Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Till Skogs med Roslagens Sparbank

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Till Skogs med Roslagens Sparbank
Arrangörsorganisation: OK Roslagen
Datum: tisdag 28 maj 2013

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 167 anmälda deltagare.

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Linda BrolinOK Roslagen
Sara BrolinOK Roslagen
Alice FrostOK Roslagen
Cecilia KraftVallentuna-Össeby OL
Caroline Löchting ThunbergOK Roslagen
Malin SannelVallentuna-Össeby OL

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AlbertsenRånäs OK
Waldemar AnderssonOK Roslagen
Nicklas DeWittLänna IF
Johan EdenhamnLänna IF
Simon SchusterVallentuna-Össeby OL
Simon ThärnOK Roslagen

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid AnderVallentuna-Össeby OL
Julia AnderssonOK Roslagen
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL
Jenny EdlundRånäs OK
Ellen FrostOK Roslagen
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL
Wilma GilleOK Roslagen
Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL
Eleanore NealisLänna IF

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Felix EngströmOK Roslagen
John LarssonRånäs OK
Jakob NäslundOK Roslagen
Anders RuhnOK Roslagen
Joel WahlqvistOK Roslagen
Carl WesterlundOK Roslagen

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BromanOK Roslagen
Amanda CedstedtVallentuna-Össeby OL
Alina GyllnerLänna IF
Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL
Wilma HämäläinenLänna IF
Lisa JarpnerVallentuna-Össeby OL
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL
Hanna KarlssonLänna IF
Hannah ÖrtlundRånäs OK

H12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
William AdamssonRånäs OK
Eric BjörforsOK Roslagen
Arthur FaxénOK Roslagen
Philip ForngrenVallentuna-Össeby OL
Alfred HafströmVallentuna-Össeby OL
Carl HenrikssonRånäs OK
Albin LansRånäs OK
Oskar SundblomRånäs OK
Elias SäfströmRånäs OK
Linus ÅhlénRånäs OK

D10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]Vallentuna-Össeby OL
[person ej vald]OK Roslagen
Doris IkoVallentuna-Össeby OL
Alva JohanssonRånäs OK
Cornelia KrafftLänna IF
Alicia Mc CauleyOK Roslagen
Emma PalmOK Roslagen
Tilda SandqvistVallentuna-Össeby OL
Alva SundblomRånäs OK
Malin SvenssonRånäs OK

H10 (19)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Vallentuna-Össeby OL
Otto BalckVallentuna-Össeby OL82729
Findus ClassonRånäs OK
Erik CnattingiusLänna IF
Tony EdlundRånäs OK
Marcus EkmanVallentuna-Össeby OL
Edvin ForsumVallentuna-Össeby OL
Jacob HenrikssonRånäs OK
Viktor JanssonOK Roslagen
Elias JavehedVallentuna-Össeby OL
Anton KarlssonLänna IF
Arvid LansRånäs OK
Ludwig LindblomVallentuna-Össeby OL
David NäslundOK Roslagen
Simon PeterssonOK Roslagen
Linus PetterssonOK Roslagen
Sixten QuetelRånäs OK
Samuel SjölanderRånäs OK
Jacob WaleOK Roslagen

Inskolning (17)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]Länna IF
[person ej vald]Länna IF
[person ej vald]Länna IF
[person ej vald]OK Roslagen
Erik BalckVallentuna-Össeby OL
Lorelle GrahamLänna IF
Winston GrahamLänna IF
William HämäläinenLänna IF
Sandra JohanssonRånäs OK
Bruno QuetelRånäs OK
Martin SannelVallentuna-Össeby OL
Erik WadstedtLänna IF
Elin WahlqvistOK Roslagen
Albin ÖnerudLänna IF

U2 (42)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]Vallentuna-Össeby OL
Erica AnderssonVallentuna-Össeby OL
Leon AnderssonRånäs OK
Axel BalckVallentuna-Össeby OL82791
Fanny EdlundRånäs OK
Matilda EkmanVallentuna-Össeby OL
Edvin FalkOK Roslagen
Oscar ForngrenVallentuna-Össeby OL
Isabella ForssellLänna IF
Alva ForsumVallentuna-Össeby OL
Erik ForsumVallentuna-Össeby OL
Skarpi FreyssonVallentuna-Össeby OL
Freja HedinOK Roslagen
Vidar HedinOK Roslagen
Eric HenrikssonRånäs OK
Gustaf HofstedtVallentuna-Össeby OL
Hannes HämäläinenLänna IF
Jack JakobssonRånäs OK
Alice JanssonOK Roslagen
Calle JanssonVallentuna-Össeby OL
Felicia KrafftLänna IF
William LindgrenRånäs OK
Björn NelssonVallentuna-Össeby OL
Linus NelssonVallentuna-Össeby OL
Julia NordströmVallentuna-Össeby OL
Elliot PeterssonOK Roslagen
Alva QuetelRånäs OK
Carl SegerRånäs OK
Inez SolderRånäs OK
Gustav SvenssonRånäs OK
Ludvig SäfströmRånäs OK
Erika SöderblomVallentuna-Össeby OL
Julia SödergrannVallentuna-Össeby OL
Andrew WidenbrantVallentuna-Össeby OL
Hilda WimmerVallentuna-Össeby OL
Linus WirénVallentuna-Össeby OL
Lova ÅhlénRånäs OK
Frida ÖnerudLänna IF
Hugo ÖrtlundRånäs OK

U3 (9)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
Aron BromanLänna IF
Leo EdinOK Roslagen
Robin GrahamLänna IF
Arvid GyllnerLänna IF
Linus KlarRånäs OK
Teodor MattssonOK Roslagen
Simon SkoglundRånäs OK

MF16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL
Per EdenhamnLänna IF
Jonas EklundVallentuna-Össeby OL
Mats EkmanVallentuna-Össeby OL
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL
Johan HofstedtVallentuna-Össeby OL
Pål JanssonOK Roslagen
Mats JavehedVallentuna-Össeby OL
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL
Andreas KrafftLänna IF
Ove NäslundOK Roslagen

MF14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
Karolina CederholmLänna IF
Håkan GyllnerLänna IF
Sofia KrafftLänna IF
Åsa Marknell DewittLänna IF
Carolina NealisLänna IF
Jonathan NealisLänna IF
Stefan ÖnerudLänna IF

Annonser

Hallands 3 dagars
World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr