Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SSM, dag 2, publiktävling

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SSM, dag 2, publiktävling
Arrangörsorganisationer: Bodafors OK / Nässjö OK
Datum: söndag 19 april 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 413 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna710627
Jennie GustavssonVäxjö OK17678
Josefin HanningOK Löftan1850409
Katarina LenanderVäxjö OK790111
Louise LundgrenVäxjö OK960420
Anna NiklassonJönköpings OK850522
Josephine RegnellVäxjö OK940526
Anna RunessonOK Vivill19685
Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048230

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas KarlbergOK Bävern2075247
Mattias KarlssonVäxjö OK840326
Per LenanderVäxjö OK770310
Simon NilssonEksjö SOK860303
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Oskar PetterssonOK Njudung1940524
Erik SandhOK Roxen800104
Johan SandlundOK Njudung947575
Håkan ÖhlundIK Hakarpspojkarna18666
Robin ÖhrnOK Bävern417331

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel BäckrudBredaryds SOK9152168

D18 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Line CederbergVänersborgs SK971212
Stina ErikssonJönköpings OK330970
Emma HolmbergJönköpings OK231115
Kajsa JohanssonJönköpings OK971117
Tova LarssonJönköpings OK421590
Elin PoschJönköpings OK980203
Ebba SöderlundTormestorps IF7981106
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna970401

H18 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AnderssonOK Norrvirdarna970803
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
David GunnarssonIK Hakarpspojkarna970014
Ole HennselerJönköpings OK980606
Emil JohanssonOK Bävern9809250
Isac JohanssonSol Tranås683848
Johan LenningOK Pan-Kristianstad970208
Jesper LindströmIF Hagen970930
Rasmus LundbergOK Bävern9980104
Lukas LundgrenVäxjö OK980407
Eric LöfqvistOK Njudung342670
Simon RuneforsVäxjö OK551561
Victor ThörnkvistSol Tranås7980106

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav HjellströmGränna-Bygdens OK1990806
Arvid ÖnstenIK Vista343810

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elin JennerstrandOK Njudung449261

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BergstedtMarkbygdens OK214286
Petter BergstedtMarkbygdens OK14042
Melker ElofssonOK Njudung9010306
Hampus StockhedenOK Gränsen344506

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma ErikssonAnnebergs GIF27750
Hanna HenningssonBredaryds SOK249597

D12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Isac AnderssonOK Norrvirdarna364903
Agnes DjurstedtEksjö SOK344454
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Felicia FyhrSOK Aneby341629
Olivia GrönkvistJönköpings OK902929
Eira HertinVästerviks OK423244
Ellinor LihvOK Gränsen2058744
Thea Nordin AbajiEksjö SOK439454
Tuva NylundBredaryds SOK19748
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Tilda RosanderSOK Aneby9040201
Ida RosjöJönköpings OK9040921
Lisa SwartzOK Orion2058218
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Hanna ÖbergGamleby OK452306

H12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Joel BjörnlingerIK Vista343821
Olle EkbringKexholms SK702277
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Alexander GustafssonOK Njudung441062
Albin HjellströmGränna-Bygdens OK1031008
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Filip JennerstrandOK Njudung448431
Adam JohanssonSkåneslättens OL448360
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Stepan KhakimovFK Vittus10667
Erik LingJönköpings OK9005268
Markus LjungqvistKexholms SK643216
Theo LövdahlSOK Viljan26836
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna9200661
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna350652
Anton TörnqvistFK Vittus444710
Albin WeidenSkåneslättens OL448764
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453

D12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alice AndellTenhults SOK27954
Tilda HagelbergEksjö SOK430174
Ellen TollOK Njudung342775

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus JohanssonOK Stigen426071
Edvin WalterssonOK Roxen9030405

D10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna CarlqvistSnättringe SK2060748
Vera GerhardssonOK Bävern435252
Alva GrönkvistJönköpings OK603030
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Alice HallOK Bävern417334
Frida KarlssonIK Hakarpspojkarna18677
Frida LindénOK Bävern2075318
Sandra LingJönköpings OK9050730
Emma OlinIK Hakarpspojkarna353537
Engla PruthIK Hakarpspojkarna246199
Tova RangertIK Hakarpspojkarna680308
Ebba SkullmanLinköpings OK435795
Fanny WalterssonOK Roxen9050817
Emma ZettervallOK Dacke1050824

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna717478
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Hugo HedströmOK Bävern9050504
Anton KarlssonFK Finn451930
Wilhelm KarmetunOK Njudung7060520
Ture LiljaRonneby OK1034375
Olle PetersénOK Njudung9050517
Nils SwartzOK Orion2058124
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Carl ÖbergGamleby OK2062779
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth HagelbergEksjö SOK439450
Marie WalterssonOK Roxen9760227

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jon EngkvistRonneby OK614329
Magnus FranssonSOK Aneby341641
Jari HuttunenSOK Aneby442324

D40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina AreskougAnderstorps OK2050942
Louise AxelssonFK Göingarna710119
Monica GrönkvistJönköpings OK7111052
Karolina KarlssonNybro OK710331
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Sara LarssonOK Bävern902944
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Helena RangertIK Hakarpspojkarna409770
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104
Carin RosjöJönköpings OK771498
Cecilia RönnfjärdOK Skogsfalken11809
Katarina StockhedenOK Gränsen27694
Maria SundbergOK Njudung345270
Anna SvenssonSOK Viljan710623

H40 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik AugustssonOK Bävern9730914
Magnus ClaessonJönköpings OK7202775
Björn DavidssonOK Bävern449259
Anders EdvardssonEksjö SOK710909
Tord HultbergSOK Viljan559911
Jonas HåkanssonEksjö SOK450686
Pelle HöglundEksjö SOK439448
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Markus KleinBjörkfors GOIF2050755
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Mattias NilssonBjörkfors GOIF2050752
Markus OlinIK Hakarpspojkarna9200662
Mattias StockhedenOK Gränsen27693
Carl SvenssonFK Finn244699
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Christer ÖbergGamleby OK452366

D45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AndellTenhults SOK351635
Carina BerganderEksjö SOK670817
Susanna DjurstedtEksjö SOK19735
Anna EkbringKexholms SK670419
Susanne GranGamleby OK452364
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK931305
Maria HolmbergJönköpings OK445466
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Anneli KarlssonFK Finn343186
Anna MattssonOK Norrvirdarna10333
Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna700514
Eva PetterssonOK Dacke661215
Lena RegnellVäxjö OK670701
Maria RindstigSOK Viljan29323
Annelie RosénBoxholm-Mjölby OL660201
Carina SvenssonBredaryds SOK888519
Malin ThörnkvistSol Tranås690524
Ulrika WahlströmTenhults SOK27988
Malin WeidenSkåneslättens OL449728
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

H45 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonBredaryds SOK1459098
Martin AnderssonOK Skogsfalken10782
Tommy AskBredaryds SOK680906
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Lars DahlHärlövs IF234427
Magnus ForsbergOK Norrvirdarna37686
Klas FriborgJönköpings OK680118
Robert HjelmVimmerby OK701031
Ulf IsakssonHässleby SOK353657
Björn KarlssonKexholms SK691121
Håkan KarlssonFK Finn28899
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Tomas KarlssonKexholms SK671026
Jan LagerHalmstad OK9700328
Anders LingJönköpings OK9005266
Lars NordgrenEksjö SOK670505
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna670821
Anders PeterssonOK Njudung1700509
Patrik RosénVäxjö OK670418
Per SigvardsonBredaryds SOK7680527
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna28625
Daniel WärnsbergEksjö SOK362077
Ingvar ÅkessonIK Hakarpspojkarna7670531
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Anna JohanssonJönköpings OK343998
Monica KollbergEksjö SOK1240461
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF27736
Camilla RosénAnnebergs GIF27747
Ina SkalbergBredaryds SOK19747
Karin SkullmanLinköpings OK249579
Lena SwartzOK Orion9620620
Helene SvenssonIK Vista28119
Karin ÖhlinSOK Aneby17827

H50 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AbrahamssonHalmstad OK343823
Bengt AnderssonIK Hakarpspojkarna620321
Jonas AnderssonOK Norrvirdarna10318
Kjell ArnessonTenhults SOK351638
Michael BjörnlingerIK Vista1670627
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL425059
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared1402371
Bengt HesslekransOK Njudung28970
Jan JohanssonSkåneslättens OL438138
Gert JonssonIK Hakarpspojkarna621230
John KarlssonOK Norrvirdarna10341
Mats LjungqvistKexholms SK651007
Mats NylundBredaryds SOK24999
Anders PetterssonVästerviks OK7010051
Anders PetterssonOK Dacke650221
Krister RosjöJönköpings OK687522
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Håkan SvenssonIK Vista9051163
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL7203707
Peter ValterssonAnderstorps OK2050950
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463
Mikael ÖrnOK Bävern17694

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AdolfssonOK Bävern404181
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK27979
Ragnhild FrejdOK Njudung28967
Monica HenrikssonEksjö SOK41618
Yvonne JohanssonGamleby OK9590223
Vivianne LindstamSol Tranås1568790
Ann-Christine LööfEksjö SOK344415
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Mona PalmLessebo OK17547
Marianne RosgrenOK Njudung341878
Berit RuneforsVäxjö OK15943
Lena RunessonOK Vivill9590412

H55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna1560511
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Evert JohanssonOK Bävern17691
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna860614
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK592211
Håkan SandstedtEksjö SOK600831
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna1561110
Rune TuressonOK Bävern17654

D60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin ArgusSol Tranås1954011
Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna540127
Inger EnglundIFK Sävsjö36299
Agneta GranströmSOK Aneby17128
Gun HenrikssonEksjö SOK19731
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK15722
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK430052
Monica MartinssonOK Tranan540504

H60 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AdolfssonOK Bävern231127
Roger BergvikVäxjö OK421736
Peter EnglundIFK Sävsjö36298
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF216598
Christer FolkessonEksjö SOK19720
Jan JohanssonGamleby OK9541208
Sven-Olof JohanssonVaggeryds SOK306611
Lennart LarssonJönköpings OK17868
Per LindgrenIK Hakarpspojkarna18676
Gert OlssonTockarps IK258594
Björn PalmLessebo OK17546
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Rainer ScholzIK Vista205295
Pelle SkullmanLinköpings OK9520520
Lennart SmedenmarkRonneby OK521216
Lars-Erik SpaakEksjö SOK41620
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans TrofastTenhults SOK526837

D65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Monica BråhnJönköpings OK28049
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK27159
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK28305
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Lisa KumlinVäxjö OK15924
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Gerd Melander JohanssonVaggeryds SOK306613
Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK10728
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Kicki SanderBjörkfors GOIF243589

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Lennart BarkestamIK Hakarpspojkarna18650
Klas BjörkIK Hakarpspojkarna1500322
Göran DehlinAnnebergs GIF27743
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna504810
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna37605
Gunnar EnbergMålilla OK748185
Per EngkvistRonneby OK11805
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK15705
Sven-Olof FranssonSOK Aneby17149
Johnny GustafssonGamleby OK26753
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK241811
Ingemar JohanssonVäxjö OK262720
Kjell JohanssonAnkarsrums OK263771
Stig JohanssonBredaryds SOK249519
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK11824
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Lars-Åke NordénSOK Aneby17136
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Christer SandhOK Roxen898533
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Hans SvensonSOK Viljan572610
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Bo TuressonOK Bävern17698

D70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Karin ClaessonJönköpings OK28047
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LingJönköpings OK449353
Ulla NilssonSOK Viljan426277
May-Sofie OlssonForserums SOK29816
Britt RangertIK Ymer9434343
Vega SlottnerJönköpings OK28051
Gullevi SvenssonRonneby OK1213145
Gerd WallinJönköpings OK344141
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H70 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Arne AnderssonOK Motala30389
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Göran BengtssonTockarps IK13755
Uno BergOK Motala30367
Nils-Gustav BlomqvistAnnebergs GIF27735
Roland BomanUlricehamns OK33625
Åke BorgerAnkarsrums OK246750
Håkan CarlssonOK Motala450059
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Åke EckerbomIFK Sävsjö2057309
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Reine FriskVaggeryds SOK28313
Göran JanssonGränna-Bygdens OK17994
Nils-Birger JohanssonSol Tranås1945081
Stig JonssonBjörkfors GOIF350769
Jan-Ulf KarlssonMålilla OK9440831
Stig KarlssonLessebo OK17565
Thomas KleistBoxholm-Mjölby OL9441201
Björn LinnersjöOK Orion27256
Morgan LjungVaggeryds SOK28301
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Alf OlssonForserums SOK29815
Bengt OlssonMarkbygdens OK18406
Kennert RulanderBjörkfors GOIF350773
Agne RybeckVaggeryds SOK442345
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Gunnar WallinJönköpings OK2057220

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Britt BjörnlingerIK Vista205289
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Yvonne LiljelandVaggeryds SOK306618

H75 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Lars-Göran BjörnlingerIK Vista28110
Torild BornetunSkillingaryds FK7010716
Ivan ErnvidUlricehamns OK30099
Sven Olof FranssonOK Stigen15525
Börje JohanssonOK Stigen28896
Lennart KammenhedJönköpings OK409290
Bernt KarlssonOK Bävern261556
Roland KarlssonRonneby OK261563
Per LarssonJönköpings OK409289
Erland LingJönköpings OK2057367
Sven-Olof LundinSol Tranås1370129
Karl-Gerhard RamdeSOK Aneby17111
Nilsevert SöderqvistIFK Sävsjö10360
Göran ThourVärend GN OL263097

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Laila MalmqvistVäxjö OK15950

H80 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Gillis AlmVäxjö OK15927
Stig FranssonOK Stigen27723
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Johan JanssonVäxjö OK27167
Tore JohanssonSOK Aneby226065
Olle LifSol Tranås19908
Lars-erik MalmqvistVäxjö OK15960
Mattias RundgrenSol Tranås1311011

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Saga GrönkvistJönköpings OK409287

U1 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared44569
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared13741
Alva HagelbergEksjö SOK439451
Vilmer HagelbergEksjö SOK452178
Olof HertinVästerviks OK423245
Emil LingJönköpings OK445465

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK231265
Linnéa EdvardssonEksjö SOK306749

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ayan LingJönköpings OK421585
Kjell RosgrenOK Njudung47167
Elisabeth SkoglundOK Gränsen2059182

Öppen motion 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan GunnarssonEksjö SOK246002
Kristina JennerstrandOK Njudung449278
Stefan JennerstrandOK Njudung2059180
Andreas PruthIK Hakarpspojkarna7711228
Leo PruthIK Hakarpspojkarna521100

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Dennis TollOK Njudung9101429

Annonser