Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Oktoberracet

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Oktoberracet
Arrangörsorganisation: OK Enen
Datum: söndag 25 oktober 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 753 anmälda deltagare.

D21 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Katrina BerganderOK Linné9840624
Annika BillstamOK Linné1406193
Anna BirkestålKöping-Kolsva OK9910527
Tove BrattgårdIFK Lidingö SOK
Sandra BurénKöping-Kolsva OK910128
Mirjam DalénSala OK980624
Johanna EngströmOK Hällen801216
Katarina GalleJärfälla OK27785
Sophia GalleJärfälla OK27804
Emma HagrotTäby OK9980121
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK732327
Rebecka HoppeIF Thor960226
Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF9910526
Moa KjellstrandCentrum OK433373
Hanna KlarSäterbygdens OK47076
Johanna LarssonKöping-Kolsva OK948840
Elin LeanderssonTullinge SK910908
Aino LeijonAvesta OK444177
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Rebecka OlssonOK Linné812238
Emma Pihl SkoogOK Linné9996224
Linda RinaldoOK Tor770818
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Marie SpångmyrLeksands OK920929
Gunilla SvärdIF Thor700326
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Karna ThorssonOK Linné861119
Jenny WesterberghRasbo IK770409
Anna ZetterbergVästerås SOK43034
Johanna ÖbergRyda SK960827

H21 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AhlströmVästerås SOK730928
Joakim AlmtorpLånghundra IF9790124
Christoffer AndersénIK Gandvik911338
Jon AnderssonIFK Umeå12359
Ulf BergströmOK Rodhen262123
Magnus BjörkOK Rodhen241552
Anders BoströmOK Linné1406186
Daniel BäreSödertälje-Nykvarn OF810109
Johan CelanderKöping-Kolsva OK7890325
Marcus EkKöping-Kolsva OK830425
Thomas EkKöping-Kolsva OK747500
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Simon EklövOK Linné900304
Erik FernlundSäterbygdens OK910727
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Johan ForsstedtSöders-Tyresö36521
Thierry GueorgiouKalevan Rasti790330
Johan HameliusOK Linné880919
Anders HåkanssonOK Linné850107
Ulrik ImbergOK Linné710818
Filip IvermarkVästerås SOK9760423
Martin JanssonOK Rodhen924412
Pontus JohanssonOK Linné900214
Cristian LarssonKöping-Kolsva OK860713
Anders LindgrenLånghundra IF690121
Johan LindqvistTäby OK9569169
Niklas LöwegrenStora Tuna OK14889
Aleksandr ManoilovJärfälla OK2063841
Martin NorrbomSala OK9961223
Ove OksvoldCentrum OK42626
Nils OlssonOK Linné817681
David PetterssonOK Ravinen9101915
Niklas ReinholdssonIF Thor901215
Albin RidefeltOK Linné911123
Arvid RinaldoOK Tor7612020
Henrik RoosOK Linné37590
Oskar SandbergSäterbygdens OK960960
Christoffer SchönningJärfälla OK7861105
Håkan SjöbergVästerås SOK788889
Johan SundénVästerås SOK27583
Anton ThorstenssonIK Hakarpspojkarna249600
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2048632
Henrik WickströmArboga OK811705
Michael WickströmArboga OK1475062
Jonas VikströmKöping-Kolsva OK822223
Anders ÖsterlundVästerås SOK731123

D20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sara HamreforsVästerås SOK962625
Lisa JohanssonOK Rodhen42191

H18 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Nils AlexanderssonStora Tuna OK970001
Alexander AlnessLånghundra IF234862
Waldemar AnderssonOK Roslagen9980107
Ludwig BergfalkJärfälla OK9704186
Bobby BrahmLånghundra IF9971217
Jason BransomeOK Ravinen2048780
Erik CallebergSnättringe SK510010
Daniel CarlgrenSala OK1602158
Daniel Carlson BjernaldOK Linné9427719
Nicklas DeWittLänna IF7971211
Johan EdenhamnLänna IF7042519
Henrik HamreforsVästerås SOK980422
Anton KällströmSala OK649801
Alfred LönnVästerås SOK982001
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Tuve MöllerOK Linné980510
Erik NielsenOK Linné9170898
Johannes RidefeltOK Linné930800
Simon SchusterVallentuna-Össeby OL9101417
Isak WadmanVästerås SOK9810020
Dan ÖsterlundVästerås SOK1981224
Simon ÖsterlundVästerås SOK970317

D16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia BerglundSigtuna OK9991028
Emma BernerssonOK Enen9200288
Elin BlomkvistOK Tyr916000
Sandra BoströmOK Linné9990602
Ellen FrostOK Roslagen9990709
Wilma GilleOK Roslagen9991115
Maria JanssonOK Linné427702
Tindra JernströmAvesta OK9709000
Alva LindellIF Thor9000610
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529
Malva SteenOK Enen450862
Hanna SundströmVästerås SOK990724
Lina SvärdIF Thor811000
Tua WigforssArboga OK1470520

H16 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Emil ArvidssonSäterbygdens OK991099
Axel BergströmOK Rodhen437389
Pontus BierfeldtÄrla IF511515
Karl BrahmLånghundra IF9000819
Johan CallebergSnättringe SK993475
Filip ElihnOK Linné449788
William ErnlundOK Linné9000800
Simon FriskGustavsbergs OK7423023
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö605321
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Fredrik HamreforsVästerås SOK671400
Erik HannrupIF Thor9990214
Andreas JohnsonSigtuna OK9000324
Emil JonsellIF Thor1551046
John LarssonRånäs OK9990423
Samuel NorénOK Enen9912399
Jesper NyströmIF Thor9730480
Nils OttossonGävle OK660725
Jakob VestmanOK Österåker446142

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BergströmOK Rodhen437390
Malin BierfeldtÄrla IF702123
Agnes BromanOK Roslagen9008007
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Maja HolmgrenVästerås SOK1010406
Alva JonssonLånghundra IF7010223
Elsa KarlssonIF Thor1431112
Ebba LindellIF Thor427837
Kristina LindgrenVästerås SOK444172
Anna LithellOK Linné441652
Therese NilssonOK Österåker620314
Jennifer SvenssonKorsnäs IF OK1408107
Lovisa WigertzLånghundra IF9010302

H14 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AhlströmVästerås SOK7020125
Otto BalckVallentuna-Össeby OL9101168
Emil BoströmOK Linné9020326
Arvid BylundIF Thor1279018
Filip BäckArboga OK2075428
Alvin CraigOK Ravinen516150
David ErikssonArboga OK1408723
Ville FontellOK Enen2058231
Philip ForngrenVallentuna-Össeby OL9020609
Albin ForsbergLånghundra IF36432
Gustav GöranssonArboga OK7020712
Hampus GörlOK Enen404418
Casper HedarOK Tor9011205
Daniel JensenArboga OK1408731
Elias LarssonOK Enen1010401
Axel Leijon ThorellLånghundra IF9981657
Pontus LindgrenVästerås SOK9102110
John McLellandOK Rodhen449971
Andreas NäslundVästerås SOK562001
Arvid RoosOK Linné501691
Martin SandqvistVästerås SOK450698
Kevin SjölanderOK Rodhen262124
Oskar StenviOK Linné1422441
Oskar SundblomRånäs OK9020319
Nikolaj WikelingArboga OK562506
Casper VånsjöArboga OK437353
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333
Markus ÖsterlundVästerås SOK937800

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda WigforssArboga OK409539

D12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Fanny AnderssonVästerås SOK405179
Emelie EngvallSala OK1602160
Amanda HallVästerås SOK7030227
Ellen HannrupIF Thor445887
Nora HändigOK Hedströmmen343501
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Enni LundbergOK Kåre2065373
Moa LundinOK Linné452678
Lisa NilssonOK Linné229720
Ebba OttossonGävle OK9040827
Linn RistoOK Linné1030611
Johanna RoosOK Linné437403
Fannie SjölanderOK Rodhen443657
Disa SvenssonKorsnäs IF OK1666684
Klara SöderlundAvesta OK43160
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen38202
Sofie ThornellVästerås SOK1196926
Agnes WallinKorsnäs IF OK990626
Ella WilhelmssonOK Hedströmmen343531
Ida WilhelmssonOK Hedströmmen343502
Cajsa VånsjöArboga OK228233
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK2068853

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas AhlströmVästerås SOK39197
Noah AndertoftVästerås SOK9030223
Erik BernerssonOK Enen432993
Viktor BoströmOK Linné431483
Erik BovalliusJärfälla OK7915915
Eric BäckArboga OK2075357
Aron HellgrenIF Thor1030126
Edvin HellstenNyköpings OK501001
Pelle NilssonOK Linné18602
Hampus PerssonOK Enen2078137
Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby7777888
Simon SvenssonKorsnäs IF OK350585
Elias WesterberghRasbo IK550411

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara WallinKorsnäs IF OK891023

D10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Smilla AndertoftVästerås SOK25903
Amanda BäckArboga OK2075423
Kajsa HallVästerås SOK7050311
Lovis HellstenNyköpings OK1050607
Felicia KrafftLänna IF1060731
Hillevi LarssonOK Enen262578
Matilda PerssonOK Enen2088577
Sara RoosOK Linné502017
Amanda RådströmOK Enen443414
Nova SahlénVästerås SOK1060210
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen37702
Alva WickströmArboga OK228247

H10 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Dennis BjurstedtSurahammars SOK39864
Filip BorellOK Linné14939
Lucas BorellOK Linné14940
Love BylundIF Thor1977786
Rasmus ExellLänna IF9038824
Rasmus HedarOK Tor7050818
Malte HellgrenIF Thor450738
Viggo IngwersenOK Enen212951
Hugo JaremalmVallentuna-Össeby OL9101526
Simon LundellOK Österåker2060825
Harald OlssonOK Linné2058771
Erik PalmVästerås SOK39234
Olle SandbergOK Älvsjö-Örby7201142
Carl SandqvistVästerås SOK450642
Svante SandvikAttunda OK330727
Alfons WesterberghRasbo IK880219
Jonatan VånsjöArboga OK437359
Emil ÅbergOK Linné43967
Max ÖsterbergGustavsbergs OK2068838

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna JanssonRånäs OK39918
Stina ÅbergOK Linné419650

H35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas ErikssonLänna IF760526
Erik HellstenNyköpings OK780607
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Andreas KrafftLänna IF646444
Johan SandbergAttunda OK2057231
Jonas SellingLänna IF760724
Mathias TärnlundOK Linné760407

D40 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Malena AhlströmVästerås SOK39772
Karolina AnderssonLänna IF446184
Sofie BergendahlIF Thor9834329
Stina BorängSnättringe SK448865
Yvonne GrehnOK Rodhen42144
Anna HallVästerås SOK710927
Sofia KrafftLänna IF451900
Karin LindellIF Thor30386
Anna LindgrenVästerås SOK444191
Michaela LundellOK Österåker2060831
Annika LundströmSundbybergs IK720223
Helene NilssonOK Linné18645
Anna NygårdVästerås SOK720509
Eva PalmVästerås SOK9751002
Annette RoosOK Linné38745
Ulrika RåbergOK Tyr226274
Pernilla SvedinLånghundra IF10503
Maria Von SchmalenséeAttunda OK731088
Marie ÅsbergFagersta OK445518

H40 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BlomsterIF Thor409501
Olof BorellOK Linné750303
Robert CederholmLänna IF436020
Andreas EhnIF Thor42642
Jörgen HellgrenIF Thor28990
Fredrik N. JanssonVästerbergslagens OL19002
Eric JaremalmVallentuna-Össeby OL9101527
Marcus JohnssonAvesta OK9101975
Fredrik LindellIF Thor30385
Johan LundbergOK Kåre2072799
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK227038
Anders SahlénVästerås SOK409459
Niklas SöderlundAvesta OK43162
Thomas TörnkvistKöping-Kolsva OK18951
Mats ÅbergOK Linné39949

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne BovalliusJärfälla OK7660126
Lena BrobergSnättringe SK38432
Ann-Sofie EdenhamnLänna IF345177
Lena GrandinOK Linné430086
Pia GuståsOK Linné441619
Marie HedarOK Tor7671221
Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK671012
Madeleine LimparAttunda OK19219
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Anna NorrbomSala OK9680426
Maria OlssonHJS-Vansbro OK42745
Ann RollerJärfälla OK700503
Annika SundströmVästerås SOK9701217
Charlotta WallinKorsnäs IF OK353662
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968630

H45 (33)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOK347125
Jens AnderssonOK Roslagen981117
Jens AndertoftVästerås SOK700304
Anders BerkelundVäsby OK661011
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Ola BovalliusJärfälla OK887879
Staffan BromanOK Roslagen2058955
Stephen CraigOK Ravinen7583468
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK997980
Johan EngvallSala OK37674
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK681112
Tomas GlanshedHaninge SOK59005
Magnus GrafströmCentrum OK690806
Mats GunnemyrSöders-Tyresö253624
Lars HallVästerås SOK7005111
Ola HultinOK Roslagen7731377
Johan JakobssonLånghundra IF25531
Ulf JanssonOK Triangeln9680620
Ola JernströmAvesta OK9660703
Mats JonsellIF Thor1551045
Tomas JonssonVandrarringen9101544
Johan KarlssonIF Thor408800
Rickard Lauenborg EkmanOK Roslagen245935
David LindgrenVästerås SOK446187
Peter NyströmIF Thor1401314
Håkan OlofssonÄrla IF9670604
Patrik OttossonGävle OK661122
Robert PalmVästerås SOK681205
Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby7039309
Lars SegermanSkarpnäcks OL33505
Olle SjöforsOK Älme17746
Joakim SkantzeSundbybergs IK2093429
John SolbreckLånghundra IF7012210

D50 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Kristina BergstrandSöders-Tyresö631004
Mia BierfeldtÄrla IF9991965
Mona BierfeldtÄrla IF9611103
Madelene BjernulfSundbybergs IK306805
Elsa BrahmLånghundra IF208590
Elisabet ElmertoftNorbergs OK208927
Anki GustafssonSäterbygdens OK939158
Mia GustafssonOK Kåre620414
Maria HartOK Linné43944
Helena HolmbergKöping-Kolsva OK209665
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Tina KlangHaninge SOK355861
Marie LarssonKöping-Kolsva OK611023
Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK1620414
Lena NilssonOK Linné264803
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK443750
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL304971
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Dorothe SpillmannIF Thor622810
Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL42499
Anna-Karin SundqvistTullinge SK8630840
Eva SvanbergJärfälla OK9610904
Pia ThunmanOK Linné262102
Eva WadmanVästerås SOK208818
Annette WigertzLånghundra IF259512
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL610927

H50 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AlmqvistOK Djerf404280
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK630809
Stefan BjurstedtSurahammars SOK244270
Anders BrinkmanVandrarringen500325
Carl BymanVästerås SOK9630202
Thomas CallebergSnättringe SK640520
Jörgen DalénSala OK651115
Per EdenhamnLänna IF7611023
Mikael EgnebladKjula IF259446
Karl-Erik EngblomValbo AIF25007
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF350573
Per GrywenzOK Linné660606
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Ulf HamreforsVästerås SOK343490
Michael HolmgrenIF Thor249154
Peter HändigOK Hedströmmen431067
Thomas JanssonLänna IF7006123
Christer JohanssonOK Ravinen9610225
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Ulf KarlssonÄrla IF405799
Mårten KällströmSala OK225362
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
Stefan NilssonOK Linné264802
Ulf NilssonJärfälla OK641026
Peter NordströmTäby OK213850
Bo NorrmanKjula IF259145
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Jan NylundMariestads FK26248
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Håkan PantzarKjula IF304060
Kjell RistoOK Linné2061493
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Johan SjööNorbergs OK423468
Lars SkymbergKFUM Örebro OK448301
Mats SundbüeSträngnäs-Malmby OL41499
Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK244073
Per SundströmVästerås SOK9630310
Magnus ThorOK Bävern1505055
Roger TinglöfVäsby OK426795
Ola TorstenssonVästerås SOK9640309
Per WadmanVästerås SOK208528
Bo WallinKorsnäs IF OK341269
Sven WigertzLånghundra IF950524
Per WintherVästerbergslagens OL650618
Peter YlsöbäckKjula IF249242
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Malin BromanLänna IF418033
Carina DoyleSundbybergs IK448875
Karin JanssonOK Rodhen262114
Carina JohanssonOK Borgen38348
Lena LarssonSala OK9571015
Anna-Sofie LundmanOK Roslagen7034767
Marie MalmborgSöders-Tyresö600611
Brita NilssonOK Linné234925
Christina OhlinRånäs OK39087
Monica OhlinRånäs OK38503
Susanne PerssonÄrla IF262314
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik38994
Eva WareniusAvesta OK30086

H55 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Jan-Olov BergmanVästerås SOK7722722
Mats BirkestålKöping-Kolsva OK9581208
Eddie BjärrenholtRånäs OK501727
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Ulf BurmanGustavsbergs OK582205
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF500008
Peter EklövOK Linné350598
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Leif GustafssonSäterbygdens OK939164
Lars HagrotTäby OK570427
Göran HedmanValbo AIF451692
Tommy HolmérVäsby OK886634
Pelle HöökKöping-Kolsva OK570718
Lars-Olof JanssonOK Linné342759
Gunnar JonssonHallstahammars OK39838
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Mats LandquistKöping-Kolsva OK18932
Gunnar LangsSkarpnäcks OL590503
Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK570108
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Anders LöfgrenJärfälla OK560215
Sten-Olof MatssonLeksands OK404263
Tapani MattusIFK Lidingö SOK1581117
Roland NotstamArboga OK443756
Lars OhlinRånäs OK38962
Per-Olof OlofssonSigtuna OK580416
Sven-Anders OlssonAttunda OK247667
Björn-Ove PetterssonAttunda OK580422
Kenneth PetterssonJärfälla OK2089354
Björn RosendahlÄrla IF262317
Lars RönnolsTäby OK570428
Per-Olov SjöströmVästerås SOK29788
Stefan SundeliusJärfälla OK2057226
Mikael SundqvistTullinge SK8630896
Gunnar SvanbergJärfälla OK9580719
Björn SöderbäckOK Linné2058161
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Leif WadmanKöping-Kolsva OK9530525
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby9561028

D60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Marita BergSigtuna OK25190
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Catharina EkmanVästerås SOK347220
Margareta HallménAttunda OK439399
Helena HemströmGävle OK36185
Lena JansonArboga OK264569
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Annika NorströmHallstahammars OK25314
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Gudrun PerssonHallstahammars OK25308
My RönnolsTäby OK551226
Anne-Christine SchunnessonAttunda OK550402
Kerstin SundbergOK Kåre38505

H60 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Stig AnderssonOK Linné9520314
Lars BoudrieVäsby OK350076
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL612490
Ove ErikssonNyköpings OK205058
Per Erik FogelOK Kåre38220
Anders HallménAttunda OK520710
Göran HanssonTäby OK504250
Sven HedmanAttunda OK354000
Mats HemströmGävle OK18840
Lars JakobssonVästerås SOK9510803
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Jan JohanssonIF Thor449765
Leo JohanssonVandrarringen439898
Anders KarlssonOK Linné1470526
Dan KlangHaninge SOK264537
Yngve KrantzOK Rodhen42146
Rolf KullaValbo AIF25010
Reinhold LenneboIF Thor2058940
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF2058210
Lennart LundquistOK Nalle520822
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Kurt MaxéSundbybergs IK541105
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK510530
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL550412
Conny NilssonNyköpings OK306901
Ivar NäsholmÄrla IF405794
Hans OhlinRånäs OK36964
Hans Göran PetterssonKFUM Örebro OK27039
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Peter RasmussenNyköpings OK9520704
Curt ReinholdssonIF Thor343108
Thom SandvikAvesta OK43058
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK202277
Hans StrinningAttunda OK530014
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL512419
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK530704
Roland WareniusAvesta OK2075252
Peder WickströmArboga OK9520306
Weine WolterÅkers IF409808

D65 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro EdströmKovlands IF10096
Britt ErikssonSala OK16904
Kristina ErikssonLänna IF347290
Siv FrodinKöping-Kolsva OK1401307
Margareta HagstedtVäsby OK231368
Lena HedmanHallstahammars OK1677476
Lena JohnssonRånäs OK1500618
Kerstin LissEskilstuna OL344618
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Margareta LöfqvistVästerås SOK244847
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL37916
Ewa NordlundLänna IF36528
Birgitta NorlinRimbo SOK405416
Kerstin PalmKjula IF450851
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Kerstin RosengrenAttunda OK17446
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Ingrid SjölanderOK Rodhen7500531
Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL37442
Elke WilkeTierps SOK443708

H65 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK19391
Kurt Håkan AnderssonOK Tor302275
Olle ArmanNyköpings OK870817
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Bjarne BlomsterIF Åland259009
Östen BomanSöderhamns OK36239
Folke BoströmOK Linné43950
Per-Erik CarleniusKatrineholms OK36091
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Ulric CarlssonIFK Lidingö SOK875100
Anders EdlingOK Linné2065357
Ove EkKöping-Kolsva OK18907
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK2089305
Östen ErikssonAvesta OK444190
Kjell Enar FrodinKöping-Kolsva OK1401358
Christer GalleBromma-Vällingby SOK27772
Ingemar GardSöders-Tyresö508991
Olle GranathSurahammars SOK306696
Hans GreijerVästerås SOK1491126
Rolf HjortRånäs OK33659
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Kenneth JohanssonEskilstuna OL304916
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Stig LandstorpOK Tor302298
Göran LarssonSala OK9501209
Ingemar LindqvistSnättringe SK437283
Leif MathisenEskilstuna OL304935
Rolf MathisenEskilstuna OL442287
Leif NordinAttunda OK750250
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF1948010
Sven-Inge NylundJärfälla OK9500624
Lars Erik OrvendalHeby AIF342824
Torsten PetterssonLånghundra IF259504
Rune RingsgårdOK Roxen9191322
Christer SandhOK Roxen898533
Tommy SjölanderOK Rodhen7490800
Ulf SkogtjärnOK Linné1520110
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Bo SundqvistOckelbo OK306161
Esbjörn SwahnIF Thor2088924
Leif WallenbroVäsby OK9791688
Henry WestmanSala OK16895
Sven-Olov WiklundArboga OK259235
Rune VikmanVästerås SOK39965
Bo WinanderJärfälla OK418071
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Hasse ÅbergValbo AIF29934
Ove ÅbergStorviks IF262176

D70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Barbro CedérusSnättringe SK41732
Edla FornanderVästerbergslagens OL450297
Dagny GustavssonSigtuna OK10560
Margareta HaraldssonSigtuna OK11857
Caje JacobssonIF Thor27601
Anita JohanssonOK Tor302287
Rose-Marie KarlssonKöping-Kolsva OK38391
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Eva KjellmanVandrarringen9441211
Inger LundSala OK9430516
UC Lybert ErikssonVäsby OK36555
Birgitta NylundJärfälla OK33602
Laila NäslundSelånger SOK42000
Liz PorteousVästerås SOK9430116
Britt-Marie SjöbergOK Tor302307
Lena TimnerUmeå OK9441128

H70 (54)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonVästerås SOK25696
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL19030
Leif BergSigtuna OK9887353
Henrik BergmanOK Linné33558
Jörgen BergströmÄrla IF30859
Kjell BlombergIK Standard435960
Kurt BoströmOK Linné228731
Owe EdströmKovlands IF889203
Bengt ErikssonVäsby OK36281
Leif ErikssonHeby AIF403103
Sören ErikssonLänna IF37314
Ingemar GustafssonOK Tjärnen351002
Bertil HolmgrenGävle OK773944
Conny HusénOK Roslagen38301
Göran JanssonOK Triangeln402750
P-G JanssonSäterbygdens OK1708708
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Sten JohanssonOK Borgen38340
Sören JohanssonSala OK36224
Jan Olov JonssonTierps SOK47368
Sverre JonssonOK Ravinen449326
Bengt JönssonÅkers IF1431025
Tore KangasVästerås SOK409867
Krister KarlssonIK Standard435934
Lars-Erik KarlssonRasbo IK355521
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK25310
Roland KusgårdSödertälje-Nykvarn OF306683
Göran LarboAttunda OK17445
Jan-Erik LarssonUpsala IF306079
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Kennet LöfqvistVästerås SOK9451119
Karl-Robert MoqvistOK Tor302302
Leif NordlundLänna IF600914
Sven-Olov NorlinRimbo SOK2089178
Hans NybergGävle OK28412
Lennart OlssonIK Standard403552
Jouko O PajulampiOK Tjärnen351008
Lars-Erik RaskVästerås SOK9420423
Erik RundströmOK Tjärnen341094
Börje RåbergOK Tyr260667
Thord RådbergOK Roslagen253786
Hans SahlbergLånghundra IF29526
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Sven-Erik SjöbergOK Tor520308
Christer SolbreckLånghundra IF29824
Bo SundénKarlsbyhedens IK2068901
Kjell TancredIBM Club Sweden29176
Leif ThorssonOK Grip500303
Mats TörngrenOK Linné262109
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK441511
Sören WingeUpsala IF352789
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden1399788
Elis ÅbergStorviks IF9523895

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby27893
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Harriet KarlssonOK Grip38183
Britt LarssonVästerås SOK9150737
Yvonne RoosAttunda OK347191
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338
Eva von HeijneSigtuna OK12315

H75 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Sune AhlinKöping-Kolsva OK352931
Anders AhlqvistIBM Club Sweden43572
Lars AhlströmVästerås SOK38169
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Lars CedérusSnättringe SK444791
Martin EngqvistUpsala IF209603
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2800374
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF36319
Jerry HolmEskilstuna OL304924
Sven JacobssonIF Thor27602
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL9010911
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Lars JohanssonOK Tor444174
Bertil KarlssonOK Linné1470541
Lennart KarlssonOK Grip36965
Lars KjellmanVandrarringen9051139
Carl LangOK Österåker42487
Folke LindblomHeby AIF259099
Karl Henrik LovangVästerbergslagens OL37483
Bo LöwegrenVästerås SOK9033688
Jan-Olof MalmSigtuna OK25189
Kjell MjöbergHallstahammars OK2052697
Bo NorenvikOK Tor302303
Lars RoosAttunda OK890806
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL36744
Kurt ZanderVästerås SOK751005
Kuno ÖsterlundVästerås SOK409866

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Dagny AnderssonOK Tjärnen351005

H80 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf AnderssonRimbo SOK409419
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK42058
Bo ElmgrenSundbybergs IK33495
Sven ErikssonOK Roslagen25521
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178
Nils JohanssonOK Tjärnen216409
Altti JärvinenVästerås SOK9841712
Bo KarlssonKöping-Kolsva OK244177
Tord LindValbo AIF1525822
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Alf LundkvistOK Tor520621
Lars LöthmanJärfälla OK30265
Signar PalmHallstahammars OK25302
Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK29104
Claes SjöbergLindebygdens OK25029
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900
Joachim TiefenseeSigtuna OK306758
Gunnar TimnerUmeå OK362338
Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK530291

H85 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tage AbrahamssonRånäs OK36327
Jörgen AxelssonIF Thor13920
Inge HåkanssonOK Linné264814
Nils-Gunnar KarlssonKöping-Kolsva OK9071129
Lennart ÖbergVästerås SOK9140129

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Selma WickströmArboga OK259153

U1 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde IngwersenOK Enen443401
Noah JaremalmVallentuna-Össeby OL246734
Ellinor KruysIF Thor1806009
Elin PalmVästerås SOK347130
Jonatan PerssonOK Enen2088570
David ThapperVästerås SOK
Albin WesterbergOK Enen443403
Rasmus VånsjöArboga OK207299
Anton ÅbergOK Linné43959

U2 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emily KruysIF Thor1210706
Sixten SlagbrandVästerås SOK1000929
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF21105
Erik WesterbergOK Enen443410
Moa WilhelmssonOK Hedströmmen343516
Hugo ZetterbergVästerås SOK43045

Öppen motion 3 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BäckArboga OK2075139
Miki JaremalmVallentuna-Össeby OL1470542
Richard RådströmOK Enen443417
Hanna WigforssArboga OK437351
Anna-Karin VånsjöArboga OK437355
Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK304914

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bo HedmanHallstahammars OK1827134
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Mathias JonssonUpsala IF2084000
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK1401360

Öppen motion 7 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BäckArboga OK2075155
Mats FrostOK Roslagen331707
Johan HerbstVästerås SOK403983
Åsa KruysIF Thor259169
Hillevi PalmqvistLänna IF452077
Tommy StenviOK Linné1422442
Kristina TinglöfDegerfors OK9101403

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL439870
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL2077213
Finn IngwersenHorsens OK889251
Nic KruysIF Thor259290

Annonser