Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, medel, Göteborg

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, medel, Göteborg
Arrangörsorganisation: Kungälvs OK
Datum: lördag 29 augusti 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

OK Alehof (46)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo BengtssonOK AlehofH7011504
Ida BengtssonOK AlehofD12449230
Sara BengtssonOK AlehofD10403169
Vide BerissonOK AlehofU2362620
Gustav BertsOK AlehofH12451082
Johan BertsOK AlehofÖppen motion 8451002
Leo BertsOK AlehofInskolning
Sonja BertsOK AlehofU1
Linus BoströmOK AlehofH149020310
Lucas BoströmOK AlehofH129041017
Elvy BörjessonOK AlehofD7011510
Richard DahlOK AlehofH351848968
Olof FagrellOK AlehofH65246042
Douglas Fransson LeeOK AlehofH18980280
Alfred JohanssonOK AlehofH12209894
Annika JohanssonOK AlehofÖppen motion 7441930
Ellinor JohanssonOK AlehofD4511509
Erik JohanssonOK AlehofH14451065
Felix JohanssonOK AlehofH10441947
Tove JohanssonOK AlehofD16341708
Mattias KarlssonOK AlehofH21800407
Pierre KarlssonOK AlehofH607550429
Sven KarlssonOK AlehofU12087080
Karin KullmanOK AlehofD40431347
Olle KullmanOK AlehofH101200505
Signe KullmanOK AlehofU11070206
Rasmus LarssonOK AlehofH21940323
Malte LjungkvistOK AlehofU22075327
Simon LjungkvistOK AlehofH12 Kort2054990
Anders LövgärdOK AlehofH4011570
Anna LövgärdOK AlehofD4011519
Clara LövgärdOK AlehofD10449751
Ebba LövgärdOK AlehofU12054962
Monika NilssonOK AlehofD5511543
Ingegerd OlssonOK AlehofD6511546
Sten OlssonOK AlehofH6511545
Börje PerssonOK AlehofH5011551
Elina ReinholdssonOK AlehofD122054970
Wilma ReinholdssonOK AlehofD102054980
Hanna SchälinOK AlehofU111538
Axel SlättOK AlehofH102075487
Erik SlättOK AlehofH102075420
Fredrik SturessonOK AlehofH40721012
Hugo ThunbergOK AlehofH187980726
Martin ThunbergOK AlehofH50344135
Julia WallbergOK AlehofD129040115

Annonser

Mila