Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till PreO i Roslagen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: PreO i Roslagen
Arrangörsorganisation: OK Roslagen
Datum: söndag 26 maj 2013

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 63 anmälda deltagare.

Pre-Elit (35)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Olov AnderssonOK Rodhen
Roger AnderssonHalmstad OK
Cecilia EnbergLinköpings OK
Christian EnbergLinköpings OK
Jonas ErikssonRånäs OK
Eva FredholmOK Linné
Martin FredholmOK Linné
Owe FredholmOK Linné
Stig GerdtmanVingåkers OK
Ingemar GidenstamKungälvs OK
Inga GunnarssonOK Pan-Kristianstad
Gunnela GustafsonLänna IF
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu
Nils JanssonOK Raseborg
Daniel JohanssonRehns BK
Johan JohanssonVänersborgs SK
Michael JohanssonVänersborgs SK
Björn KarlssonRehns BK
Elisabeth Norsell KarlssonRehns BK
Rolf B KarlssonHallstahammars OK
Rolf I KarlssonRehns BK
Ove LarssonKvarnsvedens GOIF OK
Torbjörn LentzMalungs OK Skogsmårdarna
Fjalar LindroosOK Raseborg
Erik LundkvistHJS-Vansbro OK
Remo MadellaRem Maps
Erik NordströmBjörklinge SOK
Rudi OlvenmyrOK Tyr
Anna RåbergOK Rodhen
Erik StålnackeIFK Göteborg Orientering
Nils WahlbergUpsala SIF
Lennart WahlgrenRehns BK
Elisabet WiksellStora Tuna OK
Marit WiksellStora Tuna OK
Ola WiksellStora Tuna OK

Pre-A (25)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AftevikFalkenbergs OK
Göran AnderssonAttunda OK
Lennart AnderssonHäverödals SK
Ragnar AnderssonHäverödals SK
Björn-Ove BergqvistVallentuna-Össeby OL
Eva BjörkmanOK Tyr
Roger BorgKungälvs OK
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK
Conny ForsellRehns BK
Gudrun GrassVallentuna-Össeby OL
Kjell Olof GustafssonKungälvs OK
Bo HanssonOK Rodhen
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu
Kerstin JakobssonTidaholm SOK Sisu
Anders JohanssonRehns BK
Ingvar JohanssonHäverödals SK
Roger JohanssonKungälvs OK
Håkan LundbergHäverödals SK
Rolf OsbeckTolered-Utby Ol-klubb
Ivan PerssonMalmö OK
Tom RymoenOK Milan
Lennart RådbergHäverödals SK
Lars SilvervretArboga OK
Karl-Gustaf SmedsSK Trim/Virsbo
David StansvikOK Milan

Pre-B (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tore AnderssonHylte OK
Håkan BergqvistVallentuna-Össeby OL
Johannes JakobssonTidaholm SOK Sisu

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr