Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Norrbotten

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Norrbotten
Arrangörsorganisation: Älvsby IF OK
Datum: lördag 15 augusti 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Älvsby IF OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma JohanssonÄlvsby IF OKD149010512
Frida JohanssonÄlvsby IF OKD12572003
Agnes KarlssonÄlvsby IF OKD14435385
Edit KarlssonÄlvsby IF OKD12435386
Lisa LarssonÄlvsby IF OKD12435389
Martin LarssonÄlvsby IF OKU2435380

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars
World Maze Race