Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Orustkavlen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Orustkavlen
Arrangörsorganisation: Svanesunds GIF
Datum: lördag 14 mars 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 27 anmälda lag.

D12 (1)

NamnLaguppställning
OK Skärmen 1
1Emilia Sandin2077592
2Filippa Glue2075417
3Emilia Sandin2077592
4Filippa Glue2075417

D45 (1)

NamnLaguppställning
FK Herkules 1
1Laila Höglund930917
2Helena Svensson260670
3Laila Höglund930917
4Helena Svensson260670

H12 (1)

NamnLaguppställning
Stenungsunds OK 1
1Willy Fjällborg2077202
2Johan Lund2081957
3Willy Fjällborg2077202
4Johan Lund2081957

H14 (1)

NamnLaguppställning
OK Alehof 1
1Linus Boström9020310
2Erik Johansson451065
3Linus Boström9020310
4Erik Johansson451065

H16 (1)

NamnLaguppställning
FK Herkules 1
1Jonas Lauri2059033
2Axel Forsman9101430
3Jonas Lauri
4Axel Forsman

H21 (4)

NamnLaguppställning
Halden SK 1
1Bodil Helgerud259168
2Øyvind Helgerud751205
3Bodil Helgerud259168
4Øyvind Helgerud751205
IK Uven / OK Alehof 1
1Rasmus Larsson246010
2Gustav Boquist950716
3Rasmus Larsson246010
4Gustav Boquist950716
IK Uven 2
1Mattis Hallberg451915
2Johan Olson980310
3Mattis Hallberg451915
4Johan Olson980310
OK Alehof 2
1Douglas Fransson Lee980280
2Hugo Thunberg7980726
3Douglas Fransson Lee
4Hugo Thunberg

H55 (1)

NamnLaguppställning
Eds SK 1
1Carl-Göran Struts1570916
2Arvid Galborgen7012551
3Carl-Göran Struts
4Arvid Galborgen

H60 (1)

NamnLaguppställning
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Jan Küchler14770
2Stefan Janslätt14771
3Jan Küchler
4Stefan Janslätt

H65 (2)

NamnLaguppställning
OK Flundrehof / Uddevalla IS 1
1Leif Olofsson419726
2Jan-Erik Pålsson44631
3Leif Olofsson
4Jan-Erik Pålsson
Sävedalens AIK 1
1Hans Carlstedt725000
2Kjell Bengtsson14678
3Hans Carlstedt725000
4Kjell Bengtsson14678

M1 (1)

NamnLaguppställning
Uddevalla OK 1
1William Wassenius241828
2Felix Pernefalk202469
3William Wassenius
4Felix Pernefalk

M2 (9)

NamnLaguppställning
Göteborg-Majorna OK 1
1Malin Årebäck651201
2Lovisa Årebäck342427
3Malin Årebäck651201
4Lovisa Årebäck342427
Göteborg-Majorna OK 2
1Lisa Ahnoff1070875
2Tobias Ahnoff770110
3Lisa Ahnoff1070875
4Tobias Ahnoff770110
Kvillebyns SK 1
1Kerstin Burman560809
2Roalh Kleveland7195129
3Kerstin Burman560809
4Roalh Kleveland7195129
OK Skärmen 1
1Thomas Glue2075347
2Linda Eriksson2078114
3Thomas Glue2075347
4Linda Eriksson2078114
OK Skärmen 2
1Pernelle Prahl2075360
2Mats Hallsten26502
3Pernelle Prahl2075360
4Mats Hallsten26502
OK Skärmen 3
1Bengt Zetterberg343881
2Emil Hallsten354986
3Bengt Zetterberg343881
4Emil Hallsten354986
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Christer Bergagård14780
2Lisbeth Bergagård14783
3Christer Bergagård
4Lisbeth Bergagård
Uddevalla OK 1
1Johnny Karlsson356093
2Eva Karlsson356097
3Johnny Karlsson
4Eva Karlsson
Uddevalla OK 2
1Nathan Hassler2057267
2Liv Frendin531378
3Nathan Hassler
4Liv Frendin

M3 (4)

NamnLaguppställning
Göteborg-Majorna OK / Mölndal Outdoor IF 1
1Jens Kaminsky550421
2Maria Poll449513
3Jens Kaminsky550421
4Maria Poll449513
Markbygdens OK 1
1Petter Bergstedt14042
2Mikael Bergstedt690409
3Petter Bergstedt14042
4Mikael Bergstedt690409
Uddevalla IS 1
1Pål Magnusson427913
2Dick Nyman44670
3Pål Magnusson
4Dick Nyman
Uddevalla OK 1
1Johan Gustafsson2075170
2Håkan Lindén449151
3Johan Gustafsson
4Håkan Lindén

Annonser