Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Göteborg

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Göteborg
Arrangörsorganisation: FK Herkules
Datum: söndag 6 september 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 688 anmälda deltagare.

D21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Frida BakkmanIFK Lidingö SOK770817
Sara BengtssonSävedalens AIK860812
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK9940618
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK900220
Bodil HalvarssonGöteborg-Majorna OK820115
Elin HamreforsSävedalens AIK871021
Agnes LeoGöteborg-Majorna OK940407
Erika LindqvistSävedalens AIK931220
Anna NiklassonJönköpings OK850522
Lovisa NilssonSävedalens AIK900628
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Helena StrandOK Landehof14616
Lina StrandGöteborg-Majorna OK881223
Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK722004
Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering870618
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK911006
Ellinor TjernlundOK Vilse 87909424
Josefin TjernlundOK Vilse 87970312
Anna WallinGöteborg-Majorna OK940303

H21 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK9101546
Jonatan AnderssonFalkenbergs OK7880626
Martin AnkelOK Alehof343796
Johan AntonssonOK Löftan330900
Victor AxbomOK Landehof860086
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK930003
Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK860729
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering920603
Anton BlomGöteborg-Majorna OK995513
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering9900802
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Remi DuboisIFK Göteborg Orientering590759
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering811222
Stefan FalemoMölndal Outdoor IF29434
Sergey FedatsenkaSävedalens AIK981995
Niklas GustafssonOK Tisaren940801
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Filip HolmHalmstad OK1008423
Martin HubmannKristiansand OK501659
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK780610
Adam KazdaGöteborg-Majorna OK232343
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering1006354
Rasmus LarssonOK Alehof940323
Simon LarssonSävedalens AIK871003
Jonas LundgrenStora Tuna OK881226
Patrik MartnerIFK Göteborg Orientering801027
Fredrik MattssonOK Kåre921125
Andreas NilssonMarkaryds FK25937
Ken PeetersGöteborg-Majorna OK850817
Fredrik PerssonIFK Göteborg Orientering810200
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering770831
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering820918
Johan RunessonGöteborg-Majorna OK901120
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Måns SandgrenOK Orion910200
Simon SmedbergIFK Göteborg Orientering930304
Johan StrandGöteborg-Majorna OK870101
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK800921
Erik ÖhlundGöteborg-Majorna OK9800806

D21 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlmehedFrölunda OL930815
Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubb2048728
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb910623
Elin KarlssonLycksele IF403020
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Anna RubbóUmedalens IF306628

H21 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas HelmertzFrölunda OL405546
Anton HemlinIK Uven880513

D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Andrea BrechbühlSävedalens AIK2003412
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Lydia NorinFrölunda OL344586
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100

H20 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav BoquistIK Uven950716
John GabrielssonSävedalens AIK960704
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK951200
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Per LindmanFinspångs SOK960200
Rickard NorlinKungälvs OK340237
Heino OllinSävedalens AIK551116
Oscar RenbergSävedalens AIK960012
Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Andreas SølbergIFK Göteborg Orientering903039
Filip WadstenOK Landehof961130
Jakob WahlGöteborg-Majorna OK951227
Arvid VågIFK Göteborg Orientering950331

D18 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AlmehedFrölunda OL970607
Saga BacktemanLerums SOK640411
Julia BlomFrölunda OL344589
Clara CoxLerums SOK783311
Linnéa CreaserSävedalens AIK400004
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara DjerfLerums SOK980812
Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK9980203
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Emma RenbergSävedalens AIK980020
Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OK987785
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK980925
Ella WallinderGöteborg-Majorna OK972910
Hanna ÅbergOK Landehof9708141

H18 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Adam BrobergIF Rigor1981013
Albin ClaessonSävedalens AIK9981018
Mattis HallbergIK Uven451915
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK981091
Johan LammFrölunda OL1000014
Vilhelm MelkstamLerums SOK429850
Johan OlsonIK Uven980310
Otto StuhlhoferOK Landehof9981127
Hugo ThunbergOK Alehof7980726

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carl AgrellSävedalens AIK400021

D16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb2065112
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK927661
Agnes AspMölndal Outdoor IF991220
Clara Berglund HiltunenGöteborg-Majorna OK1000820
Hanna BoquistIK Uven990830
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK260921
Sara ForsbergIK Uven438441
Elina HansonTolered-Utby Ol-klubb9101420
Elin HermanssonKungälvs OK9990909
Tove JohanssonOK Alehof341708
Emelie KarlssonOK Landehof9990326
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK7991025
Emelie LorénOK Landehof342389
Selma MoqvistLerums SOK9001213
Johanna NilssonKungälvs OK1457675
Annie OlssonMölndal Outdoor IF438434
Kajsa RaskKungälvs OK9001125
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK600425
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK1973080
Vilma SvantessonHjärnarps OL9000205

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BlomFrölunda OL7000702
Felix FalkGöteborg-Majorna OK900919
Axel ForsmanFK Herkules9101430
Benjamin GabrielssonKungälvs OK9990801
Johan GrahnIK Uven9013370
Johan HjelmérSjövalla FK439713
Johannes HolmgrenSävedalens AIK9000118
Filip JohanssonKungälvs OK9000303
William JörneliusFK Herkules450108
Martin LammFrölunda OL1123456
Jonas LauriFK Herkules2059033
Kalle LundgrenTolered-Utby Ol-klubb9005069
Gabriel SturessonLerums SOK9990407
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247977
Jonatan Wedberg-KilnäsSjövalla FK2057390

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma DahlströmFK Herkules2059006

H16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BjörckIK Uven439741
William CollianderTolered-Utby Ol-klubb440778
Gustav MerlanderTolered-Utby Ol-klubb452461

D14 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Ella BjörckIK Uven439740
Alva BohlinIFK Göteborg Orientering451300
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK27181
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK37385
Tilda ErixonIFK Göteborg Orientering2063727
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering600808
Hanna GabrielssonKungälvs OK9020321
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Matilda HagstrandLerums SOK451141
Rebecca LekbergSävedalens AIK519012
Märta LjungbergSjövalla FK444046
Maria LogrenSjövalla FK345038
Tilda MelkstamLerums SOK451963
Lovisa MoqvistLerums SOK9021105
Nellie MånssonGöteborg-Majorna OK9102101
Kajsa NormanSävedalens AIK2048704
Maja OttossonMölndal Outdoor IF451152
Emelie RönnborgIK Uven451918
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK2078174
Lisa WreebyOK Landehof9112112

H14 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Emil AxelssonLerums SOK9020625
Arvid BacktemanLerums SOK520114
Samuel BjörkeströmTolered-Utby Ol-klubb452835
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1020827
Joel HellmanSjövalla FK450127
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Daniel HolmgrenSävedalens AIK9010425
Wilmer HolmqvistSjövalla FK444022
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK9020828
Erik JohanssonOK Alehof451065
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Mattias LauriFK Herkules441969
Edvin NilssonKungälvs OK9020613
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Adam OlssonSjövalla FK1114862
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Emil RavakkoSävedalens AIK1470438
Hannes RosendahlIF Marin Väst2058724
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK2078156
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

D14 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Signe EngströmTolered-Utby Ol-klubb263532
Julia LindbladSävedalens AIK9990624
Elsa RybergMölndal Outdoor IF1021122
Rebecka StenholdtFK Herkules2059048

H14 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BackmanTolered-Utby Ol-klubb260902
Viktor JärnekullTolered-Utby Ol-klubb2059121
Edvin KarlssonKungälvs OK9020204
Viktor Le ClaireFK Herkules1010907
Emrik LindFK Herkules2077553
Edvin NilssonTolered-Utby Ol-klubb2087233

D12 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AspMölndal Outdoor IF424710
Matilda AspIFK Göteborg Orientering13959
Katrin AsplundKungälvs OK9031121
Ida BengtssonOK Alehof449230
Agnes BohlinIFK Göteborg Orientering451209
Josephine CaronSjövalla FK2058229
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering600824
Thea FlogårdIK Stern2078155
Molly GranängKungälvs OK2077599
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1040529
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb2065242
Alina JohnssonLerums SOK446242
Elsa KarlssonOK Landehof9030104
Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubb424722
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb2065176
Olivia LundstedtSjövalla FK444015
Louise OlssonMölndal Outdoor IF449294
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Disa RangertKungälvs OK9101919
Sofia RaskKungälvs OK449817
Elina ReinholdssonOK Alehof2054970
Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247972
Julia WallbergOK Alehof9040115
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK2048667

H12 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK9030712
Victor BeischerIK Uven2058284
Adrian BergqvistTolered-Utby Ol-klubb2059157
Rickard BerndtssonFrölunda OL451642
Gustav BertsOK Alehof451082
Mikael BjörckIK Uven439746
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Simon BååthSävedalens AIK444049
Felix CindricFK Herkules450102
Tom EkenstråleFK Herkules2077299
Carl ErixonIFK Göteborg Orientering2063726
Hannes EssungerSjövalla FK446243
Gunnar FovaeusSävedalens AIK9457768
Jacob GrahnIK Uven439750
Lukas GrothKungälvs OK9040211
Lowe HammarFK Herkules424712
Ebbe HolmqvistSjövalla FK444023
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Anton KastrupFK Herkules2077924
Tage KinellIFK Göteborg Orientering451201
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb440779
Hugo NorbergIK Stern14287
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK1234795
Albin NyqvistOK Landehof9030731
Jonas OlandersLerums SOK451967
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb209822
Joel RingströmOK Landehof2048798
William RönnborgIK Uven451916
Albin SchmidtFrölunda OL2085374
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
William SturessonLerums SOK9990402
Ville TörmänenMölndal Outdoor IF
Kristian WestfeldtGöteborg-Majorna OK
Erik ÖstlingKungälvs OK14506

D12 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria GergelyFK Herkules2077264
Klara LemurellSjövalla FK2057366
Linnea NyströmTolered-Utby Ol-klubb442121
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK247990

H12 Kort (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering426254
Alexander HöglindFK Herkules451931
Simon KarlssonKungälvs OK9041013
Erik KlerforsFK Herkules451934
Simon LjungkvistOK Alehof2054990
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb234935
Axel SkårmanFrölunda OL443326
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK2078176

D10 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AxelssonLerums SOK446211
Sara BengtssonOK Alehof403169
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb226955
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK451042
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Emelina HolmqvistSjövalla FK450117
Emma KarlssonOK Landehof446300
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb2059107
Ida KörleOK Landehof450101
Matilda LekbergSävedalens AIK226963
Emilia LundstedtSjövalla FK444014
Clara LövgärdOK Alehof449751
Linn MånssonGöteborg-Majorna OK9102104
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb452464
Ellen NormanSävedalens AIK2048701
Johanna PihlströmOK Landehof449786
Wilma ReinholdssonOK Alehof2054980
Miranda WallströmSävedalens AIK11333
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK446206
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK446217

H10 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb231260
Viktor BerndtssonFrölunda OL451641
Linus BååthSävedalens AIK446274
Sebastian CaronSjövalla FK2075458
Valter DrejmoOK Landehof452625
Alwin EinarssonKungälvs OK9990906
Martin EkFrölunda OL2058811
Max EkenstråleFK Herkules2077281
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263533
Simon GrahnIK Uven451913
Adam GranhageSjövalla FK2058274
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb2065219
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb452822
Marcus LammFrölunda OL362514
Elias LauriFK Herkules450106
Isak LemurellSjövalla FK2057365
Emil LindbladSävedalens AIK9773954
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Elias NyqvistOK Landehof439732
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Dante RangertKungälvs OK9101843
Anton RaskKungälvs OK451337
Samuel RingströmOK Landehof2048793
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb428806
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK239860
Albin SvenssonFK Herkules36516
Johan ÖstlingKungälvs OK981935

D35 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb29016
Annica EngIFK Göteborg Orientering699202
Solrun GottebergMölndal Outdoor IF209512
Sandra HanssonFrölunda OL2085407
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL46953
Anna MartnerFrölunda OL11302
Anna NordelöfMölndal Outdoor IF1401396
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK790104
Desiré RexOK Landehof9800425
Ingela RoosIFK Göteborg Orientering213794
Frida WallströmSävedalens AIK760705
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK801103
Anna M WindevallSävedalens AIK781220

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Mattias KarlssonOK Alehof800407
Staffan LjungqvistIFK Göteborg Orientering244747
Fredrik NobornIFK Göteborg Orientering

D40 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AlthoffKungälvs OK2041859
Susanne CoxLerums SOK446270
Anneli GabrielssonKungälvs OK340203
Cecilia GrothKungälvs OK9721130
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK717171
Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK9720517
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof1226100
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Karin KullmanOK Alehof431347
Anna LövgärdOK Alehof11519
Karin NobornIFK Göteborg Orientering720413
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK1193192
Hanna RangertKungälvs OK741025
Erika RaskKungälvs OK449818
Anna RönnborgIK Uven451920
Agneta TörnkvistIK Uven217195
Katarina WallbergOK Alehof451007

H40 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Peter AugustssonGöteborgs SK2048747
Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OK7404031
Örjan EmanuelssonTolered-Utby Ol-klubb14776
Johan ForsstenKungälvs OK730611
Björn GrothKungälvs OK9710608
Marcus HanssonFrölunda OL11303
Mats KarlfeldtSävedalens AIK14699
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering451208
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering2059104
Peter LekbergSävedalens AIK720202
Björn LindkvistSjövalla FK306140
Martin LindsjöSävedalens AIK449826
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering730514
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF452727
Henrik PetterssonGustavsbergs OK9751125
Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK444676
Tobias RingströmOK Landehof7887887
Fredrik SturessonOK Alehof721012
Arne Kjell VikhagenGöteborg-Majorna OK9720401
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11033

D45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AlmehedFrölunda OL248224
Erika AspMölndal Outdoor IF400001
Cecilia BjörckIK Uven444031
Katarina BorneFrölunda OL423427
Karin ClarinIF Rigor448768
Lotta FalkGöteborg-Majorna OK672206
Anna GrahnIK Uven444011
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Ellinor JohanssonOK Alehof11509
Sofia KarlssonOK Landehof405576
Malin LammFrölunda OL1680711
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438664
Sara LorénOK Landehof44405
Åsa OttossonMölndal Outdoor IF451172
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK680728
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AspMölndal Outdoor IF690129
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Jonas AxelssonLerums SOK9701003
Håkan BerndtssonFrölunda OL344579
Ulric BjörckIK Uven444029
Thomas BorneFrölunda OL231396
Mattias BååthSävedalens AIK14676
David GabrielssonSävedalens AIK331125
Torbjörn GrahnIK Uven444019
Claes HagstrandLerums SOK670709
Anders HellgrenFrölunda OL11593
Mats HermanssonKungälvs OK9700119
Anders HolménGöteborg-Majorna OK1967116
Fredrik HultmanGnellspikes MSC344360
Jonas HöijerSävedalens AIK7003082
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Stefan L JohanssonKungälvs OK9670415
Per JohnssonLerums SOK446258
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Anders LammFrölunda OL1660813
Stefan LemurellSjövalla FK2057359
Lars LjungbergSjövalla FK2079764
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438665
Henrik MelkstamLerums SOK429845
Pär MoqvistLerums SOK438433
Hans NilssonKungälvs OK2048652
Henrik NordholmSävedalens AIK670423
Ulf NyqvistOK Landehof231283
Erik RuotsalainenFrölunda OL2079772
Anders RybergMölndal Outdoor IF1700923
Mats RönnborgIK Uven17662
Olle SjöforsOK Älme17746
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken12288
Sören SturessonLerums SOK9991220
Anders WadstenOK Landehof30184
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK667893
Nichlas WallströmSävedalens AIK685514
Johan ÅbergOK Landehof231235
Erik ÖsterlinSävedalens AIK263501
Lars ÖstlingKungälvs OK14508

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Annika AasaIK Uven14367
Anna AsplundKungälvs OK9651126
Anette BernhedSävedalens AIK653358
Lena CarlssonSävedalens AIK260924
Nina DjerfLerums SOK345008
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK14080
Karin HelmertzFrölunda OL352277
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK30103
Carin RudolfssonIK Uven234646
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Helena StensötaFrölunda OL2065240
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK651201

H50 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK610422
Staffan AsplundKungälvs OK9621122
Thomas AttforsSävedalens AIK610307
Bernt BerndtssonFrölunda OL431241
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Anders BruceSjövalla FK246739
Johan ByströmKFUK-KFUM Göteborg26198
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
Mats DahlrotIK Uven264571
Patrick DjerfLerums SOK345103
Leif HagmanIK Uven331796
Robert HallbergIK Uven451919
Peter HammersbergFrölunda OL344588
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Graham KempGöteborg-Majorna OK33362
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb400046
Torbjörn KjörkFrölunda OL248204
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK302397
Anders LindénFrölunda OL229783
Lars MagnussonOK Landehof405560
Bengt MattssonTolered-Utby Ol-klubb11015
Hans MelinGöteborg-Majorna OK9620325
Börje PerssonOK Alehof11551
Hans-Olof PerssonOK Alehof11552
Roine PetterssonIFK Göteborg Orientering409724
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Martin ThunbergOK Alehof344135
Odd WallumSävedalens AIK641122
Johan WettergrenIK Uven451911
Magnus WideFrölunda OL26162
Håkan WåhlanderFrölunda OL239875

D55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla AxelssonSävedalens AIK1504099
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb14783
Susanne EickhoffSävedalens AIK
My EngströmLerums SOK30160
Gunilla GedinGöteborg-Majorna OK7203837
Karin GelotteTolered-Utby Ol-klubb14784
Ingela HåkanssonIK Uven14344
Karin IngelhagFrölunda OL29847
Birgitta LööfGöteborg-Majorna OK19734
Monika NilssonOK Alehof11543
Ann-Kristin NyqvistIFK Göteborg Orientering19237
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK600115
Maria VamlingFrölunda OL362507

H55 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK258688
Kjell AnderssonSävedalens AIK850410
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK601602
Bertil AxbomOK Landehof7560502
Torsten BacktemanLerums SOK344973
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb14780
Björn BorgGöteborg-Majorna OK247914
Christer Brander NilssonStenungsunds OK444012
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK600801
Henrik CarlssonIK Uven30178
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Martin EickhoffSävedalens AIK405542
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK234493
Gunnar HåkanssonIK Uven14343
Stefan O JanssonLerums SOK30158
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK9580125
Mats LindqvistSävedalens AIK580101
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK14044
Jan RydénSjövalla FK209705
Karl SchneiderMölndal Outdoor IF26164
Stefan SjöblomFrölunda OL581010
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK570804
Ulf WallinGöteborg-Majorna OK532330

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AxelssonIK Uven14380
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK14001

H60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Sten BlomströmIK Stern14270
Jan CarlssonIFK Göteborg Orientering510344
Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubb14771
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Hans KarlssonIFK Göteborg Orientering36360
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubb14770
Stefan MillegårdSävedalens AIK511004
Krister StrandOK Landehof530619
Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering259022
Lennart VamlingFrölunda OL362508

D65 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK14015
Eva BlomströmIK Stern247961
Lotta BörjessonSävedalens AIK14738
Ingrid CarlstedtSävedalens AIK14674
Inga GustavssonIK Uven331248
Lizzie HansenOK Landehof2079736
Ann-Britt JohanssonIK Stern14246
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11029
Ingegerd OlssonOK Alehof11546
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Ingrid Rex WallströmOK Landehof11311
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK14043

H65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Staffan BrobergIF Marin Väst264508
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Hans CarlstedtSävedalens AIK725000
Björn EngströmLerums SOK345011
Sten HelmertzFrölunda OL247929
Kent KardellLjungskile FK500718
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK14553
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Sten OlssonOK Alehof11545
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb11023
Lars ÖsterbergSävedalens AIK9005080

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK214392
Elvy BörjessonOK Alehof11510
Inger GreenSjövalla FK11370
Barbro JohanssonSjövalla FK11390
Ulla LindheIK Stern7201252
Lilian SamuelssonKungälvs OK340294
Christina SchedwinIK Stern226999

H70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK1006543
Anders AxelssonSävedalens AIK1501235
Bo BengtssonOK Alehof11504
Göran BengtssonTockarps IK13755
Kjell BengtssonSävedalens AIK14678
Bengt BörjessonOK Alehof11508
Lars FinbomOK Landehof14594
Lennart GustavssonIK Uven14329
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Hans C JohanssonIK Stern14264
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Gösta MalmerIF Marin Väst436137
Lennart OlssonIK Uven14361
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Stig-Ove TollIK Stern14266
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK260919
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11032

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Gunnel BörjessonIK Uven14326
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK14439
Lillemor HallinOK Landehof14614
Inga PerssonOK Landehof14612
Eivor Steen-OlssonKungälvs OK14437
Barbro VallinKungälvs OK446024

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AasaIK Uven14311
Andre AlexanderssonKungälvs OK14504
Ingemar AlfredssonIK Uven14333
Åke AxelssonIK Uven14385
Roland BrandshageSävedalens AIK14727
Roland DahlIFK Göteborg Orientering14230
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Per-Hugo LundgrenLerums SOK14574
Agne ÖstenssonSävedalens AIK11016

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf BlomFrölunda OL11578
Björn BromanGöteborg-Majorna OK11004
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893
Leif EdsandSävedalens AIK14723
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328
Åke HogedalKungälvs OK14443

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt BorgGöteborg-Majorna OK14008
Ture GunnarssonGöteborg-Majorna OK11003

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb29016
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb234617
Jakob RingströmOK Landehof2073336
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501

U1 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Olof BjörkmanSjövalla FK2079757
Elly EinarssonKungälvs OK
Vidar EkdalaKungälvs OK14396
Bruno FovaeusSävedalens AIK2048702
Ebba GranhageSjövalla FK2057376
Alva HedinTolered-Utby Ol-klubb2059121
Angelica HeislerTolered-Utby Ol-klubb442245
Alva JunkellFK Herkules26181
Arvid JunkellFK Herkules451936
Benjamin KarlssonOK Landehof2087222
Signe KullmanOK Alehof1070206
Alma LundbergTolered-Utby Ol-klubb452854
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Elin NobornIFK Göteborg Orientering2099155
Selma PerssonFK Herkules2059081
Emil WalleniusFrölunda OL2087093

U2 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Tess AnderssonFK Herkules5077902
Elias BergqvistTolered-Utby Ol-klubb442219
Wilhelm BjöremarkFK Herkules450515
Axel BjörkmanSjövalla FK2078076
Axel EkdalaKungälvs OK14397
Alexander FedjeFrölunda OL2058889
Joel GabrielssonKungälvs OK340222
Rasmus GranängKungälvs OK14502
Fredrik HedlundFK Herkules2059088
Erik HöglindFK Herkules451933
Linn JägardSjövalla FK2057368
Elina KarlssonFK Herkules450513
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubb442258
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb452830
Arvid LindebladIFK Göteborg Orientering
Malte LjungkvistOK Alehof2075327
Harald MartnerFrölunda OL1071122
Nelly MelkstamLerums SOK444048
Hugo NobornIFK Göteborg Orientering2059105
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF9070625
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubb452462
Alice OlssonMölndal Outdoor IF2050944
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb428820
Karin PrinceMölndal Outdoor IF9070924
Gustav RexOK Landehof2048787
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb428821
Mina ShabbakiTolered-Utby Ol-klubb442266
Noah TörngrenTolereds Allmänna IK1410854
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623
Isak ÖgrenSävedalens AIK446226

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263534
Annika JohanssonOK Alehof441930

Öppen motion 5 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Marie CarlssonFrölunda OL
Karin ErikssonTolered-Utby Ol-klubb444002
Anne FagerbergIK Uven446268
Håkan FärnlöfIF Rigor2058883
Pernilla KindeTolered-Utby Ol-klubb444020
Fredrik KörleOK Landehof450144
Mats LindgrenIK Stern2078151
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb1411377
Robin NyqvistKungälvs OK7890522

Öppen motion 6 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Frans RubbóUmedalens IF

Öppen motion 7 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BeischerIK Uven2057250
Thomas HarjuSävedalens AIK446201
Andreas NyströmTolered-Utby Ol-klubb2059170
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247991
Mie ÖstlingKungälvs OK14499

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BertsOK Alehof451002
Hans ForsbergIK Uven2079706
Niklas GranhageSjövalla FK2057378
Fredrik SöderbergTolered-Utby Ol-klubb424713

Annonser