Anmälda deltagare till Kvikkjokks Fjäll-O + Norrbottens Öppna Ultralång-DM

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kvikkjokks Fjäll-O + Norrbottens Öppna Ultralång-DM
Arrangörsorganisationer: IFK Kiruna / Lapplandsfjällens Orienteringsklubb
Datum: torsdag 31 juli 2014

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 53 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda ForsgrenOK Linné932004
Olga PasichnaStora Tuna OK1300254
Signe RosendahlOK Renen334580

H21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Amund BeitnesOK779101460
Håkan KarlssonÄlvsby IF OK710110
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Mats LuspaIFK Kiruna680107
Jerker LysellRehns BK890427
Mattias MårtsStora Tuna OK780622
Tobias OlssonBodens BK501206
Erik SundbergStora Tuna OK760904
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Mattias ÅgrenCentrum OK820319
Erik ÖgrenBergnäsets AIK951278

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecca FahlgrenVittjärvs IK990414

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma JohanssonÄlvsby IF OK9010512
Agnes KarlssonÄlvsby IF OK435385

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Frida JohanssonÄlvsby IF OK572003
Edit KarlssonÄlvsby IF OK435386

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Arto Puro-AhoYlistaron Kilpa-Veljet229401

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin KarlssonÄlvsby IF OK730505
Veera Puro-AhoYlistaron Kilpa-Veljet229403

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eva-Lotta LöfgrenStora Tuna OK14968

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alf BergmanOK Renen334300
Mats DruggeVittjärvs IK248826
Mats LundinÄlvsby IF OK364854
Krister RosendahlOK Renen556406
Inge SöderqvistOK Renen9610713
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina BengtssonLånghundra IF29536
Eva LefflerOK Renen334576

H50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kii KorhonenOunasvaaran Hiihtoseura2372

H55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ove ErikssonNyköpings OK205058
Svante LarssonOK Vargen212539
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK408999

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Roland JanssonÄlvsby IF OK59029
Lennart KarlssonUmeå OK306470
Jan LindelöfSeskarö IF510520

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuuli KastemaaHirvensalon Heitto2041267

H65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Seppo KorhonenOunasvaaran Hiihtoseura

H75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Runar MarktinArvidsjaurs OK262954

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia LindgrenÖstersunds OK1790306

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Åsa PetterssonSäterbygdens OK47088
Joakim StenvallÖstersunds OK1975110

Öppen motion 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlnessLånghundra IF431128
Lotta EkJokkmokks SK443500
Daniel JohanssonÄlvsby IF OK501210

Öppen motion 9 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lars GrenJokkmokks SK437537
Elis SjögrenTierps SOK353169

Annonser