Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till KM Lång Dacke-Orion-Vittus

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: KM Lång Dacke-Orion-Vittus
Arrangörsorganisation: OK Dacke
Datum: tisdag 4 juni 2013

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 85 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia BrattOK Orion18545
Jenny HåkanssonOK Orion721031

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonOK Dacke761114
Johan DelvertOK Orion910323
Johan EngströmOK Orion923451
Johan OlaussonOK Orion882310
Tom OlaussonOK Orion594280
Pontus PeterssonOK Orion920215
Måns SandgrenOK Orion910200
Viktor TovessonOK Orion930508

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carolin HåkanssonOK Orion18525

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas HenryssonOK Dacke952712
Theodor WahlbomOK Orion960901

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Myrra CarlssonOK Orion980614

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin HenryssonOK Dacke981908

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa AnderssonOK Orion402823
Linnea DagsbergOK Orion443467
Ellen WahlbomOK Orion632800
Johanna WilhelmssonOK Dacke818283

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar JohanssonOK Dacke990331
Andreas JonssonOK Orion990805
Emil PetterssonOK Dacke990824

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion435799
Elin AntonischkiOK Orion446003
Selma KarlssonOK Orion
Astrid KellermanOK Orion
Martina SundelinOK Orion440931

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Filip MånssonOK Orion

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ella BrattOK Orion555503
Vilma EngströmOK Orion41587
Tilde FahlströmOK Orion440928
Lovis FalkOK Orion440923
Emma FlinkOK Orion440925
Lo OlssonOK Orion306888
Lisa SwartzOK Orion2058218
Amanda SvenssonOK Orion
Ebba WidellOK Orion
Emma ZettervallOK Dacke409826

H10 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BrattOK Orion993541
Filip HåkanssonOK Orion18562
Oliver HåkanssonOK Orion18522
Leo JohanssonOK Orion37653
Melker LarssonOK Orion18557
Anton MånssonOK Orion12243
Erik OscarssonOK Orion440923
David SohlinOK Orion452531
Erik SundelinOK Orion440909
David SvantessonOK Orion440935
Samuel SvantessonOK Orion440939
Nils SwartzOK Orion2058124
Emil VallboOK Orion440922

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BerlinOK Orion18509
Ulrika HermanssonOK Orion18521
Anna-Karin JonssonOK Orion18532
Malin SvenssonOK Orion740527

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BerlinOK Orion690423
Johan SwartzOK Orion262490

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anne JohanssonOK Dacke9670918
Eva PetterssonOK Dacke661215
Lena SwartzOK Orion41452

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Orion435798
Johan JacobssonOK Orion681010
Ulf JohanssonOK Dacke18559
Lars-Ola LarssonOK Orion670124

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla AnderssonOK Dacke16669
Kristin JohanssonOK Dacke21069
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Kenneth FagerFK Vittus520401
Inge GötessonOK Dacke16663
Lennart SohlinOK Orion452530
Ola SvenssonOK Orion18558

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Inger AxelssonOK Orion18506
Agneta BernboOK Orion450054
Lena OlssonOK Orion10574

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Aymonn AnderssonOK Dacke16668
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Lennart AnderssonOK Orion30357
Rolf AnglertOK Orion247542
Björn LinnersjöOK Orion27256
Yngve MagnussonOK Orion10528
Tommy OlssonOK Dacke16659
Rudi OlvenmyrOK Tyr451047
Leif SjögrenOK Orion18567
Ove SöderströmOK Dacke331481

Annonser