Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SAIK extremsprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: SAIK extremsprint
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: onsdag 10 juni 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 121 anmälda deltagare.

Fellingsbro GOIF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars JellvertFellingsbro GOIFH651410406

FK Herkules (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin FlintaFK HerkulesH352800398
Magnus UppströmFK HerkulesH5526167
Ragnar UppströmFK HerkulesH4511313

Frölunda OL (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel BlomFrölunda OLH167000702
Richard BlomFrölunda OLH45650913
Magne HagströmFrölunda OLH652079762
Cherie SjöblomFrölunda OLD21951308
Stefan SjöblomFrölunda OLH55581010

Göteborg-Majorna OK (17)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OKH55429840
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OKH45610422
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OKH55600801
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OKH55580819
Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OKH21921030
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OKH21933796
Felix FalkGöteborg-Majorna OKH16900919
Erik HogedalGöteborg-Majorna OKH147011028
Anders HöijeGöteborg-Majorna OKH21800121
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OKH141021212
Andrew LagoGöteborg-Majorna OKH45610807
Isabella LagoGöteborg-Majorna OKD167991025
Sune MentorGöteborg-Majorna OKH6514030
Ken PeetersGöteborg-Majorna OKH21850817
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OKD35790104
Jimmy PettersonGöteborg-Majorna OKH35444676
Laust SörensenGöteborg-Majorna OKH352057290

Hagaby GoIF Örebro (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan PerssonHagaby GoIF ÖrebroH21850515

Halmstad OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingela AlvmyrenHalmstad OKD21720519
Karin KarlssonHalmstad OKD211401382
Malin SettergrenHalmstad OKD21900216

IFK Göteborg Orientering (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik ErdalenIFK Göteborg OrienteringH452059116
Christian NielsenIFK Göteborg OrienteringH21780626
John PerssonIFK Göteborg OrienteringH21741615

IK Stern (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva BlomströmIK SternD65247961
Sten BlomströmIK SternH5514270
Anders MohlinIK SternH55260931

IK Uven (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin AxelssonIK UvenD5514380
Gustav BoquistIK UvenH21950716
Henrik CarlssonIK UvenH5530178
Mats DahlrotIK UvenH45264571
Anton HemlinIK UvenH21880513
Elisabet HemlinIK UvenD5530177

Kungälvs OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa BörnstedtKungälvs OKD169000914
Björn GrothKungälvs OKH359710608
Cecilia GrothKungälvs OKD359721130
Ellika GrothKungälvs OKD149008788
Lukas GrothKungälvs OKH129040211
Aron Laurell HåkanssonKungälvs OKH212060878
Kajsa RaskKungälvs OKD169001125

Lerums SOK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AxelssonLerums SOKH149020625
Jonas AxelssonLerums SOKH459701003
Maja AxelssonLerums SOKD10446211
Björn EngströmLerums SOKH65345011
My EngströmLerums SOKD5530160
Jonas OlandersLerums SOKH12451967

Mölndal Outdoor IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Therese AxenborgMölndal Outdoor IFD3541891
Martin RådboMölndal Outdoor IFH35351401

OK Alehof (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linus BoströmOK AlehofH149020310
Lucas BoströmOK AlehofH129041017
Annika JohanssonOK AlehofD45441930
Erik JohanssonOK AlehofH14451065
Tove JohanssonOK AlehofD16341708
Lena PeterssonOK AlehofD45449292
Julia WallbergOK AlehofD129040115
Katarina WallbergOK AlehofD35451007

OK Gisle (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emilia JohanssonOK GisleD21241195

OK Landehof (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia KarlssonOK LandehofD45405576
Albin NyqvistOK LandehofH129030731
Elias NyqvistOK LandehofH10439732
Ulf NyqvistOK LandehofH45231283
Samuel PihlströmOK LandehofH169010308
Desiré RexOK LandehofD359800425
William RexOK LandehofH3514626
Filip WadstenOK LandehofH21961130

OK Löftan (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt HanssonOK LöftanH6516836
Magnus HanssonOK LöftanH357730628
Victor HanssonOK LöftanH129040811

OK Orinto (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK OrintoH45840301
Kajsa ElfströmOK OrintoD10244127
Olle ElfströmOK OrintoH147203842
Vera ElfströmOK OrintoD12362558
Martin JohanssonOK OrintoH45448331

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa HedströmOK Pan-KristianstadD651173341

OK Skogshjortarna (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ronny AnderssonOK SkogshjortarnaH65505535
Kjell EinarssonOK SkogshjortarnaH45640124
Johanna FredrixonOK SkogshjortarnaD129030601
Kurt FredrixonOK SkogshjortarnaH657019555
Mathias FredrixonOK SkogshjortarnaH352083760
Lennart HålsjöOK SkogshjortarnaH55543112
Johan LarssonOK SkogshjortarnaH21441013
Lukas LarssonOK SkogshjortarnaH127588588
Suzy LarssonOK SkogshjortarnaD45660628
Hans LindgrenOK SkogshjortarnaH45362061
Anton LundOK SkogshjortarnaH12433708
Christine LundOK SkogshjortarnaD35450489
Simon VeltmanOK SkogshjortarnaH12433707

OK Älme (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christer SjöforsOK ÄlmeH65452681
Filip SjöforsOK ÄlmeH457000137

Sjövalla FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olivia LundstedtSjövalla FKD12444015

Stora Tuna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas LundgrenStora Tuna OKH21881226

Sävedalens AIK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas AttforsSävedalens AIKH45610307
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIKH65724000
Andreas BjärkmarSävedalens AIKH219922299
Magnus CarlstedtSävedalens AIKH21850122
Martin EickhoffSävedalens AIKH55405542
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIKH149020828
Carl JosefssonSävedalens AIKH149010111
Simon LarssonSävedalens AIKH21871003
Klara PålssonSävedalens AIKD21950602
Arvid SkeppSävedalens AIKH129040805
Casper SkeppSävedalens AIKH129030217

Tolered-Utby Ol-klubb (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubbD162065112
Per-Åke BastestadTolered-Utby Ol-klubbH3511012
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubbD21910623
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubbH21352265
Nadia HindérTolered-Utby Ol-klubbD212048728
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubbH6511018
Kristian Narbro PorathTolered-Utby Ol-klubbH21930630

Vänersborgs SK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johnny HålsjöVänersborgs SKH219830202
Tobias LindellVänersborgs SKH21820409
Mattias NilssonVänersborgs SKH21880119

Annonser

World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars