Anmälda deltagare till Årrenjarkasprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Årrenjarkasprinten
Arrangörsorganisationer: IFK Kiruna / Lapplandsfjällens Orienteringsklubb
Datum: onsdag 30 juli 2014

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 47 anmälda deltagare.

D21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda ForsgrenOK Linné932004
Olga PasichnaStora Tuna OK1300254
Signe RosendahlOK Renen334580

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Amund BeitnesOK779101460
Håkan KarlssonÄlvsby IF OK710110
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Mattias MårtsStora Tuna OK780622
Tobias OlssonBodens BK501206
Elis SjögrenTierps SOK353169
Erik SundbergStora Tuna OK760904
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Mattias ÅgrenCentrum OK820319
Erik ÖgrenBergnäsets AIK951278

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecca FahlgrenVittjärvs IK990414

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma JohanssonÄlvsby IF OK9010512
Agnes KarlssonÄlvsby IF OK435385

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Frida JohanssonÄlvsby IF OK572003
Edit KarlssonÄlvsby IF OK435386

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel JohanssonÄlvsby IF OK501210
Arto Puro-AhoYlistaron Kilpa-Veljet229401

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin KarlssonÄlvsby IF OK730505
Veera Puro-AhoYlistaron Kilpa-Veljet229403

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eva-Lotta LöfgrenStora Tuna OK14968

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alf BergmanOK Renen334300
Mats DruggeVittjärvs IK248826
Mats LundinÄlvsby IF OK364854
Krister RosendahlOK Renen556406
Inge SöderqvistOK Renen9610713
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina BengtssonLånghundra IF29536
Eva LefflerOK Renen334576
Åsa PetterssonSäterbygdens OK47088

H50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kii KorhonenOunasvaaran Hiihtoseura2372

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ove ErikssonNyköpings OK205058
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK408999

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Jan LindelöfSeskarö IF510520

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuuli KastemaaHirvensalon Heitto2041267

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Seppo KorhonenOunasvaaran Hiihtoseura

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Erik LindellVäsby OK41614

Öppen motion 8 -2,1km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlnessLånghundra IF431128
Lotta EkJokkmokks SK443500

Öppen motion 9 -2,6 km (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia LindgrenÖstersunds OK1790306
Jerker LysellRehns BK890427
Joakim StenvallÖstersunds OK1975110

Annonser