Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till FM, KM för L-100 IF, Länna IF, Rånäs OK, VÖOL.

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: FM, KM för L-100 IF, Länna IF, Rånäs OK, VÖOL.
Arrangörsorganisation: Långhundra IF
Datum: torsdag 16 augusti 2012

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 146 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Långhundra IF880810
Rebecca BjärrenholtVallentuna-Össeby OL891111

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik WigertzLånghundra IF950524
Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL38598

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sara BengtssonLånghundra IF29830
Emma BromarkLånghundra IF439350
Katarina LandströmLånghundra IF448425

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anton SundgrenVallentuna-Össeby OL939495

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elin GidingVallentuna-Össeby OL951226
Elin Leijon ThorellLånghundra IF431123

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel BengtssonLånghundra IF225311
Anton ForsbergLånghundra IF601337
Jesper TibellLånghundra IF724063

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Beata LarssonRånäs OK354172
Elin MokvistLänna IF525059
Carolina NealisLänna IF522940
Fanny RostöRånäs OK960406

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Felix ClassonRånäs OK354167
Nicklas DeWittLänna IF981312
Johan EdenhamnLänna IF42519
Johan KragmoVallentuna-Össeby OL19452
Mårten RostöRånäs OK39781
Jens StålhammarLånghundra IF450620

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL780014
Marica TynellRånäs OK701229

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Rånäs OK354174
Alexander AlnessLånghundra IF234862
Simon SchusterVallentuna-Össeby OL449480
Pontus ThörnRånäs OK980507

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid AnderVallentuna-Össeby OL600114
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL900401
Sara EdenhamnLänna IF436024
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL991113
Alina GyllnerLänna IF452043
Wilma HämäläinenLänna IF441196
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL554440
Alva JonssonLånghundra IF431122
Hanna KarlssonLänna IF417599
Eleanore NealisLänna IF443263
Vanja UusitaloLänna IF402143
Vanja UusitaloLänna IF42500
Lovisa WigertzLånghundra IF225349

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas GillbergLånghundra IF450624
Samuel KarlssonLånghundra IF441589
Axel Leijon ThorellLånghundra IF431124

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonLånghundra IF226924
Amanda CedstedtVallentuna-Össeby OL720327
Matilda EkmanVallentuna-Össeby OL39031
Cornelia KrafftLänna IF451900
Frida ÖnerudLänna IF

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Erik CnattingiusLänna IF452068
Marcus EkmanVallentuna-Össeby OL42080
Arvid GyllnerLänna IF452079
Anton KarlssonLänna IF418033
Pontus KragmoVallentuna-Össeby OL450001
Simon KragmoVallentuna-Össeby OL450098
Lucas StålhammarLånghundra IF450029

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina CederholmLänna IF446184
Berit EkmanVallentuna-Össeby OL680608

H35 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL690923
Mats EkmanVallentuna-Össeby OL680127
Jonas ErikssonRånäs OK760526
Mikael HämäläinenLänna IF760710
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL780013
Erik JonssonLånghundra IF431121
Andreas KrafftLänna IF646444
Jonas SellingLänna IF760724
Roger TynellRånäs OK711221
Tobias VaaraLänna IF452957
Gunnar ÅhlénRånäs OK29522
Stefan ÖnerudLänna IF747575

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie EdenhamnLänna IF345177
Ewa Edström ForsbergLånghundra IF44710
Pernilla SvedinLånghundra IF10503

H40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Robert CederholmLänna IF436020
Jens LindquistLånghundra IF452197
Jonathan NealisLänna IF444692

D45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlnessLånghundra IF431128
Marianne CarlbergVallentuna-Össeby OL650911
Carina HammarlingLänna IF630716
Lisa KragmoVallentuna-Össeby OL19453
Åsa Marknell DewittLänna IF253859
Åsa PetterssonVallentuna-Össeby OL306064
Anki PousetteRånäs OK630725
Monica RostöRånäs OK39005
Maria TibellLånghundra IF259006
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL610927

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Roine AnderssonRånäs OK601225
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL512512
Magnus BergströmRånäs OK354156
Per CarlbergVallentuna-Össeby OL650718
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL650714
Peter HambäckLånghundra IF225343
Johan JakobssonLånghundra IF25531
Håkan RostöRånäs OK39626

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlmLänna IF42514
Britt LarssonLänna IF226971
Karin MokvistLänna IF42533
Inger SkantzLänna IF226970

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth AlnessLånghundra IF245660
Per EdenhamnLänna IF345192
Tommy ErikssonLänna IF37240
Thomas JanssonLänna IF352748
Stefan MokvistLänna IF42535
Per-Olof SvenssonLänna IF38735
Hans TibellLånghundra IF225400
Sven WigertzLånghundra IF225372
Tommy ÅhmanLånghundra IF29529

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Else-Britt AnderssonRånäs OK354171
Elisabeth HedlöfRånäs OK553388
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL37916

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Robert AlmLänna IF38719
Berth-Arne BengtssonLånghundra IF225397
Eddie BjärrenholtVallentuna-Össeby OL501731
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL239257
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL36514
Claes HammarlingLänna IF993061
Rolf HjortRånäs OK33659
Thomas JohanssonRånäs OK553377
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL38355
Sture LarssonLänna IF530424
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL42245
Lars OhlinRånäs OK38962
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL512419
Claes ThorellLånghundra IF431125

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina ErikssonLänna IF347290
Gunnela GustafsonLänna IF42543
Ewa NordlundLänna IF36528
Margaretha NyströmLänna IF36280

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sören ErikssonLänna IF37314
Per-Johan JanssonLänna IF36652
Leif NordlundLänna IF600914

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta KlangLånghundra IF29535
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Boris AnderssonRånäs OK780715
Lennart HedlundVallentuna-Össeby OL450212
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Torsten PetterssonLånghundra IF259504
Hans SahlbergLånghundra IF29526
Christer SolbreckLånghundra IF29824
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL36744

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Edit JonssonLånghundra IF448448
Amanda LindquistLånghundra IF36343
Alice VaaraLänna IF36717

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Wilhelm AlnessLånghundra IF441134
Amanda TibellLånghundra IF407256

Annonser

Mila