonKungälvs OK799040
Oscar RenbergSävedalens AIK960012

D14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Fanny AnderssonGöteborg-Majorna OK37145
Clara CoxLerums SOK302404
Emma DjerfLerums SOK
Klara DjerfLerums SOK
Anna HenrikssonSävedalens AIK247957
Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK14171
Emelie KarlssonOK Landehof400018
Moa KuhlinGöteborg-Majorna OK429805
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK342409
Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OK247967
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK980925
Madeleine SöderlundLerums SOK345142
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK
Lovisa ÅrebäckGöteborg-Majorna OK342427

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar BresinGöteborg-Majorna OK450068
Adam BrobergIF Rigor242204
Emil DahlströmFK Herkules448707
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK
Johan LammFrölunda OL219956
Joel LeanderOK Landehof400028
Anders MagnussonOK Landehof981337
Johan OlsonIK Uven331358
Karl PalmLerums SOK258670
Otto StuhlhoferOK Landehof229500
Lukas WadstenOK Landehof990519

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa LagoGöteborg-Majorna OK429847
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK231105
Micaela SwansonSävedalens AIK
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL
Felix FalkGöteborg-Majorna OK14134
Nils HammarFrölunda OL
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK
Martin LammFrölunda OL231331
Viktor Le ClaireFK Herkules11317
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb229989

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AhnoffGöteborg-Majorna OK750705
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK760520

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan PauliGöteborg-Majorna OK354790
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK750807

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK444676

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BergdahlSävedalens AIK345020
Lena BergstrandKungälvs OK340214
Nina DjerfLerums SOK
My EngströmLerums SOK30160
Lotta FalkGöteborg-Majorna OK672206
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK
Ann-Britt JohanssonIK Stern14246
Rosa JohanssonIK Uven14373
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK14087
Agnetha Le ClaireFK Herkules448779
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK30103
Karin OlssonSjövalla FK439743
Ingrid Rex WallströmOK Landehof11311
Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK641125
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK651201

H45 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Sten BlomströmIK Stern14270
Peter BrobergIF Rigor242202
Christer CarlssonSävedalens AIK610418
Ingemar CarlssonSävedalens AIK545400
Kent ErikssonLerums SOK14225
David GabrielssonSävedalens AIK
Stefan HammarFrölunda OL
Christer HenrikssonSävedalens AIK247952
Anders JohanssonOK Landehof433641
Hans C JohanssonIK Stern14264
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Lars MagnussonOK Landehof405560
Carl NorinFrölunda OL
Fredrik PeterssonLerums SOK258675
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan16830
Stefan SjöblomFrölunda OL581010
Johan TallhageSkarpnäcks OL
Magnus UppströmFK Herkules26167
Ragnar UppströmFK Herkules11313
Lennart VamlingFrölunda OL
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK14080
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK30107
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK600115

H50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK14059
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Björn ÖstmanGöteborg-Majorna OK247988

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar BjörkmanGöteborg-Majorna OK14143
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK226977
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK550421
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK

H70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK344936

Annonser