Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SAIK extremsprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SAIK extremsprint
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: onsdag 10 juni 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Sävedalens AIK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas AttforsSävedalens AIKH45610307
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIKH65724000
Andreas BjärkmarSävedalens AIKH219922299
Magnus CarlstedtSävedalens AIKH21850122
Martin EickhoffSävedalens AIKH55405542
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIKH149020828
Carl JosefssonSävedalens AIKH149010111
Simon LarssonSävedalens AIKH21871003
Klara PålssonSävedalens AIKD21950602
Arvid SkeppSävedalens AIKH129040805
Casper SkeppSävedalens AIKH129030217

Annonser

Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr
World Maze Race