Anmälda deltagare till Tiomila i Eksjö

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Tiomila i Eksjö
Arrangörsorganisationer: Eksjö SOK / IK Hakarpspojkarna / SOK Aneby
Datum: lördag 3 maj 2014 - söndag 4 maj 2014

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 960 anmälda lag.

10-mila (333)

Namn Laguppställning
Angelniemen Ankkuri 1
1Markku Elo
2Tuomo Mäkelä
3Alexey Sidorov
4Heikki Toivio
5Vesa Mäkinen
6Dmitry Nakonechnyy
7Tomi Mattila
8Aleksei Bortnik
9Mikko Siren
10Miika Kirmula
Angelniemen Ankkuri 2
1Tuomas Kari
2Arttu Laaksonen
3Mikko Lindberg
4Juri Emaldinov
5Tomi Koskela
6Ilari Nummi
7Olli Salo
8Janne Kivelä
9Heikki Parisod
10Simo Siltanen
Anttolan Urheilijat 1
1Olli Viljakainen
2Kalle Manninen
3Eero Jäppinen
4Mikko Väisänen
5Petri Noponen
6Juha Hyyryläinen
7Olli-Jussi Korpinen
8Vili Valjakka
9Risto Haikonen
10Pekka Kiljunen
Arboga OK 1
1Piotr Ostój
2Robert Håkman Grann
3Henrik Törnqvist
4Kostiantyn Majasow
5Michael Wickström
6Thomas Andersson
7Arne Hägg
8Erik Möller
9Henrik Wickström
10Rasmus Möller
Asker SK 1
1Ola Løvald Bråten
2Vegard Gulbrandsen
3Erland Kvisle
4Tommy Jauhojärvi
5Gjermund Gravir
6Svein Granerud
7Johan Westly
8Bjørn Gulbrandsen
9Magnus Mellbye Larsen
10Eivind Øfsthus Gravir
Attunda OK 1
1Erik Berzell
2Karl Enges
3Martin Gelinder
4Johannes Knutas
5Daniel Roos
6Oskar Daniels
7Tomas Henriksson
8Axel Wrådhe
9Mathias Hallmén
10Esbjörn Långström
Attunda OK 2
1Christoffer Norrman
2Anton Daniels
3Niklas Henriksson
4Björn-Ove Pettersson
5Andreas Fredriksson
6Maria Von Schmalensée
7Jakob Redtzer
8Håkan Redtzer
9Lars Gerhardsson
10Christian Redtzer
Bækkelagets SK 1
1Sebastian Torgersen
2Carl Godager Kaas
3Jeppe Ruud
4Eirik Watterdal
5Thomas Schive
6Joakim Prestmo
7Kristian Ruud
8Gard-Martin Udnesseter Johnson
9Johan Wihlborg
10Arne Torgersen
Ballerup OK 1
1Carsten Gemmer Hanghøj
2Mads Mikkelsen
3Kasper Ingerslev
4Morten Ploug
5Claus Cederberg
6Lars Rasmussen
7Frank Rasmussen
8Alex Ottesen
9Mikkel Skaarup
10Torben Schorlemmer
Bohuslän-Dals OF 1
1Ulrik Olsson
2Axel Wassenius
3Mattias Johansson
4Anders Gustafsson
5Per Källvik
6Victor Flingmark
7Tim Olsson
8Daniel Olsson
9Jonatan Larsson
10Anton Berneving
Bredaryds SOK / Anderstorps OK 2
1Daniel Johansson
2Ellen Eriksson
3Kenneth Waltersson
4Peter Valtersson
5Henric Johnsson
6Ulf Tyrén
7Sten Karlsson
8Geir Inge Folkestad
9Roger Karlsson
10Per Hult
Bredaryds SOK 1
1Robert Karlsson
2Mats Nylund
3Jakob Andersson
4Henrik Andersson
5Peter Thelin
6Mattias Gunnarsson
7Andreas Johnsson
8Per Sigvardson
9Magnus Trofast
10Filip Trofast
Byåsen IL / Freidig / Frol IL 2
1Preben Antonsen
2Håvard Eidsmo
3Øystein Haug
4Øyvind Wiggen
5Johan Otto Munkeby
6Jonas Ressem
7Haakon Arnesen
8Harald Storrønning
9Vegard Ressem
10Åsmund Stenvik
Cambridge Sports Union 1
1Giacomo Barbone
2Boris Granovskiy
3Ian Smith
4Matthias Mahr
5Brendan Shields
6Ken Walker
7Greg Walker
8Alison Crocker
9Ross Smith
10Peter Gagarin
Centrum OK 1
1Samuel Svensson
2Joel Bergkvist
3Mattias Ågren
4Oskar Gustafsson
5Jerk Rönnols
6Pierre Schamberger
7Eva Bühlmann Lerjen
8Karl Melin
9Magnus Grafström
10Christoph Dittel
CopenhagenO 1
1Magnus Maag
2Mikkel Aaen
3Martin Laage Kragh
4Martin Illum
5Tim Falck Weber
6Andreas Mikkelsen
7Aske Jepsen
8Stefan Frands Petersen
9Carsten Jørgensen
10Søren Skaarup Larsen
CopenhagenO 2
1Rasmus Ødum
2Mikkel Kaae-Nielsen
3Line Søderlund
4Bertram Kopp Stannum
5Rune Østergaard
6Asger Skytte Kirkegaard
7Steen Stausholm
8Alexander Pedro
9Tiago Leal
10Anders Bachhausen
Eksjö SOK 1
1Josefine Klintberg
2Linnéa Golsäter
3Beatrice Nilsson
4Josefin Dalsten
5Anja Arbter
6Sophie Tritschler
7Gabriella S Bergander
8Michala Guizzardi
9Julia Bauer
10Therese Klintberg
Espoon Suunta 1
1Artem Popov
2Lari Pernu
3Rinat Gabitov
4Aleksi Sorsa
5Ville Kokkila
6Antti Honkimaa
7Juha Rauhala
8Atis Reskis
9Aleksander Neliubin
10Anssi Vesanto
Espoon Suunta 2
1Kimmo Pernu
2Miika Vehmas
3Georgy Mavchun
4Saku Ylijoki
5Henkikki Hakala
6Niklas Ahti
7Alvar Palmen
8Virpi Palmen
9Harri Jakobsson
10Astra Francke
Espoon Suunta-1994 1
1Juha Miettinen
2Henrik Palmen
3Janne Hartman
4Jaani Lantela
5Terho Lahtinen
6Manu Mutka
7Sami Louekari
8Markus Kaukonen
9Marko Miettinen
10Matti-Pekka Vanninen
Falkenbergs OK 1
1Daniel Johansson
2Rasmus Blockgren
3Henrik Bengtsson
4Lennart Bengtsson
5Frida Andersson
6Jacob Vikström
7Claes Andersson
8Marcus Åhlén
9Jonatan Andersson
10David Dahlström
Falköpings AIK OK / Tibro OK 2
1Martin Djerf
2Henrik Pettersson
3Erik Löseth
4Magnus Blennow
5Joakim Gustafsson
6Håkan Sonesson
7Anders Sträng
8Anton Pettersson
9Pär-Magnus Bjurek
10Rickard Djerf
Falköpings AIK OK 1
1Gustav Hagström
2Bo Hallberg
3Patrik Wallin
4Rasmus Persson
5Henrik Balagué
6Jan Hjort
7Jonas Niklasson
8Jonas Hagström
9Jonas Hjert
10Torbjörn Löfving
Fet OL 1
1Dagfinn Aas
2Herman Moe
3Bjørn Hauge
4Asgeir Lium
5Morten Kaare Moe
6Tom Bergan
7Øyvind Helmersen
8Torgeir Skjønhaug
9Kyrre Gran
10Per Kristian Ramstad
Finspångs SOK 1
1Per Lindman
2Jan Cech
3Simon Lundin
4Alexander Wiklund
5Eric Rosander
6Henrik Göhl
7David Axelsson
8Olle Lindman
9Jan Boril
10Johan Lindman
Firstbeat 1
1Tuomas Romppainen
2Tero Myllymäki
3Ville Tuppurainen
4Aku Kalajo
5Veli-Pekka Kurunmäki
6Jouni Haatainen
7Aki Pulkkinen
8
9
10Jaakko Kotisaari
FK Friskus-Varberg 1
1Daniel Gustafsson
2Gert Wildheim
3Urban Broms
4Thomas Josarp
5Peter Aronsson
6Erik Edespong
7Bengt Johansson
8Emma Lindén
9Jonas Hansson
10Olle Josarp
FK Göingarna 1
1Fritjof Axelsson
2Håkan Axelsson
3Henrik Modig
4Jesper Håkansson
5Magnus Larsson
6Håkan Gunnarsson
7Hampus Larsson
8Anders Selin
9Andreas Ferm
10Melker Larsson
Forsa OK 1
1Anders Trolin
2Per-Åke Blad
3Simon Andersson
4Andreas Davidsson
5Olof Berglund
6Martin Larsson
7Leif Bylars
8Kalle Larsson
9Henrik Trolin
10Gunnar Forsgren
Fossum IF 1
1Emil Ahlbäck
2Olai Stensland Lillevold
3Oskar Størmer
4Sindre Rønning Huber
5Elias Thorsdal Mølnvik
6Borger Melsom
7Leif Størmer
8Sigurd Melsom
9HÃ¥vard Wedege Irgens
10Stian Alexander Grann
Fredrikstad SK 1
1Kristian Dalby
2Christian Riddervold Kahrs
3Bent Olav Aamodt
4Audun Bjerkreim Nilsen
5Henrik Ottesen
6Sindre Østhagen
7Kjell Arild Karlsen
8Espen Danevad
9Per Olaussen
10Vidar Solberg
Fredrikstad SK 2
1Asgeir Ristesund
2Lasse Simonsen
3Gard Antonsen
4Henning Martinsen
5Einar Modahl
6Thomas Lie
7Sven Simonsen
8Pål Angvoll
9Jan Sverdrup-Thygeson
10Herman Ryen Martinsen
Freidig 1
1Sindre Johannessen
2Tomas Eidsmo
3Mattis Holt
4Rein Mårdalen
5Johan Ivarsson
6Knut Sveinung Rekaa
7Jostein Mårdalen
8Bjørnar Lynum
9Pål Kittilsen
10Olle Malmring
Frol IL 1
1Carl Petter Lyngen
2Lars Sandstad Skjeset
3Johan Asphjell Bjørnaas
4Stian Sundsvik
5Ulf Forseth Indgaard
6Yngve Skogstad
7Andreas Magerøy
8Jørgen Fiskum
9Paul Sirum
10Magnus Beyer Brattli
Frölunda OL / Lerums SOK 1
1Johan Lamm
2Claes Hagstrand
3Arvid Våg
4Anders Nilsson
5Rasmus Arfwedson
6Sören Sturesson
7Richard Blom
8Nils Ingelhag
9Jonas Axelsson
10Gabriel Sturesson
G.S. Pavione A.S.D. - Imèr 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Gjø-Vard OL / Løten o-lag / Ringsaker OK 2
1Audun Strandlie
2Are Strandlie
3Øyvind Lien
4Martin Öhman
5Sofie Johansson
6Ove Antvord Haugereid
7Marius Øie
8Asbjørn Olsen
9Krister Hovde
10Peder Fossheim Asplin
GOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 1
1Oscar Prytz
2Gustav Malmström
3Markku Sorri
4Johan Wehlin
5Kalle Karlsson
6Peter Ettling
7Eric Jehrlander
8Tommy Eriksson
9Sven-Johan Prytz
10Jesper Karlsson
Gotlands OF 1
1Amadeus Hansson
2Andreas Nikolausson
3Håkan Mattsson
4Fredrik Levin
5Patrik Rönnbäck
6Mattias Westfält
7Göran Gustafsson
8Andreas Liljegren
9Brent Godman
10Ronny Liljegren
Gotlands OF 2
1Stefan Wahlgren
2David Levin
3Anders Kallings
4Greger Westerlund
5Magnus Ihreskog
6Albert Askengren
7Pontus Gustafsson
8Mikael Gardelin
9Marcus Timgren
10Frej Hegg
Gudhems IF / Istrums SK / Mullsjö SOK 3
1Erik Nero
2Andreas Karlsson
3Anders Påhlman
4Johan Leijgård
5Richard Lundstedt
6Thomas Gustavsson
7Niklas Fallgren
8Ulrika Fredriksson
9Ludvig Danfors
10Rikard Gustavsson
Gustavsbergs OK 1
1Ulf Burman
2Henrik Pettersson
3Erik Kropf
4Mattias Nordin
5Magnus Lindblom
6Martin Bellander
7Jan Lavén
8Patrik Frisk
9Jens Werner
10Simon Frisk
Gävle OK 1
1Hans Persson
2Albin Sjöhed
3Anton Tynong
4Dan Norin
5Jakob Enmark
6Erik Boman
7Patrik Svedberg
8Erik Sisell
9Lasse Jansson
10Simon Sjöhed
Gävle OK 2
1Anders Enmark
2August Tynong
3Jan Moberg
4Patrik Ottosson
5Harry Hietanen
6Richard Hejdenberg
7Ingela Eriksson
8Anna Berggren
9Charlotta Bergqvist
10Moa Enmark
Göteborg-Majorna OK 1
1Andreas Höye
2Philipp Sauter
3Daniel Wernersson
4Andreas Johansson
5Ola Martner
6Erik Öhlund
7Anders Hedberg
8Johan Runesson
9Raffael Huber
10Johan Strand
Göteborg-Majorna OK 2
1Martin Ivarsson
2Joakim Eliasson
3Robbie Anderson
4Mikael Andersson
5Fredrik Sturesson
6Robert Johansson
7Anders Axenborg
8Viktor Runnby
9Daniel Martinsson
10Egil Edvardsen
Göteborg-Majorna OK 3
1Viktor Stensson
2Johannes Kuhlin
3Hirokazu Osaki
4Måns Östman
5Anders Höije
6Kristoffer Sideby
7Albin Petrén
8Ken Peeters
9Anders H Johansson
10Jonas Lundberg
Hagaby GOIF 1
1Mathias Jansson
2Harald Larsson
3Sebastian Månsson
4Jakob Wallenhammar
5Andreas Yngström
6Viktor Larsson
7Love Sintring
8Simon Sanderi
9Martin Regborn
10Simon Markendahl
Hagaby GOIF 2
1Tobias Karlsson
2Anton Blomgren
3Filip Östman
4Jonathan Andersson
5Mikael Axin
6Johan Persson
7Fredrik Larsson
8John Oskarsson
9Fredrik Regborn
10David Eriksson
Halden SK 1
1Jonas Nordström
2Håkon Raadal Bjørlo
3Espen Fiskum
4Erik Axelsson
5Emil Wingstedt
6Marcus Millegård
7Mattias Karlsson
8Magne Dæhli
9Olav Lundanes
10Søren Bobach
Halden SK 2
1Markus Holter
2Tore Sandvik
3Bojan Blumenstein
4Øyvind Helgerud
5Fredrik Eliasson
6Anders Felde Olaussen
7Peter Nordbrøden
8Mats Haldin
9Vincent Coupat
10Andrei Zhuravlev
Halden SK 3
1Håkon Østraat Sævareid
2Trygve Løvli
3Andreas Johansson
4Kjetil Bjørlo
5Lacho Iliev
6Kristian Vad
7Olav Schmitt Gran
8Magnus Nordbrøden
9Denis Monich
10Jan Granstedt
Halden SK 4
1Espen Bergstrøm
2Claus Norsted
3Bjørn Axel Gran
4Eirik Nordbrøden
5Aleks Dimitrov
6
7
8
9
10Mari Fasting
Halden SK 5
1Ingvild Torgersen
2Jennie Andersson
3Sabine Rothaug
4Gry Granstedt
5Gina Granstedt
6Eva Jurenikova
7Nicole Scalet
8Elena Roos
9Iliana Ilieva
10Nina Asheim Birkeland
Halmstad OK 1
1Kalle Johansson
2Simon Wikström
3Filip Holm
4Joakim Gustafsson
5Erik Memmi
6Håkan Andersson
7Loke Agmarken
8Nils Wallentin Tärk
9Björn Karlsson
10Jan-Olof Svensson
Hamar OK 1
1Ivar Jevne Arnesen
2Sverre Bang Støeng
3Even Lindstad Børresen
4Stian Jensen
5Tore Borchgrevink Alu
6Vegard Rønning Huber
7Einar Lofthus
8Matias Noren
9Johannes Narum
10Lars Kringlebotn
HAMOK 1
1Toon Melis
2Bart Mellebeek
3Frederik Meynen
4Jeroen Van der Kleij
5Dries van der Kleij
6Peter Krampiltz
7Stefaan Schutjes
8Gunther Deferme
9Jeroen Hoekx
10Klaas Mellebeek
Haninge SOK 1
1Jesper Lund
2Adam Ivarsson
3Ola Svärd
4Jakob Ivarsson
5P-O Ivarsson
6Christoffer Eskilsson
7Hugo Dahlberg
8Peter Haglund
9Sebastian Svärd
10Joakim Skärlén
Hauhon Sisu 1
1Pasi Lehtonen
2Jukka-Pekka Rantio
3Mikko Lepistö
4Ari Hiiri
5Jukka Pohjola
6Jaakko Liukkala
7Matti Olli
8Arttu Koskinen
9Markus Salo
10Tero Salonen
Hellas Orientering 1
1Igor Daniel
2Lukas Vaitkus
3Sergey Dobrynin
4Viktoras Staišiūnas
5Franck Louvet
6Pavel Shestakov
7Gintaras Kuke
8Tomas Kuzminskis
9Anton Bordyukov
10Ruslan Mustafin
Helsingborgs SOK 1
1Johannes Henriksson
2David Arborelius
3Erik Alnervik
4Fredrik Nilsson
5Björn Hellrup
6Henrik Olofsson
7Joakim Sjöberg
8Felix Alnervik
9Patrik Johansson
10Oskar Cervin
Helsingin Suunnistajat 1
1Luukas Valtonen
2Veli Kangas
3Andrey Baryshnikov
4Arttu Syrjäläinen
5Einari Heinaro
6Topi Raitanen
7Tapio Haarlaa
8Kalle Rantala
9Timo Mähönen
10Lauri Tammemäe
Helsingin Suunnistajat 2
1Anton Salmenkylä
2Tuomas Tala
3Tommaso Scalet
4Topi Syrjäläinen
5Ville Lampinen
6Mikko Laakso
7Lauri Roininen
8Antto-Iiro Suhonen
9Tommi Oksanen
10Tuomas Heikkilä
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen
2Kasper Fosser
3Martin Waaler Kaas
4Harald Astrup Arnesen
5Ulrik Astrup Arnesen
6Johan Svedberg
7Tarjei Vollset
8Bjørn Anders Flågen
9Claus Martinsen
10Petter Astrup Arnesen
Hestra IF 1
1Markus Larsson
2Carl-Johan Fredman
3Martin Ahlberger
4Filip Grahn
5Rickard Stolt
6Conny Rantzow
7Jan Hilding
8Samuel Plumppu
9Martin Larsson
10Linus Landergren
Hestra IF 2
1Johan Ingemarsson
2Stefan Aroneng
3Tobias Pentonen
4Erik Fors
5Daniel Hjortvall
6Einar Nordgren
7Andreas Holmqvist
8Victor Helgesson
9Benjamin Edlund
10Emil Karlsson
Hiidenkiertäjät 1
1Olli-Pekka Koistinen
2Matti Kivelä
3Mikko Patana
4Andreas Hall
5Oskari Liukkonen
6Timo Sild
7Perttu Sorsa
8Lauri Sild
9Valentin Novikov
10Leonid Novikov
Hiidenkiertäjät 2
1Otto Loukkalahti
2Olle Kärner
3Kalle Liukkonen
4Ville Luoma
5Tuomo Laine
6Jarkko Saarinen
7Anders Åkerman
8Lauri Sorsa
9Tõnis Laugesaar
10Eemeli Suominen
Hiisirasti 1
1Roman Efimov
2Sergey Detkov
3Henrik Väisänen
4Johannes Pohjala
5Rene Post
6Andrei Hramov
7Joona Huila
8Saku Asikainen
9Roope Koskinen
10Timo Mikkola
Hjärnarps GH OL / Katrineholms OK 1
1Linus Bohman
2Jakob Höst
3Emil Svensson
4Per Gustafsson
5Fredrik Ståhl
6Rikard Seger
7Mats Svensson
8Mikael Rubensson
9Klas Bringert
10Conny Rask
Hyvinkään Rasti 1
1Tero Niemi
2Oskari Jumppanen
3Tapani Partanen
4Janne Åberg
5Atte Honkonen
6Toni Pikkarainen
7Sakari Puolakanaho
8Jussi Partanen
9Pasi Romppainen
10Ville Tiljander
Hyvinkään Rasti 2
1Jussi Borgenström
2Mikko Norrbacka
3Vinsci Kivinen
4Kimmo Niemi
5Arto Lilja
6Jouni Karetjoki
7Juha Ojanen
8Tuomas Takaluoma
9Timo Mikkonen
10Arttu Ylönen
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Nikita Somov
2Konstantin Serebryanitskii
3Petri Kuusinen
4Jere Kommio
5Vili Virkki
6Juri Kirjanov
7Juho Elovaara
8Juha Prittinen
9Matti Hakala
10Tero Viljanen
Härnösands OK 1
1Benjamin Selling
2Jonas Fryksten
3Willy Galin
4Erik Borglund
5Erik Hansson
6Torbjörn Engberg
7Ulf Lindahl
8Magnus Neuman
9Per Edström
10Emil Edebo
I 2 IF Karlstad 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
IF Brahe 1
1Bart Delobel
2Matti Lindstedt
3Vesa Aaltonen
4Staffan Järn
5Tommy Åbacka
6Wouter Leeuws
7Kaj Grön
8Peter Johansson
9Filip Brunell
10Patrik Wärnman
IF Rigor 1
1Mikael Andersson
2Fredrik Berg
3Fredrik Andersson
4Jens Arvidsson
5Emil Erdelius
6Jonas Andersson
7Ulrika Toftered
8Stefan Graad
9Martin Boberg
10Anton Boberg
IF Sibbo-Vargarna 1
1Mikhail Chegarovskiy
2Henri Pasanen
3Victor Mansner
4Yuri Agafontsev
5Sören Sundblom
6Jani Virta
7Jesper Lindahl
8Fredrik Blomster
9Daniel Blomster
10Christoffer Hindsberg
IF Sturla 1
1Tibor Vari
2Nils Inge Brurberg
3Harald Thon
4Sturla Frydenlund
5Hallvard A Foss
6Lars Henrik Verde Thon
7Aud Ellen Brevik
8Per E Larsen
9Espen Melheim
10Snorre Frydenlund
IF Thor 1
1Daniel Olm
2Bo Segerman
3Mats Jonsell
4Christian Mittelholzer
5Andreas Eng
6Fredrik Elwinger
7Petter Ranefall
8Robert Pettersson
9Thomas Pettersson
10Erik Hannrup
IFK Enskede 1
1Mats Eriksson
2Ludvig Sandahl
3Ove Hedlund
4Pär Hedlund
5Mats Larsson
6Fredrik Hedin
7Elin Ahlström
8Ulf Bylund
9Martin Ahlström
10
IFK Göteborg 1
1Fredrik Persson
2Henrik Laas
3Patrik Martner
4Søren Schwartz
5Jonas Pilblad
6Niclas Jonasson
7Erik Engstrand
8Eskil Kinneberg
9Francois Gonon
10Thor Nørskov
IFK Göteborg 2
1Jakob Eng
2Christian Nielsen
3John Persson
4Tobias Noborn
5Martin Larsson
6Markus Johansson
7Rikard Pentonen
8Daniel Netz
9Juste Raimbault
10Per-Anders Eggertsen
IFK Göteborg 3
1Joel Nilsson
2Anders Hederskog
3Jens Thorild
4Per Andreasson
5Mattias Holmstrand
6Wojciech Dudek
7Stefan Kinell
8Preben Jörgensen
9Adam Szmulkowski
10
IFK Hedemora OK 1
1Johan Spång
2Henrik Ehrin
3Albin Carlson
4Elias Melin
5Erik Dilexit
6Marcus Mattson
7Edwin Carlson
8Carl Aura
9Göran Kampegård
10Olle Penttinen
IFK Lidingö SOK 1
1Niklas Serrander
2Julian Dent
3Nicolas Simonin
4Anders Skarholt
5Anders Carlsson
6Filip Dahlgren
7Erik Ivarsson Sandberg
8Øystein Kvaal Østerbø
9Fredrik Bakkman
10Mårten Boström
IFK Lidingö SOK 2
1Florian Schneider
2Emil Lauri
3Klaus Schgaguler
4Jo Indgaard
5Anders Hedman
6Giancarlo Simion
7Mattias Johansson
8Máté Kerényi
9Martin Larbo
10Tero Junttila
IFK Lidingö SOK 3
1Mikael Jansson
2Christian Hjalmarsson
3Andrew Quin
4Hans Olof Amblie
5Linus Kajsajuntti
6Evan Barr
7Antonio Serini
8Mattias Perneby
9Arnaud Dumas
10Anders Storbråten
IFK Lidingö SOK 4
1Magnus Rajan
2Mikael Tarandi
3Sixten Hillerhag
4Anna Bachman
5Johan Sällfors
6Mattias Ganslandt
7Oliver Klingefjord
8Tapani Mattus
9Jari Pöyhönen
10Torbjörn Jarlemark
IFK Moras OK 1
1Andreas Holmberg
2Donatas Stulgys
3Simon Hodler
4Simonas Krepsta
5Zsolt Lenkei
6Artem Panchenko
7Johan Lindberg
8Graham Gristwood
9Vojtech Kral
10Roman Ryapolov
IFK Moras OK 2
1Erik Folkesson Blom
2Kristian Dahlström
3Joakim Engström
4Mattias Johansson
5Ola Svahn
6Jegor Kostylev
7Linus Rapp
8Andrey Lamov
9Per Holm
10Adrian Dahlström
IFK Moras OK 3
1Ieva Sargautyte
2Sara Hodler
3Katarina Svahn
4Magdalena Olsson
5Helene Söderlund
6Evgeniya Ryapolova
7Johanka Simkova
8Indre Valaite
9Frida Lövgren
10Olha Panchenko
IFK Umeå 1
1Samuel Andersson
2Fredrik Åhman
3Tiago Romão
4Lukas Peterson
5Oskar Malmberg
6Erik Lind
7Jan Johansson
8Eduardo Gil Marcos
9Simon Waller
10Joel Sjölander
IGTISA 1
1Martynas Tirlikas
2Arturs Paulins
3Vilius Aleliunas
4Giedrius Sabaliauskas
5Henrikas Pauzas
6Vytautas Beliunas
7Giedrius Valantinas
8Andris Jubelis
9Modestas Bacys
10Andrej Gerasimov
IK Gandvik / Istrums SK / Ryda SK 1
1Mikael Andersson
2Joachim Friberg
3Magnus Södervall
4Erik Andersson
5Joel Andersson
6Christoffer Andersen
7Filip Södervall
8Simon Börjeson
9Magnus Dahlin
10Erik Hellsvik
IK Hakarpspojkarna 1
1Erik Holmberg
2Gustaf Sparrevik
3Janis Kums
4Ludwig Ljungqvist
5Oskar Ljungqvist
6Kalvis Mihailovs
7Joakim Karlsson
8Joakim Hederskog
9Davis Dislers
10Andreas Jansson
IK Hakarpspojkarna 2
1Aleksei Alekseyonok
2Marcus Karlsson Sennevik
3Fredrik Lindgren
4Markus Hederskog
5Adam Granstedt
6Håkan Öhlund
7Filip Ossiansson
8Eric Hansson
9Ingvar Åkesson
10Arvid Nord
IK Hakarpspojkarna 3
1Albin Axelsson
2Anton Hansson
3Andreas Rangert
4Klas Karlsson
5Matti Envall
6Bengt Öhlund
7Andreas Gustafsson
8Lars Svensson
9Fridolf Eskilsson
10Lukas Granstedt
IK Uven 1
1Robert Hallberg
2Johan Wettergren
3Jan Grahn
4Mattis Hallberg
5Anton Hemlin
6Zdenek Rajnosek
7Leif Hagman
8Johan Olson
9Niclas Ståhl
10Niklas Larsson
IK Vista / Eksjö SOK 2
1Antonio Martinez Perez
2Emil Björnlinger
3Albin Sigby
4Roger Siverth
5Håkan Svensson
6Oskar Lund
7Sven Nilsson
8Johan Björnlinger
9Michael Björnlinger
10Henrik Johansson
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1Sergey Gorokhov
2Antti Alppi
3Henri Taanila
4Ville Parkkinen
5Tero Linnainmaa
6Vesa Taanila
7Petri Ikävalko
8Mikko Knuuttila
9Dmitrij Tsvetkov
10Jooseppi Kalliokoski
IL Tyrving 1
1Christoph Brandt
2Wojciech Dwojak
3Jim Øystein Nybråten
4Vegard Brun Saga
5Anders Tiltnes
6Bjørn Ekeberg
7Torbjørn Sagberg
8Torgeir Nørbech
9Martin Johansson
10Wojciech Kowalski
IL Tyrving 2
1Bjørn Henning Grandal
2Christian Grotnes
3Stian Bergersen
4Morten Nilstad Pettersen
5Henning Spjelkavik
6Mathias Nipen
7Skjalg Hundseid Kamsvåg
8Magnus Wølneberg
9Fredrik Rosenqvist
10Styrk Hundseid Kamsvåg
Indre Østfold OK 1
1Odd Kasper Ekre
2Håkon Blågestad
3Jonas Lindell
4Pål Tveter
5Sigmund Vister
6Thomas Bedin
7Tore Rambøl
8Rune Blågestad
9Tore Sandem
10Jørgen Vister
Joutsenon Kullervo 1
1Atte Seppänen
2Ivan Egorov
3Pasi Asikainen
4Antti Myllärinen
5Teppo Pellinen
6Jarkko Kaplas
7Mika Pentikäinen
8Jari Kansonen
9Aki Myllärinen
10Janne Kansonen
Jämsän Retki-Veikot 1
1Marko Pitkänen
2Simo Lindgren
3Joonas Nurminen
4Jani Sompi
5Teemu Remonen
6Tommi Kuronen
7Aleksi Ilmonen
8Tommi Peltonen
9Matti Kärkkäinen
10Juho Ylinen
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 1
1Joakim Byström
2Jan Hollbeck
3Jefta Langerak
4Anders Boström
5Rasmus Palmqvist Aslaksen
6Nils Edvardsson
7Henrik Wiklund
8Viktor Janrik
9Eric Roller
10Isak Langerak
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 2
1Marcus Saldenius
2David Janson
3Lars Palmqvist
4Sven Hunhammar
5Peter Albinsson
6Martin Bjurner
7Adam Arthursson
8Ludwig Bergfalk
9Göran Lundqvist
10Jesper Ahlbin
Järla Orientering 1
1Espen Hultgreen Weltzien
2Håkon Jarvis Westergård
3Martin Vister
4Erik Andersson
5David Bejbom
6Alain Denzler
7Kaspar Hägler
8Olle Boström
9Anders Holmberg
10Mattias Millinger
Järla Orientering 2
1Ivan Kuchmenko
2Peter Hemmyr
3Christian Kollberg
4Christoph Meier
5Morten Jarvis Westergård
6Oscar Björck
7Dan Wester
8Mats Nordbrøden
9Martin Härberg
10Arvid Henriksson
Järla Orientering 3
1Henric Carlsson
2Erik Mattsson
3Dan Engberg
4Martin Dahlgren-Rosén
5Donald Staudte
6Holger Kohr
7Oscar Wiberg
8Anders Platt
9Harald Henriksson
10
Jönköpings OK / IF Hallby SOK 2
1Oscar Henriksson
2Mirek Hadac
3Lars Lundström
4Niklas Alvaeus
5Anders Ling
6Erik Pettersson
7Victor Hansson
8Arvid Claesson
9Johan Löfström
10Filip Rosjö
Jönköpings OK 1
1Filip Hadac
2Fredrik Rosén
3Oscar Claesson
4Michal Besta
5Klas Friborg
6Mats Erik Malmberg
7Klas Grönkvist
8Mikael Trofast
9Fredrik Svensson
10Eric Rosjö
Kalevan Rasti 1
1Kiril Nikolov
2Juuso Metsälä
3Jere Pajunen
4Hannu Airila
5Aaro Asikainen
6Philippe Adamski
7Adam Chromy
8Thierry Gueorgiou
9Fabian Hertner
10Jan Prochazka
Kalevan Rasti 2
1Santeri Silvennoinen
2Simo Martomaa
3Kari Varis
4Miika Hernelahti
5Simo-Pekka Fincke
6Janne Kukkonen
7Jarmo Tonder
8Henry Hyytiäinen
9Aleksi Tuovinen
10Jussi Silvennoinen
Kangasala SK / Kemiön Kiilat 2
1Mikko Kemppi
2Mikko Kivelä
3Mikko Saarinen
4Miika Vennelä
5Kai Samposalo
6Matias Vanhanen
7Lasse-Pekka Lahti
8Teemu Ternola
9Raphaël Stefanini
10Tuomas Sainio
Kangasala SK 1
1Samu Lehtola
2Kristian Kannus
3Jere Ahonen
4Panu Teittinen
5Petteri Laitinen
6Santeri Sainio
7Eevert Toivonen
8Oskari Heiskanen
9Antti Rantala
10Mikko Hölli
Keravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 2
1Tommi Kemppainen
2Eero Nevalainen
3Kari Hakuli
4Ulf Meriheinä
5Pauli Juutilainen
6Ari Parviainen
7Timo Sirola
8Aleksi Pietikäinen
9Joonas Pääkkönen
10Timo Pietikäinen
Keravan Urheilijat / SK Uusi 1
1Eero Saleva
2Teemu Lehtoranta
3Mikko Hulkkonen
4Teemu Kemppainen
5Aleksi Mäenpää
6Olli Malinen
7Teo Kettunen
8Tommi Hakuli
9Antti Sainio
10Aaro Lampinen
KFUM Örebro OK 1
1Magnus Palm
2Erik Groth
3Calle Olsson
4Oskar Arlebo
5Albin Arlebo
6Per Eklöf
7Marcus Andersson
8Per Jonhed
9Raúl Ferra
10Per Sjögren
KFUM Örebro OK 2
1Jan Kalander
2Daniel Gustafsson
3Stefan Aronsson
4Erik Lindgren
5Erik Harlén
6Erik Jansson
7Jacob Eriksson
8Ludvig Nilsson
9Marcus Hardt
10Martin Sedström
Kils OK / Lustens OK 1
1Viktor Skoog
2Andreas Uller
3Bengt Hansske
4Lars Holmgård
5Magnus Nordström
6Anton Nilsson
7Sofia Holmgård
8Tom Campbell
9Christer Skoog
10Jonas Uller
Kongsberg OL 1
1Einar Lund
2Tord Strand
3Øyvind Drage
4Per Øivind Eger
5Odd Strand
6Eivind Resser
7Bjørn Victor Larsen
8Roar Tønnessen
9Jørn Kløvstad
10Bjørn Haavengen
Konnerud IL 1
1Audun Heimdal
2Jørgen Baklid
3Håvard Landro Svingheim
4Anette Baklid
5Sven Ohrvik
6Kristian Kullerud
7Therese Haare
8Håvard Halvorsen
9Erik Haare
10Aslak Heimdal
Koovee 1
1Joni Hirvikallio
2Kenny Kivikas
3Ari-Pekka Lassila
4Simo Mertanen
5Jouni Heinonen
6Topias Tiainen
7Pekka Itävuo
8Juho Westerlund
9Topi Anjala
10Guy Sabobar
Koovee 2
1Elo Saue
2Akseli Ketola
3Kari Kallio
4Jaakko Skog
5Tero Mamia
6Lauri Linnainmaa
7Erika Uotila
8Severi Valkamo
9Jarmo Mauriala
10Henri Annila
Korsnäs IF OK 1
1Oscar Perers
2Isak Åberg
3Emil Åberg
4Magnus Fredriksson
5Ulf Fredriksson
6Hans-Åke Skött
7Therese Bergqvist
8Mats Jönsson
9Erik Åberg
10Jonna Jungåker
Korven Honka 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kouvolan Suunnistajat 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kristiansand OK 1
1Miloš Nykodým
2Vegard Danielsen
3Rasmus Djurhuus
4Mats Dahlén
5Eirik Martens Svensen
6Hans Gunnar Omdal
7Christian Bøen
8Baptiste Rollier
9Daniel Hubmann
10Martin Hubmann
Kristiansand OK 2
1Gaute Friestad
2Jon Nilsen
3Vít Bravený
4Sjur Hovi
5Jostein Moe
6Dag Blandkjenn
7Henrik Upsal
8Magnus Johansson
9Luis Nogueira
10Karolis Lazdauskas
Kristiansand OK 3
1Matias Hodne Hanisch
2Ivar Haugen
3Torkel Reinhartsen
4Ole Kostøl
5Jan Blandkjenn
6Åsulv B Stormoen
7Vetle Andre Reinhartsen
8Jack Bjørnsen
9Vegard Myhre
10Vetle Elias Lynnebakken
Kungälvs OK 1
1Albin Pålsson
2Daniel Hägerstrand
3Johan Forssten
4Erik Aderstedt
5Björn Groth
6Eric Tilly
7Anders Thulin
8Marcus Wetter
9Frida Brogren
10Jesper Jansson
Köping-Kolsva OK 1
1Thomas Ek
2Johan Celander
3Jonas Vikström
4Marcus Ek
5Cristian Larsson
6Samuel Hedlund
7Christer Jonsson
8Henrik Holmberg
9Janne Selkälä
10Benneth Sundqvist
Lahden Suunnistajat-37 1
1Philipp von Arx
2Aleksi Anttolainen
3Lauri Huotari
4Timo Ahvenainen
5Seppo Järvinen
6Niko Lehtinen
7Teemu Laasanen
8Krisztián Liszka
9Mate Baumholczer
10Valtteri Rantala
Lahden Suunnistajat-37 2
1Teemu Niskanen
2Juha Hirvonen
3Matias Sankari
4Kristian Leppänen
5Jani Hämäläinen
6Pekka Huusari
7Tomi Silvonen
8Pauli Huusari
9Timo Huusari
10Kimmo Hirvonen
Lappeen Riento 1
1Antti Saikko
2Kari-Veli Niemi
3Aaro Nurmiainen
4Ville Saikko
5Lauri Nuuttila
6Matti Maajärvi
7Matti Lahdenperä
8Markus Siivola
9Antti Nousiainen
10Tuomo Pulli
Lapuan Virkiä 1
1Samu Heiska
2Juha Huhtanen
3Ats Sönajalg
4Harri Pajula
5Ville Siven
6Juha Luoma
7Ari-Pekka Joensuu
8Antti Hakala
9Teemu Rantala
10Aleksi Lammi
Larvik OK / Notodden OL / OL Tønsberg og Omegn 1
1Jørn Sundby
2Anders Haflan
3Jørgen Frøyd
4Per Olav Gulbrandsen
5Peder Rauan
6Dag Steinar Ragvin
7Jens Didrik Berg
8Anders B. Kristoffersen
9Magnus Sandven
10Julie Hjortland
Laskuvarjojääkärikilta 1
1Toni Curhed
2Valtteri Lankinen
3Taneli Hynninen
4Miika Järvinen
5Jaakko Murtomäki
6Petri Sonninen
7Bob Tamminen
8Matias Hovi
9Timo Mäkelä
10Tom Hammassyrjä
Leksands OK 1
1Mikael Kristensson
2Johan Söderlund
3Andreas Rüedlinger
4Kalle Dalin
5Greger Tysk
6David Rüedlinger
7Daniel Kaipe
8Fredrik Norman
9Simon Jakob
10Tobias Vahlgren
Lillomarka OL 1
1Kristian Jones
2Christian Wartbichler
3Dag Aalvik
4Matthew Speake
5Gaute Hallan Steiwer
6Nicholas Oskarsson
7Jonas Sommerstad Juveli
8Helmut Gremmel
9Robert Merl
10Steinar Kollerud
Lillomarka OL 2
1Riccardo Scalet
2Alisdair McLeod
3Joe Woodley
4Simon Arbter
5Mathias Benjaminsen
6Sigurd Stenvik
7Hallvard Fjær
8Håkon Kindem
9Thorstein Wang
10Robin Bergane Jansson
Lillomarka OL 3
1Jens Olav Kløvrud
2Kjell Blomseth
3Vidar Benjaminsen
4Stein Arne Blomseth
5Einar Jensen
6Svein Erik "Svempa" Sørgård
7Fredrik Steiwer
8Ole Kjell Langmyren
9Ståle Sønsterudbråten
10Morten Hoffmann
Linköpings OK 1
1Joel Francén
2Mikael Andersson
3Peter Aronsson
4Jonas Lundgren
5Peter Eriksson
6Erik Martinsson
7Jonatan Francén
8Erik Sköld
9Per Carlborg
10Ivan Nikitin
Linköpings OK 2
1Lukas Gustavsson
2Johan Eriksson
3Joel Käll Karlsson
4Per Magnusson
5Christian Eriksson
6Albin Detterfelt
7Henrik Tosteberg
8Sven Engström
9Petter Johansson
10Magnus Djerfsten
Linköpings OK 3
1Johan Sköld
2Thomas Stenström
3Per Gustås
4Pedro Lundqvist
5Jörgen Sköld
6Tomas Boman
7Johan Stenström
8Magnus Herberthson
9Mikko Paakkolanvaara
10Tobias Beckius
Lunds OK 1
1Jonas Hammarskiöld
2Göran Sundblom
3Rasmus Grönlund
4Fabian Ljungqvist
5Andreas Enborg
6Martin Wendt
7Malte Lennerstedt
8Carl Rämmal
9Fredrik Hugosson
10Peter Hedberg
Lunds OK 2
1Jesper Ågren
2Mats Bredfelt
3Lars Harrie
4Johan Gustafson
5Gert Pettersson
6Lucas Wändel
7Robert Bertilsson
8Peter Bengtslin
9Anders Ericsson
10Tobias Bladh
Lunds OK 3
1Kristina Spångberg
2Hanna Modin
3Annika Wigren
4Anna Ljungqvist
5Lotta Linsefors
6Emelie Eklöf
7Åsa Ericsson
8Sara Snogerup Linse
9Anna Hellner
10Ellen Kastensson
Lynx 1
1Antti-Pekka Leskinen
2Antti Parjanne
3Ollipekka Heikkilä
4Marko Närvä
5Aleksi Leskinen
6Niklas Saramäki
7Rainer Kujala
8Janne Mänkärlä
9Aapo Leskinen
10Lauri Kleemola
Långhundra IF 1
1Conny Forsberg
2Anton Forsberg
3Simon Jakobsson
4Anton Sundgren
5John Solbreck
6Erik Åhlin
7Robin Pousette
8Johan Jakobsson
9Fredrik Wigertz
10Joakim Wigertz
Malungs OK Skogsmårdarna / Domnarvets GOIF / Säterbygdens OK 2
1Peter Arnesson
2Oskar Sandberg
3Matjaz Stanfel
4Martin Hederskog
5Jiri Prochazka
6Stefan Jonsson
7Jonas Bäckström
8Dana Safka Brozkova
9Jonas Birgerson
10Håkan Eriksson
Malungs OK Skogsmårdarna 1
1Martin Hammarberg
2Jakob Lööf
3Oskar Svärd
4Thomas Carlsson
5Anton Östlin
6Vladimir Tregubov
7Johan Nordlund
8Mattias Karlsson
9Johan Bäckman
10Erik Rost
Markbygdens OK 1
1Pontus Karlsson
2Ivar Sörqvist
3Johan Högstrand
4Simon Larsson
5Erik Persson
6Albin Andersson
7Mikael Bergstedt
8Klas Udd
9Simon Skogman
10Bertil Åkesson
Matteus SI 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Modum O-lag 1
1Heidi Mårtensson
2Jörgen Mårtensson
3Sigurd Rønning
4Karsten Kopland
5Mats Eriksson
6Erik Trøen
7Roar Bye
8Oskar Berlin
9Leif Eriksson
10Severin Berglia
Motala AIF OL 1
1Jonas Axén
2Oskar Höglund
3Fredrik Jönsson
4Gustav Åhrén
5Erik Melén
6Anders Lindberg
7Torbjörn Wrighed
8Per Johansson
9Victor Bergstrand
10Mats R Johansson
MS Parma 1
1Matti Koivisto
2Juha Peltola
3Samuli Salmenoja
4Peeter Pihl
5Stepan Kodeda
6Sami Hämäläinen
7Tommi Tölkkö
8Arto Talvinen
9Yury Tambasov
10Asgeir Mjösund
MS Parma 2
1Antti Vainio
2Eero Heinonen
3Jussi Tokola
4Eero-Matti Vainio
5Olli Mattila
6Timo Ritasalo
7Aaro Ruohola
8Pekka Lapila
9Luis Silva
10Eero Jalli
Nord West 1
1Ilya Gusev
2Vitaliy Fedorov
3Nikita Stepanov
4Ivan Rodionov
5Evgeny Paladiev
6Dmitry Zhitukhin
7Roman Kuznetsov
8Roman Guseinov
9Dmitry Polyakov
10Ilya Kudryavcev
NTNUI 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 4
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 6
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 7
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NTNUI 8
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Nybro OK / Kalmar OK 1
1Patrik Lundqvist
2Håkan Almqvist
3
4
5
6
7
8
9
10
Nydalens SK 1
1Jostein Nørbech
2Øystein Pettersen
3Halvor Saunes
4Jostein Andersen
5Øystein Sørensen
6Lars-Christian Unger
7Jonas Madslien Bakken
8Erik Sagvolden
9Anders Nordberg
10Eivind Høydal
Nydalens SK 2
1Haakon Ingvaldsen
2Elias Wiklund
3Petter Kaarby
4Rune Rystad
5Anders B. Øksenholt
6Sverre Waaler Kaas
7Gjermund Glesnes
8Térence Risse
9Jørgen Madslien
10Tord E. Haflan
Nydalens SK 3
1Eirik Langedal Breivik
2Gjermund Tørnqvist Halden
3Simen Kjær Haugberg
4Sören Jonsson
5Torstein Hole
6Simen Anthon Bjøringsøy
7Aksel Madslien
8Einar Lunøe
9Børge Pedersen
10Terje Dengerud
Nyköpings OK 1
1Samuel Keller
2Didrik Hall
3Niklaus Rey
4Marcus Berggren
5Daniel Nilsson
6Patrik Wägeli
7Per Ek
8Tomas Reibring
9Jens Wängdahl
10Daniel Wejås
Nyköpings OK 2
1Ola Brönnheden
2Dan Nilsson
3Oskar Engman
4Henning Hall
5Lennart Johansson
6Ulf Hylander
7Ludvig Ek
8Pär Ericson
9Micke Wallström
10Fredrik Ekenborg
OK Alehof 1
1Johan Blick
2Stefan Dahl
3Marcus Ullman
4Rasmus Larsson
5Anders Lövgärd
6Albin Thunberg
7Johan Uneman
8Mattias Karlsson
9Karl Modig
10Oscar Svalin
OK Dacke 1
1Oscar Johansson
2Robert Hedman
3Oskar Johansson
4Magnus Larsson
5Markus Almgren
6Björn Andersson
7Andreas Jonsson
8Thom Barbus
9Stefan Berglin
10Andreas Henrysson
OK Denseln 1
1Edvin Karlsson
2Algirdas Bartkevicius
3Sigge Lundedal
4Mattias Eriksson
5Pavlo Ushkvarok
6Olle Kalered
7Henrik Berggren
8Erik Pettersson
9Lucas Basset
10Harri Karlsson
OK Denseln 2
1Emil Folino
2Max Berggren
3Emil Kalered
4Hans Brolund
5Per Brolund
6Olivier Blanc-Tranchant
7Per Kempe
8Björn Karlsson
9Emil Jönsson
10August Mollén
OK Denseln 3
1Thomas Persson
2Fredrik Engman
3Thomas Lilja
4Henrik Peterson
5Jonny Karlsson
6Jonas Braam
7Karl Mollén
8Giacomo Pezzé
9Christer Broström
10Jan Kalered
OK Djerf / Degerfors OK / Kristinehamns OK 1
1Filip Jacobsson
2Johan Lövgren
3Robin Svennberg
4Henrik Lindblad
5Per Fredberg
6Per Jansson
7Walter Keller
8Håkan Pettersson
9Mårten Martinsson
10Fredrik Eriksson Zetterberg
OK Enen 1
1Jesper Ackelman
2Fredrik Olofsson
3Mattias Olofsson
4Peter Olofsson
5Rasmus Steen
6Roger Andersson
7Niklas Wiklund
8Patrik Steen
9Fabian Steen
10Louise Borg
OK Hammaren 1
1Matthias Reiner
2Jakob Pauser
3Filip Ivarsson
4Björn Ljunggren
5Fredrik Ahnlén
6Xander Berger
7Jonas Ivarsson
8Kevin Ståhl
9Joakim Ingelsson
10Kalle Johansson
OK Hällen 1
1Loic Marty
2Loic Capbern
3Maxime Rauturier
4Björn Wistrand
5Oskar Carlborg
6Jonas Engström
7Gustaf Sundbüe
8Roman Zbranek
9Tommy Söderberg
10Andreas Zeijlon
OK Hällen 2
1Simon Larsson
2Fredrik Karlsson
3Mikael Larsson
4Tobias Kjell
5Mikael Kindborn
6Hampus Möller
7Stefan Eriksson
8Tomas Öberg
9Mattias Zeijlon
10Aliaksandr Khodan
OK Klemmingen 1
1Janis Sars
2Björn Pramlid
3Valters Abolins
4Lars Soldagg
5Jonas Svensson
6Oscar Vagman
7Carl Pramlid
8Arne Jansson
9Håkan Palm
10Edvard Davidsson
OK Klemmingen 2
1Micael Stamm
2Örjan Sahl
3Stefan Karlsson
4Tove Paavo
5Julia Davidsson
6Per Skyllberg
7Simon Järpling
8Peter Askeljung
9Lars-Ola Lundin
10Valdemar Askeljung
OK Kolmården 1
1Ville Johansson
2Måns Bränneby
3Peter Lund
4Oskar Leinonen
5Henrik Håkansson
6Henrik Pilvinge
7Klas Johansson
8Henrik Ljungemyr
9Mikael Westerberg
10Emil Ljungemyr
OK Kullingshof 1
1Anton Karlsson
2Tommy Bäck
3Jesper Sjögren
4Jimmy Lanevik
5Marcus Lööf
6Simon Andersson
7Filip Barkestedt
8Andreas Claesson
9Johan Ivarsson
10Pontus Johansson
OK Kåre 1
1Adam Chloupek
2Radek Nožka
3Matěj Kamenický
4Fredrik Mattsson
5Fredrik Edén
6Ola Nyberg
7Leif Bader
8Tomáš Kubelka
9Jan Petržela
10David Procházka
OK Kåre 2
1Jonas Gustafsson
2Göran Anlind
3Isac von Krusenstierna
4Peter Kolmskog
5Anders Oksvold
6Isak Jakobsson
7Peter Stenbeck
8Marcus Ramström
9Lisa Risby
10Eric Danielsson
OK Landehof 1
1Otto Stuhlhofer
2Hampus Olesund
3Filip Wadsten
4Markus Båth
5Magnus Strand
6Sven Granfors
7Thomas Karlsson
8Victor Axbom
9Erik Råberg
10Magnus Karlsson
OK Linné 1
1Csaba Gösswein
2Niklas Aldén
3Henrik Löfås
4David Lingfors
5Josef Nordlund
6Albin Ridefelt
7Jan Troeng
8Rassmus Andersson
9Oskar Sjöberg
10Matt Ogden
OK Linné 2
1Liutauras Bilevicius
2Mattias Nilsson
3Johan Hamelius
4Pontus Johansson
5Jörgen Ohlin
6Anders Håkansson
7Ulrik Imberg
8Carl-Johan Högberg
9Olof Eriksson
10Simon Eklöv
OK Linné 3
1Daniel Carlson Bjernald
2Olle Nilsson
3Mika Numminen
4Nils Nedfors
5Johan Möller
6Andreas Frisk
7Bo Strand
8Mats Fröberg
9Mattias Lundblad
10Matija Razum
OK Löftan 1
1Olle Winroth
2Magnus Johansson
3Jonas Kjäll
4Tobias Thorsson
5Magnus Hansson
6Joakim Antonsson
7Torkel Davidsson
8Johan Antonsson
9Stefan Ring
10Daniel Andersson
OK Milan 1
1Klas Larsson
2Anders Löwgren
3Tom Korkeakoski
4Jakob Fransson
5Anders Eriksson
6Jonas Lindahl
7Eddie Israelsson
8Hans Liberg
9Jan Fransson
10Niklas Sander
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød
2Kjetil Karlsen
3Karl Gjølsjø
4Christopher Schive
5Karl Aasmund Erøy
6Hallvard Koren
7Morten Johansen
8Jan Bjerketvedt
9Henning Bratland Carlsen
10Øyvind Løken
OK Nolaskogsarna 1
1Erik Torshage
2Marcus Andersson
3Jesper Vikman
4Erik Magnusson
5Jörgen Nylén
6Ludvig Åhlund
7Per Magnusson
8Hugo Eriksson
9Christopher Naunton
10Simon Dahlberg
OK Orient 1
1Emil Sevelius
2Mikael Salo
3Emil Lönnström
4Topi Penttinen
5Otto Simosas
6Mikael Fabritius
7Lars-Johan Ahlqvist
8Topi Hasu
9Simo Hasu
10Casper Linnaila
OK Orinto 1
1Martin Johansson
2Per Andersson
3Johan Andersson
4Pontus Jansson
5Magnus Homann
6Erik Classon
7Bert Engström
8Elin Classon
9Björn Karlsson
10Bengt Klasson
OK Orion 1
1Oskar Lundqvist
2Aleksander Bernaciak
3Mateusz Wenslaw
4Pontus Petersson
5Måns Sandgren
6Oleksandr Kratov
7Erik Andersson
8Anton Johansson
9Mikhail Mamleev
10Michal Krajcik
OK Orion 2
1Magnus Sager
2Yuri Omelchenko
3Olof Sandgren
4Philip Persson
5Rasmus Leo
6Niklas Bratt
7Henrik Berlin
8Daniel Gunnarsson
9Johan Delvert
10Tom Olausson
OK Orion 3
1Theodor Wahlbom
2Emil Berger
3Johan Olausson
4Patrik Sjökvist
5Anders Håkansson
6Oskar Jensen Sondén
7Lars-Ola Larsson
8Johan Engström
9Viktor Tovesson
10Harald Rooth
OK Pan Århus 1
1Jakob Ekhard Edsen
2Claus Hallingdal Bloch
3Jonas Munthe
4Anders Konring Olesen
5Magnus Dewett
6Andreas Hougaard Boesen
7Henrik Markvardsen
8Christian Bobach
9Henrik Leth Jørgensen
10Thomas Knudsen
OK Pan Århus 2
1Lars Hjerrild
2Ebbe Møller Nielsen
3Niklas Hjort Ingwersen
4Søren Strunge
5Bjarne Skovgaard Knudsen
6Eskil Schøning
7Kent Lodberg
8Patrick McGrail
9Per Hjerrild
10Giacomo Frattari
OK Pan-Kristianstad 1
1Marek Schuster
2Johan Modig
3Adam Kovacs
4Gustaf Wennerberg
5Niklas Olofsson
6Denys Shcherbakov
7Björn Cederberg
8Simon Svensson
9Gernot Kerschbaumer
10Alessio Tenani
OK Pan-Kristianstad 2
1Richard Eng
2Lars Säfström
3Anton Oddmo
4Erik Modig
5Markus Svensson
6Johan Badenfelt
7Rasmus Svantesson
8Pär Fridsell
9Simon Thrane Hansen
10Monika Depta
OK Raseborg 1
1Kuba Dragowski
2Mats Lundström
3Andreas Selenius
4Erik Haajanen
5Roy Wickholm
6Daniel Forsell
7Dennis Rehn
8Ville Forsström
9Edvard Sundman
10Sara Forsström
OK Raseborg 2
1Benny Forsström
2Björn-Erik Wickholm
3Stefan Fiskars
4Andreas Sjöholm
5Robert von Frenckell
6Thomas Rehn
7Andre Lindroos
8Tobias Forsstedt
9Magnus Lindroos
10Jörgen Nyman
OK Ravinen 1
1Martin Lindskog
2Martin Poklop
3Ruslan Glebov
4Martin Hunhammar
5Assar Hellström
6Gustav Bergman
7Emil Granqvist
8Kalle Bergman
9Yannick Michiels
10Love Berzell
OK Ravinen 2
1Dave Schorah
2Gytis Nakvosas
3Nick Barrable
4Erik Karlsson
5Peter Albrektsson
6Anders Bøgevig
7Pär Westblad
8Vitek Pospisil
9Per Mårtensson
10Jacob Lindstam
OK Ravinen 3
1Mindaugas Nakvosas
2Martynas Germanavičius
3Baptiste Girard
4Olle Forsberg
5Stefan Karlsson
6Marijonas Gipas
7Viktor Wohlgemuth
8Eddie Wymer
9Erik Forsberg
10Johnny Rahlén
OK Reftele 1
1Jonas Carlsson
2Anders Sjöberg
3Andreas Samuelsson
4Joakim Magnusson
5Per Johansson
6Ulf Lunnhed
7Gunnar Gustavsson
8Linda Skog
9Tomas Pettersson
10Hans Johansson
OK Rodhen 1
1Sixten Walheim
2Simon Andersson
3Henrik Jonsson
4Jonas Eklund
5Martin Jansson
6Vasili Straltsou
7Åke Torstensson
8Erik Engsten
9Torbjörn Jacobsson
10Ulf Bergström
OK Roslagen 1
1Joel Lännevall
2Pontus Gille
3Robert Sandberg
4Torbjörn Lännevall
5Ola Hultin
6Rebecka Lindberg
7Ove Eriksson
8Anders Söderbärg
9Tommy Lindberg
10Waldemar Andersson
OK Roslagen 2
1Mats Lundman
2Patrik Smedmark
3Andreas Hamne
4Jens Andersson
5Ove Näslund
6Pål Jansson
7Johan Stridkvist
8Lennart Karlsson
9Per Hultin
10Tommy Svensson
OK Roxen 1
1Anders Lillieström
2Stefan Nyström
3Emil Rankka
4Sören Nilsson Påledal
5Erik Helander
6Albin Lillieström
7Olle Hansson
8Elias Rankka
9Lukas Eveborn
10Hugo Lillieström
OK Skogsfalken 1
1Simon Smedberg
2Ulf Jungstrand
3Johan Wennermark
4Daniel Millbourn
5Edvin Smedberg
6Isak Bergman
7Johan Gyberg
8Erik Bengtsson
9Fredrik Smedberg
10Tony Larsson
OK Skogsfalken 2
1Jens Nordal
2Ola Söderberg
3Anders Blomqvist
4Lars Persson
5Johan Andersson
6Anton Filipsson
7Jens Nilsson
8Jonas K Johansson
9Felix Persson
10Yves Gänssinger
OK Skogshjortarna 1
1Thomas Van der Kleij
2Martin Ivarsson
3Desmond Franssen
4Andréas Thern
5Kristjan Laas
6Joost Talloen
7Calle Stenberg
8Tobias Johansson
9Benjamin Anciaux
10Emil Andreasson
OK Skogshjortarna 2
1Linus Andersson
2Karl Larsson
3Johan Larsson
4Gustav Jonsson
5Max Karle
6Roland Hästö
7Lars Björking
8Magnus Bertilsson
9Mikael Axelsson
10Eric Brattåsen
OK Södertörn 1
1Peter Hodkinson
2Fredrik Larsson
3Mikus Purins
4Johan Sisell
5William Nilsson
6Robert Gardner
7Måns Hellgren
8Josh Beech
9John Svanberg
10Alvis Reinsons
OK Södertörn 2
1Johan Markstedt
2Erik Wåhlin
3Fredrik Setterqvist
4Jonathan Berglind
5Göran Hellgren
6Martin Sigrand
7Anders Jakobsson
8Simon Kappel
9Jesper Lagerberg
10Bjarne Kampegård
OK Tisaren 1
1Anton Hallor
2Magnus Persson
3Jonas Merz
4Oskar Andrén
5Matthias Niggli
6Matthias Merz
7Tomas Hallmén
8Daniel Attås
9Matthias Kyburz
10Michal Hubáček
OK Tisaren 2
1Niklas Gustafsson
2Gustav Hindér
3Sebastian Agerhäll
4Johan Aronsson
5Ivan Forsgren
6Albin Pettersson
7Dan Larsson
8Jonatan Aronsson
9Mattias Andersson
10Martin Särnbrink
OK Tisaren 3
1Leif Svensson
2Anton Sundin
3Erik Björk
4Urban Särnbrink
5
6
7
8
9
10
OK Tranan 1
1Christian Olsson
2Kenneth Johansson
3erik johansson
4Alexander Westberg
5Mats Kindlund
6Anton Nilsson
7Simon Olausson
8Ludvig Holmberg
9Peter Lillen Nilsson
10Thomas Andersson
OK Tylöskog / Askersunds OK 1
1Göran Andersson
2Christer Gustavsson
3Martin Svärd
4Bo Gustafsson
5Jonas Karlsson
6Olle Algotsson
7Anna Algotsson
8Åke Algotsson
9Albin Olausson
10Erik Gödecke
OK Tyr 1
1Einar Johansson
2Jesper Kullin Alfredsson
3Anders Lindberg
4Rolf Wikström
5Lars-Håkan Bengtsson
6Johan Sjögren
7Urban Larsson
8Alexander Moberg
9Johan Wikström
10Emil Wikström
OK Vilse 87 1
1Niklas Thörn
2Viktor Henmyr
3Johan Gull
4Tim Björkman
5Kalle Ingvarsson
6Niclas Tjernlund
7Thomas Henmyr
8Henrik Eng
9Per-Åke Bligård
10Ellinor Tjernlund
OK Älvsjö-Örby / Stigfinnarna 2
1Thomas Westerström
2Sandra Westerström
3Kennet Nilsson
4Christer Nordström
5Leif Roland Hofmeijer
6Magnus Irestig
7Emil Nilsson
8Christer Vilhelmsson
9Robert Irestig
10Roger Andersson
OK Älvsjö-Örby 1
1Björn Larsson
2Stefan Nordström
3Janis Tamuzs
4Edgars Lakis
5Conny Ekstrand
6Magnus Nordström
7Lars G Berggren
8Henrik Almkvist
9Erik Larsson
10Anders Mattsson
OK Österåker 1
1Göran Johansson
2Tomas Sjökvist
3Elias Johansson
4Kalle Persson
5Joakim Hedlöf
6Pontus Bergström
7Johan Persson
8Tobias Andersson
9Stefan P Svanström
10Fredrik Stenbeck
OK77 1
1Fabian af Hällström
2Tobias Jern
3Mikko Salervo
4Jonathan Ray
5Tomas Ray
6Vesa Kankaanpää
7Matias Kankkunen
8Ilari Visuri
9Mikael Donner
10Kare Visuri
Oppsal Orientering 1
1Are Wigaard
2Knut Aasheim
3Endre Wigaard
4Ola Marius Pedersen
5Per-Ivar Nikolaisen
6Sigve Vågsnes
7Ludvig Rødnes
8Sigurd Fandango
9Sindre Fjogstad
10Erik Persson
Paimion Rasti 1
1Juuso Lindeqvist
2Kim Fagerudd
3Lasse Suonpää
4Sami Valkama
5Markus Lindeqvist
6Roman Nazarov
7Janne Nieminen
8Daniel Stenlund
9Frédéric Tranchand
10Fredric Portin
Paimion Rasti 2
1Jere Sipponen
2Jonathan Fröjdö
3Tero Heikkilä
4Teemu Väre
5Jukka Oksa
6Henri Kalve
7Matias Arola
8Inga Dambe
9Toni Närvä
10Antti Veijalainen
Pellon Ponsi 1
1Jyri Uusitalo
2Markku Isokoski
3Perttu Hietala
4Sami-Petteri Juopperi
5Lauri Oikarinen
6Olli-Markus Taivainen
7Samuel Vainiomäki
8Janne Häkkinen
9Sampo Hyppölä
10Jere Pantsar
Pihkaniskat 1
1Nike Ahokainen
2Antti Korhonen
3Heikki Väänänen
4Risto Niinimäki
5Veli-Pekka Kuutti
6Tommi Nietosjärvi
7Antti Virtanen
8Heikki Korhonen
9Paavo Ritvanen
10Antti Auvinen
Porsgrunn OL 1
1Jørgen Wingerei
2Ole Flaaten
3Herman Kirste
4Paul Martin Remme
5Magne Wiig Mathisen
6Hans Christian Meen
7Kjell Westin
8Oscar Espeland
9Dag Ausen
10Fredrik Moe
Post SV Dresden 1
1Philipp Müller
2Werner Kraemer
3Jens Leibiger
4Sebastian Hörnig
5Jens Lucke
6Matthias Kretzschmar
7Dirk Meyer
8Janek Leibiger
9Moritz Döllgast
10Dietmar Fuchs
Rajamäen Rykmentti 1
1Hannu-Pekka Pukema
2Jesse Laukkarinen
3Sander Vaher
4Miika Suominen
5Sami Vähänen
6Jarno Parkkinen
7Matti Liukkonen
8Jörgen Wickholm
9Vili Niemi
10Tuomas Tervo
Rajamäen Rykmentti 2
1Ross Morrison
2Rémi Dubois
3Joona Ojapalo
4Aapo Aaltio
5Eetu Summanen
6Kimmo Vilska
7Markus Turunen
8Otso Seppälä
9Célestin Crespin
10Antti Paasikoski
Rastivarsat / Mäntsälän Urheilijat 1
1Tatu Leirimaa
2Miska Tervala
3Tapani Mäkinen
4Tomi Kurhinen
5Tuomo Niskanen
6Olli-Petteri Hirvonen
7Iiro Kuusela
8Olli Liikkanen
9Sauli Saarinen
10Juho Kuoppamäki
Raumar Orientering 1
1Eirik Rustad
2Torben Wendler
3Alexander Lubina
4Håvard Haga
5Anders Vister
6Piotr Paszynski
7Rafal Podzinski
8Trygve Tømta
9Øyvind Lund
10Sondre Ruud Bråten
Raumar Orientering 2
1Øystein Rapp
2Anders Haga
3Tor-Arve Bjørnstad Strand
4Pål Kogstad Næss
5Terje Bråten
6Lukasz Charuba
7Erik Sedin
8Mads Aanes Haugen
9Ola Skage Sander
10Eskil Sande Gullord
Rehns BK / Alfta-Ösa OK / Söderhamns OK 3
1Göran Engblom
2Bengt Forslin
3Olle Andersson
4Curt Landin
5Nisse Johansson
6Sören Calleberg
7Rolf Jakobsson
8Martin Sundström
9David Sundström
10Folke Lysell
Rehns BK 1
1Justas Misiunas
2Fredrik Ingelsson
3Raivo Kivlenieks
4Jacek Morawski
5Göran Winblad
6Jesper Lysell
7Olov Ericson
8Jonas Vytautas Gvildys
9Jerker Lysell
10Andreas Calleberg
Rehns BK 2
1Magnus Jonsing
2Jonatan Lysell
3Uldis Upitis
4Pär L. Olofsson
5Charlie Stolt
6Fredrik Broman
7Lars Olovsson
8Patrik Blom
9Anders Johansson
10Walter Lagerhäll
Ringerike OL 1
1Knut Aas
2Aina Viena
3Lars Berglund
4Knut Edvard Helland
5Kristian Kihle
6Lars-Inge Arnevik
7Monica Berglund
8Frode Løset
9Rikard Kammerud
10Anders Løset
Ronneby OK / Stigmännen Karlshamns OK 2
1Thomas Johannesson
2Henrik Johannesson
3Robert Niewiedziala
4Ingemar Eriksson
5Torgny Lindström
6Martin Nilsson
7Lukas Bökman
8Gabriel Bengtsson
9Dawid Stefanski
10Åke Larsson
Rånäs OK 1
1Joel Bohman
2Simon Bohman
3Emil Håsteen
4Anders Ohlin
5Eddie Bjärrenholt
6Daniel Hallberg
7Rasmus Rostö
8Felix Classon
9Jonas Eriksson
10John Larsson
Saarijärven Pullistus 1
1Teemu Kulmala
2Ari Hämäläinen
3Jaakko Kulmala
4Jaakko Hyttinen
5Aapo Häkkinen
6Raine Kivelä
7Henry Varis
8Lauri Hyttinen
9Mikko Truhponen
10Tilpo Tiimalainen
Saarijärven Pullistus 2
1Timo Ålgars
2Auli Huuskonen
3Markku Helle
4Sakari Ålgars
5Timo Kulmala
6Jorma Hirvensalo
7Oskari Ålgars
8Tarmo Hyttinen
9Pellervo Kässi
10Janne Valkonen
Sala OK / Surahammars SOK / Vandrarringen 1
1Martin Norrbom
2Stefan Bjurstedt
3Lars-Erik Hasler
4Magnus Thornell
5Mårten Källström
6Jan Ehnberg
7Anton Källström
8Anders Brinkman
9Erik Grinneby
10Jörgen Dalén
SBS Vikke 1
1Ville Suuronen
2Aaro Julkunen
3Veli-Matti Rintala
4Pasi Tölkkö
5Mikko Määttä
6Olli Suonpää
7Tapio Viiri
8Jussi Karttila
9Veli-Matti Hanhela
10Tero Lehto
Sigtuna OK / Eksjö SOK / Länna IF 3
1Luis Sanchez Serrano
2Gustaf Berglund
3Tommy Lindgren
4Johan Edenhamn
5Stefan Nordström
6Per Edlund
7Emil Gyllenhammar
8Johan Kügler
9Lucas Rohdin
10Ulf K. Rask
Siilin Rasti 1
1Petri Väänänen
2Raimo Kankkunen
3Markku Siponen
4Pasi Oravainen
5Antti Rönnemaa
6Kimmo Leivo
7Pauli Kukkola
8Henri Jääskeläinen
9Pekka Torvinen
10Timo Tolonen
SK Pohjantähti 1
1Mikko Simola
2Ville Kosola
3Iisak Helander
4Panu Hyvönen
5Niko Nissinen
6Sampo Rahko
7Saana-Maria Rahko
8Jan Panovec
9Arttu Alaperä
10Mikko Kesälä
SK Praga 1
1Jakub Landovsky
2Martina Spurna
3Simon Navratil
4Lubos Mateju
5Pavel Prochazka
6Tomas Landovsky
7Martin Kondrat
8Jakub Vesely
9Ctibor Sysel
10Ondrej Sysel
SK Vuoksi 1
1Henri Similä
2Lauri Nenonen
3Antti Kosonen
4Tuomas Kotro
5Lauri Similä
6Atso Salopelto
7Masa Juutilainen
8Simo Villanen
9Osku Lyytikäinen
10Markus Hakkarainen
Skarpnäcks OL 1
1Bengt Langels
2Joel Ahlquist
3Niclas Behrenfeldt
4Mathias Myrefelt Norlinger
5Håkan Rolfsson
6Samuel Henriksson
7Lars Segerman
8Erik Berglund
9Roland Persson
10Jörgen Stegard
Skogsluffarnas OK 1
1Elias Tidevall
2Ali Kuosku
3Petter Lind
4Magnus Falkenström
5Mats Björkman
6Jan Stridh
7Johan Tirén
8Douglas Lundin
9Kalle Lindqvist
10Trevor Bransome
Skåneslättens OL 1
1Erik Lenning
2Marcus Andersson
3Hugo Mattsson
4Patrik Lindeberg
5Fredrik Berntsson
6Rasmus Elmelid
7Johan Lenning
8Philip Pålsson
9Niklas Olsson
10Isak Prellner
Skåneslättens OL 2
1Karl Dannbring
2Joel Kristiansson
3Daniel Posch
4David Svensson
5Marcus Svensson
6Bengt-Åke Berntsson
7Sten Segerslätt
8Adam Segerslätt
9Jonathan Svensson
10Ola Markholm
SMHI IF 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Snättringe SK 1
1Martin Nilsson
2Vojtech Netuka
3Simon Hector
4David Hector
5Ulf Kallhauge
6Mikael Nilsson
7Stefan Svensson Gelius
8Jörgen Hector
9Patrik Äppelgran
10Tiemo Schramm
SOK Viljan 1
1Martin Lindström
2Magnus Pettersson
3Carl-Emil Nettelman
4Erik Lennartsson
5Våge Rindstig
6Tony Lövdahl
7Peter Svensson
8Peter Lind
9Tord Hultberg
10Hans Svenson
Sol Tranås / Boxholm-Mjölby OL 1
1Niklas Karlsson
2Tommy Pap
3Patrik Bergagård
4Torbjörn Carlsson
5Henrik Tengvall
6Gabriel Irestål
7Anders Molin
8Niklas Jakobsson
9Andreas Ekbladh
10Joar Lönngren
Stigmännen Karlshamns OK 1
1Per Nilsson
2Owe Nilsson
3Ingalill Nilsson
4
5
6
7
8
9
10
Stora Tuna OK / Uddevalla OK 3
1Oscar Andersson
2David Stigsmark
3Mathias Wilhelmsson
4Andreas Nordfors
5Ola Toven
6Sven Lundbäck
7Martin Blomgren
8Håkan Lindén
9Simon Fors
10Melina Toven
Stora Tuna OK 1
1Sven Aschwanden
2Erik Blomgren
3Ivan Sirakov
4William Pommer
5Joakim Svensk
6Emil Svensk
7Mattias Mårts
8Rikard Claesson
9Jan Sedivy
10Anton Sjökvist
Stora Tuna OK 2
1Elias Öhgren
2Jonas Lundgren
3Markus Lang
4Staffan Eriksson
5Peter Löfås
6U Tomas Löfgren
7Jesper Svensk
8Jonas Eriksson
9Gustav Andersson
10Henning Sjökvist
Sundbybergs IK 1
1Mårten Lundqvist
2Morgan Karlsson
3Ronny Falk
4Jan-Olof Bogren
5Simon Mellin
6Fredrik Bjernulf
7Joakim Skantze
8David Mellin
9Eric Kemp
10Niklas Ahlqvist
Sundbybergs IK 2
1Per Schölin
2Anna Falk
3Bengt Svensson
4Hans Olsén
5Henrik Persson
6Mats Carlsson
7Karolina Hellberg
8Aaron Simson-Woods
9Göran Jonsson
10Astrid Simonsson
Sundsvalls OK 1
1Oscar Sundlöf
2Johan Nordin
3Eddie Edström
4Anders Vedin
5Olov Vikström
6Pessi Liukkonen
7Erik Toomingas
8Ivan Kuzmin
9Per Nordanlind
10Alice Hugosson
Suunta Jyväskylä 1
1Eeli Viholainen
2Misa Tuomala
3Marko Tölli
4Lauri Pohjola
5Joona Viholainen
6Davis Sars
7Pauli Leinonen
8Mikko Heikkilä
9Ilari Sulkula
10Anton Sulkula
Suunta Jyväskylä 2
1Tuukka Senttula
2Otto Kaario
3Henri Krats
4Tomi Löfman
5Atte Jurvakainen
6Juho Partanen
7Otto Hannunen
8Kalle Häkkinen
9Pekka Noponen
10Jari Jurvakainen
Suunta-Sepot 1
1Juuso Mäkelä
2Pekka Putaja
3Mikko Harju
4Jussi Seppä
5Roope Kuusisto
6Ville Mäkelä
7Markus Vainiomäki
8Ville Jokela
9Jaakko Mäkelä
10Emmi Jokela
Sävedalens AIK 1
1Jonas Palm
2Dmitriy Mihalkin
3Andrey Salin
4Karl Levin
5Henrik Lundgren
6Aaron Prince
7Heino Ollin
8Oskar Lindqvist
9Sergej Fedatsenka
10Johan Levin
Sävedalens AIK 2
1Fredrik Weihard
2Ola Skepp
3Albert Mollén
4Magnus Carlstedt
5Ilya Belianka
6Leon Russell-Keely
7Patrik Nordgren
8Vitaliy Gichko
9Kalle Wrane
10Fredrik Johansson
Sävedalens AIK 3
1Henrik Nordholm
2Mikael Öhgren
3Johan Nilsson
4Nichlas Wallström
5Anders Björklund
6Vidar Faxén
7Magnus Josefsson
8Jonas Höijer
9Andreas Karlsson
10Mark Ubbink
Sävedalens AIK 4
1Sofia Ebermark
2Elin Hamrefors
3Erika Lindqvist
4Therese Alfredsson
5Filippa Spånér
6Märta Mollén
7Ida-Maria Svensson
8Madeleine Attfors
9Emma Andersson
10Amanda Claesson
Söders-Tyresö 1
1Vitek Zakouril
2Filip Wolf
3Martin Luštický
4Daniel Wolf
5Niklas Wrane
6Göran Thimberg
7Tomas Lilja
8Alexander Hansen
9Aron Bako
10Olle Carlsson
Söders-Tyresö 2
1Anders Röstin
2Stefan Thyr
3Peter Andersson
4Johan Hedman
5Jacob Svensson
6Andreas Prastorfer
7Åsa Linnersjö
8Tekle Emilija Gvildyte
9Tommy Nilsson
10Felix Tiderman
Söders-Tyresö 3
1Milan Kopp
2Björn Reger
3Mattias Hovmöller
4Hans Vedin
5Pär Svensson
6Fredrik Johansson
7Nina Thörnqvist
8Matts Björke
9Gunnar Hedin
10Hanna Röstin
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Pål Skogtjärn
2Bartosz Pawlak
3Andreu Blanes Reig
4Erik Liljequist
5Kent Ohlsson
6Scott Fraser
7Ivar Lundanes
8Jonas Leandersson
9Eric Börjeskog
10Ralph Street
Södertälje-Nykvarn OF 2
1Johan Ek-Larsson
2Joakim Andén
3Jesper Sjöblom
4Jens Molin
5Olof Smitt
6Anders Axling
7Michael Wehlin
8Johan Ryding
9Daniel Olsen
10Ludvig Eriksson
Tampereen Pyrintö 1
1Simon Brändli
2Severin Howald
3Anssi Huostila
4Anton Kuukka
5Elias Kuukka
6Florian Howald
7Jouni Mähönen
8Aleksi Niemi
9Severi Kymäläinen
10Juho Kinni
Tampereen Pyrintö 2
1Jarkko Laine
2Jussi-Elmeri Halme
3Vili Mustonen
4Lauri Kahila
5Mikko Haikonen
6Petr Zverina
7Eero Kahila
8Heikki Virekunnas
9Pyry Mustonen
10Henri Kontoniemi
Team Vejle Orientering 1
1Jens Christian Gammeljord
2Holger Petersen
3Mathias Rasmussen
4Flemming Jørgensen
5Ulrika Örnhagen Jørgensen
6Morten Schou
7Anette Lund
8Joakim Damgaard
9Viktor Gammeljord
10Peter Gammeljord
Tio Rättens Män 1
1Mikko Välimäki
2Tuomas Ojanen
3Matti Huttunen
4Jussi Leskinen
5Urpo Väänänen
6Pekka Niemelä
7Ari-Pekka Koivisto
8Saara Malinen
9Juha Tokola
10Markus Kari
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Torsten Linders
2Anders Larsson
3Mattias Ljungqvist
4Jan Hindér
5Rikard Weiler
6Johan Hindér
7Maths Carlsson
8Kristian Porath
9Mattias Kuosku
10Håkan Eriksson
Tormestorps IF 1
1Harald Ottmer
2Lars Söderlund
3Joel Einarsson
4Karl-Johan Persson
5Johan Risberg
6Henning Ottmer
7Bo Vetterström
8Åke Jönsson
9Vidar Albinsson
10Felicia Feurstein
Trollhättans SOK 1
1Tobias Mattsson
2Bengt Norrman
3Anders Björk
4Erik Bäcklund Ekvall
5Björn Kristiansson
6Joakim Axelsson
7Adam Johansson
8Mats Kristiansson
9Johan Sandström
10Elias Bäcklund Ekvall
Tullinge SK 1
1Anders Ställberg
2Magnus Glännefors
3Andreas Kyburz
4Johan Kärrström
5Henrik Persson
6Lukas Diener
7Olle Andersson
8Simon Imark
9Markus Adolfsson
10Niklas Sundqvist
Tullinge SK 2
1Albin Andersson
2Jonathan Envall
3Björn Normark
4Victor Imark
5Andreas Hultqvist
6Per Bergh
7Daniel Bengtsson
8Anton Blomdahl
9Joel Pettersson
10Emil Andersson
Tullinge SK 3
1Markus Fredlund
2Tobias Forsén
3Sune Södergrann
4Magnus Cederlöf
5Olle Karlsson
6Jörgen Axelsson
7Per-Ove Melinder
8Mats Fryxell
9Tintin Karlberg
10Erik Berggren
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Turun Metsänkävijät 1
1Kristaps J JAudzems
2Kjell Keke Erik Röisland
3Doug Tullie
4Janis Krumins
5Esa Huttunen
6Jussi Suna
7Erik Thorsson
8Martins Sirmais
9Edgars Bertuks
10Sami Hämälistö
Turun Metsänkävijät 2
1Endijs D. Titomers
2Maja Alm
3Arvo Gelbis
4Toni Louhisola
5Erling D Sommerfeldt
6Jouni Vidqvist
7Otto Saikkonen
8Laura Vike
9Antti Karhunen
10Terhi Kujala
Turun Suunnistajat 1
1Ivan Potylitsyn
2Janne Salmi
3Aleksandr Vikentiev
4Lauri Lappalainen
5Mikko Huhtinen
6Alexei Yaganov
7Jani Tamminen
8Matti Saari
9Olli Huhtinen
10Otto Itkonen
Täby OK 1
1Gion Schnyder
2Radosław Piotrowski
3Anders Jansson
4Martin Olsson
5Johan Lindahl
6Jens Rönnols
7David Pettersson
8Robert Johansson
9Daniel Hájek
10Henrik Nielsen
Täby OK 2
1Edvin Nordström
2Johan Herbert
3Martin Herbert
4Gustav Lindeborg
5Mariusz Pabich
6Gregoire Chatelain
7Tomek Pabich
8Kent Lundvall
9Fabio Marsoner
10Arvid Persson
Ulricehamns OK 1
1Nils Spetz
2Philipp Schiel
3Fredrik Johansson
4Gustav Eklöf
5Marcus Wadell
6Christian Arnesson
7Henrik Erickson
8Oskar Eklöf
9Erik Nilsson Simkovics
10Marcus Kvarndal
Ulricehamns OK 2
1Jonas Salén
2Ulf Palmér
3Markus Living
4Björn Arnesson
5Gabriel Andersson
6Jesper Nilsson
7Jörgen Larsson
8Martin Sklenar
9Niklas Österlund
10Gustav Johansson
USV TU Dresden 1
1Torsten Kaufmann
2Norbert Zenker
3Florian Bergmann
4Jan Birnstock
5Thomas Rewig
6Wieland Kundisch
7Andrej Olunczek
8Sebastian Bergmann
9Paul Lützkendorf
10Daniela Brohm
Vaajakosken Terä 1
1Toni Saari
2Petteri Huikko
3Petri Saari
4Håvard Lucasen
5Jani Lakanen
6Juha Sorvisto
7Timo Joensuu
8Pasi Ikonen
9Tue Lassen
10Jonne Lakanen
Vaajakosken Terä 2
1Teemu Karjalainen
2Antti Turpeinen
3Tuukka Jurvakainen
4Lasse Kautto
5Jarmo Puttonen
6Ville Keskisaari
7Aki Saari
8Heikki Kettunen
9Kimmo Kaario
10Pietari Sorri
vacant
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Vallentuna-Össeby OL 1
1Mats Edengren
2Mats Ekman
3Christer Arksand
4Jonas Giding
5Per Carlberg
6Fredrik Åkerlind
7Peter Sundgren
8Simon Schuster
9Jonas Eklund
10Svante Jonsell
Varegg Fleridrett 1
1Alan Cherry
2Vegard Jarvis Westergård
3Jostein Kvakland
4Per Harald Havnen Johansen
5Sindre Østgulen Deisz
6Olav Ekrheim
7Niklas Profors
8Vyacheslav Mukhidinov
9Fabian Wennerberg
10Petter Marki Erichsen
Varegg Fleridrett 2
1Markus Kjærner-Semb
2Per Ola Ottesen
3Jan Kjærner-Semb
4Oskar Røen
5Jonatan Rosengren Drake
6Ørjan Svaland Aas
7Kristian Løvås
8Magnus Rogne Halland
9Erlend Moster Knudsen
10Kristin Löfgren
Waxholms OK / OK Linné 4
1Nils Gumaelius
2Oscar Sturk
3Laurenz Elstner
4Anton Gumaelius
5Magnus Johansson
6Krister Gumaelius
7Marcus Hammarström
8
9
10Selma Gumaelius
Vehkalahden Veikot / Kymin Suunnistajat 2
1Lari Takanen
2Aleksi Koskiaho
3Ville Töyrylä
4Ilkka Koivu
5Timi Jaarinen
6Lauri Lavikainen
7Hannu Währn
8Robert Björnman
9Ville Seppälä
10Pauli Kainiemi
Vehkalahden Veikot 1
1Tuomas Mattila
2Tero Föhr
3Martti Siikaluoma
4Jarkko Liuha
5Janne Weckman
6Petteri Muukkonen
7Matti Töyrylä
8Eero Inkeri
9Aapo Laiho
10Juha-Ville Ketolainen
Vesaisen pojat 1
1Janne Runtti
2Miika Korppi
3Mika Järvenpää
4Joonas Savola
5Mikko Vapa
6Marko Vapa
7Erkki Isokoski
8Andre Bruguiere
9Raine Tolonen
10Vidar Strand
Vänersborgs SK 1
1Mattias Nilsson
2Martin Moberg
3Johan Hellman
4Tommy Andersson
5Martin Hogedal
6Rickard Börjesson
7Robert Enbom
8Jesper Stenström
9Tomas Johansson
10Johnny Hålsjö
Väsby OK 1
1Håkan Messing
2Stefan Lybert
3Torgny Rundlöf
4Henrik Nord
5Lukas Olsson
6Björn Rundlöf
7Anders Berkelund
8Joakim Olsson
9Björn Jansson
10Filip Olsson
Västerviks OK / Gamleby OK 1
1Isak Hertin
2Rickard Ingesson
3Simon Eckerlid
4Robin Jakobsson
5Robert Larsson
6Jan Eckerlid
7Petter Vallerius
8Emil Sjöö
9Michael Hertin
10Axel Lindeberg
Västerås SOK 1
1Max Suderbys
2Johan Ahlström
3Anders Österlund
4Carl Boman
5August Mikaelsson
6Carl Näslund
7Robert Palm
8Kasper Westman
9Johan Wändell
10Jonas Jensen-Tornehed
Växjö OK / OK Norrvirdarna 3
1Erik Lindqvist
2John Karlsson
3Edvin Andersson
4Sven Lundgren
5Dennis Persson
6Anders Sandblad
7Gustav Runefors
8Karl Palm
9Magnus Forsberg
10Viktor Östergren
Växjö OK 1
1Per Lenander
2Daniel Evaldsson
3Oskar Stensson-bohman
4Mattias Karlsson
5Niklas Karlsson
6Patrik Karlsson
7Henrik Eklund
8Johan Andreasson
9Olof Nilsson
10Lukas Lundgren
Växjö OK 2
1Simon Runefors
2Patrik Rosén
3Johan Eklund
4Markus Klevegård
5Magnus Ericsson
6Anders Persson
7Jan-Henrik Jansson
8David Viberg
9Måns Faxén
10Håkan Danielsson
Ylistaron Kilpa-Veljet / Rasti-Kurikka 1
1Tapio Perä
2Denis Grishman
3Jari Välikorpi
4Jaakko Istolahti
5Ville Uitto
6Eero Koski
7Teemu Sipilä
8Arto Fränti
9Tuomo Istolahti
10Jussi Uitto
Ås-NMBU Orientering 1
1David Gottfridsson
2Kristoffer Fiane Pedersen
3Magnus Ombustvedt
4Eirik Jansson Haverstad
5Henrik Eijsink
6Peder Gjølstad Røhnebæk
7Jo Inge Fjellstad
8Thomas Ruud
9Håvard Tveite
10Ivar Maalen
Ås-NMBU Orientering 2
1Anders Stiansen Nygaard
2Malin Eijsink
3Endre Voros
4Håvard Steinsholt
5Robert Banfi
6Gunnar Tenge
7Sille Winsnes
8Kaja Winsnes Nordhagen
9Erika Kishazine Zombory
10Andrea Dekany
Ärla IF 1
1Oscar Vångell
2Patrik Lind
3Jonathan Rosendahl
4Robbin Kantarp
5Emil Andersson
6Karl Walheim
7Viktor Silvemark
8Rudolfs Zernis
9Anatolijs Tarasovs
10Petter Eriksson
Ärla IF 2
1Simon Hedlund
2Rickard Asplund
3Jan Panchartek
4Thomas Knutsson
5Kalle Larsson
6Margers Kietis
7Håkan Olofsson
8Christofer Näsholm
9Oskar Backlund
10Claes Caspár
Østmarka OK 1
1Trond Kortner
2Istvan Zsebeházy
3Steinar Låg
4Thor Mella
5Halvor Hobøl
6István Nagi
7Rein Jørgensen
8Øystein Kildahl
9Håkon Håversen
10Vemund Kongsnes
Østmarka OK 2
1Boye Dirro Bøhlerengen
2Rune Teigland
3Zoltán Bánki
4Terje Linløkken
5Dag Haugland
6Soma Jenes
7Hans Olav Hygen
8Håvar Brevik
9Péter Szakál
10Hans Kristian Stubban Hygen

Damkaveln (330)

Namn Laguppställning
Alfta-Ösa OK 1
1Vesta Ambrazaite
2Josefine Heikka
3Hana Hancikova
4Ylva Kindlundh
5Galina Vinogradova
Alfta-Ösa OK 2
1Gabriele Keinaite
2Bente Rost
3Frida Jonsson
4Elin Kindlundh
5Åsa Kindlundh
Anderstorps OK / Bredaryds SOK 3
1Kristina Josefsson
2Maria Folkestad
3Ann Vilander
4Anne Turesson
5Veronica Adolfsson
Angelniemen Ankkuri 1
1Sanna Kauppila
2Heini Saarimäki
3Pinja Kurppa
4Sanni Kivelä
5Natalia Vinogradova
Angelniemen Ankkuri 2
1Emma Laakkio
2Lilia Emaldynova
3Nella Rontu
4Jonna Juva
5Anni Reiman
Anttolan Urheilijat 1
1Henna-Riikka Haikonen
2Jenna Pajunen
3Heini Pulliainen
4Heli Noponen
5Laura Pajunen
Asker SK 1
1Kaja Bråten Løvald
2Synne Strand
3Fanni Jauhojärvi Markussen
4Ragnhild Løvli
5Tilla Farnes Hennum
Asker SK 2
1Karoline Andersen
2Julia Plaian
3Margrethe Wisløff
4Nora Synnøve Woxholth
5Marit Isachsen
Attunda OK 1
1Maria Von Schmalensée
2Laura D'Angelo
3Annika Lindberg
4Madeleine Limpar
5Terese Herlin
Bækkelagets SK 1
1Mariann Ulvestad
2Tone Wigemyr
3Lene Godager Kaas
4Ingvild Gjessing
5Nikoline Ekeberg Schjerve
Bækkelagets SK 2
1Jenni Indby
2Anniken Eriksrud Karlsen
3Maria Torgersen
4Kine Gulliksen
5Line Hagman
Boxholm-Mjölby OL / Björkfors GOIF 2
1Anna Kullberg
2
3
4
5
Boxholm-Mjölby OL 1
1Bodil Molin
2Mia Lindberg
3Johanna Hansson
4Ida Milton
5Jennie Kleist
Bredaryds SOK 1
1Amanda Leo
2Amanda Hansson
3Linnéa Andersson
4Carina Svensson
5Agnes Leo
Bredaryds SOK 2
1Åsa Wadensjö Leo
2Sara Johansson
3Kristina Johansson
4Ina Skalberg
5Lisa Elmblad
CopenhagenO 1
1Cecilie Friberg Klysner
2Lea Reime
3Line Søderlund
4Nikoline Tillingsøe
5Nicoline Friberg Klysner
CopenhagenO 2
1Masha Semak
2Mathilde Kracht
3Iben Valery
4Agnes Jonsson
5Helle Holm Clausen
CopenhagenO 3
1Jenni Adams
2Amalie Tripax
3Maja L. Brinch
4Pernille Sommer
5Charlotte Thrane
Domnarvets GOIF 1
1Karolina Højsgaard
2Elin Dahlin
3Dana Safka Brozkova
4Emma Johansson
5Lena Eliasson
Domnarvets GOIF 2
1Eva Elfving
2Lena Nordlund
3Karin Elfving
4Sara Helander
5Johanna Lindberg
Eiker OL 1
1Kristine Berglia
2Maren Bunæs Nilsen
3Hanna E. Andersen
4Nina Jeanette Tollehaug
5Eirin Haugen
Eksjö SOK 1
1Julia Bauer
2Sophie Tritschler
3Anja Arbter
4Amanda Falck Weber
5Michala Guizzardi
Emmaboda Verda OK / Torsås OK 1
1Lovisa Torstensson
2Kajsa Niemi
3Ellen Kallerbäck
4Stina Persson
5Maria Johansson
Espoon Suunta 1
1Emilia Ståhlberg
2Marja-Liisa Autti
3Virpi Palmen
4Astra Francke
5Sini Pekkala
Espoon Suunta 2
1Maija Raasakka
2Irina Nefedova
3Salla Autti
4Marjo Koistinen
5Tarja Vesanto
Falkenbergs OK 1
1Frida Andersson
2Matilda Martinsson
3Emma Beskow
4Johanna Henriksson
5Sofie Söderblom
Falköpings AIK OK 1
1Sara Hagström
2Vilma Blennow
3Kristine Svensson
4Johanna Hagström
5Amanda Blennow
Falköpings AIK OK 2
1Karin Torstensson
2Elsa Vilhelmsson
3Caroline Hagström
4Anki Blennow
5Nina Olsson
FIF Hillerød 1
1Marie Hartmeyer
2Annika Simonsen
3Bente Kjær Hemmingsen
4Tine Alkjær Eriksen
5Sandra Simonsen
Finspångs SOK 1
1Simona Chladkova
2Jenni Simola
3Elin Johansson
4Katerina Dolezelova
5Eliska Kulhava
FK Friskus-Varberg 1
1Helena Andersson
2Caroline Olofsson
3Jennifer Gull
4Hanna Arnell
5Emma Lindén
Forsa OK 1
1Ida Forsgren
2Linn Bylars
3Maria Bryngelsson
4Karin Trolin
5Matilda Jonsson
Forsa OK 2
1Emelie Jonasson
2Hanna Kjellin
3Anki Teike Andersson
4Kristina Sandberg
5Mikaela Blom
Fossum IF 1
1Guro Vassend
2Gunvor Hov Høydal
3Marianne Opsahl Bredesen
4Maria Brodin
5Ragnhild Hjermstad
Fredrikstad SK 1
1Sigrid Alexandersen
2Birgitte Huseby
3Marie Olaussen
4Kamilla Olaussen
5Heidi Østlid Bagstevold
Fredrikstad SK 2
1Gitte Bromander
2Linda Mari Solberg
3Sigrid Marie Ståhl Vik
4Maren Roll Paulsen
5Hanna Torjusen
Freidig 1
1Karen Oline Kolstad
2Frida Sæther
3Malin Sandstad
4Mari Angell-Petersen
5Hanne Sandstad
Frol IL 1
1Gøril Rønning Sund
2Mathilde Rundhaug
3Kari Svingheim
4Sara Profors
5Eirin Svanøe-Hafstad
Gotlands OF 1
1Tove Rönnbäck
2Anna Samelius
3Mikaela Rönnbäck
4Emma Lindgren
5Junia Birgersson
Gudhems IF / Istrums SK / Mullsjö SOK 1
1Ulrika Fredriksson
2Alice Axelsson
3Stina Nero
4Malin Fallgren
5Alicia Friberg
Gudhems IF / Istrums SK / Mullsjö SOK 2
1Lina Lundberg
2Pia Käck Fritzell
3Olivia Hoffman
4
5
Gävle OK 1
1Moa Enmark
2Anna Berggren
3Emma Hållström
4Kristin Boman
5Ingela Eriksson
Göteborg-Majorna OK 1
1Viktoria Ernstsson
2Anna Forsberg
3Emma Bergman
4Lina Strand
5Judith Wyder
Göteborg-Majorna OK 2
1Marie-Louise Axenborg
2Louise Götfors
3Anna Wallin
4Sara Johansson
5Frida Nero
Göteborg-Majorna OK 3
1Åsa Nordberg
2Bodil Halvarsson
3Hanna Persson
4Petra Wernersson
5Karolina Källstrand
Göteborg-Majorna OK 4
1Ella Wallinder
2Sara Melin
3Helena Sellgren
4Lotta Falk
5Maria Arvidsson
Hagaby GOIF 1
1Josefine Wallenhammar
2Beata Falk
3Karin Persson
4Elin Vinblad
5Benita Hansson
Hagaby GOIF 2
1Stefanie Andersson
2Josefine Höög
3Amélie Wallenhammar
4Karin E Gustafsson
5Lovisa Falk
Halden SK 1
1Elena Roos
2Ida Marie Næss Bjørgul
3Kine Hallan Steiwer
4Eva Jurenikova
5Mari Fasting
Halden SK 2
1Vendula Haldin
2Ingunn Fristad
3Ane Sofie Bjørgul
4Hanna Haugen Nordbrøden
5Vercellotti Léa
Halden SK 3
1Runa Lien Backstrøm
2Marit Kahrs
3Sabine Rothaug
4Jennie Andersson
5Iliana Ilieva
Halden SK 4
1Gina Granstedt
2Ingvild Torgersen
3Anneli Grindstad
4Nina Asheim Birkeland
5Gry Granstedt
Halden SK 5
1Ingrid Bronebakk
2Nicole Scalet
3Idun Kristine Felde Olaussen
4Delphine Poirot
5Hanne Lerche Raadal
Halden SK 6
1
2
3
4
5
Halmstad OK 1
1Johanna Holmén
2Malin Settergren
3Susanna Berg
4Karin Karlsson
5Eva Carliden
Hamar OK / Løten o-lag 1
1Sofie Johansson
2Evine Westli Andersen
3Stine Frogner Tømmervold
4Nina Smestad
5Emilie Westli Andersen
Hamar OK / Ringsaker OK 2
1Kristine Fjeld
2Anne Marit Bordal
3
4
5
HAMOK 1
1Fabré Miek
2Greet Oeyen
3Elien Melis
4Vandeweyer Marijs
5Mira Scheir
Haninge SOK 1
1Sara Eskilsson
2Hanna Korhonen
3Julia Göransson
4Jennifer Andersson
5Moa Leijon Lind
Hellas Orientering 1
1Kristina Rybakovaite
2Gabija Razaityte
3Capucine Vercellotti
4Svetlana Mironova
5Irina Nyberg
Hellas Orientering 2
1Fanny Roche
2Liudmila Sapronenkova
3Charlotta Giberg
4
5
Helsingborgs SOK 1
1Julia Dahl
2Josefine Nilsson
3Malin Thorneman
4Cecilia Krona
5Carin Stenberg
Helsingin Suunnistajat 1
1Heidi Salonen
2Anniina Suhonen
3Venla Heikkilä
4Eija Meriläinen
5Pihla Otsamo
Helsingin Suunnistajat 2
1Elina Lammi
2Milla Mattila
3Inka Salonen
4Helena Matilainen
5Piibe Tammemäe
Helsingin Suunnistajat 3
1Satu Tala
2Eija Rantala
3Tiia Salonen
4Anna Elovaara-Salmi
5Iida Heiskanen
Hestra IF / IK Ymer 2
1Lina Landergren
2Alice Aroneng
3Ebba Widman
4Sofia Grahn
5Sofia Larsson
Hestra IF 1
1Lovisa Hansson
2Johanna Sundström
3Therese Enenge
4Maria Krafft Helgesson
5Sara Åberg
Hiidenkiertäjät 1
1Sonja Liukkonen
2Jenny Patana
3Annika Rihma
4Anu Åkerman
5Julia Novikova
Hiidenkiertäjät 2
1Josefina Sundman
2Laura Leijola
3Essi Kangasaho
4Kerstin Uiboupin
5Anu Uhotoinen
Hiisirasti 1
1Daria Korobeynik
2Noora Koskinen
3Inna Somova
4Päivi Autio
5Natalia Efimova
Hjobygdens OK 1
1Maria Schmiterlöw
2Ann-Kristin Jansson
3Hanna Larsson
4Anna Schmiterlöw
5Elin Törnroth
Hjärnarps GH OL 1
1Nicole Ljungdahl
2Matilda Arborelius
3Erica Eriksson
4Frida Hedin
5Kajsa Hedin
Hyvinkään Rasti 1
1Kirsi Vesterinen
2Paula Partanen
3Ronja Friman
4Sanni Norrbacka
5Milla Turpiainen
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Laura Vike
2Bernadett Kelemen
3Sanni Kuusinen
4Polina Kuznetsova
5Ildiko Szerencsi
IF Femman 1
1Julia Järveläinen
2Alexandra Enlund
3Matilda Smeds
4Pernilla Tunis
5Victoria Höstman
IF Hagen 1
1Maria Sahlén
2Anna Larsson
3Stina Larsson
4Emma Kindbom
5Ellen Larsson
IF Sibbo-Vargarna 1
1Elli Virta
2Karoliina Martikainen
3Mari Seppänen
4Jasmin Sundbäck
5Tatiana Rozova
IF Sturla 1
1Linda Verde
2Aud Ellen Brevik
3Fride Sørensen
4Magnhild Frydenlund
5
IF Thor 1
1Gunilla Svärd
2Anna Sander
3Rebecka Hoppe
4Dorothe Spillmann
5Annika Ridell
IFK Enskede 1
1Elin Ahlström
2Nina De Boussard
3Josefin Glasell
4Martina Sundberg
5Therese Sjöberg
IFK Göteborg 1
1Josefine Carlsson
2Elin Månsson
3Kirsi Nurmi
4Anna Närhi
5Jenny Johansson
IFK Göteborg 2
1Elin Pettersson
2Erica Pettersson
3Anna Gustafsson
4Annica Eng
5Lovisa Carlsson
IFK Hedemora OK 1
1Matilda Johansson
2Caroline Ivarsson
3Jenny Spång
4Elin Aura
5Solvej Carlson
IFK Lidingö SOK 1
1Helena Karlsson
2Annica Gustafsson
3Anna Bachman
4Ausrine Kutkaite
5Ines Brodmann
IFK Lidingö SOK 2
1Akvile Preiksaite
2Frida Bakkman
3Sofia Törnqvist
4Sofia Adolfsson
5Sarina Jenzer
IFK Lidingö SOK 3
1Matleena Boström
2Rachael Elder
3Elin Carlsson
4Sofie Sihver
5Adela Indrakova
IFK Moras OK 1
1Anastasia Trubkina
2Olha Panchenko
3Fanni Gyurko
4Evgeniya Ryapolova
5Magdalena Olsson
IFK Moras OK 2
1Helene Söderlund
2Katarina Svahn
3Frida Lövgren
4Sara Wadman
5Indre Valaite
IFK Moras OK 3
1Johanka Simkova
2Sara Hodler
3Stefania Corradini
4Lena Karlsson Holmer
5Josefin Lindberg
IK Hakarpspojkarna 1
1Elna Forsberg
2Hanna Palm
3Anette Granstedt
4Sofie Mihailova
5Anna Envall
IK Hakarpspojkarna 2
1Karin Spjuth
2Gabriella Gustafsson
3Anna Serrallonga
4Moa Svensson
5Elin Svensson
IK Hakarpspojkarna 3
1Eva Öhlund
2Ona Rafols
3Helena Sandahl
4Åsa Eskilsson
5Maria Ossiansson
IK Vista 1
1Annie Önsten
2Malin Svensson
3Sofie Svensson
4Ida Önsten
5Helene Svensson
IK Ymer / Bredareds IF 1
1Linda Hallberg
2Emelie Unosson
3Ing-Marie Aroneng
4Malin Hultqvist
5Martina Lindberg
IL Tyrving 1
1Kristin Helland-Hansen
2Tessa Hill
3Cassie Trewin
4Ingunn Hultgreen Weltzien
5Betty Ann Bjerkreim Nilsen
IL Tyrving 2
1Tone Lye
2Zsuzsa Fey
3Siri Grandal
4Nanna Norderud
5Helene Lund-Johansen
IL Tyrving 3
1Ingrid Helene Skantze
2Astrid Fiskum
3Oda Sikkeland
4Ida Feiring Haltia
5Hege Feiring
IL Tyrving 4
1Marianne Njåstein
2Synne Nesheim Flatebakken
3Åsa Franzén
4Elin Ekeberg
5Camilla Stridsklev
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 1
1Emma Bjessmo
2Lena Bjessmo
3Rebecca Waldenfjord
4Agnes Lundqvist
5Emmy Albinsson
Järla Orientering 1
1Elsa Jansson
2Anneke Hald Bjørgum
3Ingjerd Myhre
4Elin Hemmyr Skantze
5Karolin Ohlsson
Järla Orientering 2
1Stina Jansson
2Josefin Persson
3Malin Sandström
4Anna Dahlgren-Rosén
5Ellinor Fransson
Järla Orientering 3
1Dora Szerencsi
2Sara Sjökvist
3Camilla Nyqvist
4Kristin Andrée
5Siri Engberg
Järla Orientering 4
1Emma Sundvall
2Ida Torbiörnsson
3Anna-Lena Costermans
4Jenny Söderberg
5Johanna Sundström
Jönköpings OK 1
1Filippa Johansson
2Therese Barje
3Lucie Weissova
4Anna Johansson
5Lauriane Beauvisage
Jönköpings OK 2
1Kajsa Johansson
2Maritha Henriksson
3Carin Rosjö
4Lena Högrell
5Anna Niklasson
Jönköpings OK 3
1Elizabete Blumentale
2Emmeli Axmalm
3Elin Dolk
4Anna Dolk
5Agneta Hallberg Hansson
Jönköpings OK 4
1Susanne Axelsson
2Liselott Svensson
3Marie Ahlmén
4Monica Grönkvist
5Eva Carlsson
Kalevan Rasti 1
1Mari Väänänen
2Aija Skrastina
3Mari Väisänen
4Paula Iso-Markku
5Sara Lüscher
Kalevan Rasti 2
1Henna Höglund
2Essi Rautasalo
3Silja Kauppinen
4Matleena Fincke
5Anna-Kaisa Asikainen
Kangasala SK 1
1Evely Kaasiku
2Outi Hytönen
3Anna Kotkajuuri
4Iida Savolainen
5Iveta Duchova
Kangasala SK 2
1Heini Papinsaari
2Tiina Äijälä
3Heini Rintanen
4Vilma Annala
5Jaana Pietilä-Annala
KFUM Örebro OK 1
1Anette Carlsson
2Kristin Jacobson
3Susanne Eriksson
4Ellinor Eriksson
5Elsa Ekelin
KFUM Örebro OK 2
1Sofie Yngström
2Linda Harlén
3Elin Sundkvist Berg
4Lina Jonhed
5Emma Victorin
Kils OK 1
1Sofia Holmgård
2Anna Lundkvist
3Ida Hedin
4Klara Holmgård
5Elsa Holmgård
Kongsberg OL 1
1Aurora Moholth
2Marlin Haavengen
3Idunn Haavengen
4Rikke Hjelseth Larsen
5kristin Sagosen Smeby
Konnerud IL 1
1Anette Baklid
2Ida Mari Borge Hovi
3Synne Baklid
4Therese Haare
5Marte Narum
Konnerud IL 2
1Isa Anette Baklid Heggedal
2Guro Elisabeth Kolstad
3Tove Heimdal
4Veslemøy Solberg
5Nora Skyttersæter Saugerud
Konnerud IL 3
1Tonje Vråle
2Annemarie Ranvik
3Toini Skyttersæter
4Ina Cecilie Landro
5Synnøve Nybø
Koovee 1
1Tuuli Paunonen
2Marjo Niittynen
3Elo Saue
4Henna Skog
5Miia Niittynen
Koovee 2
1Minna Saarinen
2Amanda Uusitalo
3Ruut Kanko
4Petra Huttunen
5Erika Uotila
Korsnäs IF OK 1
1Jonna Jungåker
2Lina Fredriksson
3Frida Fredriksson
4Ronja Jungåker
5Therese Bergqvist
Kristiansand OK 1
1Monika Topinkova
2Leena Kuusipohja
3Kjersti Adela Westin
4Mona Blankjenn
5Inger Reinhartsen
Kungälvs OK 1
1Frida Brogren
2Klara Pålsson
3Anna Asplund
4Lina Pålsson
5Hanna Rangert
Kungälvs OK 2
1Kristin Ekdala
2Linda Wetter
3Ann-Sofi Hermansson
4Linnea Bergstrand
5Cecilia Groth
Köping-Kolsva OK 1
1Karin Valdemarsson
2Sofie Landqvist
3Sandra Burén
4Pernilla Klemets
5Johanna Larsson
Köping-Kolsva OK 2
1Rebecca Mårtensson
2Gabriella Wadman
3Karin Profors
4Anna Birkestål
5Helena Holmberg
Larvik OK / Sandefjord OK 1
1Runa Fremstad
2Julie Hjortland
3Vilde Bredholt Jørgensen
4Signe Bredholt Jørgensen
5Elin Bjerva
Leksands OK 1
1Sabine Hauswirth
2Ida Lindkvist
3Petra Baljeu
4Rahel Friederich
5Helena Jansson
Leksands OK 2
1Frida Erkers
2Madelene Allmungs
3Maja Enges
4Marie Spångmyr
5Franziska Dörig
Leksands OK 3
1Ellen Sarenmark
2Maria Bois
3Åsa Rydell
4Charlotte Lindkvist
5Britt-Marie Dahlin
Lerums SOK 1
1Emma Djerf
2Saga Backteman
3Clara Cox
4Klara Djerf
5Susanne Cox
Lidköpings VSK 1
1Sara Hägnander
2Filippa Andersson
3Ann-Marie Holmström
4Ida Karlsson
5Emma Ekberg
Lillomarka OL 1
1Lucy Butt
2Helen Palmer
3Siri Kollerud
4Andrine Benjaminsen
5Siri Vilberg
Lillomarka OL 2
1Charlotte Watson
2Kristin Brekke
3Sara Angell Bakke
4Ingvild Brekke
5Ingvild Wang
Linköpings OK 1
1Cecilia Kleist
2Sofia Salomonsson
3Amy Rankka
4Fredrika Vångell
5Alva Olsson
Linköpings OK 2
1Sara Jonsson
2Kristina Ljunggren
3Sara Jelvegård
4Annika Ivarsson
5Anna Håkansson
Linköpings OK 3
1Elin Gunnarsson
2Hanna Modig Tjärnström
3Frida Karlsson
4Maria Olofsson
5Julia Modig Tjärnström
Linköpings OK 4
1Anna-Riikka Lithovius
2Emma Lindell
3Emma Miléus
4Matilda Jonsson
5Liselott Ericson
Lunds OK 1
1Emelie Eklöf
2Sara Snogerup Linse
3Jenny Bredfelt
4Lotta Linsefors
5Anna Hellner
Lunds OK 2
1Hanna Modin
2Åsa Ericsson
3Ingela Andersson
4Anna Enborg
5Maureen Olsson Lo
Lunds OK 3
1Karin Hagwall
2Elin Nyberg
3Ing-Britt Swedenborg
4Marie Grönlund
5Eva-Lotta Bengtslin
Lynx 1
1Taru Ikäheimonen
2Aino Mänkärlä
3Anna Ojapalo
4Sara Karvonen
5Karoliina Sundberg
Lynx 2
1Anni Kivilaakso
2Sini Närvä
3Tuuli Heikkilä
4Heidi Plit
5Nelli Rehn
Långhundra IF / Länna IF 2
1Lise Mortensen
2Emma Bromark
3Carolina Nealis
4Katarina Bengtsson
5
Långhundra IF 1
1Josefin Bengtsson
2Sara Bengtsson
3Anika Gassner
4Petra Olander
5Jenny Bengtsson
Länna IF / Rånäs OK 3
1Marica Tynell
2Agneta Karlsson
3Sara Bergquist
4Monica Rostö
5Carina Hammarling
Markbygdens OK 1
1Elin Högstrand
2Marina Axelsson
3Klara Axelsson
4Anne Hansson
5Josefin Andersson
Modum O-lag 1
1Heidi Mårtensson
2Anna Mårtensson
3Solveig Kongsrud
4Lill-Kristin Enger
5Tine Hansen
Motala AIF OL 1
1
2
3
4
5
MS Parma 1
1Anni Heikkonen
2Tuulia Viberg
3Susanna Tervo
4Maija Sianoja
5Anastasia Rudnaya
MS Parma 2
1Liis Johanson
2Tiia Miettinen
3Emilia Rantanen
4Elisa Mäkinen
5Outi Sareila
Mäntsälän Urheilijat 1
1Liinu Nummela
2Riikka Mäkinen
3Laura Kylmälä
4Hilla Antikainen
5Nea Koivunen
Mölndal Outdoor IF 1
1Karolina Wildheim
2Anna Nordelöf
3Åsa Ottosson
4Lisa Håkansson
5Sara Prince
Mölndal Outdoor IF 2
1Anna Abrahamsson
2Susanne Bergh
3Annie Olsson
4Erika Asp
5Karin Olsson
NAIS Orienteringsklubb 1
1Marie Andersson
2Ulrika Lasson
3Petra Nilsson
4Åsa Granström
5Anna Martin
Navi / SK Vuoksi 1
1Essi Väisänen
2Vilma Juvakka
3Heini Tarvainen
4Sanni Marttinen
5Petra Aho
Nittedal OL 1
1Hilde Tellesbø
2Ingrid N Nergård
3Ingvild C. Fleisje
4Kristin Blindheim
5Marit Birgitte Eithun
Nord West 1
1Elena Gurskaia
2Nadezhda Sorvacheva
3Anastasia Pesegova
4Tatyana Bevza
5Daria Krasilnikova
NTNUI 1
1
2
3
4
5
NTNUI 2
1
2
3
4
5
NTNUI 3
1
2
3
4
5
NTNUI 4
1
2
3
4
5
NTNUI 5
1
2
3
4
5
NTNUI 6
1
2
3
4
5
NTNUI 7
1
2
3
4
5
Nybro OK 1
1Hedwig Haas
2Elin Lundqvist
3Sonja Haas
4Magdalena Jonsson
5Lena Jakobsson
Nydalens SK 1
1Malin Sørensen
2Nicole Ragvin
3Sofie Aarnes
4Anne M Hausken Nordberg
5Anne Johanne Lind
Nydalens SK 2
1Maria Jonsson
2Emma Lähdekorpi
3Karen Bjergaard
4Ingeborg Ellegaard Melby
5Louise Oram
Nydalens SK 3
1Anne-Lene Bakken Ulseth
2Cristina Luis
3Johanne Lægran
4Oda Lægran
5Stina Johanne Sandberg
Nydalens SK 4
1Maren Kaarby
2Anne Borgen Sturød
3Mathilde Skaare
4Elena Grand
5Monica Tørnqvist Halden
Nyköpings OK 1
1Kristin Hylander
2Marika Nylund Ek
3Amanda Delvén
4Maria Wallström
5Rebecka Hylander
OK Alehof 1
1Tilda Karlsson
2Sofia Johansson
3Anna Lövgärd
4Ylva Sunesson
5Elin Blick
OK Dacke 1
1Moa Pettersson
2Amanda Johansson
3Anne Johansson
4Linda Larsson
5Eva Pettersson
OK Denseln 1
1Perrine Obstetar
2Anastasiia Danylova
3Annica Crispin
4Lovisa Adolfsson
5Isia Basset
OK Denseln 2
1Emma Karlsson
2Nina Ahlander
3Anneli Berggren
4Hanna Eriksson
5Carina Kalered
OK Denseln 3
1Lisa Hahlin
2Hanna Nilsson
3Sarah Persson
4Béatrice Falga
5Susanne Karlsson
OK Djerf 1
1Elin Lindberg
2Åsa Zetterberg Eriksson
3Marina Garcia Castro
4Carmen Patino Deniz
5Marie Pettersson
OK Enen 1
1Louise Borg
2Lisa Andersson
3Julia Andersson
4Sofia Forngren
5Camilla Adlerteg
OK Gränsen 1
1Karin Håkansson
2Catrin Molander
3Sari Håkansson
4Stina Håkansson
5Irma Håkansson
OK Gynge / Andrarums IF / OK Torfinn 1
1Carina Gustafsson
2Maria Mickelåker
3Ingela Thoresson
4Jessica Nilsson
5Linnea Gustafsson
OK Hammaren 1
1Maja Ingelsson
2Erika Blixt
3Sofia Hägglund
4Joline Ingelsson
5Karin Johansson
OK Hällen 1
1Markéta Novotná
2Johanna Engström
3Anna Sporrong
4Johanna Öberg
5Linnea Gustafsson
OK Hällen 2
1Sara Öberg
2Kajsa Hammarström
3Maria Zeijlon
4Linn Pettersson
5Terese Wängdahl
OK Hällen 3
1Petra Koporova
2Klara Novotná
3Camilla Larsson
4Kamilla Kjell
5Åsa Larsson
OK Klemmingen / Trosabygdens OK 2
1Agnes Westlund
2Charlotta Askeljung
3Paulina Knopf
4Ebba Frisk
5Linnea Nord
OK Klemmingen 1
1Elin Pramlid
2Caroline Lennartsson
3Ylva Paavo
4Diana Soldagg
5Julia Davidsson
OK Klyftamo 1
1Malin Sörstrand
2Kristina Häggblom
3Ida Höjskeld
4Emelie Karlsson Landén
5Karin Holm
OK Kolmården 1
1Frida Aspnäs
2Linn Bränneby
3Maja Pettersson
4Lisa Folino
5Malin Leijon Lind
OK Kolmården 2
1Veronica Lund
2Julia Eriksson
3Märta Berggren
4Moa Hedegård
5Agneta Eriksson
OK Kolmården 3
1Annica Berggren
2Sara Forsberg
3Emma Bränneby
4Ebba Westerberg
5Malin Pilvinge
OK Kåre 1
1Jenny Eriksson
2Kajsa Risby
3Amelie Ekström
4Matilda Andersson
5Lisa Risby
OK Kåre 2
1Linn Grälls
2Kajsa Mattsson
3Emma Forsberg
4Julia Adolfsson
5Annika Björk
OK Kåre 3
1Anna Von Krusenstierna
2Hanna Sahlin
3Kersti Ringi
4Hanna Berglund
5Malin Engström
OK Landehof 1
1Felicia Stuhlhofer
2Helena Strand
3Pia Johansson
4Hanna Åberg
5Lotta Saetre
OK Landehof 2
1Emelie Karlsson
2Kristin Ander
3Emelie Roos
4Anne Magnusson
5Sara Lorén
OK Linné 1
1Rebecka Olsson
2Inga Kazlauskaite
3Hilda Forsgren
4Catherine Taylor
5Annika Billstam
OK Linné 2
1Lisa Rönnols
2Samantha Saeger
3Elisa Hamelius
4Lina Bäckström
5Emily Kemp
OK Linné 3
1Elin Löfås
2Lisa Carlsson
3Kate Morrison
4Fredrika von Essen
5Emma Pihl Skoog
OK Linné 4
1Sara Lundsten
2Amanda Tellsén
3Helene Nilsson
4Claire Sandevoir
5Ulrika Lindstam
OK Linné 5
1Kerstin Burnett
2Johanna Ragvald
3Sandra Boström
4Julia Angelsiöö
5Rasa Ptasekaite
OK Linné 6
1Marta Zdravkovic
2Sara Johansson
3Helena Grennberg
4Lena Nilsson
5Hillevi Eriksson
OK Milan / Hagaby GOIF 3
1Lisa Westerberg
2Saga Sander
3Marika Lindahl
4Eva Gustafsson
5Anna Lindh
OK Moss 1
1Tuva Bjerketvedt
2Rine Holmsen
3Monica Meum Johansen
4Maria Fosby
5Sille Windsnes
OK Nolaskogsarna 1
1Malin Andersson
2Stina Magnusson
3Josefin Mikaelsson
4Jenny Sandh
5Sara Forsgren
OK Orion 1
1Daria Lajn
2Carlotta Scalet
3Cecilia Bratt
4Tilda Johansson
5Nadiya Volynska
OK Orion 2
1Ulrika Hermansson
2Olena Pitirimova
3Hanna Wisniewska
4Myrra Carlsson
5Anna Morawska
OK Orion 3
1Julia Frisk
2Malin Svensson
3Linnea Dagsberg
4Anna-Karin Jonsson
5Jenny Håkansson
OK Orion 4
1Frida Andersson
2Maja Andersson
3Ellen Wahlbom
4Carolin Håkansson
5Lena Swartz
OK Pan Århus 1
1Miri Thrane Ødum
2Ita Klingenberg
3Ida Bobach
4Maja Alm
5Signe Søes
OK Pan Århus 2
1Stine Bagger Hagner
2Josefine Lind
3Signe Klinting
4Mette Hjerrild
5Ane Linde
OK Pan Århus 3
1Camilla Louise Bevensee
2Hanna Aludden
3Caroline Finderup
4Josephine Dewett Kristensen
5Rie McGrail
OK Pan Århus 4
1Sofie Secher Thomsen
2Barbora Pijáková
3Anna Spanner
4Emily B. Temple
5Caroline Edel Gjøtterup Frederiksen
OK Pan-Kristianstad 1
1Monika Depta
2Marie Eng
3Angelika Maciejewska
4Sieglinde Kundisch
5Jannie Hagård
OK Raseborg 1
1Sara Forsström
2Susanna Forsell
3Maria Ljungqvist
4Josefina Bäck
5Mikaela Fiskars
OK Ravinen 1
1Ebba Pegestam
2Annie Forsberg
3Julia Frejd
4Frida Forsberg
5Ida Kallur
OK Ravinen 2
1Jogvilė Sušinskaitė
2Jenny Berg
3Viktoria Helmersson
4Camilla Engel
5Sarah-Jane Barrable
OK Renen 1
1Linnea Sundström
2Isabel Salén
3Signe Rosendahl
4Lena Turesson
5Ida Sundström
OK Rodhen 1
1Maria Alekseyonok
2Alexandra Bjärrenholt
3Mathilda Karlsson
4Jenny Wegmüller
5Maria Sjölander
OK Rodhen 2
1Veranika Chernik
2Jessica Söllvander
3Annika Ardell
4Rebecca Bjärrenholt
5Yvonne Grehn
OK Rodhen 3
1Marie Jacobsson
2Karin Jansson
3
4
5
OK Roslagen 1
1Samantha Ahlgren
2Caroline Løchting Thunberg
3Olivia Kvarnlöf
4Alice Frost
5Rebecka Lindberg
OK Roslagen 2
1Linda Brolin
2Sara Brolin
3Ellen Broman
4Charlotte Sandberg
5Emma Lundman
OK Roxen 1
1Fanny Asketun
2Anna-Stina Påledal
3Susanne Aldén
4Annika Asketun
5Ida Dalhammer
OK Skogsfalken 1
1Jolanta Kolosinska
2Pim Hedberg
3Lina Svensson
4Lina Blomqvist
5Lina Bergman
OK Skogsfalken 2
1Josefine Albinsson
2Patricia Edgarsson
3Vilma Persson
4Cecilia Rönnfjärd
5Christina Smedberg
OK Skogsfalken 3
1Julia Hed
2Anna Malmlöv
3Klara Gumaelius
4Lena Persson
5Hanna Wåhlin
OK Skogshjortarna / OK Kullingshof 2
1Sofia Sjögren
2Siri Nordberg
3Elin Voksepp
4Sandra Laas
5Suzy Larsson
OK Skogshjortarna 1
1Hanna Axelsson
2Karin Thern
3Annie Larsson
4Tiina Laas
5Therése Ivarsson
OK Södertörn 1
1Tove Lagerberg
2Marielle Larsson
3Alice Törnlund
4Marita Freimane
5Louise Markstedt
OK Södertörn 2
1Elin Wåhlin
2Daniela Renner
3Pia Hellgren
4Helena Markstedt
5Louise Klingstedt
OK Tisaren 1
1Helena Andersson
2Bettina Aebi
3Andrea Svensson
4Lilian Forsgren
5Simone Niggli
OK Tisaren 2
1Marion Aebi
2Rebecka Nylin
3Anna Hallmén
4Lovisa Persson
5Julia Lauri
OK Tisaren 3
1Maria Wester
2Josefin Aronsson
3Britt-Marie Forsgren
4Nina Hallor
5Jessica Hallqvist
OK Tranan 1
1Hanna Lindström
2Sara Kindlund
3Sara Nilsson
4Annika Johansson
5Ulrika Kindlund
OK Tyr 1
1Johanna Kindlund
2Linda Take
3Sofie Gustavsson
4My Westlund
5Malin Leandersson
OK Tyr 2
1Hanna Gustavsson
2Lydia Martinsson
3Märta Ransjö Zander
4Ida Hyvönen
5Eva Albinsson
OK Vilse 87 / FK Göingarna / OK Eken 1
1Ellinor Tjernlund
2Josefin Tjernlund
3Martina Karlsson
4Louise Axelsson
5Marie Morlon
OK Älvsjö-Örby 1
1Linda Nordström
2Ingrid Mattsson
3Jessica Röös
4Cecilia Bentlinger
5Margareta Wadin
OK Österåker 1
1Cecilia Arvidson
2Anette Lantz
3Caroline Westbom
4Monique Hörnsten
5Karin Åhlén
OK Österåker 2
1Elvira Johansson
2Nina Lundkvist
3Lisa Erlandsson
4Isabelle Sjöberg
5Jenny Ekström
OK77 1
1Rafaela Ilmoni
2Katja von Schoultz
3Kristiina Vaano
4Vivian Lindholm
5Ina Westerlund
Oppsal Orientering 1
1Mari Flatekval
2Line Klyve
3Anette Bjordal Wigaard
4Ida Bohlin
5Reidunn Haarr Johansen
Paimion Rasti 1
1Eveliina Hirvonen
2Salla Fagerudd
3Vroni König-Salmi
4Inga Dambe
5Saara Norrgrann
Paimion Rasti 2
1Emma Silvennoinen
2Milla Saarimäki
3Katri Lindeqvist
4Laura Portin
5Signe Dambe
Paimion Rasti 3
1
2
3
4
5
Porsgrunn OL 1
1Tonje Vassend
2Hilde Vassend
3Sara Mathisen
4Hilde Kristine Rosenvold
5Grete Borge Hovi
Post SV Dresden 1
1Dorothea Müller
2Karin Kraemer
3Anna Nitsche
4Annegret Fromke
5Fanny Sembdner
Rajamäen Rykmentti 1
1Johanna Tervo
2Hanna Raitanen
3Julia Himilä
4Mirabella Tolonen
5Marjo Liikanen
Rajamäen Rykmentti 2
1Sirkku Minkkinen
2Riikka Haltia
3Katariina Aaltonen
4Marika Suominen
5Laura Sinisalo
Rasti-Kurikka 1
1Satu Heittola
2Johanna Kriikkula
3Piia Latva-Kiskola
4Suvi Heittola
5Aleksandra Voytova
Rastivarsat 1
1Emilia Hyvärinen
2Milla Lohikainen
3Ella Immonen
4Roosa Hyvärinen
5Irina Mihalko
Raumar Orientering 1
1Karoline Sønsterudbråten
2Tiril Ruud Bråten
3Kaisa Svergja
4Marie Hammer Håversen
5Ewa Gwozdz
Raumar Orientering 2
1Trine Ruud Bråten
2Kari Kamstrup Hovind
3
4
5
Rehns BK 1
1Kristin Olovsson
2Johanna Palm Nilsson
3Wilma Lagerhäll
4Pernilla Blom
5Elise Rognsvåg
Ringerike OL 1
1
2
3
4
5
Ronneby OK 1
1Barbara Baczek-Motala
2Ann-Christin Nero Forsman
3Birgitta Olsson
4Ingela Smedenmark
5Sarah Lindström
Rånäs OK 1
1Janie Nyström
2Fanny Rostö
3Emilia Kaufeldt
4Beata Larsson
5Amanda Eklund
Saarijärven Pullistus 1
1Elli Häkkinen
2Eija Ihanainen
3Johanna Kauppinen
4Milla Kantanen
5Inkeri Hyttinen
Sala OK / Norbergs OK 1
1Lovisa Jonsson
2Anna Norrbom
3Malin Ekman
4Mirjam Dalén
5Lena Larsson
Sarpsborg OL / Indre Østfold OK 1
1Ingvild Ramtvedt Næsset
2Ane Næsset Ramtvedt
3Helena Åsberg
4Benedicte Pedersen
5Margit Sandem Fjellengen
SK Pohjantähti 1
1Heini Wennman
2Marttiina Joensuu
3Laura Lakanen
4Marika Teini
5Sofia Haajanen
SK Praga 1
1Kristyna Cermakova
2Anna Kozinova
3Silvie Slavíková
4Zuzana Kozinova
5Jana Kozinova
SK Uusi 1
1Anni Malinen
2Saara Korhonen
3
4
5
Skarpnäcks OL 1
1Emma Carlsson
2Fanny Deckner
3Eva Molén
4Sanna Batz
5Linnea Carlsson
Skattkärrs IF 1
1Anna-Karin Mattsson
2Hanna Johansson
3Elin Johansson
4Kajsa Johansson
5Erika Eriksson
Skogsluffarnas OK 1
1Karin Tidevall
2Karin Edström
3Barbro Bransome
4Karin Skog
5Erika Carlinger
Skogspojkarnas OK / GOIF Tjalve 1
1Lisa Malmström
2Anna Wehlin
3Jenny Karlsson
4Lena Malmström
5Anita Wehlin
Skåneslättens OL 1
1Maria Elmelid
2Eva Tykesson
3Lisa Jonsson-Nordin
4Marika Husby
5Pernilla Olsson
Skåneslättens OL 2
1Annika Jönsson
2Amanda Nilsson
3Erika Rovina
4Annie Lennartsson
5Ronja Arvidsson
SMHI IF 1
1
2
3
4
5
Snättringe SK 1
1Sofia Persson
2Anna Tiderman
3Hana Tepla
4Nadja Dahlström
5Gunilla Kallhauge
SOK Aneby 1
1Kristin E Karlsson
2Johanna Andersson
3Sara Freyland
4Martina Jansson
5Karin Freyland
Sol Tranås 1
1
2
3
4
5
Stora Tuna OK / Domnarvets GOIF 3
1Ulrika Eriksson
2Elsa Andersson
3Susanne Lüscher
4Yvonne Toven
5
Stora Tuna OK 1
1Anna Mårsell
2Lilly Gross
3Johanna Erlandsson
4Julia Gross
5Tove Alexandersson
Stora Tuna OK 2
1Susanna Mårtensson
2Melina Toven
3Hanna Barkegren
4Vanessa Fricker
5Linnea Malmberg
Sundbybergs IK 1
1Anna Falk
2Karolina Hellberg
3Astrid Simonsson
4Carina Doyle
5Cecilia Westström
Sundsvalls OK 1
1Alice Hugosson
2Annika Carlberg
3Hanna Hugosson
4Johanna Sjölund
5Johanna Bergman
Sundsvalls OK 2
1Jill Johansson
2Julia Edström
3Stina Nordin
4Louise Rohdén
5Anna Nystedt
Suunta-Sepot 1
1Emmi Jokela
2Elina Liuha
3Jenny Sariluoto
4Laura Rantanen
5Katri Lylynperä
Sävedalens AIK 1
1Amilia Björklund
2Emma Andersson
3Camilla Engstrand
4Maria Magnusson
5Anastasia Denisova
Sävedalens AIK 2
1Lina Samor
2Elin Hamrefors
3Märta Mollén
4Erika Lindqvist
5Anastasia Kruglenia
Sävedalens AIK 3
1Lisa Palm
2Charlotte Nordgren
3Filippa Spånér
4Maria Gustafsson
5Ida-Maria Svensson
Sävedalens AIK 4
1Sofia Ebermark
2Jessica Levin
3Amanda Claesson
4Therese Alfredsson
5Madeleine Attfors
Söders-Tyresö 1
1Tekle Emilija Gvildyte
2Nina Thörnqvist
3Karin Almgren
4Åsa Linnersjö
5Lucie Krafkova
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Frida Jönsson Hellstadius
2Lenka Knapová
3Jeanette Jönsson Hellstadius
4Vendula Horčičková
5Jana Knapová
Södertälje-Nykvarn OF 2
1Katarina Borg
2Anna Kindlundh
3Emma Isaksson
4Sanna Skoog
5Siri Jeppsson
Tampereen Pyrintö 1
1Martina Zverinova
2Sonja Kyrölä
3Heidi Haapasalo
4Saila Kinni
5Riina Kuuselo
Tampereen Pyrintö 2
1Maria Laine
2Sanni Kymäläinen
3Emmi Mähönen
4Jenni Laine
5Lotta Karhola
Tampereen Pyrintö 3
1Julie Emmerson
2Johanna Viilo
3Marianne Eskola
4Jutta Jussila
5Suvi Harju
Tampereen Pyrintö 4
1Tiina Anttila
2Maria Kontoniemi
3Tanja Moser
4
5
Tibro OK 1
1Emilia Henrysson
2Marie Olsson
3Ebba Andrén
4Maria Klamfelt
5Sofia Gumaelius
Tjällmo-Godegårds OK / Motala AIF OL 739
1Lena Ström
2Marie Svensk
3Sofia Fransson
4Annalena Axelsson
5Anna Korall
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Mia Gustafsson
2Eleonora Bäckelin
3Carina Swenson
4Nadia El-Charif
5Zeinab El-Charif
Tormestorps IF 1
1Felicia Feurstein
2Ellen Reimer
3Kajsa Vetterström
4Nelly Carlsson
5Erika Björck
Tormestorps IF 2
1Anna Reimer
2Sara Henriksson
3
4
5
Trollhättans SOK 1
1Elvira Björklund
2Lina Andersson
3Agnes Westerberg
4Josefine Kristiansson
5Aina Edgren
Trollhättans SOK 2
1Anna Kristiansson
2Sara Schmidt
3Jenny Edgren
4Clara Berlin
5Linda Westerberg
Tullinge SK 1
1Sara Lundblad
2Sofia Lönnkvist
3Rebecka Heinrup
4Jenny Lönnkvist
5Johanna Lönnkvist
Tullinge SK 2
1Emeli Pettersson
2Tina Junegard
3Amanda Berggren
4Linnea Adolfsson
5Linda Larsson
Tullinge SK 3
1Linnéa Engstedt
2Magdalena Vande Voorde
3Ida Forsén
4Channa Lönne
5Cecilia Imark
Tullinge SK 4
1Anna-Karin Sundqvist
2Frida Junegard
3Ellinor Fryxell
4Andrea Westerdahl
5Elin Sundqvist
Tullinge SK 5
1Malin Dahlström
2Maria Fredlund
3Caroline Längheim
4Johanna Einarsson
5Alexandra Lengquist
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Iva Kosarkova
2Jennifer Warg
3Matilda Lagerholm
4Elsa Törnros
5Karin Skogholm
Tumba-Mälarhöjden OK 2
1Helena Adebrant
2Emma Käll
3Carina Johansson
4Hanna Käll
5Maria Svahn
Turun Suunnistajat 1
1Daniela Cepova
2Kaisa Lylynperä
3Enni Jalava
4Lilja Österman
5Emmi Haavisto
Turun Suunnistajat 2
1Kutsenina Liubov
2Venla Kinnala
3Inna Antikainen
4Laura Jerkku
5Anni Liimatainen
Täby OK 1
1Christina Lövald Hellberg
2Elin Björkman
3Emma Hagrot
4Hanna Hänström
5Lenka Poklopova
Uddevalla OK 1
1Moa Gustafsson
2Malin Widén
3Frida Strömgård
4Linnea Gustafsson
5Julia Olsson
Ulricehamns OK 1
1Anna Nilsson Simkovics
2Clara Mannfolk
3Sofie Pettersson
4Lovisa Mannfolk
5Radka Sklenarova
Umeå OK / Årsunda IF 2
1Emma Bengtsson
2Martina Bochenkova
3Anna Hallmén
4Lara Molloy
5Ann-Sofi Karlsson
Umeå OK 1
1Klara Yngvesson
2Jenny Wegebro
3Johanna Almséus
4Åsa Otterbjörk
5Stina Nilsson
USV TU Dresden 1
1Patricia Nieke
2Sophie Gruschka
3Marie Fuchs
4Mara Jaunsproge
5Anna Reinhardt
vacant
1
2
3
4
5
Vallentuna-Össeby OL 1
1Elin Giding
2Anette Arksand
3Berit Ekman
4Cecilia Kraft
5Camilla Öhman
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trøsse
2Kristine Fjellanger
3Line Laurantsen
4Ingrid Vrålstad Løvås
5Kristin Löfgren
Varegg Fleridrett 2
1Olena Strugalova
2Constance Storvestre
3Kristiane Elise Ottesen
4Gunhild S. Tysvær
5Kårhild H. Nordstad
Vehkalahden Veikot 1
1Sari Nurmela
2Elina Kilpeläinen
3Ida Toivari
4Reetta Pakkanen
5Anniina Heikkinen
Vittjärvs IK 1
1Andrea Wickbom
2Amanda Holmgren
3Josefine Andersson
4Josefine Tuoremaa
5Evelina Wickbom
Vänersborgs SK 1
1Jenny Nyman
2Line Cederberg
3Frida Stolt
4Olivia Nyman
5Emelie Svalin
Väsby OK 1
1Maria Cole
2Pia Boudrie
3Maria Terese Liljevret
4Annika Lundström
5Maria Hellström
Västerbergslagens OL 1
1
2
3
4
5
Västerås SOK 1
1Anna Thomasdotter
2Sandra Näslund
3Teresa Stafström
4Sara Hamrefors
5Cecilia Einarsson
Växjö OK 1
1Anna Maria Roubert
2Sara Andersson
3Elin Wallquist
4Emma Ahlstrand
5Louise Lundgren
Växjö OK 2
1Helena Lindén
2Jennie Gustavsson
3Helena Tryggeson
4Eva Persson
5Annika Ericsson
Växjö OK 3
1Eva Eklund
2Maria Honeth
3Marie Karlsson
4Stina Anderjon
5Linnea Östergren
Ås-NMBU Orientering 1
1Jenny Andreassen Moe
2Ine Hovi
3Line Nybakken
4Malin Eijsink
5Kaja Winsnes Nordhagen
Ärla IF 1
1Susen Lösch
2Lisa Andersson
3Sandra Karlsson Bierfeldt
4Sandra Grosberga
5Sofia Grawé
Ärla IF 2
1Johanna Henriksson
2Sophie Eriksson
3Emelie Larsson
4Emma Kantarp
5Bettina Hoelgaard
Örkelljunga FK 1
1Ann-Sofie Larsson
2Marie Olsson
3Jenny Olsson
4Angelika Larsson
5Jenny Björk

Ungdomskaveln (297)

Namn Laguppställning
Aalborg OK 1
1Christian Møller
2Kirstine Lyngby
3Anne Beukel Bak
4Marko Birk Nielsen
Anderstorps OK 1
1Elise Josefsson
2Majken Folkestad
 Diana Skogastierna
3Isabelle Johansson
4Sofie Josefsson
Angelniemen Ankkuri 1
1
2
3
4
Asker SK 1
1Ola Løvald Bråten
2Tilla Farnes Hennum
3Synne Strand
4Vegard Gulbrandsen
Asker SK 2
1Johan Westly
2Nora Synnøve Woxholth
3Fanni Jauhojärvi Markussen
4Sander Arntzen
Asker SK 3
1Henrik Fredriksen Aas
2Margrethe Wisløff
3Ingrid Tandberg Ryan
4Eivind Øfsthus Gravir
Asker SK 4
1Sjur Kvisle
2Thea Charlotte Hansen
3Lotte Jauhojärvi Markussen
4Per Clemet Wisløff
Asker SK 5
1Vegard Løvli
2Anna Øfsthus Gravir
3Thea Sofie Salvesen
4Trygve Myhr
Attunda OK 1
1Christopher Wilestedt
2Alicia Redtzer
3Veronica Redtzer
4Christian Redtzer
Bækkelagets SK 1
1Anniken Eriksrud Karlsen
2Martin Adelsten Røsholm
3Johanne Øderud Vatne
4Olav Torgersen
Bohuslän-Dals OF 1
1Axel Halvarsson
2Erika Källvik Leufvén
 Sofia Johansson
3Johanna Källvik Leufvén
 Maria Eriksson
4Tim Olsson
Bohuslän-Dals OF 2
1Klara Wassenius
2Samuel Eriksson
3Sofia Gustavsson
 Signe Steindahl
4Martin Lund
Bredaryds SOK 1
1Moa Hansson
2Axel Elmblad
 Anton Gunnarsson
3Amelia Skalberg
 Klara Elmblad
4Filip Trofast
Bredaryds SOK 2
1Mimmi Dahlberg
2Tuva Nylund
 Linnea Skalberg
3Mimmi Dahlberg
 David Johansson
4Elsa Andersson
CopenhagenO 1
1Rasmus Møller Jess
2Celina Bregensöe
 Alberte Kaae-Nielsen
3Astrid Kirkegaard
 Astrid Kirkegaard
4Rune Østergaard
CopenhagenO 2
1Lasse Falck Weber
2Rasmus Krogh Madsen
 Lasse August Helweg
3Søren Thrane Ødum
 Peter Hansen
4Anders Huus Pedersen
Eiker OL / Bodø & Omegn IF Orientering 1
1Ane Dyrkorn
2Thea Kristine Morlandstø
3Nora Marie Irgens
4Thea Dyrkorn
Eiker OL 2
1Henrik Herø
2Tomine Lysaker Sanden
 Silje Morlandstø
3Johanne Viken Flaten
 Anna Isnes Tyse
4Jonas Tronrud
Espoon Suunta 1
1Lauri Heinaro
2Elisa Ståhlberg
3Ella Mahlamäki
4Alvar Palmen
Espoon Suunta 2
1Vilppu Viinikainen
2Silja Laitinen
3Ella Kaukonen
4Mikko Tervakangas
Espoon Suunta 3
1Elias Lehikoinen
2Maria Niemi
3Venla Tikkanen
4Iina Ridanpää
Falköpings AIK OK / Mullsjö SOK 2
1William Lundstedt
2Vera Pettersson
 Johanna Hagström
3Tindra Hjort
 
4Ellen Blennow
Falköpings AIK OK 1
1Alfred Pettersson
2Moa Alsiö
 
3Alma Vilhelmsson
 Alva Sonesson
4Ola Löseth
Fet OL 1
1Åshild Faller Råheim
2Jørgen Aas
 Morten Vikerhaug
3Sander H. Rogndokken
 Jørgen Barkenæs
4Marthe Ramstad
FIF Hillerød 1
1Malthe Poulsen
2Annika Simonsen
3Isabella Kempff-Andersen
4Camilla Larsen
Finspångs SOK 1
1Elias Axelsson
2Sara Wänström
 Jensine Svensson
3Therese Ekman
4Johan Lindman
FK Boken / Härlövs IF / Örkelljunga FK 1
1Irmalinn Nilsson
2Rebecca Harden
 Sofia Palm
3Albin Kronkvist
4Simon Harden
FK Friskus-Varberg 1
1Elvira Wildheim
2Hanna Carlqvist
 Elsa Ericsson
3Tim Johansson
 Noah Bechtel
4Olle Josarp
FK Göingarna / OK Gynge 2
1Elin Wihlborg
2Klara Ingelström
3Algot Najvik
 Oscar Modig
4Fritjof Axelsson
FK Göingarna 1
1
2
 
3
4
Forsa OK 1
1Hanna Kjellin
2Jimmy Johansson
 
3Elin Johansson
4Marcus Dolk
Fossum IF 1
1Victoria Hæstad Bjørnstad
2Ingrid Gylterud Kvålsgard
3Øyvind Hjermstad
 Einar Melsom
4Erling Hjermstad
Fossum IF 2
1Einar Melsom
2Åsne Holo
3Line Wegner Hodt
4Martin Borge Heir
Fossum IF 3
1Erik Hæstad Bjørnstad
2Ingrid Hasaas
3Pernille Katla
4Frederik Ramstad Hoff
Fossum IF 4
1Martin Andresen Skotte
2Tilde Eine
 Karen Hoel Jomaas
3Tonje Rognerud Bøe
4Audun Rognerud Bøe
Fossum IF 5
1Maria Nygaard-Østby
2Silje Berner Myhre
 Julie ELisabeth Åbyholm
3Emil Størmer
 Harald Ramm Haugland
4Oscar Hæstad Bjørnstad
Fossum IF 6
1Knut Selstad
2Mari Gåsbakk
 Caroline Grotøy Bjørgum
3Julie Bakke
4Truls Wegner Hodt
Fossum IF 7
1Sigurd Grevstad
2Eivind Berner Myhre
3Sivert Sande Kverme
4Peter Gisholt
Fredrikstad SK 1
1Bendik Eliassen
2Sigrid Saur Modahl
3Kristin Ottesen
4Herman Ryen Martinsen
Fredrikstad SK 2
1Kaisa Antonsen
2Sondre Ottesen
 Bendik Bergseng
3Runar Saur Modahl
4Alma Haugen Kvisgaard
Fredrikstad SK 3
1Oliver Hagaseth Mydske
2Emma Danevad
 Eirik Klavestad Moen
3Silje Moe
4Dina Antonsen
Freidig 1
1Kjetil Mølnvik
2Maria Ulseth Sylte
3Vera Melkild
4Håvard Eidsmo
Freidig 2
1Mathias Vindal
2Pernille Opheim
3Malin Sandstad
4Oskar Spets Storhov
Freidig 3
1Mathias Syversen Waage Hermstad
2Lars Sandstad
3Jo Even Kolstad
4Are Mårdalen
Freidig 4
1Kristian Fredrik Lynum
2Jonas Grønli
3Simen Spets Storhov
4Adrian Opheim
Freidig 5
1Mats Eidsmo
2Oda Fossum
3Vegard Kittilsen
4Line Sølberg
Gjø-Vard OL / Raufoss I.L. Orientering / Toten-Troll 1
1
2
3
4
Gjø-Vard OL 2
1
2
3
4
Gotlands OF 1
1Tuva Nikolausson
2Tilda Nikolausson
 Agnes Tönseth
3Albin Lindgren
 Rasmus Virgin
4David Levin
Gotlands OF 2
1Edvin Johnsson
2Mattias Levin
 Matilda Drottenmyr
3Niklas Westberg
4Ludvig Waktel
Gävle OK 1
1Emma Hållström
2Klara Larsson
 Ellen Wiksten
3Nils Ottosson
 Erik Olsson
4Mårten Olsson
Göteborg-Majorna OK 1
1Elvira Sellgren
2Fanny Andersson
 Kajsa Jungbjer
3Agnes Spånér
 Kerstin Wadman
4Martin Jellvert Börjeson
Göteborg-Majorna OK 2
1Alva Sellgren
2Felix Falk
 Klara Wallinder
3Frida Andersson
 Isabella Lago
4Moa Kuhlin
Halden SK 1
1Idun Kristine Felde Olaussen
2Hedda Raadal Bjørlo
 
3August Asheim Birkeland
 
4Håkon Østraat Sævareid
Halden SK 2
1Trygve Kristoffer Løvli
2Nora Torgersen
 
3Synne Malene Brække
 
4Olav Schmitt Gran
Halden SK 3
1Niels Christian Hellerud
2Haakon Johann Slang-Sundsetvik
 
3Elisabeth Brække
 
4Marie Bergstrøm
Halden SK 4
1Hanna Lye Moum
2Ole Øivind Norsted
 
3Lisa Jenssen
 
4Erlend Brendstuen
Hamar OK 1
1Anine Lome
2Kamilla Lome
 Agnes Lindstad Børresen
3Sivert Seim
 Per Ivar Reinemo
4Njaal Ellegaard Melby
Haninge SOK 1
1Egil Morast
2Nina Persson
 Jakob Gadefors Nau
3Elias Norrman
 Martin Skärlén
4Felix Persson
Helsingborgs SOK 1
1Astrid Henriksson
2Thea Bökman
 Hanna Norrestam
3Louise Drenth
 Ellen Rosenkvist
4Gustav Nilsson
Helsingin Suunnistajat 1
1Miika Tala
2Sanni Heikkinen
 Emilia Tala
3Venla Turakainen
4Tuomas Heikkilä
Helsingin Suunnistajat 2
1Topias Niemi
2Aino Kangasaho
 Juulia Tala
3Ellen Heinaro
4Matias Salonen
Helsingin Suunnistajat 3
1Ville Mannonen
2Oona Mustonen
 Venla Salonen
3Heidi Mustonen
4Teemu Mustonen
Heming Orientering 1
1Bjørn Anders Flågen
2Martine Engebretsen
3Sofie Skyttersæter Iversen
4Kasper Fosser
Heming Orientering 2
1Petter Astrup Arnesen
2Martine Sogn-Larssen
3Hedvig Vollset
4Sebastian Eidem
Heming Orientering 3
1
2
3
4
Hestra IF 1
1Emil Karlsson
2Alice Aroneng
3Sofia Grahn
4Victor Helgesson
Hestra IF 2
1Sofia Klasson
2Alma Hjertberg
 Nora Aroneng
3Ida Helgesson
 Ebba Hjertberg
4Simon Alvhage
Hiisirasti 1
1Tuukka Mäkinen
2Linda Huhtala
3Susanna Aho
4Roope Ruuhiala
Hjärnarps GH OL / OK Pan-Kristianstad 1
1Olivia Nilsson
2Hugo Andersson
3Vilma Svantesson
4Jakob Höst
Hyvinkään Rasti 1
1Sanni Norrbacka
2Salla Norrbacka
 
3Wertti Autio
4Ville Tiljander
Hyvinkään Rasti 2
1Ronja Friman
2Viivi Vesterinen
3Joonas Ojanen
4Arttu Ylönen
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Niko Kommio
2Jenna Leipijärvi
3Meiju Lehtinen
4Aleksi Vihelä
Hässleholms OK 1
1Ludvig Hallabro
2Nellie Rydlund
 Linnea Rydlund
3Emmy Helmersson
4Wiktor Rydlund
IF Rigor / Fjärås AIK 1
1Felizia Zienkiewicz
2Lina Erdelius
3Jonna Halonen
4Jonas Toftered
IF Sturla 1
1Kornelia L. Brurberg
2Egil Frydenlund
 Johan Kristian Undeland
3Sigrid Bredde Vig
4Sturla Frydenlund
IF Sturla 2
1Fride Sørensen
2Bernhard Bryhn
 Oscar Melheim
3Åshild Vari
 
4Nicolai Hubschle
IF Thor 1
1Lina Svärd
2Alva Lindell
3Emil Jonsell
 Victor Bylund
4Erik Hannrup
IF Thor 2
1Hugo Bäsén
2Elsa Bäsén
 Ebba Lindell
3Anton Segerman
 Jesper Nyström
4Tilda Nordenholm
IFK Lidingö SOK 1
1Julia Rajan
2Jonatan Graversen
 
3Ebba Ganslandt
 Elin Jarlemark
4Petter Boding
IFK Lidingö SOK 2
1Isabella Tapper
2Anton Ström
 Axel Kierkegaard
3Evelyn Wendelius
 Lotta Duhs
4Niclas Limnefelt
IFK Moras OK / Västerbergslagens OL 2
1Jonas Norlin
2Elin Norlin
 Thea Sjösten Andersson
3Cecilia Djerf
4Axel Jutterström
IFK Moras OK 1
1Erika Duhlbo
2Simon Karlsson Holmer
 Moa Sjösten Andersson
3Emelie Brudin
4Fredrik Norlin
IK Hakarpspojkarna 1
1Lukas Granstedt
2Isa Envall
 Sara Granstedt
3Elin Granstedt
 Sophia Björnlinger
4Andreas Gustafsson
IK Hakarpspojkarna 2
1Hampus Lindman
2Hilda Holmqvist Johansson
 Tilda Palm
3Isak Snälls
 Emil Öhlund
4Ebba Envall
IK Hakarpspojkarna 3
1Ella Palm
2Evelina Svensson Finndahl
 Ida Eskilsson
3Ebba Lindman
 Maja Åkesson
4Amanda Rangert
IK Hakarpspojkarna 4
1Alice Svensson Finndahl
2Mattias Öhlund
 Viktor Gunnarsson
3Alma Holmqvist Johansson
 Julia Rangert
4Viktor Ossiansson
IK Uven 1
1Alice Barrefors
2Ville Grahn
 Janneke Snijder
3Sara Forsberg
 Hanna Boquist
4Johan Grahn
IL Tyrving 1
1Oda Sikkeland
2Oliver Wallin Higgins
3Synne Skjærstein
4Styrk Hundseid Kamsvåg
IL Tyrving 2
1Stine Njåstein
2Thea Feiring Haltia
3Maren Norderud
4Anniken Helland-Hansen
IL Tyrving 3
1Elise Ullern
2Tuva Nesheim Flatebakken
 Ådne Skjærstein
3Solveig Eline Berg
4Hanne Grandal
Indre Østfold OK 1
1Jørgen Vister
2Ida Aabogen Hauggaard
3Eirik Blågestad
4Guttorm Snemyr Holtet
Junior O-sport 1
1Josef Koci
2Tereza Janosikova
3Tereza Cechova
4Ondrej Vystavel
Junior O-sport 2
1Petr Kaspar
2Sabina Pilcova
3Tereza Soldanova
4Otakar Hirs
Junior O-sport 3
1Mikulas Jirka
2Sarka Plhalova
3Veronika Grycová
4Vit Horcicka
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 1
1Oskar Edvardsson
2Agnes Lundqvist
 
3Rebecca Waldenfjord
 
4Benjamin Langerak
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 2
1Noel Waldenfjord
2Karin Modin
 
3Emmy Albinsson
 
4David Janson
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 3
1Isa Lundqvist
2Elin Bjessmo
 
3Emil Gustafsson
 
4Johan Langerak
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 4
1Jonna Lundbäck
2Sofia Edvardsson
 
3Nils Babtist
 Niklas Svensson
4Hampus Norrby
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 5
1Johan Lundbäck
2Erik Arthursson
 Anton Silier
3Sofia Damne
 
4Siri Hjärtberg
Järla Orientering 1
1Christoffer Nyqvist
2Joar Söderberg
 Tyra Alm
3Nora Hall
 Petrina Costermans
4Anna Knutes
Jönköpings OK 1
1Victor Hansson
2Moa Sågby
3Emma Ling
4Eric Rosjö
Jönköpings OK 2
1Arvid Claesson
2Olivia Grönkvist
 Sophia Skaar
3Tova Larsson
4Filip Rosjö
Kalevan Rasti 1
1Oskari Silvennoinen
2Markus Simonen
 Jarkko Tiihonen
3Siiri Silvennoinen
 Pinja Partinen
4Moona Havula
Kalevan Rasti 2
1Salla Rönkkö
2Venla Liukka
 Marikki Juntunen
3Elias Liukka
 Petka Hummelholm
4Pieti Liukka
Kangasala SK 1
1Mikko Ahola
2Heini Rintanen
 Eveliina Piippo
3Vilma Annala
 Ronja Kontkanen
4Erik Ahola
Kangasala SK 2
1Mikko Kemppi
2Miina Rautakorpi
3Annika Pajula
 
4Jeremias Joutsensaari
Katrineholms OK 1
1Linn Lauridsen
2Emma Andersson
 Amelia Lundin
3Jakob Andersson
 Ola Eklund
4Albin Larsson
Kils OK 1
1Viktor Skoog
2Nora Holmgård
3Elsa Holmgård
 Ida Hedin
4Andreas Uller
Kils OK 2
1Lukas Olm
2Linn Lugne
 Emma Hedin
3Ella Nordström
 
4Olof Skoglund
Kongsberg OL 1
1Aurora Moholth
2Tale Strand
3kristin Sagosen Smeby
 Marlin Haavengen
4Tord Strand
Kongsberg OL 2
1Kjersti Tønnesen Bergstøl
2Vetle Drage
 Sarah Wøllo
3Helene Eger
4Sølve Drage
Kongsberg OL 3
1Rikke Hjelseth Larsen
2Andrea Vanebo
3
 
4
Kongsberg OL 4
1