Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Rallarsvängen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Rallarsvängen
Arrangörsorganisation: Vännäs OK
Datum: söndag 6 september 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 135 anmälda deltagare.

D21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BäckstrandUmeå OK2089235
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Ann-Sofie JohanssonUmeå OK226592
Sofia LevinUmeå OK831998
Anna Karin NilssonUmeå OK264306
Stina NilssonUmeå OK810018
Kristin OlovssonRehns BK950604
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Stina PerssonUmeå OK441983
Cecilia RydbergUmeå OK1401347
Jenni SimolaFinspångs SOK2048687
Camilla SjöbergIFK Umeå205441
Klara YngvessonUmeå OK7970907

H21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Jon AnderssonIFK Umeå12359
Karl BengtsonUmeå OK19947
Elis FranzénIFK Umeå441651
Clas FriesUmeå OK19771
Ola FängmarkIFK Umeå243215
Martin HederskogMalungs OK Skogsmårdarna882011
Henrik JohanssonUmeå OK7960922
Henrik JohanssonUmeå OK306480
Jan JohanssonIFK Umeå760707
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Anton NilssonUmeå OK7961124
Emil NilssonUmeå OK7940313
Simon NilssonUmeå OK9761025
Ulrik NordbergBergnäsets AIK930822
Henrik PerssonUmeå OK264321
William PommerStora Tuna OK950214
Simon WallerIFK Umeå900626
Robert WidmarkUmeå OK2088936
Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna990512

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Vega LaudonVännäs OK344700
Tove NorénVännäs OK344693

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina FridmanVännäs OK226234
Thea HolmgrenUmeå OK1990310
Alma LaudonVännäs OK344698
Magdalena NilssonHögåkers OK2062119

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BjörnuddVännäs OK234529
Emil HornlidenUmedalens IF897404
Erik KärrlanderUmedalens IF897401

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ester LaudonVännäs OK419676
Louise RamebäckUmeå OK1010605
Alexandra ÖlundUmedalens IF682317

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mårten ErikssonUmedalens IF897410
Viktor HolmgrenUmeå OK1020430
Jakob NilssonUmeå OK7088807
Jon TrägårdhUmedalens IF2077591

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hilja BerggrundUmeå OK1196000
Evelina NilssonHögåkers OK2062187
Nora StaafjordUmeå OK2077209
Erin WidmarkUmeå OK2088929

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus BjörckUmeå OK2089217
Jakob ErikssonUmedalens IF682319
Arvid Feil LindmarkSkellefteå OK7201126
Simon HanssonHögåkers OK417576
Alvin HornlidenUmedalens IF897405
Elias LanttoSK Björnen2079681
Isak LundholmUmeå OK1440991
Edwin NordmarkUmeå OK1200419
Jesper RamebäckUmeå OK1546732
Svante SirviöUmeå OK2089223
Max StigenlövHögåkers OK441819
Andreas SvenssonSK Björnen1030701
Oskar ÅdahlUmeå OK1522270

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy KärrlanderUmedalens IF897412
Elina Lingbro DömstedtIFK Umeå7060203
Maja LundholmUmeå OK1505010
Tuva SirviöUmeå OK2089208
Hilma VikströmUmeå OK2089231

H10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Vigon BerggrundUmeå OK750322
Seth NordinLycksele IF227728
Edvard SvenssonSK Björnen1061026
Adrian WidmarkUmeå OK2088944

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annika ManniUmedalens IF682318

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia HenfridssonUmeå OK408701
Helena KönigssonRobertsfors IK259387
Anita LundmarkIFK Umeå234977
Cecilia OlssonUmeå OK2052738
Maria VredinIFK Umeå431386

H45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jan ForsbergHögåkers OK25064
Stefan KärrlanderUmedalens IF897411
Inge NilssonUmeå OK7610722
Thomas OtsUmeå OK1060603
Mikael YngvessonRobertsfors IK259379

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta FriesUmeå OK19787
Brita NilssonOK Linné234925
Annica NylundUmeå OK1426575
Kristina PetersonIFK Umeå590513
Lena SjöströmUmeå OK7601382
Eva WalheimRobertsfors IK259202

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan ErikssonUmeå OK19777
Thomas ErikssonUmeå OK262952
Tom KorsmanUmeå OK590408
Per MagnussonOK Nolaskogsarna305000
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK436161
Mats SandewallUmeå OK7201128
Mats WalheimRobertsfors IK259042

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gerd BerglundHögåkers OK403497
Lena StenbergIFK Umeå259325
Lena TimnerUmeå OK9441128

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Olav FängmarkIFK Umeå351496
Mats KlingvallUmeå OK19780
Hardy PaulssonUmeå OK9450715
Berndt StenbergIFK Umeå1259369
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Christer VahlbergIFK Umeå302492
Torbjörn YttergrenTegs SK302559

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Åke BerglundHögåkers OK417578
Jan-Erik HolmstedtSkellefteå OK262973
Olle NordzellHögåkers OK403494
Jan-Erik PetterssonHökmarks IF Gnistan262412
Gunnar TimnerUmeå OK362338

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Isak JohanssonUmeå OK362333
Lovisa NilssonHögåkers OK209876

U1 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin HellmanHögåkers OK441868
Erik Lingbro DömstedtIFK Umeå
Liam MolanderHögåkers OK353687
Manfred NordinLycksele IF227765
Ossian NordinLycksele IF227744
Alice StigenlövHögåkers OK403482

U2 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tua AdolfssonHögåkers OK353068
Klara LundmarkHögåkers OK2062185
Irma Pettersson EliassonSK Björnen2081960
Siri Pettersson EliassonSK Björnen2081962
Saga RydbergUmeå OK409490

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin ErikssonUmedalens IF682321
Mats LanttoSK Björnen256841

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan ErikssonUmedalens IF682320
Anna-maria GrimmerIFK Umeå351232
Hillevi HanssonHögåkers OK234844
Emma LundholmUmeå OK440991
Lisa NoppaUmeå OK264310
Tomas NordinLycksele IF1532600

Annonser