Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, medel, Göteborg

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: DM, medel, Göteborg
Arrangörsorganisation: Kungälvs OK
Datum: lördag 29 augusti 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 688 anmälda deltagare.

Ej klubbansluten (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jack LanggaardEj klubbanslutenÖppen motion 8

FK Herkules (21)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tom EkenstråleFK HerkulesH122077253
Axel ForsmanFK HerkulesH169101430
Arvid HammarFK HerkulesH20438445
Lowe HammarFK HerkulesH12424712
Nils HammarFK HerkulesH16243465
Laila HöglundFK HerkulesD50930917
Elias LauriFK HerkulesH10450106
Erik LauriFK HerkulesH40226998
Jonas LauriFK HerkulesH162059033
Mattias LauriFK HerkulesH14441969
Agnetha Le ClaireFK HerkulesD50448779
Bengt Le ClaireFK HerkulesÖppen motion 311317
Viktor Le ClaireFK HerkulesH14 Kort1010907
Gisela LindFK HerkulesD452059027
Roger LundinFK HerkulesH40234858
Marie-louise PerssonFK HerkulesD4038609
Tuuli SaariFK HerkulesD502059082
Rebecka StenholdtFK HerkulesD14 Kort2059048
Albin SvenssonFK HerkulesH1036516
Mikael SvenssonFK HerkulesH401447484
Ragnar UppströmFK HerkulesH5011313

Frölunda OL (38)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OLH50641903
Anders ArfwedsonFrölunda OLH45721107
Rasmus ArfwedsonFrölunda OLH18970702
Zebastian ArfwedsonFrölunda OLH14618020
Bernt BerndtssonFrölunda OLH50431241
Axel BlomFrölunda OLH167000702
Rolf BlomFrölunda OLH8011578
Thomas BorneFrölunda OLH45231396
Hanna HagbergFrölunda OLD35347301
Svante HagbergFrölunda OLInskolning347301
Magne HagströmFrölunda OLH752079762
Audrey HanssonFrölunda OLD102085387
Sandra HanssonFrölunda OLD352085407
Anders HellgrenFrölunda OLH4511593
Karin HelmertzFrölunda OLD50352277
Niklas HelmertzFrölunda OLH21405546
Sofia HelmertzFrölunda OLD20258677
Sten HelmertzFrölunda OLH65247929
Matilda JohannessonFrölunda OLD142058809
Pär JohannessonFrölunda OLH451690614
Torbjörn KjörkFrölunda OLH50248204
Marcus LammFrölunda OLH10362514
Martin LammFrölunda OLH161123456
Anna MartnerFrölunda OLD3511302
Harald MartnerFrölunda OLU21071122
Jonas MartnerFrölunda OLH40511048
Tim MartnerFrölunda OLH107051202
Lena MaxFrölunda OLD3511079
Carl NorinFrölunda OLH45344587
Erik RuotsalainenFrölunda OLH452079772
Albin SchmidtFrölunda OLH122085374
Stefan SjöblomFrölunda OLH55581010
Immanuel StensötaFrölunda OLH189807271
Emil WalleniusFrölunda OLU12087093
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OLH45261487
Lennart VamlingFrölunda OLH60362508
Magnus WideFrölunda OLH5026162
Håkan WåhlanderFrölunda OLH50239875

Gustavsbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik PetterssonGustavsbergs OKH409751125

Göteborg-Majorna OK (111)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OKH701006543
Stina AhlnérGöteborg-Majorna OKD4014051
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OKH219101546
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OKD16927661
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OKH55429840
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OKH50610422
Maria ArvidssonGöteborg-Majorna OKD21870317
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OKH21930003
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OKD6514015
Bengt BorgGöteborg-Majorna OKH8514008
Christer BorgGöteborg-Majorna OKH509110619
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OKD759911979
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OKH55600801
Elin CarlssonGöteborg-Majorna OKD21516789
Gösta CederinGöteborg-Majorna OKH80244893
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OKD1437385
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OKD10451042
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OKH55570330
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OKD5014080
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OKH55580819
Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OKH21921030
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OKÖppen motion 72088918
Anton EliassonGöteborg-Majorna OKH122088931
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OKH21933796
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OKD21654488
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OKD21900220
Hans GarmerGöteborg-Majorna OKH55234493
Gunilla GedinGöteborg-Majorna OKD557203837
Ture GunnarssonGöteborg-Majorna OKH8511003
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OKD40717171
Anders HedbergGöteborg-Majorna OKH21900813
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OKD551399784
Annika HogedalGöteborg-Majorna OKD507630302
Erik HogedalGöteborg-Majorna OKH147011028
Sara HolmdellGöteborg-Majorna OKD21810923
Anders HöijeGöteborg-Majorna OKH35800121
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OKH18981091
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OKH141021212
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OKD451671128
Mia JodalGöteborg-Majorna OKD459690621
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OKH4511061
Andreas JohanssonGöteborg-Majorna OKH21800130
Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OKD189980203
Petter JönssonGöteborg-Majorna OKH217840324
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OKH609550421
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OKH21264516
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OKH40727374
Graham KempGöteborg-Majorna OKH5033362
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OKD451670411
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OKH20951200
Mikael KuhlinGöteborg-Majorna OKH501429828
Mats KågesonGöteborg-Majorna OKH6514553
Andrew LagoGöteborg-Majorna OKH50610807
Isabella LagoGöteborg-Majorna OKD167991025
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OKH559580125
Agnes LeoGöteborg-Majorna OKD21940407
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OKH75344936
Jörgen LjungbergGöteborg-Majorna OKH4515484
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OKH40740002
Birgitta LööfGöteborg-Majorna OKD5519734
Emma MartnerGöteborg-Majorna OKD21912189
Ola MartnerGöteborg-Majorna OKH21870208
Sara MelinGöteborg-Majorna OKD21821121
Sune MentorGöteborg-Majorna OKH7014030
Linn MånssonGöteborg-Majorna OKD109102104
Nellie MånssonGöteborg-Majorna OKD149102101
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OKH5514044
Elias NordbergGöteborg-Majorna OKH121234795
Simon NordbergGöteborg-Majorna OKH141234888
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OKD401193192
Åsa NybergGöteborg-Majorna OKD5030103
Ken PeetersGöteborg-Majorna OKH21850817
Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OKH40444676
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OKD6514043
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OKH7014122
Johan RunessonGöteborg-Majorna OKH21901120
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OKH21930613
Agneta SanderGöteborg-Majorna OKD50610328
Per SanderGöteborg-Majorna OKH50630922
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OKD16600425
Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OKD18987785
Helena SellgrenGöteborg-Majorna OKD50641125
Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OKH55590609
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OKH502081941
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OKD161973080
Elin SkogbergGöteborg-Majorna OKD21304094
Per SkogbergGöteborg-Majorna OKH211011120
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OKD18980925
Anders SpånérGöteborg-Majorna OKH55570804
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OKD6014001
Johan StrandGöteborg-Majorna OKH21870101
Lina StrandGöteborg-Majorna OKD21881223
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OKD55600115
Ulf SundinGöteborg-Majorna OKH557714056
Christian TingströmGöteborg-Majorna OKH21910125
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OKD21911006
Jakob WahlGöteborg-Majorna OKH20951227
Anna WallinGöteborg-Majorna OKD21940303
Ulf WallinGöteborg-Majorna OKH55532330
Ella WallinderGöteborg-Majorna OKD18972910
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OKD45680728
Klara WallinderGöteborg-Majorna OKD149010511
Ola WallinderGöteborg-Majorna OKH45667893
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OKH21800921
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OKD21801103
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OKH70260919
Magnus ZetterlundGöteborg-Majorna OKH4017903
Lovisa ÅrebäckGöteborg-Majorna OKD16 Kort342427
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OKD50651201
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OKH21930619
Petter ÖstmanGöteborg-Majorna OKH20950405

Göteborgs SK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SKH55258688
Lennart AnderssonGöteborgs SKH652048743
Johan GrahnGöteborgs SKH4518518
Mikael JungbjerGöteborgs SKH5014167
Filip LemanGöteborgs SKH2014176
Lovisa LemanGöteborgs SKD209504120
Johan Wall JungbjerGöteborgs SKH12 Kort2078176
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SKH142078156

Hagaby GoIF Örebro (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF ÖrebroD21930409

Halden SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jennie AnderssonHalden SKD21860203
Marcus MillegårdHalden SKH217206301

Hestra IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linnéa BäckströmHestra IFD409097750
Ulf BäckströmHestra IFÖppen motion 8444088

HJS-Vansbro OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin HederskogHJS-Vansbro OKD5014237
Tord HederskogHJS-Vansbro OKH50610111

IF Marin Väst (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin ElfmanIF Marin VästD6513984
Gösta MalmerIF Marin VästH70436137
Hannes RosendahlIF Marin VästH142058724

IFK Göteborg Orientering (55)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jakob AspIFK Göteborg OrienteringH12739823
Maria AspIFK Göteborg OrienteringD401040519
Olivia AspIFK Göteborg OrienteringD14902937
Peter AspIFK Göteborg OrienteringH401700325
Thomas AspIFK Göteborg OrienteringH45989898
Max Peter BejmerIFK Göteborg OrienteringH21920603
Agnes BohlinIFK Göteborg OrienteringD12451209
Alva BohlinIFK Göteborg OrienteringD14451300
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg OrienteringH219900802
Ann-Charlotte BäcklundIFK Göteborg OrienteringD50426242
Bjarne BäcklundIFK Göteborg OrienteringH4513960
Hans CarlssonIFK Göteborg OrienteringH652059187
Jan CarlssonIFK Göteborg OrienteringH60510344
Roland DahlIFK Göteborg OrienteringH7514230
Remi DuboisIFK Göteborg OrienteringH21590759
Fredrik EdénIFK Göteborg OrienteringH21921234
Per-Anders EggertsenIFK Göteborg OrienteringH21810222
Kjell EhrencronaIFK Göteborg OrienteringH602088443
Henrik EliassonIFK Göteborg OrienteringH21830000
Annica EngIFK Göteborg OrienteringD21699202
Erik EngstrandIFK Göteborg OrienteringH21811222
Carl ErixonIFK Göteborg OrienteringH122063726
Tilda ErixonIFK Göteborg OrienteringD142063727
Thea FagerströmIFK Göteborg OrienteringD14600808
Anna FlakbergIFK Göteborg OrienteringD142059199
Cecilia FlakbergIFK Göteborg OrienteringD40449580
Elin FlakbergIFK Göteborg OrienteringD12531221
Per FlakbergIFK Göteborg OrienteringH50620706
Anders HederskogIFK Göteborg OrienteringH21850831
Maria HolmstrandIFK Göteborg OrienteringD21790209
Mattias HolmstrandIFK Göteborg OrienteringH35780708
Johan HördegårdhIFK Göteborg OrienteringH35866866
Jenny JohanssonIFK Göteborg OrienteringD35941976
Lars G JohanssonIFK Göteborg OrienteringH50885577
Hans KarlssonIFK Göteborg OrienteringH6036360
Eskil KinnebergIFK Göteborg OrienteringH211006354
Martin LarssonIFK Göteborg OrienteringH402059104
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg OrienteringH40731993
Christian NielsenIFK Göteborg OrienteringH21780626
Kirsi NurmiIFK Göteborg OrienteringD219982611
Anna NärhiIFK Göteborg OrienteringD219012206
Rikard PentonenIFK Göteborg OrienteringH21830808
John PerssonIFK Göteborg OrienteringH21741615
Elin PetterssonIFK Göteborg OrienteringD189709090
Erica PetterssonIFK Göteborg OrienteringD209505100
Roine PetterssonIFK Göteborg OrienteringH50409724
Jonas PilbladIFK Göteborg OrienteringH21770831
Hedda RoosIFK Göteborg OrienteringU128291
Ingela RoosIFK Göteborg OrienteringD35213794
Stefan RoosIFK Göteborg OrienteringH21820918
Simon SmedbergIFK Göteborg OrienteringH21930304
Josefine SvenssonIFK Göteborg OrienteringD21870618
Andreas SølbergIFK Göteborg OrienteringH21903039
Henrik UndelandIFK Göteborg OrienteringH60259022
Arvid VågIFK Göteborg OrienteringH21950331

IFK Mora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan LindbergIFK Mora OKH21900810

IK Stern (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart AlmströmIK SternH6514267
Eva BlomströmIK SternD65247961
Sten BlomströmIK SternH6014270
Ann-Britt JohanssonIK SternD6514246
Hans C JohanssonIK SternH7014264
Ulla LindheIK SternD707201252
Lars MathiassonIK SternH6511006
Anders MohlinIK SternH60260931
Hugo NorbergIK SternH1214287
Christina SchedwinIK SternD70226999
Birgit TisellIK SternD6514570
Stig-Ove TollIK SternH7014266

IK Uven (34)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar AlfredssonIK UvenH7514333
Karin AxelssonIK UvenD6014380
Åke AxelssonIK UvenH7514385
Karin BergdahlIK UvenD50345020
Gustav BoquistIK UvenH20950716
Hanna BoquistIK UvenD16990830
Gunnel BörjessonIK UvenD7514326
Christer CarlssonIK UvenH50610418
Henrik CarlssonIK UvenH5530178
Sara ForsbergIK UvenD16438441
Anna GrahnIK UvenD45444011
Jacob GrahnIK UvenH12439750
Johan GrahnIK UvenH169013370
Torbjörn GrahnIK UvenH45444019
Mattis HallbergIK UvenH18451915
Robert HallbergIK UvenH50451919
Anton HemlinIK UvenH21880513
Jonas HemlinIK UvenH2114372
Rosa JohanssonIK UvenÖppen motion 714373
Emilia KraftIK UvenD12451903
Josefina KristenssonIK UvenÖppen motion 52087231
Agneta LarssonIK UvenD40302437
Stanley MattssonIK UvenH6514320
Anton MildtonIK UvenH162057202
Miriam NorénIK UvenD6014324
Hanna NyquistIK UvenD2114322
Johan OlsonIK UvenH18980310
Lennart OlssonIK UvenH7014361
Anna RönnborgIK UvenD40451920
Emelie RönnborgIK UvenD14451918
Mats RönnborgIK UvenH4517662
William RönnborgIK UvenH12451916
Tineke van den BroekIK UvenD40429802
Johan WettergrenIK UvenH50451911

Kungälvs OK (34)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OKD149010810
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OKH129030712
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OKH109060405
Katrin AsplundKungälvs OKD129031121
Lisa BörnstedtKungälvs OKD169000914
Alwin EinarssonKungälvs OKH109990906
Elly EinarssonKungälvs OKU1
Axel EkdalaKungälvs OKU214397
Vidar EkdalaKungälvs OKU114396
Hanna GabrielssonKungälvs OKD149020321
Joel GabrielssonKungälvs OKU2340222
Molly GranängKungälvs OKD122077599
Rasmus GranängKungälvs OKU214502
Ellika GrothKungälvs OKD149008788
Lukas GrothKungälvs OKH129040211
Nelly GrothKungälvs OKU114472
Elin HermanssonKungälvs OKD169990909
Arvid HägerstrandKungälvs OKU1234504
Filip JohanssonKungälvs OKH169000303
Edvin KarlssonKungälvs OKH14 Kort9020204
Maja KarlssonKungälvs OKU29060427
Simon KarlssonKungälvs OKH12 Kort9041013
Edvin NilssonKungälvs OKH149020613
Johanna NilssonKungälvs OKD161457675
Dante RangertKungälvs OKH109101843
Disa RangertKungälvs OKD129101919
Anton RaskKungälvs OKH10451337
Kajsa RaskKungälvs OKD169001125
Sofia RaskKungälvs OKD12449817
Nils RönnblomKungälvs OKH10
Agnes ThulinKungälvs OKD12 Kort14800
Elin ZachrissonKungälvs OKU1214327
Erik ÖstlingKungälvs OKH1214506
Johan ÖstlingKungälvs OKH10981935

Lerums SOK (39)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOKH657001947
Malin AlfredssonLerums SOKD45451970
Mikael AlfredssonLerums SOKÖppen motion 5451961
Sara AlfredssonLerums SOKU2451962
Simon AlfredssonLerums SOKH129990418
Emil AxelssonLerums SOKH149020625
Jonas AxelssonLerums SOKH459701003
Maja AxelssonLerums SOKD10446211
Arvid BacktemanLerums SOKH14520114
Saga BacktemanLerums SOKD18640411
Torsten BacktemanLerums SOKH55344973
Clara CoxLerums SOKD18783311
Emma DjerfLerums SOKD18988919
Klara DjerfLerums SOKD18980812
Nina DjerfLerums SOKD50345008
Patrick DjerfLerums SOKH50345103
Björn EngströmLerums SOKH65345011
My EngströmLerums SOKD5530160
Kent ErikssonLerums SOKH60446293
Susanne FagerströmLerums SOKD40446270
Jakob GunnarssonLerums SOKH149020130
Maja GunnarssonLerums SOKD169990614
Matilda HagstrandLerums SOKD14451141
Oskar HedströmLerums SOKH12 Kort229668
Stefan JanssonLerums SOKH45429803
Henrik MelkstamLerums SOKH45429845
Nelly MelkstamLerums SOKU2444048
Tilda MelkstamLerums SOKD14451963
Vilhelm MelkstamLerums SOKH18429850
Elsa MoqvistLerums SOKD109060131
Lovisa MoqvistLerums SOKD149021105
Pär MoqvistLerums SOKH45438433
Selma MoqvistLerums SOKD169001213
Christina NilssonLerums SOKD55405581
Ebba NäsmanLerums SOKD129041219
Lina SamorLerums SOKD21722000
Gabriel SturessonLerums SOKH169990407
Sören SturessonLerums SOKH459991220
William SturessonLerums SOKH129990402

Mölndal Outdoor IF (26)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes AspMölndal Outdoor IFD16991220
Anders AspMölndal Outdoor IFH45690129
Elsa AspMölndal Outdoor IFD12424710
Erika AspMölndal Outdoor IFD45400001
Susanne BerghMölndal Outdoor IFD45264518
Axel CullbrandMölndal Outdoor IFH122060823
Elisabet CullbrandMölndal Outdoor IFÖppen motion 714135
Evelina CullbrandMölndal Outdoor IFU12060890
Viktor JanssonMölndal Outdoor IFH10
Vilma JanssonMölndal Outdoor IFU2
Anders NordelöfMölndal Outdoor IFH40352255
Anna NordelöfMölndal Outdoor IFD351401396
Maja NordelöfMölndal Outdoor IFD1030064
Alice OlssonMölndal Outdoor IFD102050944
Henrik OlssonMölndal Outdoor IFÖppen motion 8452727
Louise OlssonMölndal Outdoor IFD12449294
Arvid PerssonMölndal Outdoor IFH12449564
Tove PerssonMölndal Outdoor IFD16438410
Maria PollMölndal Outdoor IFD21449513
Greta PrinceMölndal Outdoor IFU19090609
Karin PrinceMölndal Outdoor IFU29070924
Sara PrinceMölndal Outdoor IFD35761110
Anders RybergMölndal Outdoor IFH451700923
Elsa RybergMölndal Outdoor IFD141021122
Klara SäfstenMölndal Outdoor IFD14438450
Klas ÅströmMölndal Outdoor IFH45345037

OK Alehof (46)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo BengtssonOK AlehofH7011504
Ida BengtssonOK AlehofD12449230
Sara BengtssonOK AlehofD10403169
Vide BerissonOK AlehofU2362620
Gustav BertsOK AlehofH12451082
Johan BertsOK AlehofÖppen motion 8451002
Leo BertsOK AlehofInskolning
Sonja BertsOK AlehofU1
Linus BoströmOK AlehofH149020310
Lucas BoströmOK AlehofH129041017
Elvy BörjessonOK AlehofD7011510
Richard DahlOK AlehofH351848968
Olof FagrellOK AlehofH65246042
Douglas Fransson LeeOK AlehofH18980280
Alfred JohanssonOK AlehofH12209894
Annika JohanssonOK AlehofÖppen motion 7441930
Ellinor JohanssonOK AlehofD4511509
Erik JohanssonOK AlehofH14451065
Felix JohanssonOK AlehofH10441947
Tove JohanssonOK AlehofD16341708
Mattias KarlssonOK AlehofH21800407
Pierre KarlssonOK AlehofH607550429
Sven KarlssonOK AlehofU12087080
Karin KullmanOK AlehofD40431347
Olle KullmanOK AlehofH101200505
Signe KullmanOK AlehofU11070206
Rasmus LarssonOK AlehofH21940323
Malte LjungkvistOK AlehofU22075327
Simon LjungkvistOK AlehofH12 Kort2054990
Anders LövgärdOK AlehofH4011570
Anna LövgärdOK AlehofD4011519
Clara LövgärdOK AlehofD10449751
Ebba LövgärdOK AlehofU12054962
Monika NilssonOK AlehofD5511543
Ingegerd OlssonOK AlehofD6511546
Sten OlssonOK AlehofH6511545
Börje PerssonOK AlehofH5011551
Elina ReinholdssonOK AlehofD122054970
Wilma ReinholdssonOK AlehofD102054980
Hanna SchälinOK AlehofU111538
Axel SlättOK AlehofH102075487
Erik SlättOK AlehofH102075420
Fredrik SturessonOK AlehofH40721012
Hugo ThunbergOK AlehofH187980726
Martin ThunbergOK AlehofH50344135
Julia WallbergOK AlehofD129040115

OK Gipen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mårten SvenssonOK GipenH709441112

OK Hammaren (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kevin StåhlOK HammarenH20952413

OK Kolmården (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik HåkanssonOK KolmårdenH20950831

OK Kåre (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa RisbyOK KåreD211394099

OK Landehof (60)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bertil AxbomOK LandehofH557560502
Victor AxbomOK LandehofH21860086
Lars-Olov DahlbergOK LandehofH652079763
Charlotte DrejmoOK LandehofD402065136
Felix DrejmoOK LandehofH149712120
Valter DrejmoOK LandehofH10452625
Anna ErikssonOK LandehofD451680831
Ida ErikssonOK LandehofD161000019
Lisa ErikssonOK LandehofD1014627
Lars FinbomOK LandehofH7014594
Karl GranforsOK LandehofH122087216
Sven GranforsOK LandehofH21760929
Lillemor HallinOK LandehofD7514614
Lizzie HansenOK LandehofD652079736
Åsa Holmstrand OllanderOK LandehofD401226100
Pia JohanssonOK LandehofD407711124
Elsa KarlssonOK LandehofD129030104
Emelie KarlssonOK LandehofD169990326
Emma KarlssonOK LandehofD169912011
Emma KarlssonOK LandehofD10446300
Magnus KarlssonOK LandehofH509641006
Pernilla KarlssonOK LandehofD40400014
Sofia KarlssonOK LandehofD45405576
Thomas KarlssonOK LandehofH459700217
Ida KörleOK LandehofD10450101
Nils KörleOK LandehofH14450121
Martin LindénOK LandehofH16 Kort439704
Emelie LorénOK LandehofD16342389
Sara LorénOK LandehofD4544405
Lars MagnussonOK LandehofH50405560
Albin NyqvistOK LandehofH129030731
Elias NyqvistOK LandehofH10439732
Ulf NyqvistOK LandehofH45231283
Göran OlesundOK LandehofH55405562
Alvin OllanderOK LandehofH122087224
Johanna PihlströmOK LandehofD10449786
Rebecka PihlströmOK LandehofD12803010
Samuel PihlströmOK LandehofH149010308
Ingrid Rex WallströmOK LandehofD6511311
Desiré RexOK LandehofD359800425
Gustav RexOK LandehofU22048787
Linnéa RexOK LandehofU12048786
William RexOK LandehofH4014626
Emma RingströmOK LandehofÖppen motion 32048798
Jakob RingströmOK LandehofInskolning2073336
Samuel RingströmOK LandehofH102048793
Tobias RingströmOK LandehofH407887887
Lotta SaetreOK LandehofD409101921
Sara SaetreOK LandehofD12244176
Annie SjööOK LandehofD14439731
Elsa SjööOK LandehofD12439721
Krister StrandOK LandehofH60530619
Otto StuhlhoferOK LandehofH189981127
Anders WadstenOK LandehofH4530184
Filip WadstenOK LandehofH20961130
Hanna ÅbergOK LandehofD189708141
Johan ÅbergOK LandehofH45231235
Joakim ÅkessonOK LandehofH45446298
Matilda ÅkessonOK LandehofD14439736
Melker ÅkessonOK LandehofH122048799

OK Tisaren (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Niklas GustafssonOK TisarenH21940801
Jonas MerzOK TisarenH21991021

OK Älme (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik JohanssonOK ÄlmeH40751222

Sjövalla FK (29)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FKD12452066
Fabian AlinderSjövalla FKH10452044
Linus AlinderSjövalla FKH10452033
Hannes EssungerSjövalla FKH12446243
Henrik EssungerSjövalla FKH40446257
Solveig HedenblomSjövalla FKD6011005
Johan HjelmérSjövalla FKH16439713
Ebbe HolmqvistSjövalla FKH12444023
Emelina HolmqvistSjövalla FKD10450117
Mailis HolmqvistSjövalla FKU11011164
Maria HolmqvistSjövalla FKD402057387
Wilmer HolmqvistSjövalla FKH14444022
Linn JägardSjövalla FKU22057368
Lisa LarssonSjövalla FKD55263524
Edvin LjungbergSjövalla FKH16446252
Lars LjungbergSjövalla FKH45239810
Märta LjungbergSjövalla FKD14444046
Emilia LundstedtSjövalla FKD10444014
Olivia LundstedtSjövalla FKD12444015
Amanda MullinsSjövalla FKD16452065
Philip MullinsSjövalla FKH50452061
Magnus OhlssonSjövalla FKH501958045
Adam OlssonSjövalla FKH141114862
Sören SvenssonSjövalla FKH65302450
Per-Arne WahlgrenSjövalla FKH50620305
Jonatan Wedberg KilnäsSjövalla FKH162057390
Klara Wedberg KilnäsSjövalla FKD10446206
Linnea Wedberg KilnäsSjövalla FKD142078174
Tove Wedberg KilnäsSjövalla FKD10446217

Stenungsunds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christer Brander NilssonStenungsunds OKH55444012

Stockholm Multisport Klubb (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sonia RodiéreStockholm Multisport KlubbD4519633

Stora Tuna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas LundgrenStora Tuna OKH21881226

Sävedalens AIK (94)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carl AgrellSävedalens AIKH18234545
Emma AnderssonSävedalens AIKD21750915
Thomas AttforsSävedalens AIKH50610307
Anders AxelssonSävedalens AIKH701501235
Gunilla AxelssonSävedalens AIKD551504099
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIKH65724000
Ilya BeliankaSävedalens AIKH217204880
Kjell BengtssonSävedalens AIKH7014678
Jennie BerglundSävedalens AIKD211860320
Joakim BerglundSävedalens AIKH21850227
Johan BerglundSävedalens AIKH55860609
Susanne BerglundSävedalens AIKD6030695
Amilia BjörklundSävedalens AIKD21930819
Anders BjörklundSävedalens AIKH55344914
Roland BrandshageSävedalens AIKH7514727
Linus BååthSävedalens AIKH10446274
Mattias BååthSävedalens AIKH4514676
Simon BååthSävedalens AIKH12444049
Lotta BörjessonSävedalens AIKD6514738
Jacob BörstellSävedalens AIKInskolning2057358
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIKD1427181
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIKD16260921
Lena CarlssonSävedalens AIKD50260924
Hans CarlstedtSävedalens AIKH65725000
Ingrid CarlstedtSävedalens AIKD6514674
Albin ClaessonSävedalens AIKH189981018
Annica Clevnert LeireSävedalens AIKD40750820
Martin EickhoffSävedalens AIKH55405542
Camilla EngstrandSävedalens AIKD21810423
Bruno FovaeusSävedalens AIKU12048702
Gunnar FovaeusSävedalens AIKH129457768
John GabrielssonSävedalens AIKH20960704
Marianne GrahnSävedalens AIKD7514734
Ann GrimbeckSävedalens AIKÖppen motion 3451952
Axel GrimbeckSävedalens AIKH129040525
Nils GrimbeckSävedalens AIKH149020315
Peter GrimbeckSävedalens AIKH40451951
Elin HamreforsSävedalens AIKD21871021
Jonas HöijerSävedalens AIKH457003082
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIKH149020828
Fredrik JohanssonSävedalens AIKH409005199
Carl JosefssonSävedalens AIKH149010111
Magnus JosefssonSävedalens AIKH559600219
Berth KarlssonSävedalens AIKH409111555
Rasmus KarlssonSävedalens AIKH149101543
Marcus KempeSävedalens AIKH21431006
Monica KnutssonSävedalens AIKD60520616
Thomas KullanderSävedalens AIKH45690313
Jan LarssonSävedalens AIKH701545545
Matilda LekbergSävedalens AIKD10226963
Peter LekbergSävedalens AIKH40720202
Rebecca LekbergSävedalens AIKD14519012
Emil LindbladSävedalens AIKH109773954
Julia LindbladSävedalens AIKD14 Kort9990624
Mats LindqvistSävedalens AIKH55580101
Martin LindsjöSävedalens AIKH40449826
Stefan MillegårdSävedalens AIKH60511004
Märta MollénSävedalens AIKD217870706
Lovisa NilssonSävedalens AIKD21900628
Pernilla NilssonSävedalens AIKD21402068
Anna NordholmSävedalens AIKD16234403
Henrik NordholmSävedalens AIKH45670423
Per NordholmSävedalens AIKH14882211
Ellen NormanSävedalens AIKD102048701
Kajsa NormanSävedalens AIKD142048704
Henrik OlaussonSävedalens AIKH21860923
Lisa PalmSävedalens AIKD217206313
Ella PetterssonSävedalens AIKD1014703
Herman PetterssonSävedalens AIKU1740325
Aaron PrinceSävedalens AIKH219791022
Emil RavakkoSävedalens AIKH141470438
Emma RenbergSävedalens AIKD18980020
Oscar RenbergSävedalens AIKH20960012
Arvid SkeppSävedalens AIKH129040805
Casper SkeppSävedalens AIKH129030217
Emil SkeppSävedalens AIKU19070823
Ola SkeppSävedalens AIKH40730622
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIKD12 Kort247990
Axel Ström EckerlidSävedalens AIKH10239860
Ida-Maria SvenssonSävedalens AIKD21722004
Frida WallströmSävedalens AIKD35760705
Matilda WallströmSävedalens AIKD121040217
Miranda WallströmSävedalens AIKD1011333
Nichlas WallströmSävedalens AIKH45685514
Odd WallumSävedalens AIKH50641122
Fredrik WeihardSävedalens AIKH21800810
Linus WeihardSävedalens AIKU114249
Anna M WindevallSävedalens AIKD21781220
Camilla ÖhgrenSävedalens AIKD4514712
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIKH149020225
Isak ÖhgrenSävedalens AIKU2446226
Mikael ÖhgrenSävedalens AIKH45451954
Lars ÖsterbergSävedalens AIKH659005080
Erik ÖsterlinSävedalens AIKH45263501

Tolered-Utby Ol-klubb (55)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubbD162065112
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubbH10231260
Albin BackmanTolered-Utby Ol-klubbH14 Kort452823
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubbD10217410
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubbH10348320
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubbH5514780
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubbD5514783
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubbD7030143
Carl BörnstedtTolered-Utby Ol-klubbH189804220
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubbH50611228
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbD10226955
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbInskolning29016
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbD359761110
Signe EngströmTolered-Utby Ol-klubbD14 Kort263532
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubbH10263533
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubbH12263534
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubbD121040529
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubbH141020827
Elina HansonTolered-Utby Ol-klubbD169101420
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubbD122065242
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubbÖppen motion 51720727
Angelica HeislerTolered-Utby Ol-klubbU2442245
Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubbH6014771
Viktor JärnekullTolered-Utby Ol-klubbH14 Kort2059121
Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubbD12424722
Pernilla KindeTolered-Utby Ol-klubbÖppen motion 5444020
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubbH50400046
Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubbH6014770
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubbD122065176
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubbH127887788
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubbU2452830
Elsa LiljerosTolered-Utby Ol-klubbU2442263
Gustav LiljerosTolered-Utby Ol-klubbU1209722
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubbD6511029
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbD45438664
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbH45438665
Alma LundbergTolered-Utby Ol-klubbU2452854
Kalle LundgrenTolered-Utby Ol-klubbH169005069
Bengt MattssonTolered-Utby Ol-klubbH5011015
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubbH6511018
Andreas NyströmTolered-Utby Ol-klubbÖppen motion 72059170
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubbH10452462
Linnea NyströmTolered-Utby Ol-klubbD12 Kort442121
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubbH12209822
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubbU2428820
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubbÖppen motion 5442249
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubbInskolning234617
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubbH407672080
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubbU22059150
Saga RydgrenTolered-Utby Ol-klubbU2205313
Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubbÖppen motion 7247991
Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubbD12247972
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubbH16247977
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubbH6511023
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH7011032

Trollhättans SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Aina EdgrenTrollhättans SOKD21951601

Uddevalla OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Aron DavidssonUddevalla OKÖppen motion 82068991
Linnea LarssonUddevalla OKD2126470

Annonser

Mila