Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Köpingsträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Köpingsträffen
Arrangörsorganisation: Köping-Kolsva OK
Datum: lördag 23 oktober 2010

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 547 anmälda deltagare.

D21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Martina ArkåsenOK Kåre820514
Lena BirkebaekStora Tuna OK47203
Karin ElghSävedalens AIK850408
Ingela ErikssonGävle OK18820
Eva-Maj ErnebySurahammars SOK306697
Kristina ForsOK Grip409337
Marika HagelbergOK Kåre25664
Linda HarlénKFUM Örebro OK16123
Sofia StenbergKarlsbyhedens IK790929
Linda SternerSträngnäs-Malmby OL19462
Linn StillbergerOK Ravinen781205
Linda SvenssonGävle OK262110
Karna ThorssonOK Linné29684
Emma VictorinKFUM Örebro OK16119
Frida ÖhlundOK Linné341237

H21 (59)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonLinköpings OK912129
Johan AhlströmVästerås SOK730928
Håkan AnderssonVästerås SOK788889
Mattias AnderssonOK Tisaren
Niclas ArkåsenOK Kåre780628
Anders AxelssonSödertälje-Nykvarn OF
Ulf BergqvistGävle OK
Daniel BäreSödertälje-Nykvarn OF
Johan CelanderKristinehamns OK354374
Peter ForsOK Grip409336
Mats FröbergOK Linné740429
Erik GohdeDalaportens OL607080
Erik GöthlinKFUM Örebro OK27038
Tomas HallménOK Tisaren
Ulf HallménHagaby GoIF Örebro681104
Marcus HalvarssonIFK Umeå975346
Johan HameliusStora Tuna OK
Erik HarlénKFUM Örebro OK791114
Martin HederskogMalungs OK Skogsmårdarna
Emil HjalmarssonIFK Lidingö SOK
Andreas HolmqvistHestra IF
Ulf HylanderNyköpings OK205048
Dan HörnellOK Linné740911
Joakim IngelssonOK Hammaren407249
Lasse JanssonGävle OK611129
Mathias JanssonHagaby GoIF Örebro770114
Jonas Jensen-TornehedVästerås SOK26854
Lars JonhedKFUM Örebro OK16145
Mattias KarlssonVäxjö OK840326
Kjell KlarSäterbygdens OK27317
Tomas KobayashiSurahammars SOK
Hansi KrausAvesta OK772107
Patrik LindÄrla IF
Anders LindeusHagaby GoIF Örebro13897
Henrik LundqvistOK Gynge870217
Johan LundqvistOK Gynge890327
Fredrik LöwegrenIFK Lidingö SOK
Oleksandr MarchukSödertälje-Nykvarn OF
Jan MobergGävle OK351173
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö SOK
Per-Åke OlssonOK Ravinen41770
Henrik OrtmanVästerås SOK990000
Mikael PerssonGävle OK
Lukas PetersonIFK Umeå
Jonathan RosendahlÄrla IF
Joel SanderiSävedalens AIK722008
Jonas SandströmJärla Orientering890324
Oleksandr StarovOK Denseln
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL10508
Charlie StoltRehns BK930525
Jakob WallenhammarHagaby GoIF Örebro
Henrik WickströmArboga OK811705
Mårten WinklerSträngnäs-Malmby OL256498

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias BierfeldtÄrla IF910118
Magnus FranssonÄrla IF910402
Elis SjögrenTierps SOK

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna KlarSäterbygdens OK47076
Johanna LarssonKöping-Kolsva OK948840
Lina PerssonOK Kolmården920517

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Niclas LarssonKöping-Kolsva OK941101

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elin ClassonOK Orinto952323
Amanda ElmertoftNorbergs OK243427
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro940329
Hanna GustafssonOK Kåre950490
Anna LångStora Tuna OK960507
Rebecca MårtenssonKöping-Kolsva OK960122
Elin PetterssonSurahammars SOK343094
Åsa RambergHallstahammars OK39862
Kajsa SpetzUlricehamns OK408757
Teresa StafströmKöping-Kolsva OK950326
Andrea SvenssonFinspångs SOK960996

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jacob AhlströmVästerås SOK997933
Leonard BalkVästerås SOK343751
Erik BerzellAttunda OK241400
Carl BomanVästerås SOK951008
Jonathan KarlssonOK Tylöskog
William KarlssonNorbergs OK443743
Ludvig NilssonKFUM Örebro OK940602
Fredrik RegbornHagaby GoIF Örebro950624
Martin VidfeltLindebygdens OK941118

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Maja EngesLeksands OK208521
Jonna ForsOK Grip980703
Frida ForsbergTullinge SK971123
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro970223
Lovisa JonssonHallstahammars OK970801
Jonna JungåkerKorsnäs IF OK980414
Elin LindbergOK Djerf960708
Melina TovenKöping-Kolsva OK960807

H14 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus AhlOK Tisaren430075
Nils AlexanderssonStora Tuna OK970001
Oscar BjörneklettVästerås SOK435895
Samuel HedlundKöping-Kolsva OK960715
Atte HietaojaHelsingin Suunnistajat954388
Per KarlssonOK Tylöskog
Ludvig LarsendahlVästerås SOK970708
Harald LarssonHagaby GoIF Örebro960700
August MikaelssonVästerås SOK961021
Martin NorrbomSala OK341371
Johannes RidefeltOK Linné404240
Oskar SandbergSäterbygdens OK960960
Andreas SundströmVästerås SOK960310
Isak SöderströmSala OK227203
Jacob TorstenssonVästerås SOK970427
Joel VidfeltLindebygdens OK302682
Simon ÖsterlundVästerås SOK409865

D12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Maja BergmanOK Ravinen980619
Elin DahlinKöping-Kolsva OK
Mirjam DalénSala OK226419
Elvira DanielssonKöping-Kolsva OK990402
Anna HallménOK Tisaren990531
Ronja JungåkerKorsnäs IF OK991212
Alva LamprechtKöping-Kolsva OK
Stina LindbergOK Djerf990203
Gabriella LindblomKöping-Kolsva OK
Ebba MellquistEskilstuna OL208642
Rebecka StafströmKöping-Kolsva OK980119
Hanna SundströmVästerås SOK990724

H12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlpbergAlmby IK990812
Daniel CarlgrenOK Norden
Henrik HamreforsVästerås SOK342728
Gustav JohnssonOK Tor208083
John NorrbomSala OK341374
Håkan RambergHallstahammars OK244275
Jesper SvenskStora Tuna OK227343
Isak WadmanVästerås SOK231108
Rens van LoenhoutOK Hedströmmen343510
Dan ÖsterlundVästerås SOK226233

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Katja DalénSala OK16920
Heidi ForsOK Grip341525
Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna437286
Emma JonssonOK Tor341251
Andrea LamprechtKöping-Kolsva OK
Olivia LindblomKöping-Kolsva OK
Anna StrandArboga OK437354
Shanti SöderströmSala OK343506
Iris van LoenhoutOK Hedströmmen343507
Emilia WindahlKöping-Kolsva OK

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AhlströmVästerås SOK241574
Johan AlpbergAlmby IK510319
Pontus BierfeldtÄrla IF334335
David BorgSödertälje-Nykvarn OF253955
Kalle KjellbergVästerås SOK340264
Pontus LindgrenVästerås SOK444171
Eric PetterssonSurahammars SOK343119
Viktor SvenskStora Tuna OK245052
Josef WennblomHagaby GoIF Örebro344641
Isak VidfeltLindebygdens OK340681
Markus ÖsterlundVästerås SOK47122

D35 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Malena AhlströmVästerås SOK39772
Ann-Sofie AndertoftVästerås SOK36336
Erica BengtssonSala OK16907
Ulrika ForsbergOK Ravinen41836
Anna HallVästerås SOK710927
Anna LindgrenVästerås SOK444191
Anna NygårdVästerås SOK720509
Eva PalmVästerås SOK39234
Lena WesterlundOK Djerf16908

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik N. JanssonVästerbergslagens OL19002
Niklas SöderlundAvesta OK43162

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Martina CraigOK Ravinen18963
Cecilia GambréArboga OK402900
Inger GunnarssonVästerås SOK39147
Pernilla KlemetsHallstahammars OK25313
Anna NorrbomSala OK227296
Carina RegbornHagaby GoIF Örebro306722
Annika SundströmVästerås SOK347469
Ulrica VidfeltLindebygdens OK352087

H40 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Jens AndertoftVästerås SOK700304
Stephen CraigOK Ravinen19850
Johan EngesLeksands OK247644
Johan EngvallOK Norden37674
Tommy FröjdSundsvalls OK403913
Mats GavleforsOK Hammaren259591
Pär HanssonCentrum OK439531
Ola JernströmDalaportens OL660703
Mattias JohanssonAvesta OK442255
Rickard JonforsenHallstahammars OK23394
Henrik JonssonOK Tor691008
Per LovangVästerbergslagens OL25092
Magnus NilssonIFK Lidingö SOK12296
Richard NordbergOK Ravinen41797
Håkan OlofssonÄrla IF306417
Robert PalmVästerås SOK681205
Juha PetterssonSurahammars SOK343227
Mats SilverstenOK Stigen700904
Ben StrengellVästerås SOK661126
Stefan VikströmOK Tor302289

D45 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK14975
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK38215
Ann BergmanOK Ravinen902979
Mia BierfeldtÄrla IF306411
Mona BierfeldtÄrla IF306418
Madelene BjernulfSundbybergs IK306805
Monica BomanGävle OK353865
Elisabet ElmertoftNorbergs OK208927
Mia GustafssonOK Kåre620414
Monica HatlenTullinge SK650324
Karin JohanssonHallstahammars OK25330
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK231178
Charlotte LindkvistOK Denseln41775
Helena PepaHagaby GoIF Örebro13892
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK262667
Dorothe SpillmannIF Thor622810
Catrine StoltHagaby GoIF Örebro402940
Eva WadmanVästerås SOK208818

H45 (45)

NamnOrganisationBricknummer
Niclas AhlströmVästerås SOK39145
Björn AlpbergAlmby IK611012
Nils AronssonOK Tisaren630512
Erik BengtssonSala OK225365
Lars BerzellAttunda OK350085
Stefan BjurstedtHallstahammars OK244270
Lennart BorgSödertälje-Nykvarn OF204655
Anders BrinkmanVandrarringen30960
Carl BymanVästerås SOK241566
Jörgen DalénSala OK651115
Mikael DavidssonVästerås SOK202284
Mikael EgnebladKjula IF259446
Anders ErikssonOK Linné999777
Per GrywenzOK Linné660606
Henrik HallorLindebygdens OK38788
Reinert HallorOK Tisaren600314
Johan HammarströmOK Måsen909205
Jarkko HietaojaHelsingin Suunnistajat520561
Michael HolmgrenIF Thor249154
Bertil JohanssonKristinehamns OK402647
Anders JonssonStar17028
Christer JonssonHallstahammars OK25336
Mats JönssonKorsnäs IF OK27629
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Lars KarlssonOK Hammaren651106
Mats KarlssonTullinge SK650508
Mats KällTumba-Mälarhöjden OK244874
Torbjörn KällménOK Tisaren17348
Magnus LimbäckVästerås SOK438785
Håkan LindbergOK Djerf651103
Björn LindgrenKFUM Örebro OK44573
Niklas LöwegrenStora Tuna OK14889
Fredrik NilssonKFUM Örebro OK16130
Håkan PerssonLaxå OK902904
Ulf K. RaskSigtuna OK640223
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Stefan SpetzUlricehamns OK262666
Benneth SundqvistHallstahammars OK25312
Per SundströmVästerås SOK39782
Patrik ThybeckLindebygdens OK263320
Ola TorstenssonVästerås SOK39289
Per WadmanVästerås SOK208528
Tomas VidfeltLindebygdens OK352074
Kalle ÖstgrenOK Kåre36210
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla AxelssonSävedalens AIK14747
Annika BrodinLindebygdens OK302685
Karin DahlgrenHagaby GoIF Örebro202321
Annika DavidssonVästerås SOK202283
Kristina ErikssonDalaportens OL2000151
Karin ForsbergTullinge SK600423
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro13818
Lena LarssonSala OK571015
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK42951
Susanne PerssonVästerås SOK262314
Annika ZetterqvistSigtuna OK229204

H50 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonJärla Orientering30579
Tomas AnderssonOK Tor302276
Jan-Olov BergmanVästerås SOK722722
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Jan-Olof BäckOK Djerf43729
Roland BäcklinSigtuna OK580731
Roger EngmanNAIS Orienteringsklubb27450
Per-Arne ForsbergTullinge SK600715
Jan GrannArboga OK30898
Bo GustafssonOK Tylöskog600410
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro13817
Leif GustafssonSäterbygdens OK939164
Thomas JohanssonRånäs OK553377
Yngve JohanssonHagaby GoIF Örebro560801
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Werner KöhlerTullinge SK408937
Pär LundkvistHagaby GoIF Örebro259315
Hans- Åke LundqvistOK Gynge27839
Lars MattssonOK Kåre590502
Björn-Ove PetterssonAttunda OK580422
Göran PolhedeÄrla IF334302
Peter RidefeltOK Linné591119
Björn RosendahlVästerås SOK262317
Per-Olov SjöströmVästerås SOK29788
Jan-Åke Stolt KarlssonHagaby GoIF Örebro402973
Dag SundinSträngnäs-Malmby OL7903
Håkan SvenssonAlmby IK19159
Tore TjernlundOK Vilse 8710119
Mikael UtterVästerås SOK205359
Bengt WisénLindebygdens OK435837
Peter YlsöbäckEskilstuna OL249242

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Britt GunnarssonKristinehamns OK262886
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Elisabeth HedlöfRånäs OK553388
Lena JakobssonVästerås SOK39065
Lena JansonArboga OK264569
Anna-Karin JohanssonVandrarringen24910
Evy JohanssonSala OK16893
Maria NordwallOK Kolmården259407
Annika NorströmHallstahammars OK25314
Gudrun PerssonHallstahammars OK25308
Tanja-Birgit SöderströmSala OK344104
Ann-Charlotte WallenhammarHagaby GoIF Örebro550314

H55 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonAttunda OK36102
Hans AnderssonVästerbergslagens OL540424
Anders DahlgrenHagaby GoIF Örebro29747
Ove ErikssonNyköpings OK205058
Johnny FranssonÄrla IF306438
Stefan GunnarssonKristinehamns OK340286
Anders HallménAttunda OK520710
Per-Åke HolmSigtuna OK219951
Lars JakobssonVästerås SOK39666
Henrik JohanssonBromma-Vällingby SOK27796
Leo JohanssonVandrarringen24911
Bengt-Olof KaskOK Tisaren306511
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK302521
Ulf PerssonVästerbergslagens OL44610
Hans Göran PetterssonKFUM Örebro OK27039
Anders RobertssonAlmby IK510821
Thom SandvikAvesta OK43058
Lars SilvervretArboga OK259288
Per Ove WallénTäby OK12157
Tommy WesterbergTibro OK661414
Peder WickströmArboga OK259153

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lena HedmanHallstahammars OK228043
Barbro MöllbergArboga OK259275
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL37442

H60 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Hans AurellGävle OK43801
Roland BergSäterbygdens OK27339
Christer ElfsbergKristinehamns OK36530
Weine FredrikssonKFUM Örebro OK16115
Christer JohanssonOK Motala30384
Kenneth JohanssonEskilstuna OL304916
Börje KarlssonOK Nalle351144
Johan KällmanNorbergs OK37144
Göran LarssonSala OK553390
Leif MathisenEskilstuna OL304935
Rune RingsgårdOK Roxen41415
Christer SandhOK Roxen41425
Bo SegerEskilstuna OL249214
Ulf SkogtjärnOK Linné37376
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Karl-Göran WahlströmAlmby IK919150
Tommy WåhlinOK Enen580115

D65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AnderssonIFK Mora OK38108
Birgitta ArleboKFUM Örebro OK16118
Eleonor GrönvallKFUM Örebro OK16116
Anita JohanssonOK Tor302287
Inga JohanssonNyköpings OK205045
Eva KjellmanVandrarringen18444
Ingrid LiljebrandSK Trim/Virsbo25085
UC Lybert ErikssonVäsby OK36555
Berit NylinVästerås SOK202288
Laila NäslundTimrå SOK42000
Liz PorteousVandrarringen18443
Asta SjöbergLindebygdens OK263311
Siv StamSäterbygdens OK44485
Eva-Lena SvanströmTäby OK435725

H65 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonVästerås SOK25696
Hans AnderssonVästerås SOK39641
Olle AnderssonIFK Mora OK38737
Östen AnderssonVästerbergslagens OL37236
Anders AxelssonSävedalens AIK14749
Jörgen BergströmNorbergs OK30859
Kjell BlombergIK Standard403557
Johnny BrandtHällefors OK46763
Per-Arne EkbomArboga OK777802
Björn EkholmVästerås SOK403981
Bengt ErikssonVäsby OK36281
Leif ErikssonHeby AIF403103
Tommy HallménVingåkers OK259079
Bertil HolmgrenGävle OK38027
Per JacobssonArboga OK403038
Jan JohanssonIFK Hedemora OK30452
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Sören JohanssonOK Norden36224
Karl-Gustav KlemetsHallstahammars OK25310
Karl-Åke LarssonOK Enen11217
Åke LiljebrandSK Trim/Virsbo25078
Per-Ivar MöllbergArboga OK259078
Sven NilssonMalungs OK Skogsmårdarna27481
Lennart OlssonIK Standard403552
Jouko O PajulampiOK Tjärnen351008
Lars Olov PetterssonArboga OK259205
Lars-Erik RaskVästerås SOK39290
Anders SellgrenSigtuna OK25186
Christer SolbreckLånghundra IF29824
Leif ThorssonOK Grip256431
Stig ThorssonSödertälje-Nykvarn OF433699
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK11297
Anders WelénHallstahammars OK39856
Göran WiigHallstahammars OK258636
Elis ÅbergStorviks IF262193
Jan ÅhsNorbergs OK245674

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin JohanssonIFK Hedemora OK30434
Gudrun SmedsSK Trim/Virsbo25084
Elvy WetterskoogHällefors OK46777

H70 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AhlströmVästerås SOK38169
Martin EngqvistUpsala IF209611
Lennart ErikssonOK Enen12532
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen27186
Arne GustafssonHagaby GoIF Örebro229504
Jerry HolmEskilstuna OL304924
Anders JohanssonNyköpings OK205044
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Lars JohanssonOK Tor302288
Ove JohanssonOK Järnbärarna42419
Torbjörn JohanssonOK Norden939911
Lars KjellmanVandrarringen18445
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Bertil LjungemyrIFK Lidingö SOK15140
Egon LundquistNorbergs OK623000
Eddy LundqvistHeby AIF259080
Torsten LöfgrenKarlsbyhedens IK37137
Bo LöwegrenVästerås SOK431343
Kjell MjöbergHallstahammars OK25303
Hans MårtenssonDalaportens OL443741
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna248861
Bo NorenvikOK Tor302303
Bore NybergSäterbygdens OK27327
Folke NyströmVästerbergslagens OL37094
Svante NyströmVästerbergslagens OL304982
Olle NäslundTimrå SOK45100
Rune SandbergHallstahammars OK25319
Karl-Axel StjernströmOK Hedströmmen27188
Lars SöderlundHallstahammars OK25316
Curt ThorénNyköpings OK205050
John VallinOK Hedströmmen236930
Kurt ZanderVästerås SK OK751005
Kuno ÖsterlundVästerås SOK409866

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gun HolmqvistArboga OK25317
Märta SvenssonVandrarringen39700

H75 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AnderssonOK Norden37124
Sven ErikssonOK Roslagen25521
Gunnar IvanssonVästerås SOK39845
Nils JanssonStar36178
Ingemar JohanssonIFK Hedemora OK43448
Nils JohanssonOK Tjärnen216409
Tord LindValbo AIF427762
Ulf LindgrenVästerås SOK38840
Signar PalmHallstahammars OK25302
Ulf PihlbladHagaby GoIF Örebro344629
Stig SundinVästerbergslagens OL355831
Bengt SwensonSäterbygdens OK47052

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tage ErikssonHallstahammars OK25305
Ragnar HasselquistHallstahammars OK443755
Inge HåkanssonOK Linné264814
Lars-Erik JernströmNorbergs OK506958
Bertil NormanIFK Hedemora OK43443
Lennart ÖbergVästerås SOK39618

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tage JohanssonVästerås SOK38812
Karl Erik PetterssonOK Norden227889

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin CraigOK Ravinen

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin ForsbergOK Ravinen19003
Amanda HallVästerås SOK347161

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Malin BierfeldtÄrla IF306420
Ellen EkerbyVästerås SOK343718
Lisa HallménOK Tisaren17344
Richard MårtenssonKöping-Kolsva OK402716

U3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia DanielssonKöping-Kolsva OK38397
Samuel JonssonHallstahammars OK417540
Axel StridKFUM Örebro OK259091
Thorsten SvenssonFinspångs SOK

Öppen 1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik HamreforsVästerås SOK
Kristina LindgrenVästerås SOK

Öppen 2 (6)

NamnOrganisationBricknummer

Öppen 4 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Carin AhlOK Tisaren
Birgitta AnderssonVästerås SOK
Ingela BengtssonSala OK
Jan BurellVandrarringen
Helena DalénSala OK
Leif DanielssonDalaportens OL
Christina GohdeAvesta OK
Jan-Erik KraftHallstahammars OK244277
Göran LarsendahlVästerås SOK
Axel LimbäckVästerås SOK
Nina LimbäckVästerås SOK
Eva LindOK Tor
Catrine LundquistNorbergs OK
Anna PetterssonSurahammars SOK
Elisabeth StödemanHallstahammars OK
Göran R WallénIFK Lidingö SOK
Anders WikströmVästerås SK OK

Öppen 5 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik AhlOK Tisaren
Elin CarlssonIFK Lidingö SOK
Robin ErnebySurahammars SOK
Lars HallVästerås SOK
Henrik KälvegrenVästerås SOK
Mats KälvegrenVästerås SOK
Kerstin SandströmJärla Orientering
Jouko TaskinenVästerås SOK
Mats-Ola ÖbergSundbybergs IK

Öppen 7 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AnderssonOK Kåre
Toni AnderssonVästerås SOK
Per-Erik AndrénOK Tisaren
Olle ArmanNyköpings OK
Linus BacklundOK Hällen
Sofia CarlssonLindebygdens OK
Kurt ElvénVästerås SOK
Anki GustafssonSäterbygdens OK
Per HaepplingVästerås SOK
Elisabet HalvarssonIFK Umeå
Ulf HamreforsVästerås SOK
Vincent LiljekvistIF Rune
Mia LindbergBoxholm-Mjölby OL
Mats LindeOK Linné
Lennart LundquistOK Nalle
Per NorrbomSala OK
Linda OhlssonKöping-Kolsva OK
Thomas UrbyVästerås SOK
Anna Weckner WestlundOK Tyr
Tord ÅhlgrenArboga OK

Öppen 8 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOK
Catarina BoströmEnebybergs IF
Gunnar BramstenSundbybergs IK
Magnus CederlöfJärfälla OK
Leif CelanderKristinehamns OK
Kurt ErikssonVandrarringen
Robert HagströmEskilstuna OL
Magnus KlefbomKFUM Örebro OK
Peter KraftHallstahammars OK
Ola KåbergOK Ravinen
Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF
Peter LundbergVästerås SOK
Lennart MyrehedVästerås SOK
Hampus MöllerOK Kåre
Birgitta OlssonTäby OK
Anders PelanderOK Djerf

Annonser